برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
این سایت ایردراپ گذاشته : https://clinicoin.io
با ثبت نام تو سایت 500 توکن CLIN بگیرید ، تایید اکانت بوسیله ی ایمیل و بات تلگرام صورت میگیره
سیستم رفرال گیری نداره ، فروش توکن از 21 فوریه
اقا یه توضیحی میدید چطوریه؟ثبتنام کردم توکن گرفتم الان چیکارشون کنم نوشته تا 21 فوریه نمیشه کاری کرد..

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
اقا یه توضیحی میدید چطوریه؟ثبتنام کردم توکن گرفتم الان چیکارشون کنم نوشته تا 21 فوریه نمیشه کاری کرد..

21 فوریه شروع فروش توکن هاشون هست , داخل سایت یه تایمی رو میزنن که مثلا 10 روز فرصت هست تا هر کی میخواد تا قبل اینکه به مارکت و اکسچنج ها اضافه بشه توکن بخره , این زمان که تموم شد یه هفته بعدش میشه این 500 توکن رو برداشت کرد

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
در مورد سایت freebitco.in
از کد کپچا شدن که تا حالا چیزی نشدم - در مورد این بازی, چطوری بازی میکنن؟! بعضی ها میکن تا روزی 10 هزار ساتوشی میگیرن ولی من هر چی میزنم به همون تعداد که در میاد به همون تعداد کم میکنه و تفاوتش هم در نهایت میشه ضرر...
کسی بلده چطوری بازی میکنن؟!
15-png.1057412

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
میخوام کیف پول اتریوم کلاسیک بسازم کسی هست راهنمایی کنه

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
در مورد سایت freebitco.in
از کد کپچا شدن که تا حالا چیزی نشدم - در مورد این بازی, چطوری بازی میکنن؟! بعضی ها میکن تا روزی 10 هزار ساتوشی میگیرن ولی من هر چی میزنم به همون تعداد که در میاد به همون تعداد کم میکنه و تفاوتش هم در نهایت میشه ضرر...
کسی بلده چطوری بازی میکنن؟!
15-png.1057412
درود...شانس می خواد پسر...

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
کمی فشار افتادیم توی 11k

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
یه سوال ساده

الان کاربرا دقیقا چیو استخراج میکنن ؟؟؟ دقیقا مثلا کسی که بیتکوین داره استخراج میکنه چی داره استخراج میکنه ؟
قبلا میگفتن مثلا از انرژی و منابع سیستم شخص برای پردازش معادلات استفاده میشه و جاش بیتکوین میدن به طرف
الانم همینطوریه ؟؟

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
یه سوال ساده

الان کاربرا دقیقا چیو استخراج میکنن ؟؟؟ دقیقا مثلا کسی که بیتکوین داره استخراج میکنه چی داره استخراج میکنه ؟
قبلا میگفتن مثلا از انرژی و منابع سیستم شخص برای پردازش معادلات استفاده میشه و جاش بیتکوین میدن به طرف
الانم همینطوریه ؟؟
جوادجان شما چیکار کردی برنامه خریدت رو؟ میخرین یا هنوز منتظرین؟
منم میخوام یه مقدار بیتکوین یا اتریوم بخرم ولی همچنان موندم. میگم شاید بخرم بعدش سقوط کنه بگم چرا تو بامپ خریدم.
نخرم شاید دیگه سقوط رو ندیدیم و فردا تاسف موند برام
رسما گوه گیجه گرفتم دیگه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
جوادجان شما چیکار کردی برنامه خریدت رو؟ میخرین یا هنوز منتظرین؟
منم میخوام یه مقدار بیتکوین یا اتریوم بخرم ولی همچنان موندم. میگم شاید بخرم بعدش سقوط کنه بگم چرا تو بامپ خریدم.
رسما گوه گیجه گرفتم دیگه

من فعلا همه رو لایتکوین خریدم دارم اربیتراژ میکنم ببینم چی میشه
بازار فعلا ارزش ورود نداره

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
6k فرصت خوبی بوده زده تو گوشش :general601: این سرمایه عظیم به راحتی تا اینجا تقریبا 2 برابر کرده :general509:
این خرید ها رو با تتر کرده یا دلار یا با کارت اعتباری؟
اگر بخواهیم در سریعترین زمان خرید کنیم بهترین کار چی هست؟ بت بخریم و بلافاصله تبدیل به تتر کنیم توی صرافی نگه داریم ؟

