برگزیده های پرشین تولز

به قانون جذب اعتقاد دارید ؟

آیا به قانون "جذب" اعتقاد دارید ؟

• Total voters
    80

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
نه....ندارم...
تست کردم چندین و چند بار جواب نداد...
البته یه وقت هایی در مورد در مترو جواب میده...
مثلاً من میرم یه متر اون ور تر از جایگاهی که مردم گوله شدند و منتظر اند در جلوشون باز بشه و گیر میدم که "شک نکن الان جلوی پای من باز میشه"....کم نبوده اوقاتی که جلوی پای من باز شده و ملت با سرعت اومدند سمتم و از روم رد رد شدند!

کلا از مترو خاطره زیاد داری:D

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
نه....ندارم...
مثلاً من میرم یه متر اون ور تر از جایگاهی که مردم گوله شدند و منتظر اند در جلوشون باز بشه و گیر میدم که "شک نکن الان جلوی پای من باز میشه"....کم نبوده اوقاتی که جلوی پای من باز شده و ملت با سرعت اومدند سمتم و از روم رد رد شدند!

مطمئنی به خاطر قانون جذب بوده؟

من هر وقت جلوی علامت مخصوص درب واگن وایسادم جلوی من باز شده؛ اینم به قانون جظب ربط داره؟!:D

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
مطمئنی به خاطر قانون جذب بوده؟

من هر وقت جلوی علامت مخصوص درب واگن وایسادم جلوی من باز شده؛ اینم به قانون جظب ربط داره؟!:D

نه والا...قانون جذب چی....این اسکل بودن راننده مترو رو میرسونه!!!

Dark Sector

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
309
بعضی وقتها که توی خیابون راه میرم پیش خودم میگم الان یه آشنا میبینم, چند دقیقه بعدش جلوم ظاهر میشن.

یا این هم پیش اومده که دارم به گوشیم نگاه میکنم, میگم الان یکی زنگ میزنه.. چند ثانیه یا چند دقیقه بعد تلفنم زنگ میخوره.

بنظرتون اینا هم مربوط به قانون جذب میشه ؟ :D

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
بعضی وقتها که توی خیابون راه میرم پیش خودم میگم الان یه آشنا میبینم, چند دقیقه بعدش جلوم ظاهر میشن.

یا این هم پیش اومده که دارم به گوشیم نگاه میکنم, میگم الان یکی زنگ میزنه.. چند ثانیه یا چند دقیقه بعد تلفنم زنگ میخوره.

بنظرتون اینا هم مربوط به قانون جذب میشه ؟ :D

بیشتر مربوط به تله پاتی و حس ششم هست . البته به هر حال میشه به قانون جذب هم ربطش داد ... کار نشد نداره :D

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خوب علتش اینه که شما تا مرحله یکی مونده به آخر که باید به خواستتون برسید پیش میرید

ولی توی مرحله نهایی با شک بردن توی این قانون کار رو خراب میکنید و اون تمرکز و قدرت

جاذبه رو از بین میبرید.

البته من توی یک چیز این قانون جاذبه موندم و اونم اینه که توی فیزیک ما خوندیم که ۲ بار هم نام

همدیگر رو دفع میکنند و ۲ بار غیر هم نام یکدیگر رو جذب میکنند ٬ ولی توی قانون جاذبه برعکس

این موضوع اتفاق میفته یعنی انرژی و افکار مثبت چیزهای مثبت و خوب رو جذب میکنن و

انرژی و افکار منفی چیزهای منفی و بد رو جذب میکنند ٬ بنابراین به نظر من اسم این قانون رو

باید گذاشت قانون دافعه :)

شما وقتی مثلا میری دانشگاه با کسایی جور میشی که طرز فکرشون به شما نزدیک تره ... احساساتشون

به شما نزدیک تره ... دیدگاهاشون به شما نزدیک تره ... جذب کسی میشی که طرز فکرش 180 درجه به شما

فرق داره ؟ احساساتش 180 درجه به شما فرق داره ؟ دیدگاهش 180 درجه با شما فرق داره ؟

اینم دقیقا مثل همونه

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
اون آزمایش جالب پروفسور ایموتو روی مولکول های آب هم مربوط به همین قانون جذب میشه؟

بله مرتبطه... و نشون میده که همه چیز به هم مرتبطه!

نه....ندارم...

