برگزیده های پرشین تولز

ترک یا ادامه تحصیل ؟ (لطفا تجربه دارها . کسانیکه میتونن کمک کنن وارد شن)

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
خارجی ها چه میدونن رانت چیه حقوق نجومی چیه پارتی چیه بیکاری چیه بیان در مورد ما نظر بدن خوب هستی شما؟:eek:
آقا من نمیخوام بحث کنم. دست از سر در حال کچل شدنم بردار :D ... اونی که مخاطب حرف من بود، خودش منظورم رو می فهمه
شما که نمیخوای درس بخونی ( به درک که نمیخوای بخونی:D)، برای چی با من بحث میکنی. من که نظرم عوض نمیشه، شما هم که نظرت عوض نمیشه، در خلال این بحث هم ، چیز خاصی گیر خواننده نمیاد، چون ما دو نفر اصلا در دو دنیای مختلف فکری زندگی میکنیم و حرفامون هیچ ربطی به هم نداره

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
آقا من نمیخوام بحث کنم. دست از سر در حال کچل شدنم بردار :D ... اونی که مخاطب حرف من بود، خودش منظورم رو می فهمه
شما که نمیخوای درس بخونی ( به درک که نمیخوای بخونی:D)، برای چی با من بحث میکنی. من که نظرم عوض نمیشه، شما هم که نظرت عوض نمیشه، در خلال این بحث هم ، چیز خاصی گیر خواننده نمیاد، چون ما دو نفر اصلا در دو دنیای مختلف فکری زندگی میکنیم و حرفامون هیچ ربطی به هم نداره
باشه شماهم اینقدر درس بخون واقعا بتونی لیسانس بگیری و با مدرک واقعیت بیای تو پی تی به جان دمو:general601:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
باشه شماهم اینقدر درس بخون واقعا بتونی لیسانس بگیری و با مدرک واقعیت بیای تو پی تی به جان دمو:general601:
مدرکی که به هیچ دردی نمیخوره، برای چی بگیرم ؟:D

mahdi 1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
خود استارتر اصلا پیداش نیست فکرکنم مسیرشو پیدا کرد
دوستان هم دیگ بحثو تموم کنن چون هیچ راه حلی اخرش ندار.
نتیجه اینه که عزیزان ماهمگی مختاریم چگونه زندگی کنیم خود استارترم باید شرایط خودشو بسنجه و تصمیم بگیر.

just!n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ممنون از وقتی که همه ی عزیزان گذاشتند
من از خودم مطمئنم که اگه تحصیل رو ول کنم موفق تر هستم چون خیلی زیاد روی اعصاب بنده تاثیر گذاشته و حتی اجازه ی رفتن یک کلاس زبان ساده رو هم نمیده
قطعا من به فکر این نیستم که بشینم تو خونه و چن ساعتی به سایت برسم و تا آخر عمر همینطور بگذره
سایت فقط برای مخارج اولیه ی خودم مثل کلاس رفتن و...
ی سوالی از دوستان عزیز داشتم
بنده از یکی از استاد هامون شنیدم که میگفت کسانیکه به کامپیوتر علاقه دارن در کلاس های مجتمع فنی تهران ثبت نام کنند.
هم مدرکش در حد شریف و... هست هم بار علمیش خیلی بیشتره و توی دنیا هم معتبره
تو ی این چن سالی که قرار بشه ترک تحصیل کنم یکی این کلاس هارو به صورت حرفه ای دنبال خواهم کرد یکی زبان
بنظرتون دراین صورت میتونم تو کشور های خارجی یا حداقل ایران کاری برای خودم دست و پا کنم؟

just!n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نقل قول از mahdi 1372

من از اینکه به درآمد خوبی میرسم مطمئنم فقط میترسم مشکلات دیگه ای پیش بیاد

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
من از خودم مطمئنم که اگه تحصیل رو ول کنم موفق تر هستم چون خیلی زیاد روی اعصاب بنده تاثیر گذاشته و حتی اجازه ی رفتن یک کلاس زبان ساده رو هم نمیده
قطعا من به فکر این نیستم که بشینم تو خونه و چن ساعتی به سایت برسم و تا آخر عمر همینطور بگذره
بنده از یکی از استاد هامون شنیدم که میگفت کسانیکه به کامپیوتر علاقه دارن در کلاس های مجتمع فنی تهران ثبت نام کنند.
تو ی این چن سالی که قرار بشه ترک تحصیل کنم یکی این کلاس هارو به صورت حرفه ای دنبال خواهم کرد یکی زبان
بنظرتون دراین صورت میتونم تو کشور های خارجی یا حداقل ایران کاری برای خودم دست و پا کنم؟
تو کشورهای خارجی که حداقل باید لیسناس داشته باشی

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
دوست عزیز 8 صفحه بحث شد آخرش نتیجه این شد شرایط هرکس با اون یکی فرق داره شما شرایطتت رو بسنج بند پ داری؟حرف دیگران و چشم و هم چشمی واست مهمه؟قصدت موندن یا رفتن از ایران؟همه اینارو بسنج بعد تصمیم بگیر