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
6k فرصت خوبی بوده زده تو گوشش :general601: این سرمایه عظیم به راحتی تا اینجا تقریبا 2 برابر کرده :general509:
زیاد تو سود نیست همه قیمتی خریده حتی 17k . ولی موتوروش تازه روشن شده قبلی ها رو جبران کرده
رو 6k ندا آمد که کف هست بخرید ولی ما خریده و نفروخته بودیم . فقط تماشا کردیم

Zclassic سه برابر شد . با LCT فلک زده تاخت زده بودم

اتر کلاسیک 100 دلار بشه من بسمه :general206: هنوز میگن بخرید ...

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
رسما گوه گیجه گرفتم دیگه
قوانین مورفی
قانون مورفی در سال ۱۹۴۹ در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آزمایش خراب شد.
مورفی درباره این تکنسین گفت: “اگه یه راه برای خراب کردن چیزی وجود داشته باشه اون همون یه راه رو پیدا می‌کنه” و این اولین قانون مورفی بود.
در ابتدا در فرهنگ فنی مهندسین رواج پیدا کرد و بعد به فرهنگ عامه راه یافت. بعدا قوانین دیگری هم بعد از کسب رتبه لازم از بنیاد مورفی در زمره قوانین اصلی قرار گرفتند.
برخی از این قوانین به شرح زیر هستند:

* فلسفه مورفی
لبخند بزن … فردا روز بدتریه …
* قانون صف:
اگر شما از یک صف به صف دیگری رفتید، سرعت صف قبلی بیشتر از صف فعلی خواهد شد.
* قانون تلفن:
اگر شما شماره‌ای را اشتباه گرفتید، آن شماره هیچ‌گاه اشغال نخواهد بود.
* قانون بینی:
بعد از اینکه دستتان حسابی گریسی شد، بینی شما شروع به خارش خواهد کرد.
* قانون کارگاه:
اگر چیزی از دستتان افتاد، قطعا به پرت‌ترین گوشه ممکن خواهد خزید.
* قانون دروغگویی:
اگر بهانه‌ دروغی‌تان پیش رئیس برای دیر آمدن پنچر شدن ماشینتان باشد، روز بعد واقعا به خاطر پنچر شدن ماشینتان، دیرتان خواهد شد.
* قانون روبرو شدن:
احتمال روبرو شدن با یک آشنا وقتی که با کسی هستید که مایل نیستید با او دیده شوید، افزایش می‌یابد.
* قانون اثبات:
وقتی می‌خواهید به کسی ثابت کنید که یک ماشین کار نمی‌کند، کار خواهد کرد.
* قانون بیومکانیک:
نسبت خارش هر نقطه از بدن با میزان دسترسی آن نقطه نسبت عکس دارد.
* قانون قهوه:
قبل از اولین جرعه از قهوه داغتان، رئیستان از شما کاری خواهد خواست که تا سرد شدن قهوه طول خواهد کشید.
* قانون ترافیک:
وقتی در ترافیک گیر کرده‌ای لاینی که تو در آن هستی دیرتر راه می‌افتد.
* قانون وسایل نقلیه:
وسایل نقلیه اعم از اتوبوس، قطار، هواپیما و … همیشه دیرتر از موعد حرکت می‌کنند، مگر آنکه شما دیر برسید. در این صورت درست سر وقت رفته‌اند.
* قانون اتوبوس
مدت زیادی منتظر اتوبوس می‌مانی و خبری نیست، پس سیگاری روشن می‌کنی. به محض روشن شدن سیگار، اتوبوس می‌رسد. (به عبارت ساده اگر سیگار را روشن کنی اتوبوس می‌رسد،. اگر برای زودتر رسیدن اتوبوس سیگار را روشن کنی اتوبوس دیرتر می‌آید.)
* قانون کار:
اگر به نظر می‌رسد همه چیزها خوب پیش می‌روند حتما چیزی را از قلم انداخته‌ای.
* قانون نتیجه:
احتمال بد پیش رفتن کارها نسبت مستقیم با اهمیت آنها دارد.
* قانون یادگیری:
شما چیزی را یاد نمی‌گیرید، مگر بعد از اینکه امتحان آن را دادید.
* قانون جستجو:
هر وقت دنبال چیزی می‌گردید، همیشه در آخرین مکانی که جستجو می کنید آن را می‌یابید.
* قانون خرید:
اهمیتی ندارد که چقدر دنبال جنسی بگردید، به محض اینکه آن را خریدید آن را در مغازه دیگری ارزان‌تر خواهید یافت.
* قانون چیزهای خوب:
هر چیز خوب در زندگی یا غیر قانونی است یا غیر اخلاقی یا چاق‌کننده.
* قانون ضایع شدن:
احتمال آنکه کاری را که انجام می‌دهید دیگران ببینند نسبت مستقیم دارد با میزان احمقانه بودن آن کار.
* قانون پمپ بنزین:
هنگام ورود به پمپ بنزین جایگاهی را که انتخاب می‌کنید کندتر و طولانی‌تر از جایگاه‌های دیگر خواهد بود.
* قانون لکه:
زمانی که می‌خواهید لکه روی شیشه پنجره را پاک کنید، لکه در سمت دیگر شیشه خواهد بود.
* قانون بقای کثیفی:
برای تمیز کردن هر چیزی، چیز دیگری باید کثیف شود.
* قانون دسترسی:
هر گاه چیزی را دور بیندازید، به محض آنکه دیگر به آن دسترسی نداشته باشید، به آن نیاز پیدا خواهید کرد.
* قانون صبحانه:
همیشه نان از طرفی که به آن کره مالیده‌اید روی زمین می‌افتد.
* قانون تعمیر:
زمانی که دستگاه معیوب خود را نزد تعمیرکار می‌برید، کاملا درست و بی‌عیب کار خواهد کرد.
* قانون اجتناب:
اگر به هر دلیل در جایی قانون مورفی عمل نکنه، قراره اتفاق خیلی بدتر و بزرگتری بیفته.
* قانون خانم مورفی:
اگر چیزی خراب یا اشتباه بشه، حتما تقصیر آقای مورفیه.

