برگزیده های پرشین تولز

تاپیک مخصوص اونایی که زندگی براشون سخت شده

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این عکس ها رو فعلا ببین روحت شاد میشه

6ylpc29.jpg

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بچه ها منم همین مشکل رو داشتم و الانم دارم.
تا قبل از اینکه عاشق بشم دنیا برام ارزشی نداشت هیچی برام مهم نبود، دوست داشتم بمیرم.
بعد از اینکه عاشق شدم ، گفتم خدایا اگر بهش رسیدم که هیچی اگر نرسیدم منو بکش.
بهش رسیدم ، از دستش دادم، دوباره به دستش آوردم الانم دوباره دارم از دستش میدم.
هیچ چیز و هیچ کس برام مهمتر از اون نیست حتی پدرو مادرم یا خودم.
اگر دوباره از دستش بدم دیگه نمیخوام زندگی کنم.
مطمئن باشید خودکشی میکنم، چون هیچ چیزی به غیر از اون برام مهم نیست.
خیلی دور نیست.

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
ممنونم دوستان

روانپزشک کار خوبیه اما فهنیدن بعضی وقتا ادما رو به گمراهی میکشونند

در جواب یکی از دوستمون که میگفت خودتو به چیزیز سرگرم کن ! اخه به چی 23 سال از عمرمون میگذره
باورتون میشه همه عشق دانشگاه دارن ما که دقیق مبریم و دقیقم برمیگردیم بدون 1 دقیقه موندن توش

وقتی امید نیست دنیا واست بی ارزشه

سیانورم خوبه اما یخورده تلخه !

تاتان جالب بود عکست لبخندی زدم

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بچه ها منم همین مشکل رو داشتم و الانم دارم.
تا قبل از اینکه عاشق بشم دنیا برام ارزشی نداشت هیچی برام مهم نبود، دوست داشتم بمیرم.
بعد از اینکه عاشق شدم ، گفتم خدایا اگر بهش رسیدم که هیچی اگر نرسیدم منو بکش.
بهش رسیدم ، از دستش دادم، دوباره به دستش آوردم الانم دوباره دارم از دستش میدم.
هیچ چیز و هیچ کس برام مهمتر از اون نیست حتی پدرو مادرم یا خودم.
اگر دوباره از دستش بدم دیگه نمیخوام زندگی کنم.
مطمئن باشید خودکشی میکنم، چون هیچ چیزی به غیر از اون برام مهم نیست.
خیلی دور نیست.

واقعا اون چیزی که اینطوری به دست میاد و اونطوری از دست می ره لازمه اینهمه بهش دل ببندیم.
فقط فکر خودت باش اگه خودت رو بدست نیاری انگار هیچی نبودی .

بر سلسله زلفی بتی بند ، دلت را *** کو پا بند تو باشد به هر منزل هستی.

Boo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به دوستان
با اجازتون منم می خواستم نظرمو بگم
اولا اگه فرض کنیم اون دنیا وجود نداره ، فقط سعی کنیم آدم باشیم ، یه انسان واقعی ( حق کسی رو نخوریم ، دروغ نگیم سالم باشیم ، حدو حدودمون رو بدونیم و.....)میشیم کامل ، این بده ؟( مثلا قانون می گه تا سن 18 کسی نمی تونه گواهی نامه بگیره ، شاید ما رانندگی کنیم ولی این کار جریمه داره ، درسته ؟
یا مثلا تو پزشکی میگن برای فلان عمل باید به فلان سن برسی تا بتونی این عمل رو انجام بدی ، خدا هم همینو گفته ، وقتی می تونی یه کاری رو از نظر شرعی انجام بدی که شرایطش باشه ، همین .

