برگزیده های پرشین تولز

به نظ شما میرم حبس یا جریمه نقدی میشم؟

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
به نظر من شاید کلیپ های سیاسی کارت رو خراب تر کرده باشه ولی طریقه دستگیریت ساختگیه و دروغ محضه. مگر اینکه چیز دیگه ای باشه که نگفته باشی وگرنه باسه 2 تا فیلم کسی رو اعدام نمی کنن!!!!:eek:

من خودم اخر نفهمیدم این دوستمون رو چه جوری گرفتن:blink::blink:

re_4861

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه ميشه اين خانه براي يكي ديگر بعدا چطوري تشخيص دادند اين وسايل مال همين شخص است مثلا به پدر ومادرش گير ندادند شايد براي پدر ومادرش باشه؟!!!!!!!!:blink:
بعد چطوري فهميدند كه اسباب فروخته پس كسي لو داده
والا مگه داشتن فيلم غير مجاز تو خانه مشكل داره يكي تو خانه اش دوست داره هرچي داشته باشه وقتي به بيرون ضرر نمي رساند ديگر مگر مشكلي است؟
شايد يكي 1سال پيش اسباب ميداده بيرون الان ديگه نمي ده وكسي هم گير نداده بود اون زمان يعني بازم به اون عنوان مي توانند بگند شما پارسال مي فروختي درحالي كه مدركي نداشته باشند ولي تو خانه اش فيلم غير مجاز داشته باشه ولي به بيرون نداده وفقط خودش ديده؟

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
مگه ميشه اين خانه براي يكي ديگر بعدا چطوري تشخيص دادند اين وسايل مال همين شخص است مثلا به پدر ومادرش گير ندادند شايد براي پدر ومادرش باشه؟!!!!!!!!:blink:
والا مگه داشتن فيلم غير مجاز تو خانه مشكل داره يكي تو خانه اش دوست داره هرچي داشته باشه وقتي به بيرون ضرر نمي رساند ديگر مگر مشكلي است؟
شايد يكي 1سال پيش اسباب ميداده بيرون الان ديگه نمي ده وكسي هم گير نداده بود اون زمان يعني بازم به اون عنوان مي توانند بگند شما پارسال مي فروختي درحالي كه مدركي نداشته باشند ولي تو خانه اش فيلم غير مجاز داشته باشه ولي به بيرون نداده وفقط خودش ديده؟

همه حرفاش ضد و نقیضه. معلوم نیست راست میگه یا دروغ!
میگه از کافی نت استفاده می کنم. بعد پست شماره فکر کنم29 سایت یازده و نیم شب زده شده یا اولش میگه. کامپیوتر و هارد و همه چیزو با خودشون بردن. بعدش همش تند تند پسنت می زنه.
چند وقتیه که ازش خبری نیست. فکر کنم قبل از اینکه اعدامش کنند، خودش خودشو از سقف آویزون کرده!:eek::devil::devil::devil::wub::thumbsdow

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
بالاخره چی شد ؟ الان اگه حبس هم میخواستی بری توی این مدت تموم شده بود ها .. !

re_4861

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدا از شوخي
كسي اطلاعي داره جرم اين چنيني چي است؟

بگند شما 6حلقه فيلم مبتذل ومستهجن فروختيد (براي يكي پست كرديد) فيلم هارسيد دست اون طرف مثل اينكه اون طرف هم خلاف كار بوده ومراقبش بودند تا پست ميره بسته رو ميگيره ميريزند توي خانه اون وكلي چيز ميز پيدا مي كنند وخيلي سي دي دي وي دي و... وگفته اينها(چند تا رو) هم من دادم وبعد از چند وقت براي من اخطار اومد گفت بيايد شعبه دادياري و... واينطور به نظر مياد شك دارند هنوز
خوب جرم من چيه؟ معلوم نيست اون طرف كدوم سي دي ها رو به پاي ما الكي گذاشته ما مستهجني نداشتيم از همين فيلم هايي كه همه ميفروشند (مبتذل اينا ميگند) جرمش چيه جريمه ميشيم زنداني داره؟ اولين بار؟ تو خانه هم نريختند

وحالا من اگر تو خانه هم دوست دارم فيلم جمع ميكنم عاشق فيلم هستم ايا داشتن فيلم درخانه هم جرم است؟ همين فيلم هاي توي بازارچه؟ يعني بريزند خانه مي توانند گير بدهند؟ وبعد هم الكي بچسباند اينهارو هم شما ميفروختيد؟درحالي كه نه نمي فروختم؟