خب نباید تستش کرد!!!
هیچ زور و فشاری نباید باشه.
کسی که عمیقا به چیزی اعتقاد داره نه تست میکنه و نه زور میزنه.... کاملا آرام و مطمئنه!
موقعی که زور و فشار رو برمیداری و هنوز ته قلبت فک میکنی حتما به خواسته هات رسیدی, اون موقع س که کم کم شروع میکنن به نزدیک شدن بهت!
باید خیلی روی ناخودآگاهت کار کنی... وقتی زبونی دعا میکنی ولی ته دلت یه "نه" یا "نمیشه" یا "مگه ممکنه" هست! نتیجه نهایی اون چیزی میشه که درونت هست...
هر چی خواسته یا نظری درونی تر باشه تحققش نزدیکتره!
مثالهای کوچیک تر دوستان در حد مترو یا دیدن یه نفر (به جز اونایی که حس ششم هست!)... چون برامون خیلی حساس نیستن, البته در زمانهایی که حرص نمیخوریم و کاملا آرامیم, یه لحظه خواسته ی کوچیک و خودجوشی رو از پیش در ذهنمون محقق شده میبینیم:happy: (یعنی در شرایطی که هیچ سد و مانع درونی وجود نداره) و در نتیجه شاهد تحققش هستیم...
مهمترین کار هر کسی اینه که روی خودش کار کنه...

Last edited:

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
حتما تا حالا قانون جذب به گوشتون خورده . دیگه الان همه فیلم "راز" رو دیدن و میدونن که جذب چیه. غیر از اون یک سری کنفرانس هم برگزار کردن توی ایران و یه سری کشورها که دیگه حتما اکثرا با اون آشنا هستن.

این مسئله موافقین و مخالفین زیادی داره. میخوام ببینم شما جزء کدوم دسته هستید ؟ موافق یا مخالف ؟ لطفا دلیلتون هم بگید.

پ.ن :برای اونایی که نمیدونن به زبون ساده توضیح بدم که قانون جذب میگه همه کائنات غلام دست به سینه انسان هستند و انسان کافیه فقط از ته دل یه چیز حتی نشدنی یا سخت شدنی رو از اون بخواد تا براش انجام بشه و بهش داده بشه.

بله 100% موافقم فقط نمیدونم چرا چیزهای بدردنخور و بی ارزشی که بهشون فکر میکنم جذب میشن و چیزای خوب نه!!!!:(

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
اعتقاد دارم البته با شرایطش و این که توی اون مسیر گام برداری. یه چیز جالب هم تعریف کنم. یه سری کسی خونه نبود و من هم دانشگاه بودم. با اجازه تون رفتم دبلیو سی همچین که اومدم بشینم سر چاله (!) پیش خودم گفتم اگه این کلید خونه که تو جیبمه بیوفته تو چاله بیچاره میشم. بلند شدن همان و افتادن کلید داخل چاله همان. چه مصیبتی کشیدم درش اوردم:puke::lol:

خوب حتما می دونستی جای کلید مناسب نیست و پس از بلند شدنت افتاده دیگه
می تونستی کلید رو خوب تو جیبت جا بدی تا شل نباشه بیفته!

این چه ربطی به قانون جذب داره؟!

سعید ال

Registered User
لایک‌ها
63
دوستانی که قبول دارن جذب رو ایا با یک بار تمرکز کردن رسیدن به خواستشون یا پشتکار داشتن تو خواستنشون؟؟یعنی شده سر یک مهلت معین بخوان ولی نشده اما همچنان امید داشتن و بعد از چند ماه یا چند هفته به خواستشون رسیده باشن؟؟جواب بدید لطفا

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
بله اعتقاد دارم ولی واسم اتفاق نیفتاده.

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55
بله 100% قانون جذب واقعیت دارد

اما نکته ای که وجود داره این هست که باید عمیقا از ته دل به اون چیزی که می خواهی به دست بیاری اعتقاد داشته باشی

بعضی ها چون واقعا از ته دل ایمان ندارند و فکر می کنند خیلی زود باید به دستش بیارن بعد از مدن=تی میگن نه بابا همش چرت هست

از قدیم گفتند از هر چی بترسی سرت میاد که دقیقا قانون جذب منفی را بیان می کنه و ما می بینیم که این قانون همیشه اتفاق می افته

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
یبار 1 میلیارد پول جذب کردم نشد

آخ اگه میشد:(

دیدی واقعیت نداره؟؟؟
خیلی روش کار کردم

1 میلیارد هم اصلا برای خودم نمیخواستم

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
بله 100% موافقم فقط نمیدونم چرا چیزهای بدردنخور و بی ارزشی که بهشون فکر میکنم جذب میشن و چیزای خوب نه!!!!:(

معمولا اولش که با قانون آشنا میشیم اینطوریه... چون میترسیم از کارکردش به ضرر خودمون استفاده کنیم. و همین ترسه که همیشه کار رو خراب میکنه نه چیز دیگه!

خود فکر کردن زیاد مهم نیست. اون حسی که موقع فکر کردن داری اهمیت داره که مثل نیروی محرکه ی اون فکر عمل میکنه. اگه فکر کردن به اون چیز بدردنخور و بی ارزش با یه احساس (مثل حرص خوردن, غم و از همه بدتر ترس ) همراه باشه باعث میشه اون موقعیت (دوباره) برات پیش بیاد. (مگه اینکه یه باور یا چیز متفاوتی که اونو نقض بکنه و سد راهش بشه!)