حالا خدا یه حال اساسی داده گفته منم مگم کامل باشین در اضای اونم یه پاداش می دم (کاری ندارم چیه ؟)

دوما تا وقتی بد نبینی قدر خوشی رو نمی دونی، خوب وقتی معنی خوب می ده که کنار بد قرار بگیره
همیشه هم سعی کن وقتی یه مشکلی داری بگردی دنبال مشکلات بزرگتری که ممکنه مردم باهاش درگیر باشن
اون وقته که دلت برای مشکل خودت تنگ می شه

مثلا اگه کنارت آدمی هست که سرطان داره ، خدا رو شکر کن که حداقل هنوز زنده س
اگه کسی که دوستش داشتی گذاشته رفته ( نامردی کرده )اولا خوشحال باش چون لیاقت تو بیشتر از اینها بوده ، دوما خود خواهی رو بزار کنار و به این فکر کن که شاید برای اونم بهتر از تو وجود داشته
اگه پولتو خوردن خدا رو شکر کن بلایی سره جونت نیومده اگه پولو داشتی ولی نقص عضو بودی حال می کردی؟

در آخر هم بعد از همه پر حرفیهام میگم که زندگی رو هر جور بگیری همون جور برات میاره ( بخند تا دنیا باهات بخنده )

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به دوستان
با اجازتون منم می خواستم نظرمو بگم
اولا اگه فرض کنیم اون دنیا وجود نداره ، فقط سعی کنیم آدم باشیم ، یه انسان واقعی ( حق کسی رو نخوریم ، دروغ نگیم سالم باشیم ، حدو حدودمون رو بدونیم و.....)میشیم کامل ، این بده ؟( مثلا قانون می گه تا سن 18 کسی نمی تونه گواهی نامه بگیره ، شاید ما رانندگی کنیم ولی این کار جریمه داره ، درسته ؟
یا مثلا تو پزشکی میگن برای فلان عمل باید به فلان سن برسی تا بتونی این عمل رو انجام بدی ، خدا هم همینو گفته ، وقتی می تونی یه کاری رو از نظر شرعی انجام بدی که شرایطش باشه ، همین .

حالا خدا یه حال اساسی داده گفته منم مگم کامل باشین در اضای اونم یه پاداش می دم (کاری ندارم چیه ؟)

دوما تا وقتی بد نبینی قدر خوشی رو نمی دونی، خوب وقتی معنی خوب می ده که کنار بد قرار بگیره
همیشه هم سعی کن وقتی یه مشکلی داری بگردی دنبال مشکلات بزرگتری که ممکنه مردم باهاش درگیر باشن
اون وقته که دلت برای مشکل خودت تنگ می شه

مثلا اگه کنارت آدمی هست که سرطان داره ، خدا رو شکر کن که حداقل هنوز زنده س
اگه کسی که دوستش داشتی گذاشته رفته ( نامردی کرده )اولا خوشحال باش چون لیاقت تو بیشتر از اینها بوده ، دوما خود خواهی رو بزار کنار و به این فکر کن که شاید برای اونم بهتر از تو وجود داشته
اگه پولتو خوردن خدا رو شکر کن بلایی سره جونت نیومده اگه پولو داشتی ولی نقص عضو بودی حال می کردی؟

در آخر هم بعد از همه پر حرفیهام میگم که زندگی رو هر جور بگیری همون جور برات میاره ( بخند تا دنیا باهات بخنده )
دوست من کاش عذابش نبود !!

هنوز مشکل به در خونت زنگ نزده !

هنوز بهت نگفتن ممکنه پدرت الان یا 1 ماه یا 1 سال دیگه فوت کنه و کاری از دست ما بر نمیاد !
هر روز زجر پدرت رو نمیبینی هر روز نمی خوای شب نصف سحر روز سر کلاس پیش دوستات بت زنگ بزنن حال بابات بده زود بیا خونه

هنوز عذاب از دست دادن کسی که سال ها به جان و دل براش دل گذاشتی رو نکشیدی

هنوز مشروط نشدی
هنوز نرفتی کار بکنی بعد یه نامردی بیاد پولتو بکشه بالا
.
.
.
.
.
.