آیا زندگی شما نمونه خوبی از قوانین مورفی است؟
=====================================
قوانین مربوط به خرید و فروش کریپتو رو هم خودتون میتونید اضافه کنید! :D

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
در اولین فرصت از hitbtc میرم روی gate io

بیپدر ومادر هر روز ده برابر میکشه روی فی ها

امروز و فردا که قیمتا خوبه قبلیا رو میفروشم تبدیل میکنم به usdt یا لایتکوین میرم روی gate.io فی خروجش خیلی پایینه میبرم روی اگزودوس

فقط کسی میدونه سقف تراکنش و خروج ارز و معاملات روزانه توی gateio چقدره ؟

topcd

Registered User
لایک‌ها
123
در اولین فرصت از hitbtc میرم روی gate io

بیپدر ومادر هر روز ده برابر میکشه روی فی ها

امروز و فردا که قیمتا خوبه قبلیا رو میفروشم تبدیل میکنم به usdt یا لایتکوین میرم روی gate.io فی خروجش خیلی پایینه میبرم روی اگزودوس

فقط کسی میدونه سقف تراکنش و خروج ارز و معاملات روزانه توی gateio چقدره ؟

آره خیلی بهتره

https://gate.io/fee

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
بالاخره c-cex کوین ها رو به والتم اضافه کرد
یه سوال ساده

الانم همینطوریه ؟؟
طوری که سایت بیت کوین گفته میان تراکنشها رو تائید میکنن بعد فی ها رو به عنوان جایزه می برن و...
به فرایند واداشتن سخت افزار کامپیوتر به انجام محاسبات ریاضی برای شبکه بیت کوین، جهت تایید تراکنش ها و افزایش امنیت، استخراج بیت کوین می گویند. استخراج کنندگان بیت کوین می توانند کارمزد تراکنش ها را به ازای تراکنش هایی که تایید می کنند، به عنوان جایزه ای در برابر خدماتشان دریافت دارند و علاوه بر آن بیت کوین هایی که بتازگی تولید شده را نیز جمع آوری کنند. استخراج یک بازار تخصصی و رقابتی است که در آن جوایز با توجه به میزان محاسبات انجام شده، تقسیم می شوند. تمام کاربران بیت کوین، بیت کوین استخراج نمی کنند و استخراج، راه ساده ای برای پول در آوردن نیست

Last edited:
بالا