اول از همه به طور خودآگاه سعی کن به چیزای منفی فکر نکنی و بهشون نپردازی!
ولی میدونیم این کافی نیست. بعضی موقعا ما به خودمون میاییم و میبینیم وسط یه فکریم یا حتی فکرمون تموم شده.
اولین نکته اینه که اگه تونستی باید نسبت به افکار منفی کاملا بی احساس باشی که البته برای کسی که مراقبه بلد نیست خیلی سخت و نامفهومه!
بهترین راهش اینه که همیشه به احساست نگاه کنی. هیچ وقت اجازه غمگین بودن و از همه بدتر, ترسیدن رو به خودت ندی... همیشه و همیشه سعی کن شاد بمونی و این احساس رو برای خودت حفظ کنی...

عادت کردن به این روند کمک میکنه هر موقع احساس خوبی نداشتی حواست جمع بشه که داری به چیز بدی فکر میکنی یا تفسیر بدی در مورد مسائل پیرامون انجام میدی... و سریع میتونی فکر قبلی رو کات کنی و نوع تفکری که احساس خوبی بهت میده دنبال کنی... (یا هر کاری که روحیه ات رو شاد میکنه)
البته لازمه تفکر همیشه مثبت درک بالا روی پدیده ها و نگرش عمیق نسبت به زندگیه.

به هر حال این ارتعاش قوی از "شاد بودن ادامه دار" همه موقعیتها و افراد و... رو که تو رو شاد نگه دارن رو به سمتت خواهند کشید. (به دلیل اینکه مشابه ها به هم جذب میشن)

پس بذار شادی و احساس خوب اولین اصل زندگیت باشه. حتی اگه نمیتونی طبیعی شاد باشی بطور مصنوعی هم که شده حفظش کن!

راز اصلی در یه جمله خلاصه میشه : دنبال شادی خودتون بروید. و راز شادیه واقعی هم در آرامش نهفته س...

Last edited:

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
آخرای سال دوم دبیرستان بود...
زندگی واسم خیلی خیلی بد بود
وضع مالی خوب نبود . هیچ دختری تو زندگیم نبود . نمیخندیدم. و...
با این قانون که آشنا شدم به عنوان یه راه فرار دیدمش ، یه راه برای داشتن یه زندگی خوب و شاد
و به جون خودم قسم زندگیم کاملا عوض شد!! هر روز خوشحال بودم و میخندیدم! تو سال شاید 2 روز هم دپ نمیشدم
زندگی خیلی عالی بود. حتی روزایی که امتحان داشتیم و نخونده بودم بهش فکر میکردم و یا معملم ئه نمیومد ، یا امتحان نمیگرفت ، یا خیلی آسون میگرفت خرکی نمره بالا میگرذفتم و ...
ولی یه چیزی که راجع به این قانون وجود داره اینه که وقتی تغییرات و تو وجودت دیدی نباید توقف کنی
وارد دانشگاه که شدم فکر کردم دیگه رفته تو وجودم و ولش کردم!!!
الان هر روز دارم حسرت اون روزا رو میخورم!! اون روحیه من که هیچی نمیتونست خرابش کنه!!
دارم سعی میکنم دوباره مثل اون موقع ها بشم...
یه سایت بود که خیلی خیلی بهم کمک کرد تو این زمینه اگه تبلیغات نمیشه بگید تا بذارمش اینجا
واقعا زندگیم رو عوض کرد و الان 3 ساله تو یاهو لینکش رو میذارم تو فیلد لینک Status ئم...
موفق باشید

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
آخرای سال دوم دبیرستان بود...
زندگی واسم خیلی خیلی بد بود
وضع مالی خوب نبود . هیچ دختری تو زندگیم نبود . نمیخندیدم. و...
با این قانون که آشنا شدم به عنوان یه راه فرار دیدمش ، یه راه برای داشتن یه زندگی خوب و شاد
و به جون خودم قسم زندگیم کاملا عوض شد!! هر روز خوشحال بودم و میخندیدم! تو سال شاید 2 روز هم دپ نمیشدم
زندگی خیلی عالی بود. حتی روزایی که امتحان داشتیم و نخونده بودم بهش فکر میکردم و یا معملم ئه نمیومد ، یا امتحان نمیگرفت ، یا خیلی آسون میگرفت خرکی نمره بالا میگرذفتم و ...
ولی یه چیزی که راجع به این قانون وجود داره اینه که وقتی تغییرات و تو وجودت دیدی نباید توقف کنی
وارد دانشگاه که شدم فکر کردم دیگه رفته تو وجودم و ولش کردم!!!
الان هر روز دارم حسرت اون روزا رو میخورم!! اون روحیه من که هیچی نمیتونست خرابش کنه!!
دارم سعی میکنم دوباره مثل اون موقع ها بشم...
یه سایت بود که خیلی خیلی بهم کمک کرد تو این زمینه اگه تبلیغات نمیشه بگید تا بذارمش اینجا
واقعا زندگیم رو عوض کرد و الان 3 ساله تو یاهو لینکش رو میذارم تو فیلد لینک Status ئم...
موفق باشید
کدوم سایت ؟

بالا