برگزیده های پرشین تولز

بچه بودی چطوری تنبیه می شدی ؟

ehsαπ

Registered User
لایک‌ها
29
خیلی کم اونم با کمربند چرم :دی

به سلامتی پسری که پولهای مچاله شدشو اروم گذاشت
جلوی فروشنده و گفت:
برای روز پدر یک کمربند می خوام..
فروشنده:چه جنسی باشه؟
پسر کوچولو: فرقی نمیکنه فقط دردش کم باشه...

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
من در دو صورت تنبیه بدنی میشدم.یکی این که به یکی دیگه بی احترامی کنم،که خب همیشه میکردم.یکی دیگه این که بعد از بحث کردن و ناراحت شدن،گریه کنم.لول
دومی یکم ظلم بود اما من همین الان از پدر و مادرم بابتش تشکر میکنم :دی چون واقعا به نظرم الان خیلی مقاوم تر از بچه ها هم سن و سال خودم هستم تو این سن.
و البته اینو هم بگم،تو تمامی جرو بحث ها چه داخل خونه و چه خارج از خونه (مدرسه و خیابون) هر وقت که من طرف حق نبودم هم کتکشو خوردم و هم مجازاتشو کشیدم.
و هر وقت هم حق با من بوده (لول) ....
--
مجازات اصلی بیشتر معنوی بود.اون موقعه ها یه سگا داشتم (که خیلی دوسش میداشتم :دی) هر وقت میخواستن تنبیهم کنن دستشو بر میداشتن : (
جدیدا هم مودم اینترنت و دسته ی X360 رو بر میدارن :دی

ایـــــــــــــی ...

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
پدرم چند باری زده زیر گوشم
مادرم نه هی نصیحت می کنه ...یه بار مجبورم کرد غذای سرد بخورم...باورتون نمیشه انده تنبیه ه این کار:دی

admiπ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
68
با مشت و لگد :دی

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
چهارم ایتدایی بودم سر بغل دستیم رو کوبوندم به پنجره آهنی کلاس. معلم دید آنچنان زد تو گوشم پهن شدم رو نیمکت :D

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
هووووووووووم
دست رو دلم نزار که پر غذاس!:D
ما که چند باری مزه سیلی های اب دار پدر گرامیمان را با آن دست سنگینش چشیدیم(اینجا به این نوع سیلی میگیم چپاله یا سیلی افسری) که موجش تسبت به سیلی چنیدین برابره
آخ خدا براتان نیاره از کسی سیلی بخورین که دستش سنگین باشه
چند باریم با کمربند و کابل برق مورد اصابت پدر قرار گرفتیم
دلایل: نمره کم مخصوصا توی درس ریاضی که دو ساعت دیقیقا در اتاقو بست و من به تمام معنی توپاند:blush: بعدشم نشست ریاضی یادم بده:eek: فکر کنم پجم دبستان بودم
وقتی از کسی پول قرض می گرفتم- دزدکی میرفتم کلوپ - اگه از کسی بیرون کتک میخوردم یا حرف میشنیدم گریه میکردم بد میزد منا - اوه اوه اوه سر این چند بار توپ یادمه کتک خوردم به شدت بابام از دروغ بدش میاد خدا را شکر الان چندین ساله اصلا دروغ به هیشکی نمیگم دمش گرم بابام - خبر چینی از اوضاع خانه مساوی بود با کتلت شدن و دیگه از این جور چیزا
یه بارم فکر کنم اول دبیرستان بودیم چند تا از بچه های کلاس شروع کزدن دادو بیدادو اربده کشی جناب ناظم آمد هیشکی هیشکیو لو نداد با آن چوب گرامیش چنان بر دستانمان کوبید که نگو و نپرس
دیگه از دوران مدرسه زیاد یادم نمیاد بیشار با همه رفیق شیشدانگ بودیم
یکی از تنبیه هایی هم که تو باشگاه شدمو یادمه مربوط به 12-13 سال پیش میشه که استاد گرامیان به علت انجام ندادن کاری که زمان بهش داده بود مثلا 10 ثانیه چون استاد حرکات نمایشی کا با چوب هم بود با همان چوبش چنان بر دلمان ضربه زد که نفسمان بند آمد(بچه بودم)
یه تنبیه بدم شدیم هوم موقع ها استاد نبود افتادیم زید دست یه ارشد از اول تا آخر باشگاه تنبیه شدیم انواع و اقسام( کلاغ پر چندین دور دور باشگاه(اونموقع توی یه سالن فوتسال تمرین میکردیم) بلافاصله بعدش انواع پشین پاشو و ...) و اینکه فاجعه زمانی شروع شد که فهمیدیم مسیر یه ربعه تا خانه را توی بیش از یک ساعت طی نمیدیم!!
ولی در کل نظر من در رابطه با کتک زدن بچه به عنوان تنبیه مثبته این روانشانسا آمدن گفتن نزنین الان شده بدبختی منکه میبینم میخوام بچه هه و پدر مادر را باهم جر بدم
موفق باشین
یا علی