جرمش اين چيه؟

خواهشا اگر كسي ميداند بگه

كلا كسي كه چيزي مي داند وكيل يا اشنايي چيزي يا از قانون سر درمياره بگه جرمش چقدر است؟

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ای بابا من هی چی سعی میکنم با شما رو راست باشم آخرش بعضیا حرفم رو باور نمیکنند
البته بهشون حق میدم چون تو دنیای مجازی از این خالی بندیا زیاد میشه ولی خدا وکیلی من دروغ نگفتم

این که یکی از دوستان گفته بود ساعت 11 شب اومدم و اینا باید بگم که من مدتیه کامیوتر یکی از فامیل (فامیل نزدیک حالا بماند ) دستمه به همین خاطره که میتونم آنلاین بشم
و هنوز هم سیستمم پیش اونها هست
من از یکی که خودش تو دادگاه کار میکنه پرسیدم گفت بعد دادگاه یه نامه بهت میدند که بری کامپیوترت رو تحویل بگیری
این از این

نکته بعد که میگید چطوری گرفتنت راسش خودمم هنوز نمیدونم
راستش من حدود 3 ماه بود که کارم رو شروع کرده بودم
این مطالب رو قبلا هم گفته بودم بازم میگم
اول از همه ما تلفن خونمون رو گذاشته بودیم صفحه اول سایت (اصلا همین نکته کافیه که چطوری ما رو دستگیر کردند) برای اونها که کاری نداره از طریق تلفن ثابت آدرس رو پیدا کنند به نظر شما کاری داره؟

آقا ما یه روز تو خونه بودیم یه یارویی زنگ زد و گفت که من فیلم میخوام (یه فیلم صحنه دار هم میخواست) و اینکه میخوام حضوری از شما بگیرم من هر چی بهش گفتم که نه نمیشه خیلی اصرار کرد من هم گفتم نمیشه و اگه میخوای با همکارم تماس بگیر و به اون بگو
اون هم همکارم رو خر کرده بود با هم قرار گذاشتند سر خیابون دوستمم رفت که که بهش بده و داد که البته هیچ اتفاقی هم نیفتاد و ما سر اون ماجرا گیر نیفتادیم
من فقط حدس میزنم یکی بعد از اون قضیه دوستم رو تعقیب کرده باشه و آدرس رو هم یاد گرفته به همین سادگی
و اینکه ما بعد از دو هفته که از اون ماجرا میگذشت دستگیر شدیم.
در ضمن 100% یکی ما رو لو داده تو این که شکی نیست چون خود اونها هم گفتند که نمیتونم اسم طرف رو بیاریم (شاید هم خواستند گمراهمون کنند)

آره راهش همینه خودتو پشیمون نشون بده. (سابقه ام که نداری)
ولی حتما با یه وکیل حسابی صحبت کن ولی با وکیل نرو دادگاه (به نظر من) چو قاضی رو جو میگیره!

در حال فروش گرفتن یا کسی گزارش داده و اومدن خونه؟ چند تا cd رایت شده و آماده داشتی؟ (یا فقط رو هارد بوده؟)
درسته سابقه نداشتم
من تمام فیلمهام روی DVD رایت شده توی کیف دی وی دی بود ولی آماده برای فروش نبود
به نظر من شاید کلیپ های سیاسی کارت رو خراب تر کرده باشه ولی طریقه دستگیریت ساختگیه و دروغ محضه. مگر اینکه چیز دیگه ای باشه که نگفته باشی وگرنه باسه 2 تا فیلم کسی رو اعدام نمی کنن!!!!
بابا دمت گرم کی حرف از اعدام زد؟ اگه اعدامی بودم که با سند آزاد نمیشدم
بعدشم شما به کجای قضیه بعد از توضیحاتی که بالا دادم شک دارید بگید تا توضیح بدم (امکان داره بعضی جاها رو بد گفته باشم که شما متوجه نشده اید)
مگه ميشه اين خانه براي يكي ديگر بعدا چطوري تشخيص دادند اين وسايل مال همين شخص است مثلا به پدر ومادرش گير ندادند شايد براي پدر ومادرش باشه؟!!!!!!!!
دوست عزیز وقتی وارد خونه شدند همون اول که نگفتند تو باید با ما بیاد خلاف کاری گفتند در اتاقت رو باز کن میخواهیم بازدید کنیم من هم باز کردم وقتی هم از من پرسید اینجا چه کاری انجام میدی؟ چون میدونستم هیچ راه فراری ندارم گفتم فیلم زبان اصلی میفروشم. ( به همین راحتی )
در ضمن شما حق ندارید توی خونه هم فیلم غیر مجاز داشته باشی حتی اگه برای خودت باشه درسته که علکی نمیاد بگردند ولی اگه ازت گرفتند مجازات میشی