Boo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله شاید خیلی از این مشکلات رو نداشته باشم
ولی به اندازه خودمم داشتم

وقتی یه ترم 17 واحد داشته باشی ولی فقط 3 واحد ادبیاتت رو پاس کنی :blush:
چه حالی داری ؟
وقتی ترم 7 هستی ولی تازه تا فوق دیپلم پاس کردی

تو صدا وسیما کار میکنم دورو برم رو هم می بینم که دارن می برن می دزدن می خورن ( خوب اینا حق منو میخورن دیگه )

من هم تو زندگی شده پولمو بخورن

3 سال عاشق یه کسی بودم و هستم ( شدید) چقدر مشکلات داشتیم ، 7 ماه طول کشید تا خانواده هامون تونستن
سر مهریه کنار بیان
اون موقع کسی بد بخت تر از ما نبود ولی حالا که زندگی میکنیم با هم می فهمم خدا اون همه سختی سره راه ما گذاشت تا ما موقع ناراحتی ها یادمون بیفته چه مسیرهایی رو طی کردیم تا بهم برسیم وقدر زندگیمونو بدونیم (ببین سختیهاش در حدی بود که ما حتی یه عکس دروست حسابی هم نداریم هر موقع هم بخواهیم بدترین خاطره زندگیمونو بگیم از عروسیمون شروع میکنیم:(

حالا حکمت اون سختیها رو میفهمم

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واقعا اون چیزی که اینطوری به دست میاد و اونطوری از دست می ره لازمه اینهمه بهش دل ببندیم.
فقط فکر خودت باش اگه خودت رو بدست نیاری انگار هیچی نبودی .

بر سلسله زلفی بتی بند ، دلت را *** کو پا بند تو باشد به هر منزل هستی.

من هیچی نیستم تا به فکر خودم باشم.
حالم خیلی بده ، عقلم رو از دست دادم.
خودم هم نمیدونم چی میخوام.

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
306.gif

297.gif

223.gif

alcoholic.gif

hippie7.gif

مردم خوش میگذرونن:

123.gif

84.gif

91.gif

999.gif

(
Laie_28.gif
)
ما چی؟؟

confused0078.gif

eva

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه پيشنهاد دارم واست تهشه
1پاكت سيگار+ الكل (سيگار هم از من ميشنوي ماربرو يا وينستون بقيه اشغالن)
زندگي:rolleyes::thumbsup::rolleyes::blush:
فقط نبايد بعدا پشيمون بشي چون ميبيني هيچ كس و هيچ چيز ازت نمونده
به قول شازده كوچولو بايد بزني تا سرافكندگيشو فراموش كني
اين خودش عالمي داره
تست شدس خدايي

nafar_2konkor

Registered User
لایک‌ها
1
اگه اجازه بدید میخوام یه کم مرتبت با تاپیک حرف بزنم! ;)

کم آوردم .بدجوری کم آوردم .با هزار امید و آرزو اومدم رشته نرم افزار و حالا مثل خر موندم توش
. نمیدونم من آی کیوم پایینه یا واقعا درسا سخته.وقتی خیلی از دوستامو میبینم که رفتن تربیت معلم بعد از
خوندن یه مشت درس چرت و آبکی بعد از 2 سال هم کارشون معلومه هم استخدامن .کلیم برای ارشدشون
سهمیه دارن. اونوقت ما بدبخت بعد از 4 سال مثل خر خوندن معلوم نیست کجا بهمون کار بدن.. 1
ماهی میشه که قاطی کردم دیگه مخم هیچی نمیکشه هیچی . .چند بار به سرم زد
انصراف بدم نمیدونم باید چی کار کنم ...کاش یکی بهم میگفت چه خاکی بر سرم بریزم.اگه کسی بهم یه
راه نشون بده تا عمر دارم دعاش میکنم ...اگه ممکنه نگین خودکشی کنم .اگه میخواستم این کارو بکنم با کسی
مشورت نمیکردم .پس محض رضای خدا هم که شده (اینو برای کسایی گفتم که خدارو قبول دارن اونایی هم که قبول ندارن جون هر کی دوست دارن) جواب منو بدین.
(راستی یه توصیه به kamran190: اگه حال کتاب خوندن داری کتاب درمان با عرفان وین دایر رو بخون شاید کمکت کنه البته اگه با اعتقاد بخونی نه اینکه از اولش با خودت بگی فایده نداره .
اگرم آدم معتقدی هستی قرآن گوش کن و توسل به ائمه بکن .باور کن جواب میده ..هیچی که برات نداشته باشه آرامش بهت میده .
راستی گفتی بدتر از اینم هست آره هست.اگه یه نگاه به دورو برت کنی میبینی . من نمیگم من وضعم از تو بدتره. نه! هر کس مشکل خودشو بدتر همه میبینه .فقط خودتو بسپر به خدا .. اگه واقعا و از ته دلت این کارو بکنی آروم آروم میشی .
(کسایی هم که بهت میگن خودکشی کنی حرفاشون تو هواس .این جام میان برا تفنن مینویسن.)
(یه توصیم به اونایی که روشهای مختلف خودکشی رو پیشنهاد میکنن: شاید شما حرفاتون به خیال خودتون جدی نباشه ولی من خوب میدونم وقتی آدم از همه چی اعصابش خورده حتی این شوخیارم جدی میگیره. نمیدونم اگه این حرفایی که گفتید روی دوستمون اثر بذاره میتونین شب با وجدان راحت بخوابین؟؟! )