Shine

Registered User
لایک‌ها
12
هووووووووووم
دست رو دلم نزار که پر غذاس!:D
ما که چند باری مزه سیلی های اب دار پدر گرامیمان را با آن دست سنگینش چشیدیم(اینجا به این نوع سیلی میگیم چپاله یا سیلی افسری) که موجش تسبت به سیلی چنیدین برابره
آخ خدا براتان نیاره از کسی سیلی بخورین که دستش سنگین باشه
چند باریم با کمربند و کابل برق مورد اصابت پدر قرار گرفتیم
دلایل: نمره کم مخصوصا توی درس ریاضی که دو ساعت دیقیقا در اتاقو بست و من به تمام معنی توپاند:blush: بعدشم نشست ریاضی یادم بده:eek: فکر کنم پجم دبستان بودم
وقتی از کسی پول قرض می گرفتم- دزدکی میرفتم کلوپ - اگه از کسی بیرون کتک میخوردم یا حرف میشنیدم گریه میکردم بد میزد منا - اوه اوه اوه سر این چند بار توپ یادمه کتک خوردم به شدت بابام از دروغ بدش میاد خدا را شکر الان چندین ساله اصلا دروغ به هیشکی نمیگم دمش گرم بابام - خبر چینی از اوضاع خانه مساوی بود با کتلت شدن و دیگه از این جور چیزا
یه بارم فکر کنم اول دبیرستان بودیم چند تا از بچه های کلاس شروع کزدن دادو بیدادو اربده کشی جناب ناظم آمد هیشکی هیشکیو لو نداد با آن چوب گرامیش چنان بر دستانمان کوبید که نگو و نپرس
دیگه از دوران مدرسه زیاد یادم نمیاد بیشار با همه رفیق شیشدانگ بودیم
یکی از تنبیه هایی هم که تو باشگاه شدمو یادمه مربوط به 12-13 سال پیش میشه که استاد گرامیان به علت انجام ندادن کاری که زمان بهش داده بود مثلا 10 ثانیه چون استاد حرکات نمایشی کا با چوب هم بود با همان چوبش چنان بر دلمان ضربه زد که نفسمان بند آمد(بچه بودم)
یه تنبیه بدم شدیم هوم موقع ها استاد نبود افتادیم زید دست یه ارشد از اول تا آخر باشگاه تنبیه شدیم انواع و اقسام( کلاغ پر چندین دور دور باشگاه(اونموقع توی یه سالن فوتسال تمرین میکردیم) بلافاصله بعدش انواع پشین پاشو و ...) و اینکه فاجعه زمانی شروع شد که فهمیدیم مسیر یه ربعه تا خانه را توی بیش از یک ساعت طی نمیدیم!!
ولی در کل نظر من در رابطه با کتک زدن بچه به عنوان تنبیه مثبته این روانشانسا آمدن گفتن نزنین الان شده بدبختی منکه میبینم میخوام بچه هه و پدر مادر را باهم جر بدم
موفق باشین
یا علی

من فکر میردم تو دبستانی هستی.
نگو به خاطر این کتکایی که خوردی اینطوری شدی. دلم سوخت. :(

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
کتک خوردم مثل#####(هرچی خودت بگی)غالبا بعد از خوردن یه کتک سیر اگه خاطرتون باشه تا خرخره گوه میخوردیم(شما نمیدونم چی میخوردین)
فاز 1=خونه
فاز2=مدرسه
فاز3=خونه
ولی مثل مرد همچنان پررو هستم واین همه کتک باعث نشد از رفتارهام عقب بکشم

Last edited:

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
کتک خوردم مثل#####(هرچی خودت بگی)غالبا بعد از خوردن یه کتک سیر اگه خاطرتون باشه تا خرخره گوه میخوردیم(شما نمیدونم چی میخوردین)
فاز 1=خونه
فاز2=مدرسه
فاز3=خونه
ولی مثل مرد همچنان پررو هستم واین همه کتک باعث نشد از رفتارهام عقب بکشم

دهنت سرویس کلی خندوندی ما رو

من امروز به دلیل استفاده زیاد از سیستم مکلف به پرداخت قبض برق خونه تا سه ماه آینده شدم و هیچ تبصره ای هم وجود نداره
اولین دوره اش رو صبح باید بدم...32 تومنه!!!!
بچه ها برام دعا کنید

Chilbuk

Registered User
لایک‌ها
190
بیشتر شکنجه ی روحی میکردند منو ... مخصوصا" مادرم :(

Chilbuk

Registered User
لایک‌ها
190
یعنی چی ؟ مادرت چیکارت میکرد ؟

مثلا" توی جمع (مهمونی فک و فامیل) شخصیتمو خورد میکرد ، میومد مدرسه پیش مدیرا آبرومو میبرد ، توی خونه اذیتم میکرد ، اجازه نداشتم با رفیقام تلفنی صحبت کنم یا برم بیرون :( ، اجازه نداشتم فوتبال یا فیلم ببینم و همینطور حق نداشتم بازی های کامپیوتری کنم ، همیشه کمدهامو به هم میریخت و میگشت ، با تک تک حرفها و کارهاش روحم رو زخمی کرد و منو نابود کرد .........
کلا باهام کارایی کرده که ازش متنفرم :mad:
تا چند وقته دیگه هم از این خونه میخوام برم و دیگه پشت سرمو هم نگاه نکنم :hmm:

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
فلفل میزدن به دهنمون اگه حرف بد میزدیم:(:( :(:(:(:(:(:(

شیشولی عزیز ما را به چه سال های قشنگی بردی

mahiye_bala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
508