همه حرفاش ضد و نقیضه. معلوم نیست راست میگه یا دروغ!
میگه از کافی نت استفاده می کنم. بعد پست شماره فکر کنم29 سایت یازده و نیم شب زده شده یا اولش میگه. کامپیوتر و هارد و همه چیزو با خودشون بردن. بعدش همش تند تند پسنت می زنه.
چند وقتیه که ازش خبری نیست. فکر کنم قبل از اینکه اعدامش کنند، خودش خودشو از سقف آویزون کرده!

شما هم که به ما لطف دارید جوابتون رو همون بالا دادم

کد:
بالاخره چی شد ؟ الان اگه حبس هم میخواستی بری توی این مدت تموم شده بود ها .. !
من چهارشنبه همفته دیگه یعنی روز دوم سال 2008 دادگاه دارم.

بوی تنگنا می یاد.پیف پیف
من آخرش نفهمیدم این تنگنا کیه؟

جدا از شوخي
كسي اطلاعي داره جرم اين چنيني چي است؟

بگند شما 6حلقه فيلم مبتذل ومستهجن فروختيد (براي يكي پست كرديد) فيلم هارسيد دست اون طرف مثل اينكه اون طرف هم خلاف كار بوده ومراقبش بودند تا پست ميره بسته رو ميگيره ميريزند توي خانه اون وكلي چيز ميز پيدا مي كنند وخيلي سي دي دي وي دي و... وگفته اينها(چند تا رو) هم من دادم وبعد از چند وقت براي من اخطار اومد گفت بيايد شعبه دادياري و... واينطور به نظر مياد شك دارند هنوز
خوب جرم من چيه؟ معلوم نيست اون طرف كدوم سي دي ها رو به پاي ما الكي گذاشته ما مستهجني نداشتيم از همين فيلم هايي كه همه ميفروشند (مبتذل اينا ميگند) جرمش چيه جريمه ميشيم زنداني داره؟ اولين بار؟ تو خانه هم نريختند

وحالا من اگر تو خانه هم دوست دارم فيلم جمع ميكنم عاشق فيلم هستم ايا داشتن فيلم درخانه هم جرم است؟ همين فيلم هاي توي بازارچه؟ يعني بريزند خانه مي توانند گير بدهند؟ وبعد هم الكي بچسباند اينهارو هم شما ميفروختيد؟درحالي كه نه نمي فروختم؟

جرمش اين چيه؟

خواهشا اگر كسي ميداند بگه

كلا كسي كه چيزي مي داند وكيل يا اشنايي چيزي يا از قانون سر درمياره بگه جرمش چقدر است؟
شما اولین کار باید فیلمهات رو یه جا قیم کنی که اگه ریختند تو خونه کمتر از 10 تا فیلم ازت پیدا کنند (اگه کمتر از 10 تا فیلم مستحجن هم داشته باشی کاریت ندارند)
اتاقت رو طوری جمع و جور کن که هر چی پیدا میکنند مجاز باشه (البته چند تا هم غیر مجاز بدک نیست فقط در حد مبتذل)
شما برای اون طرف هر چی فرستادی همونا دم دستت باشه که اگه چیزی گفتند بگو من فقط همینا رو دارم و بیشتر ندارم
جرمش رو نمیدونم :D

بچه ها برم دعا کنید من هفته دیگه مشخص میشه که چه بلایی سرم میاد.
یا حق

re_4861

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز وقتی وارد خونه شدند همون اول که نگفتند تو باید با ما بیاد خلاف کاری گفتند در اتاقت رو باز کن میخواهیم بازدید کنیم من هم باز کردم وقتی هم از من پرسید اینجا چه کاری انجام میدی؟ چون میدونستم هیچ راه فراری ندارم گفتم فیلم زبان اصلی میفروشم. ( به همین راحتی )
در ضمن شما حق ندارید توی خونه هم فیلم غیر مجاز داشته باشی حتی اگه برای خودت باشه درسته که علکی نمیاد بگردند ولی اگه ازت گرفتند مجازات میشی

من چهارشنبه همفته دیگه یعنی روز دوم سال 2008 دادگاه دارم.