Boo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام nafar_2konkor
ببین منم شرایط شما رو دارم بعضی وقتها دلم می خواد با فوق دیپلم بیام بیرون . ولی وقتی خوب فکر میکنم میبینم برای هر کسی یه رزق و روزی یه جایی گذاشته شده ، دیر وزود داره ولی سوخت و سوز نداره ، ما که از آینده خبر نداریم شاید یه کاری باشه برای شما که اون دوستات بهت غبطه بخورن، می دونم سخته اگه پستهای قبلی منو بخونی می فهمی من تو دانشگاه چه مشکلاتی دارم ولی هر چی باشه تو جامعه ما الان مدرک لیسانس ارزشی نداره وای به حال 2-3 سال دیگه
تو اگر بتونی برنامه نویسی تو قوی کنی (با کلاس های آزاد ) بعدها خوب می تونی پول در بیاری
والا سر کار من که طرف میاد یه سایت درپیت طراحی میکنه 7 میلیون میگیره
در کل به نظر من آیندش به سختی هاش می چربه
موفق باشی

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)
اگه اجازه بدید میخوام یه کم مرتبت با تاپیک حرف بزنم! ;)

کم آوردم .بدجوری کم آوردم .با هزار امید و آرزو اومدم رشته نرم افزار و حالا مثل خر موندم توش
. نمیدونم من آی کیوم پایینه یا واقعا درسا سخته.وقتی خیلی از دوستامو میبینم که رفتن تربیت معلم بعد از
خوندن یه مشت درس چرت و آبکی بعد از 2 سال هم کارشون معلومه هم استخدامن .کلیم برای ارشدشون
سهمیه دارن. اونوقت ما بدبخت بعد از 4 سال مثل خر خوندن معلوم نیست کجا بهمون کار بدن.. 1
ماهی میشه که قاطی کردم دیگه مخم هیچی نمیکشه هیچی . .چند بار به سرم زد
انصراف بدم نمیدونم باید چی کار کنم ...کاش یکی بهم میگفت چه خاکی بر سرم بریزم.اگه کسی بهم یه
راه نشون بده تا عمر دارم دعاش میکنم ...اگه ممکنه نگین خودکشی کنم .اگه میخواستم این کارو بکنم با کسی
مشورت نمیکردم .پس محض رضای خدا هم که شده (اینو برای کسایی گفتم که خدارو قبول دارن اونایی هم که قبول ندارن جون هر کی دوست دارن) جواب منو بدین.
(راستی یه توصیه به kamran190: اگه حال کتاب خوندن داری کتاب درمان با عرفان وین دایر رو بخون شاید کمکت کنه البته اگه با اعتقاد بخونی نه اینکه از اولش با خودت بگی فایده نداره .
اگرم آدم معتقدی هستی قرآن گوش کن و توسل به ائمه بکن .باور کن جواب میده ..هیچی که برات نداشته باشه آرامش بهت میده .
راستی گفتی بدتر از اینم هست آره هست.اگه یه نگاه به دورو برت کنی میبینی . من نمیگم من وضعم از تو بدتره. نه! هر کس مشکل خودشو بدتر همه میبینه .فقط خودتو بسپر به خدا .. اگه واقعا و از ته دلت این کارو بکنی آروم آروم میشی .
(کسایی هم که بهت میگن خودکشی کنی حرفاشون تو هواس .این جام میان برا تفنن مینویسن.)
(یه توصیم به اونایی که روشهای مختلف خودکشی رو پیشنهاد میکنن: شاید شما حرفاتون به خیال خودتون جدی نباشه ولی من خوب میدونم وقتی آدم از همه چی اعصابش خورده حتی این شوخیارم جدی میگیره. نمیدونم اگه این حرفایی که گفتید روی دوستمون اثر بذاره میتونین شب با وجدان راحت بخوابین؟؟! )

