برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان مورد مشکوکی از سایت wex مشاهده نکردید ?یکی ادعا میکرد که بدلیلی باید وریفای میکرده و چون ایران هم در لیست وریفایش نیست حسابشو مسدود کردن ،نمیدونم راست یا دروغشو!!البته من خودم تا چند روز پیش باهاش کار میکردم و برداشتم داشتم

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
به خاطر نوزدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین هست، احتنمال اینکه پایینتر از 5000 هم بیاد هست.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
ببینید من هنوز جایی ندیدم که گفته بشه کدوم اکسچنج ها و یا والتها از btg و b2x پشتیبانی میکنن،فقط نکته مهم اینه که حداقل کاری که باید بکنین اینه که بیتکوین هایی رو در والتی نگهداری کنین که کلید خصوصی( PK ) رو در اختیارتون قرار بده(مثل الکترام برای ویندوز یا مای سلیوم برای اندروید یا بیتکوین اینفو برای وب) تا بتونید خودتون بعد از فورک کوینهای فورک شده رو با یسری اقدامات دریافت کنید و اینکه نزدیکای فورک سعی کنید تراکنش نداشته باشید بخصوص فورک b2x که خیلی حساس تر هستش،بعدش با توجه به اعلامیه ها رسمی و اخبار باید ببینیم چه اقداماتی انجام داد.
این کلید خصوصی برای اینه که اگه یه وقت در والت رو گل گرفتن :D یا گم و گور شدن یا هر اتفاق دیگه ای بشه بیت کوین ها رو درآورد؟
اگه جواب مثبته دیگه کدوم والت این امکان رو داره؟ اکسودوز این قابلیت رو داره؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
این سایت http://hitbtc.com چقدر سنگینه

لامصب اصلا باز نمیشه بعضی بخشاش

ولی پشتیبانیش خوبه سریع جواب میدن

8030

Registered User
لایک‌ها
465
این کلید خصوصی برای اینه که اگه یه وقت در والت رو گل گرفتن :D یا گم و گور شدن یا هر اتفاق دیگه ای بشه بیت کوین ها رو درآورد؟
اگه جواب مثبته دیگه کدوم والت این امکان رو داره؟ اکسودوز این قابلیت رو داره؟

نه اکسودوز نه جکس این قابلیت رو ندارن.فقط یه جمله هست به عنوان بک اپ نگه میداری هر وقت مشکلی پیش اومد میتونی ریستور کنی.اگر زمانی سرور این والتها هک شد یا کوینها رو بلند کردن شما هیچ کاری نمیتونی بکنی.
مطمئنترین راه دانلود والتی هست که کل بلاکها رو دانلود کنه و فایل کلید اختصاصی رو بهتون بده.باید جور ترافیک مصرفی و فضای مورد نیازش رو هم بکشید.
برای کسایی که ارزش دارایشون زیاده بهترین راه همینه.البته والت سخت افزاری هم هست که من کار نکردم.

یکی از کاربرای شیت ترکس که هلندی بوده اکانتش بعد از 4 روز enable شده.
ببینیم برای ایرانیها این کثافتها چه خوابی دیدن.

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
بلاخره بعد از 6 روز ادمین دیوث بیترکس اطلاعیه داد که دارن یه سری بررسی انجام میدن و موقتیه از کار انداختن اکانتها(هیچ ربطی هم به تحریم وسیاست نداره چون اگر داشت اشاره میکرد)
https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115002187632-Statement-on-disabled-accounts

تو جوابش هم میگم خرخودتی .قرمساغها معلومه داشتن با پولای مردم کار میکردن دیگه اینقدر صداش تو نت در اومد که از اخر وعاقبت کاسبی خودش ترسید،

یه خسته نباشید هم به بچهای ایرانی میگم بابت پستهای که تو فروم بیت کوین وجاهای دیگه گذاشتن.