شما اولین کار باید فیلمهات رو یه جا قیم کنی که اگه ریختند تو خونه کمتر از 10 تا فیلم ازت پیدا کنند (اگه کمتر از 10 تا فیلم مستحجن هم داشته باشی کاریت ندارند)
اتاقت رو طوری جمع و جور کن که هر چی پیدا میکنند مجاز باشه (البته چند تا هم غیر مجاز بدک نیست فقط در حد مبتذل)
شما برای اون طرف هر چی فرستادی همونا دم دستت باشه که اگه چیزی گفتند بگو من فقط همینا رو دارم و بیشتر ندارم
جرمش رو نمیدونم :D

بچه ها برم دعا کنید من هفته دیگه مشخص میشه که چه بلایی سرم میاد.
یا حق

براي شما رو چرا زود به زود دارند رسيدگي مي كنند
براي من مال پارسال است
پارسال اخطار اومد دم خانه ورفتم شعبه دادياري (فرقش با دادگاه نميدانم)
تابستان ارسال
كه اينارو گفت منم گفتم مجاز مي دادم و... وهمين چند تا وفروش كلا نداشتم كه هي گير داده بود مي فروشي تكثير ميكني مي گفتم نه بعد الكي گير به سايت دادند هي ميگفت عكس خلاف توش داري و... منم ميگفتم نداره اگر داشته باشه اين همه مدت فيلتر نشده خودتون بريد چك كنيد تو پست هاي صفحه اول گفتم منم ماجرام رو
تمام شد وگفت برو وجواز كسب يكي گذاشتيم اومديم براي هركي تواونجا بود براي همه مي گذاشت معلوم نبود چي بود وقرار 3ميليون
خلاصه گذشت دي ماه شد دوباره اخطار اومد كه بياييد دوباره وتو اخطاريه نوشته بود اخرين دفاع ما رو مي بيني ترس برمون داشت گفتيم الكي الكي مي خوان سابقه دارمون كنند رفتيم وكيل گرفتيم وكيل رفت پرونده رو خواند وگفت اونجوري كه من فهميدم گفتند هنوز چيزي بدست نياوردند ومعلوم نيست كه اون فيلم هايي كه الكي به اسم من زدند چي شده چه بلايي اومده و... ورفتيم پيش قاضي گفت هنوز هيچي واشتباه نوشتيم اخرين دفاع وتقاضاي نيابت گرفت نمي دانم چيه كه فكنم خودش دنبال كنه از اين استان چون اوني كه گرفتند مال يه استان ديگر بود
والان دقبقا از دومين اخطار 1 سال مي گذرد وهنوز هيچي معلوم نيست وكيل هم ميگه خبري نيست رو هوا هستيم داريم مي ميريم

خدا خدا ميكنم مارو بيخيال شن وسابقه نشه برامون بدبختي بعد اگر سر كار بخواهيم بريم مشكلات و...
براي همين ميخوام ببينم چه جرمي داره و...
يعني هنوز احتمال ريختن تو خانه است؟
فيلم مستهجن كه ندارم چون خوشم هم نمياد عاشق فيلم هستم از همين فيلم هاي كه تو بازارچه پي تي است دارم براي خودم

راستي گفتي فقط اتاق خودت رو گشتند جاي ديگر خانه را نگشتند؟ زيرزمين بالاپشتبان جايي.... يا مثلا اسباب هاي ديگر مثلا ويوذيو يا نوار كاست يا اگر ماهوراه و... برنداشتند؟