من ضمن تایید حرفای دوستمون میخواستم بگم , چند وقت پیش یه خبری رادیو اعلام کرد که در یک بیمارستان روانی در آلمان برای بیماران غیر مسلمان ساعاتی از روز قرآن پخش میکنند که بعد از مدتی حال بیماران رو به بهبودی میرود... این دوست ما (kamran190) نه بیمار روانیند نه غیر مسلمون پس 100% قرآن خوندن (مخصوصا خوندن معانیش) و حتی شنیدن اون موجب آرامششون میشه.
kamran 190 عزیز باور کن من از چند شب پیش که تاپیکتو دیدم دارم برات دعا میکنم با اینکه به پاک بودن خودم 100% شک دارم اما به مهربونی خدا بینهایت ایمان دارم.شما حتی با فکر کردن به اون مهربون ترین مهربونا میتونی آروم شی...همه چی رو بسپار دست اون ,بعد ببین چقدر قشنگ همه چی رو برات درست میکنه فقط به شرطی که قلبا بهش اعتماد کنی...بیشتر مشکلات ما آدما از جای شروع میشه که به همه اعتماد می کنیم و از همه درخواست کمک میکنیم غیر از اون اصل کاریه...

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142

من ضمن تایید حرفای دوستمون میخواستم بگم , چند وقت پیش یه خبری رادیو اعلام کرد که در یک بیمارستان روانی در آلمان برای بیماران غیر مسلمان ساعاتی از روز قرآن پخش میکنند که بعد از مدتی حال بیماران رو به بهبودی میرود...
...

21b7wpk.gif

ای ول خارج از شوخی من هر روز صبح بعد نماز دو صفحه قران میخونم تا اخر شب احساس راحتی میکنم

خداییش جواب میده فقط میخواد عمل کنین

اگه از این ادمایی هستین که میگین نماز و قران امل بازی و کار عقب مونده هاست

شما هم یه بار کار عقب مونده ها رو انجام بدین ببینین نتیجش چیه ؟؟؟:happy:

611

Registered User
لایک‌ها
0

من ضمن تایید حرفای دوستمون میخواستم بگم , چند وقت پیش یه خبری رادیو اعلام کرد که در یک بیمارستان روانی در آلمان برای بیماران غیر مسلمان ساعاتی از روز قرآن پخش میکنند که بعد از مدتی حال بیماران رو به بهبودی میرود... این دوست ما (kamran190) نه بیمار روانیند نه غیر مسلمون پس 100% قرآن خوندن (مخصوصا خوندن معانیش) و حتی شنیدن اون موجب آرامششون میشه.
kamran 190 عزیز باور کن من از چند شب پیش که تاپیکتو دیدم دارم برات دعا میکنم با اینکه به پاک بودن خودم 100% شک دارم اما به مهربونی خدا بینهایت ایمان دارم.شما حتی با فکر کردن به اون مهربون ترین مهربونا میتونی آروم شی...همه چی رو بسپار دست اون ,بعد ببین چقدر قشنگ همه چی رو برات درست میکنه فقط به شرطی که قلبا بهش اعتماد کنی...بیشتر مشکلات ما آدما از جای شروع میشه که به همه اعتماد می کنیم و از همه درخواست کمک میکنیم غیر از اون اصل کاریه...

فکر کنم ، اون موقع داشتید ، رادیو قرآن گوش می کردید

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
من که لیسانش مهندسی برق هستم میخوام تغییر بدم به کاردانی همون معادل سازی کنم بهترین کاره البته میدئنم برا اوضاع روحیم بدتره

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
منم راه بدین به جمتون
cry2.gif

بالا