بازم خدارو شکر که برمیگردونن
ولی هنوز اکانت ما که باز نشده ..

dss

Registered User
لایک‌ها
198
نه اکسودوز نه جکس این قابلیت رو ندارن.فقط یه جمله هست به عنوان بک اپ نگه میداری هر وقت مشکلی پیش اومد میتونی ریستور کنی.اگر زمانی سرور این والتها هک شد یا کوینها رو بلند کردن شما هیچ کاری نمیتونی بکنی.
مطمئنترین راه دانلود والتی هست که کل بلاکها رو دانلود کنه و فایل کلید اختصاصی رو بهتون بده.باید جور ترافیک مصرفی و فضای مورد نیازش رو هم بکشید.
برای کسایی که ارزش دارایشون زیاده بهترین راه همینه.البته والت سخت افزاری هم هست که من کار نکردم.
exodus هم کلید 12 حرفی رو در اختیار میذاره مثل blochchain.info.
12 حرف همون کلید خصوصی هست
jaxx امنیت کافی نداره فایل ها روی هارد encrypt نمیشند

cyru3

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان میگم الان سایتایی که با ایران مشکل ندارند و میشه باهاشون کار کرد را میشه بگید؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552

.
پس اگه والتی کلید اختصاصی بده زمان هک والت، یا اتفاقات دیگه میشه کریپتو ها رو برداشت.. بعد والتی وجود نداره که نیاز به دانلود کل بلاک ها (اون چند گیگ) رو نداشته باشه. این الکترام چطوره؟

بلاک چین میگفتن امنیت نداره. اکسودوز و بلاک چین اگه کد اختصاصی بدن زمان بوجود اومدن مشکل (هک یا از کار افتادن یا ...) میشه کریپتوها رو برداشت؟

8030

Registered User
لایک‌ها
465
اون 12 حرف در واقع کلید خصوصی نیست(اسمش رو اینطور گذاشتن).کلید خصوصی یک فایله که مثلا برای اتریوم یک کیلوبایته و حاوی یک سری کد هست .هر کس این فایل رو داشته باشه میتونه حساب اتریوم رو باز کنه روی سیستمش و اگه پسوردش هم پیدا کنه کل حساب رو خالی میکنه.
تو والتهای اینترنتی وهمچنین والتهایی مثل جکس و اکسیدوس این فایل کلید خصوصی داخل سرور نگه داری میشه و به شما داده نمیشه.هر چند تا حساب داری مثلا بیت کوین اتریوم لایت کوین دش و...اینا اون فایل کلید خصوصیشون تو سرور ذخیره میشه رو حساب شما و شما اون جمله رو که میزنی(12 حرف) در واقع اون فایل کلیدهای خصوصی شما بازخوانی میشه از سرور و حساب کوینها برمیگرده.

مشکل جایی پیش میاد که سرور هک بشه یا اپراتور سرور کلاهبردار از اب در بیاد .فایل کلید خصوصی که هست پسورد والت هم که ذخیره بوده تو سرور پس براحتی حسابها رو میتونه خالی کنه.

• Like
Reactions: dss

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
دوستان میگم الان سایتایی که با ایران مشکل ندارند و میشه باهاشون کار کرد را میشه بگید؟

برای سرمایه گذاری بلند مدت روی کیف پول شخصی کوین مورد نظر نگهداری کن چون ممکنه صبح بلند شی ببینی در حالت جنگی هستیم و همه اکسچنج ها اکانتهای ایرانی بستن :) (اقتدار ملی :general705:) برای ترید روزانه سراغ اکسچنج های بزرگ مثل پولونیکس, بیتترکس که آمریکایی هستن نرو با livecoin.net - coinexchange.io - hitbtc.com - cryptopia.co.nz - liqui.io -binance.com کار کنی امن تره ولی سود کمتری توی ترید روزانه به نسبت اکسچنج های بزرگ داری

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
برای سرمایه گذاری بلند مدت روی کیف پول شخصی کوین مورد نظر نگهداری کن چون ممکنه صبح بلند شی ببینی در حالت جنگی هستیم و همه اکسچنج ها اکانتهای ایرانی بستن :) (اقتدار ملی :general705:) برای ترید روزانه سراغ اکسچنج های بزرگ مثل پولونیکس, بیتترکس که آمریکایی هستن نرو با livecoin.net - coinexchange.io - hitbtc.com - cryptopia.co.nz - liqui.io -binance.com کار کنی امن تره ولی سود کمتری توی ترید روزانه به نسبت اکسچنج های بزرگ داری
livecoin.net - coinexchange.io - hitbtc.com - cryptopia.co.nz - liqui.io -binance.com
اینا امن هستن مثل بیترکس یهو مسخره بازی در نمیارن
خودم تو cryptopia هستم اینم یه بار بدون اینکه چیزی بگه این رمز 2 مرحله ای رو فعال کرد برام منم نمیتونستم وارد اکانتم بشم خلاصه بعد از چند بار ایمیل زدن بعد 3 روز برام بازش کرد

