برگزیده های پرشین تولز

بهترین سرویس دهنده هاست چه شرکت های هستند؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
با تبریک مجدد عید

بله در حال صحبت و رایزنی هستم.
ممنون

دوستان سرور دیگه ای پیشنهاد نمیشه ؟
من عزیزم من ! :happy:

حمید خان واسه چی اسپم باشن ؟ :blink:
شیرازی هستند خیلی هم کار درست در حد تیم ملی :rolleyes:

کسی اصلاً به حمید هاست نده الان دی داست میکنم :دی

حامد خان حمید پسر خوبیه داره شوخی میکنه :D البته مواظب یک جمله ی آخرش باش :دی

بار تاکید میکنم که اگر واستون 24/7 ساپورت مهممه ! ار مهرهاست بگیرید :)

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
همین پارس وب و بقیه کله گنده ها فقط پول اسم و رسمشون و میخورند و هیچ چیز خارق العاده ای برای ارائه ندارند که شما فکر کنید ارزش بیشتر پول دادن رو داشته باشه. واقعا واقعا واقعا اوضاع هاستینگ توی ایران خراب تر از اونیه که فکرشو بکنید.

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
همانطوری که میدونید هیچ اجباری در خرید سرور با قیمت بالا وجود ندارد . هاست ارزون هم زیاد هست از ماهی 1 دلار و حتی زیر 1 دلار هم میتونید خریداری نمایید ولی چرا شرکت هایی که سرویس های گران ارائه میکنند مشتریان زیادی دارند ولی شرکت ها و افرادی که قیمت های پایینی ارائه میکنند مشتریان زیادی ندارند و همیشه در فکر کاهش قیمت های خود هستند .

چند نکته رو لازم میدونیم بگیم که برای خرید سرویس هاستینگ بسیار شما را کمک خواهد کرد

1-قبل از انتخاب یك میزبان، بد نیست درباره سابقه شركت نیز تحقیقی كنید. همچنین بهتر است از میزبان بخواهید چند سایت مشهور را كه بر روی سرورهای خود میزبانی می‌كند معرفی نماید

2-باور كنید موفق‌ترین شركت‌های میزبان در دنیا، نه به خاطر قیمت‌ها، بلكه به خاطر پشتیبانی و انجام تعهدات خود در برابر مشتریان به چنین درجه‌ای رسیده‌اند. خلاصه این كه سرویس میزبانی سایت بدون پشتیبانی، ارزشی ندارد.

3-طبیعتاً منطقی نیست كه به شركت‌هایی كه تلفن و یا آدرس مشخصی ندارند و تمام پشتیبانی آنها تنها براساس ایمیل است و یا حاضر نیستند مشكلات و یا سؤالات فنی مشتریان خود را به صورت حضوری و یا تلفنی پاسخگو باشند اعتماد كنید.

4-همچنین بسیار خوب است كه از تعهدات شركت سرویس‌دهنده نیز مطلع شوید. یكی از مهم‌ترین آنها تعهد به قابل دسترس بودن سایت در اكثر زمان‌هاست كه اصلاحاً به آن uptime می‌گویند. البته ذكر این گونه تعهدات تنها در آگهی‌های تبلیغاتی كافی نیست و این موارد می‌بایست در قرارداد نیز ذكر شود. شركت‌هایی كه از اطلاعات مشتریان خود نسخه پشتیبان تهیه می‌كنند و در برابر امنیت و مشكلات فنی سایت‌ها، خود را مسئول می‌دانند، بهترین انتخاب‌ها هستن

امیدواریم اطلاعاتی که در اختیارتون قرار دادیم شما را در انتخاب یک شرکت هاستینگ خوب کمک نماید . یک نکته مهم دیگر که همیشه باید مد نظر داشته باشید کیفیت را فدای قیمت نکنید

موفق باشید

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
دارنده سایت اگر اطلاعاتش براش مهم باشه از جایی میخره که اگر اتفاقی افتاد دستش به جایی بند باشه، یعنی سرویس دهنده از قوانین بین المللی پیروی کنه.
بنابراین اگر اطلاعات براتون مهمه، اگر ساپورت واقعی میخواهید، اگر میخواهید روزی طوری شد بتونید جایی شکایت کنید، خارج از محدوده شرکتهای داخلی بگردید.
معمولا هم ارزونتر از سرویسهای داخلی هستند

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
باز بحث هاستینگ شد همه ریختن خودشو رو معرفی کنن من واقعا موندم این ......... چند تا یوزر ساخته تو این پرشین تولز هی تبلیغ خودشو رو می کنه

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
حامد خان حمید پسر خوبیه داره شوخی میکنه :D البته مواظب یک جمله ی آخرش باش :دی

بار تاکید میکنم که اگر واستون 24/7 ساپورت مهممه ! ار مهرهاست بگیرید :)

پشتیبانی رو الان دیدم ! زده اف لاین ! ساعت 17:49 دقیقه! ببین نصف شب چه میکنه!

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
پشتیبانی رو الان دیدم ! زده اف لاین ! ساعت 17:49 دقیقه! ببین نصف شب چه میکنه!

اون پشتیبانی بخش فروش هست ( پشتیبانی زنده ) و ربطی به پشتیبانی فنی نداره !!!
پشتیبانی فنی در تمام ساعات روز توسط سیستم پشتیبانی یا Ticket در محیط کاربری مشتریان انجام می شود
لطفاً بدون اطلاع نظر ندید !

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
کلا هاست هرچی ارزونتر باشه همه ی کیف سایت به اینه که هی down بشه و کاربرا بمونن تو کف

mohrd

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان میشه در مورد شرکت نت افراز ( netafraz.com ) هم نظر بدن؟ چون قیمت هاش که به نظر خوب میاد .... :eek:

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
ون پشتیبانی بخش فروش هست ( پشتیبانی زنده ) و ربطی به پشتیبانی فنی نداره !!!
پشتیبانی فنی در تمام ساعات روز توسط سیستم پشتیبانی یا Ticket در محیط کاربری مشتریان انجام می شود
لطفاً بدون اطلاع نظر ندید !
روز5شنبه سفارش هاست و دامین رو ثبت کردم.
هنوز که هنوزه سرویس فعال نشده...
الان ساعت 1:15 ظهر شنبه است....
mehrhost

مهران احمدی

Registered User
لایک‌ها
2
می خواهید پلان های ایران سرور (که بدون شک یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایرانه) رو با 50 درصد تخفیف خریداری کنید؟

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
می خواهید پلان های ایران سرور (که بدون شک یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایرانه) رو با 50 درصد تخفیف خریداری کنید؟
نه نمیخوایم

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

من چند سال پیش از این شرکت سیناهاستینگ خرید می کردم سرورهای قدرتمندی داشتند با پشتیانی قوی ، سرورهای ایرانی هم داشتند که با قیمت پایین و پهنای زیاد ارائه می کردند .
اگه شماره تماسشونو خواستین بهتون می دم .

afshin_spiciali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
50 درصد اینا همش سر کاریه با تخفیف گول میزنن کی تخفیف گرفته و 100% جنس عالی داده کلی من گشتم و بعد
يه جا پيدا کردم که هاست با سرعت بالا رایگان میداد بدون وعده وعید که به تستش می ارزید ر سايت جوملا رايگان ميداد به کسایی که می خواستن حتی سایت مجانی بگیره
و از همه بهتر فارسی و ايراني هم هستش
اين لينکشه هر کي مي خواد بره سايتشو بگيره
http://www.hostkaran.com/

Last edited:
بالا