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
شما میخوای عمله بنا هم بشی
عمله بنای دکتر با عمله بنای افغانی بیسواد تومنی دو زار فرق داره
طرف دکتره مدرکشو قاب کرده زده بالا سر فست فودش خدا تومن هم ماهی در میاره (دکتر آرین)
دیگه واضح تر از این نمیتونستم توضیح بدم

Alian1

Registered User
لایک‌ها
23

دوست نازنينم ايران را نمي دونم اما كشورهاي درست و حسابي مدرك دانشگاهي مي خوان براي مهاجرت يا برخيشون كه ويزاي كار مي دن هم تجربه عملي مي خوان و هم مدرك دانشگاهي مثل كانادا ، ببخش راجب اون كلاسها اطلاعي ندارم ، موفق باشي در تمام زندگيت

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
شما میخوای عمله بنا هم بشی
عمله بنای دکتر با عمله بنای افغانی بیسواد تومنی دو زار فرق داره
طرف دکتره مدرکشو قاب کرده زده بالا سر فست فودش خدا تومن هم ماهی در میاره (دکتر آرین)
دیگه واضح تر از این نمیتونستم توضیح بدم

چه عجیب! اونوقت دکترای چی داره این دکتر آرین؟

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
چه عجیب! اونوقت دکترای چی داره این دکتر آرین؟

اقا شما برو صفحه 3 رو ببین چی گفته شده بعد بشین وقت عزیزت رو بذار بحث کن.
کلا یه عده عادت دارن از رو شکم حرف بزنن.

@just!n
همه حرفا رو زدیم.
در مورد مهاجرت هم دوست عزیز مدرک اکادمی رو باید داشته باشی .
بعضی جاها مثل امریکا میدونم برای کار نمیشه مستقیم افدام کرد رفت ، چون کارفرما باید ثابت کنه که تو شهر و کشور خودش کسی نیست برای انجام این کار که عملا در حد صفر درصد هست.

ولی الان المان رو شنیدم که نیروی کار خارجی میگیره که باید زبان المانی و سابقه و تخصص خیلی خوبی داشته باشید و برای مصاحبه و کار زبانشونو بلد باشی. نیروی کار نیاز داره کشورش ولی همون هم حتی مدرک اکادمیک براش یه مزیت حساب میشه و یه پیش زمینه تو اون کار مرتبط داره. یه سرچ کن باز چیزای جدید دستگیرت میشه. این خیلی خوبه توضیحاتش مثلا گفته برای کار مدرک برای من تاثیر نداشته و تاثیر کار بلد بودن و زبان و تجربه کار خیلی بیشتر بوده ولی تو فلان شرکت مدرک میخوان.
یا این یکی هم مربوط به کسی هست که رفته کانادا.سابقه زیادی تو طراحی وب داشته .تو بلاگشون بگرد ازشون در مورد تمام مسائل مالی ، زبان ، مدرک و... سوال کن. البته توضیحات کاملی هم هست . صفحات LinkedIn شون و سوابقشون هم ببین بدرد میخوره.
الان شرایط کشور ها اینجوریه ممکنه بعدا نیاز هاشون عوض بشه.

در مورد مدارک مجتمع ها و کلاس ها هم هیچ کدوم برای کسی اون ور اب مهم نیست و بین المللی هم نیستن. اکثر ازمون ها هم به علت تحریم اصلا اعتبار ندارن مگر خارج از ایران برگزار بشن.
اگر خواستی اینارم بری سعی کن اساتید خوب و با تجربه ببینی کدوم موسسه هستن . استادای خوب رو پیدا کن. کلا یاد گرفتن تخصصش از گرفتن مدرک مهم تره.
یه چیزیم هست مدارک بین المللی معتبر هم داستانش با مدارک اکادمیک دانشگاهی فرق داره داستانش و کاربردش.

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
مجتمع فنی رو بنداز دور که هدفشون فقط چاپیدن ملت هست و هیچ مبحثی رو اصولی و درست با سیلابس استاندارد درس نمیدن
به چی علاقه داری؟البته تو هر شاخه ای از IT و کامپیوتر بخوای بری حداقل نیاز همشون زبان انگلیسی خوب هست چون منابع استاندارد همه انگلیسی هستن

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اگ قصدت خارج رفتن ی لیسانس کامپیوتر از دانشگاه بیخودم شده بگیر ک بدون اون کارت گیره بخوای بری
خیلی سخت میشه
اون موقع سال سابقه زیاد و‌... میخواد

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

aranoz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من تجربه مشابه داشتم و دوباره از اول شروع کردم . فقط کلا این رو میگم که همه تخم مرغ هات رو تو یه یبد نزار . هیج هدفی نافی هدف دیگه نیست . موفق کسی هست که چند تا راه رو با هم جلو ببره . به قول اون دوستی که می گفت درست رو بخون و ...
تحصیلات آکادمیک و بعد از اون مدرک تحصیلی در هر موقعیت شغلی و احتماعی باشی به کارت خواهد اومد . نظر شخصی بنده است . در پناه خدا سالم و سلامت و موفق باشید

بالا