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
livecoin.net - coinexchange.io - hitbtc.com - cryptopia.co.nz - liqui.io -binance.com
اینا امن هستن مثل بیترکس یهو مسخره بازی در نمیارن
خودم تو cryptopia هستم اینم یه بار بدون اینکه چیزی بگه این رمز 2 مرحله ای رو فعال کرد برام منم نمیتونستم وارد اکانتم بشم خلاصه بعد از چند بار ایمیل زدن بعد 3 روز برام بازش کرد
اکسچنج هایی که آمریکایی نیستن طبیعتا کمتر دنبال تحریم هستن

dss

Registered User
لایک‌ها
198
اون 12 حرف در واقع کلید خصوصی نیست(اسمش رو اینطور گذاشتن).کلید خصوصی یک فایله که مثلا برای اتریوم یک کیلوبایته و حاوی یک سری کد هست .هر کس این فایل رو داشته باشه میتونه حساب اتریوم رو باز کنه روی سیستمش و اگه پسوردش هم پیدا کنه کل حساب رو خالی میکنه.
تو والتهای اینترنتی وهمچنین والتهایی مثل جکس و اکسیدوس این فایل کلید خصوصی داخل سرور نگه داری میشه و به شما داده نمیشه.هر چند تا حساب داری مثلا بیت کوین اتریوم لایت کوین دش و...اینا اون فایل کلید خصوصیشون تو سرور ذخیره میشه رو حساب شما و شما اون جمله رو که میزنی(12 حرف) در واقع اون فایل کلیدهای خصوصی شما بازخوانی میشه از سرور و حساب کوینها برمیگرده.

مشکل جایی پیش میاد که سرور هک بشه یا اپراتور سرور کلاهبردار از اب در بیاد .فایل کلید خصوصی که هست پسورد والت هم که ذخیره بوده تو سرور پس براحتی حسابها رو میتونه خالی کنه.
درسته رفتم گشتم در موردش. با 12 حرف اینکریپت میشه bip38.
exodus امکان استخراج رو میده ار اینجا فیلمو ببینید. پس بهتره یک کپی هم از پریویت بگیریم بذاریم جای امن. والت سخت افزاریم به همین شکل کار میکنه؟ والت بیت کوین دانلود کردم حدود 140 گیگ بود که 6 روز طول کشید کار باش مشکله برای هرروز دانلود اضافم باز کلی زمان میگیره

8030

Registered User
لایک‌ها
465
درسته رفتم گشتم در موردش. با 12 حرف اینکریپت میشه bip38.
exodus امکان استخراج رو میده ار اینجا فیلمو ببینید. پس بهتره یک کپی هم از پریویت بگیریم بذاریم جای امن. والت سخت افزاریم به همین شکل کار میکنه؟ والت بیت کوین دانلود کردم حدود 140 گیگ بود که 6 روز طول کشید کار باش مشکله برای هرروز دانلود اضافم باز کلی زمان میگیره

من از این اطلاع نداشتم.الان سایت ehter wallet کی رو بهش بدیم پول رو انتقال میده بدون پسورد؟
مورد بعدی الان اگر سرور والت هک بشه پس کی همه لو میره.

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
سلام
دوستان من تازه میخوام وارد سرمایه گذاری روی بیت کوین بشم.
از کجا باید شروع کنم؟
روش و مراحل کار چیا هستند؟
کدوم سایت ها استفاده راحت تر دارند و امن هستند؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
بالاخره نفهمیدیم والتهایی مثل الکترام و اکسودوز وقتی هک بشن یا هر اتفاق دیگه، میشه کریپتوها رو برداشت یا نه

cyru3

Registered User
لایک‌ها
40
شرمنده الان برای استفاده از اینا باید با چیز پی ان وارد شد یا هویت ایرانیا قبول دارند بعد نظرتون راجع به bitfinex چی هست؟

بالا