كلا اين 1سال نيم حالمون گرفته است خدا خودش كمك كنه
دعا كنيد

----------------------------

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي من مال پارسال است
تابستان ارسال
كه اينارو گفت منم گفتم مجاز مي دادم و... وهمين چند تا وفروش كلا نداشتم كه هي گير داده بود مي فروشي تكثير ميكني مي گفتم نه بعد الكي گير به سايت دادند هي ميگفت عكس خلاف توش داري و... منم ميگفتم نداره اگر داشته باشه اين همه مدت فيلتر نشده خودتون بريد چك كنيد تو پست هاي صفحه اول گفتم منم ماجرام رو
تمام شد وگفت برو وجواز كسب يكي گذاشتيم اومديم براي هركي تواونجا بود براي همه مي گذاشت معلوم نبود چي بود وقرار 3ميليون
خلاصه گذشت دي ماه شد دوباره اخطار اومد كه بياييد دوباره وتو اخطاريه نوشته بود اخرين دفاع ما رو مي بيني ترس برمون داشت گفتيم الكي الكي مي خوان سابقه دارمون كنند رفتيم وكيل گرفتيم وكيل رفت پرونده رو خواند وگفت اونجوري كه من فهميدم گفتند هنوز چيزي بدست نياوردند ومعلوم نيست كه اون فيلم هايي كه الكي به اسم من زدند چي شده چه بلايي اومده و... ورفتيم پيش قاضي گفت هنوز هيچي واشتباه نوشتيم اخرين دفاع وتقاضاي نيابت گرفت نمي دانم چيه كه فكنم خودش دنبال كنه از اين استان چون اوني كه گرفتند مال يه استان ديگر بود
والان دقبقا از دومين اخطار 1 سال مي گذرد وهنوز هيچي معلوم نيست وكيل هم ميگه خبري نيست رو هوا هستيم داريم مي ميريم

خدا خدا ميكنم مارو بيخيال شن وسابقه نشه برامون بدبختي بعد اگر سر كار بخواهيم بريم مشكلات و...
فيلم مستهجن كه ندارم چون خوشم هم نمياد عاشق فيلم هستم از همين فيلم هاي كه تو بازارچه پي تي است دارم براي خودم

راستي گفتي فقط اتاق خودت رو گشتند جاي ديگر خانه را نگشتند؟ زيرزمين بالاپشتبان جايي.... يا مثلا اسباب هاي ديگر مثلا ويوذيو يا نوار كاست يا اگر ماهوراه و... برنداشتند؟

دعا كنيد

سلام
شما فکر نکنم زیاد کارت گیر باشه به احتمال زیاد تبرئه میشی و حتی جریمه نقدیت هم شاید نکنند

بله فقط توی اتاق خودم رو گشتند و هیچ کجای دیگه رو نرفتند ببینند
من هم چون زود کارم راه افتاده به خاطر اینه که همه چیز تو دستشونه و احتیاج بخ اطلاعات دیگه ای ندارند ولی مثل اینکه پرونده شما رو هنوز هم خودشون میدونند چی به چیه

re_4861

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شما فکر نکنم زیاد کارت گیر باشه به احتمال زیاد تبرئه میشی و حتی جریمه نقدیت هم شاید نکنند

بله فقط توی اتاق خودم رو گشتند و هیچ کجای دیگه رو نرفتند ببینند
من هم چون زود کارم راه افتاده به خاطر اینه که همه چیز تو دستشونه و احتیاج بخ اطلاعات دیگه ای ندارند ولی مثل اینکه پرونده شما رو هنوز هم خودشون میدونند چی به چیه

eee
چه جالب حالا ماهواره چيز ديگري نداشتيد به اونا يعني كاري نداشتند ؟ خوب اسباباتو مي گذاشتي يه اتاق ديگه :D

منم اين وكيلي كه گرفتم زياد از اينترنت وتبليغات و... حاليش نيست

يعني منتظرند يه خطاي از من سر بزنه كه بيان خفتم بگيرند؟ چون يادمه پارسال بعد اين موضوع چند باري برام ايميل اومد كه هي مي گفتند ازاين فيلم هاي خفن داري+18 ... ميگفتم نه
تازه اين فردي هم كه گفتند شما دادي رو يادم نمياد دقيق كه چي دادم ولي ايميل چك كردم به اسم اون فرد تو ميل باكسم ديدم چند بار اخر گير داده بود هي ميگفت فيلم ... داري تازه ميگفت از اينايي كه تو ماهواره هم نشان ميده نه ازاون hard هاش:blink: منم گفتم نه من فيلم اونطوري ندارم شايد همينا بودن مي خواستند مچ بگيرند ... البته هنوز اخطاري اون زمان برام نيامده بود

ايشالا كه تبرئه بشيم سابقه نشه
خيلي طول كشيده
راستي يه جا شنيدم ظرف يه سال بايد به پرونده ها رسيدگي بشه يعني مثلا هر 1سال يه بار اگر هنوز بازه اخطار بياد هي بريم بيام؟:blink:
براي ما كه هنوز خبري نيست
حيف اينجا هم كسي نيست قانون بلد باشه يا اشنا قاضي و... كه بگه

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
براي من مال پارسال است
تابستان ارسال

دعا كنيد

میشه شما بفرمائید چه جوری فهمیدند؟ سایت داشتید فقط توی پی تی کار می کردید؟

re_4861

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه شما بفرمائید چه جوری فهمیدند؟ سایت داشتید فقط توی پی تی کار می کردید؟

مي گم به اون صورت نبود من فكنم مشكل از اون طرف بود وبدشانسي من هم فكنم به اون زور كردند گفتند بايد معرفي كني از كيا فيلم ميگيري اينطوري كه ميگن خلاف كار بود نمي دانم از شانس بد ما قرعه به ما خورد:(

اما فروشندگان اينجا مواظب خودشان باشند
:(

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
مي گم به اون صورت نبود من فكنم مشكل از اون طرف بود وبدشانسي من هم فكنم به اون زور كردند گفتند بايد معرفي كني از كيا فيلم ميگيري اينطوري كه ميگن خلاف كار بود نمي دانم از شانس بد ما قرعه به ما خورد:(

اما فروشندگان اينجا مواظب خودشان باشند
:(

اگه شانس ما باشه که ما هم به یه خلافکار می افتیم.
اونا چه جوری تونستن ثابت کنند که بقیه فیلم ها مال شما بوده؟

vahid2253

Registered User
لایک‌ها
0
واقعا متاسفم برای شما که از نیم مثقال ریش میترسید
شبیه این جریان برای دوستم اتفاق افتاد
ولی اون زرنگ بود و همه چیزو انکار کرد
می گفت اینا تو هر خونه ای پیدا میشه اگه قانونه برید همه شهر رو بگردید تا معلوم شه
تازه دوستم می خواست ازشون شکایت هم بکنه که دید بی خیال شدن اونم بی خیال شد.
شما از چی میترسین؟ از ترس؟ :(
واقعا که .:eek:

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
الان یعنی فروختن فیلم خطر داره؟
اگه سانسور باشه چی؟
از طریق مارکت سنتر؟

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
واقعا متاسفم برای شما که از نیم مثقال ریش میترسید
شبیه این جریان برای دوستم اتفاق افتاد
ولی اون زرنگ بود و همه چیزو انکار کرد
می گفت اینا تو هر خونه ای پیدا میشه اگه قانونه برید همه شهر رو بگردید تا معلوم شه
تازه دوستم می خواست ازشون شکایت هم بکنه که دید بی خیال شدن اونم بی خیال شد.
شما از چی میترسین؟ از ترس؟ :(
واقعا که .:eek:

آقای شجاع این صحبت مال شما نبوده؟!
_جدیدا گیر میدن مال دوستمونو گرفتن)
http://forum.persiantools.com/t73971-post1528792.html
راجع بهش توضیح بدید. تازه این چیزی که شما می گید، انگار توی پست بوده. مساله ای که اینجا داره راجع بهش بحث میشه، درباره طرح جدیده که یک هفته هست که آغاز شده.

re_4861

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه شانس ما باشه که ما هم به یه خلافکار می افتیم.
اونا چه جوری تونستن ثابت کنند که بقیه فیلم ها مال شما بوده؟

بقيه فيلم ها
فقط 6تاشو مثل اينكه گفته براي منه
چون قاضي كه گفت 6حلقه
بقيه رو كه براي خودش بوده اين چند تا رو مثل اينكه به نام من زده الكي:blink:
معلوم نيست چيارو زده

راجع بهش توضیح بدید. تازه این چیزی که شما می گید، انگار توی پست بوده. مساله ای که اینجا داره راجع بهش بحث میشه، درباره طرح جدیده که یک هفته هست که آغاز شده.

eee
الان يعني دارند گيرميدهند پس مواظب باشيد
مال ما مال تابستان پارسال بود

vahid2253

Registered User
لایک‌ها
0

من پارسالو گفتم
کی گفته این طرح آغاز شده؟ و یک هفته هست که شروع شده؟ شما از کجا میدونی وحید عزیز؟شما مطمئنی؟

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها شما مگه اخبار نگاه نمیکنید؟
یک هفته پیش بود تو اخبار نشون میداد که یه باند فیلم فروش رو تو تهران دستگیر کردند
بعد یه پلیسه اومد جلوی دوربین و گفت این آخرین اخطاره برای کسایی که سیدی و دی وی دی غیر مجاز میفروشند و اگه بگیریمشون باهاشون خیلی بد رفتار میشه

حالا تا به ما رسید سخت گیریاشون شروع شد :wacko:

بالا