برگزیده های پرشین تولز

جواب بديد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
قريب به اتفاق شماها مسلمونيند(كه البته من نيستم) و كلي هم از اين عقيده ي خودتون دفاع ميكنيد و كلي هم از اين مسئله خوشحاليد كه دينتون مثلا به جاي يهوديت اسلامه تا اينجاشو نميخواد تاييد يا تكذيب كنيد چون خودم به حرفم اطمينان دارم!
خوب همين چند وقت پيش بود كه توي يه تاپيك داشتيد به جريمه هاي نقدي و غيره ي بد حجابي دختران ميخنديد و مسخره ميكرديد كه شلوار برمودا فلان و بيسار
يا توي يه تاپيك ديگه داشتين به تبليغات ال جي ميخنديديد كه زن رو ورداشته محجبه كرده
از اين جور تاپيكها خيلي توي اين فروم بوده مطمئنا حرف منو تصديق ميكنيد
اخرين نمونه اش هم تاپيك پارك گقتگو بود كه حكايت از اين داشت كه پيست اسكيت دخترها و پسرها رو جدا كردن و اگه مثلا دختر رو نگاه كني مي گيرنت و...

خوب حالا اينا رو براي چي نوشتم؟
بحث من اينه كه چرا از اين حكومت كه داره دقيقا قوانين اسلام رو اجرا ميكنه
(من ازتون خواهش ميكنم نگيد كه اينا حديث جعلي درست كردن و فلان و بهمان اگه قرار باشه هر حكومتي براي دوران حاكميت خودش هزاران حديث جعل يا تحريف كنه پس توقع نداشته باشيد كه همين احاديثي كه به عنوان حديث معتبر ياد ميكنيد و يا همين قران در طول اين 14-15 قرن دستخوش جعل و يا تحريف نشده باشند)
ناراضي هستيد چرا از بگير به بندهاي دولت به خاطر بد حجابي ناراحتيد
چرا به زنونه مردونه شدن اتوبوس و مترو ميخنديد
چرا دوست دختر داريد
چرا شما دخترها(اينو ميدونم كه اينجا دختر نداريم!!) حجابتون رو كامل رعايت نميكنيد
چرا به سهم الارث زن نيشخند ميزنيد
من حالا نميخوام 1000 تا چرا بيارم خودتو خوب ميدونيد كه چه كارهايي داريد ميكنيد منظور من اينه كه ايا غير از اين فكر ميكنيد كه قران كتاب اسمونيه و الله به محمد نازل كرده؟
پس ايا واقعا فكر نميكنيد كه با اين كارها داريد تمام حرفهاي الله رو نقض ميكنيد همون اللهي كه بزرگترينه هموني كه حتي برگهاي درختان با دستور او به زمين ميوفتن و همون اللهي كه تمام خصوصيات رو چه بد و چه خوب در بالاترين حد ممكن داره وقتي الله ميگه كه حجاب پس حجاب ديگه حالا شلوار برمودا چه صيغه ايه؟(كه بعدش دولت اسلامي وقتي مبارزه كنه ميگيد داره جلوي ازادي رو ميگيره)

در اخر فقط يه خواهش داشتم اونم اينكه جواب سوال من رو با جملات ذيل نديد
1.همه ي انسانها كامل نيستند
2.ما گناهكاريم

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگه منو بخواي من اصلا به دين اعتقاد ندارم.مثلا حجاب.بابا موي مرد با زن چه فرقي داره؟من نميدونم اين چه قانوني هست.مطمئن باشيد اگه باباتون مسيحي بود شما الان مسيحي بوديد اگر هم مسلمون يا يهودي بود شما هم همون دينو داشتيد.نميزارن آدم خودش دين رو انتخاب كنه.اسممون رو بدنيا اومدنمون رو نميزارن.دينمون هم كه نذاشتن.من كه كلا به دين اعتقاد ندارم.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از faridbahal :
چرا شما دخترها(اينو ميدونم كه اينجا دختر نداريم!!) حجابتون رو كامل رعايت نميكنيد
كووين اينجا نقش هويج رو ايفا ميكنه.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
فريد جان خوب ميدوني که يک جايي که آزادي نباشه يا آزادي زيادي باشه به فساد کشيده ميشه
نمونه اول ايران دوم هم فرانسه
ولي اگه اسلام دين عقبمونده ايه و... پس چرا کشور مالزي اينقدر پيشرفته و با فرهنگه؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
قريب به اتفاق شماها مسلمونيند(كه البته من نيستم) و كلي هم از اين عقيده ي خودتون دفاع ميكنيد و كلي هم از اين مسئله خوشحاليد كه دينتون مثلا به جاي يهوديت اسلامه تا اينجاشو نميخواد تاييد يا تكذيب كنيد چون خودم به حرفم اطمينان دارم!
خوب همين چند وقت پيش بود كه توي يه تاپيك داشتيد به جريمه هاي نقدي و غيره ي بد حجابي دختران ميخنديد و مسخره ميكرديد كه شلوار برمودا فلان و بيسار
يا توي يه تاپيك ديگه داشتين به تبليغات ال جي ميخنديديد كه زن رو ورداشته محجبه كرده
از اين جور تاپيكها خيلي توي اين فروم بوده مطمئنا حرف منو تصديق ميكنيد
اخرين نمونه اش هم تاپيك پارك گقتگو بود كه حكايت از اين داشت كه پيست اسكيت دخترها و پسرها رو جدا كردن و اگه مثلا دختر رو نگاه كني مي گيرنت و...

خوب حالا اينا رو براي چي نوشتم؟
بحث من اينه كه چرا از اين حكومت كه داره دقيقا قوانين اسلام رو اجرا ميكنه
(من ازتون خواهش ميكنم نگيد كه اينا حديث جعلي درست كردن و فلان و بهمان اگه قرار باشه هر حكومتي براي دوران حاكميت خودش هزاران حديث جعل يا تحريف كنه پس توقع نداشته باشيد كه همين احاديثي كه به عنوان حديث معتبر ياد ميكنيد و يا همين قران در طول اين 14-15 قرن دستخوش جعل و يا تحريف نشده باشند)
ناراضي هستيد چرا از بگير به بندهاي دولت به خاطر بد حجابي ناراحتيد
چرا به زنونه مردونه شدن اتوبوس و مترو ميخنديد
چرا دوست دختر داريد

چرا به سهم الارث زن نيشخند ميزنيد
من حالا نميخوام 1000 تا چرا بيارم خودتو خوب ميدونيد كه چه كارهايي داريد ميكنيد منظور من اينه كه ايا غير از اين فكر ميكنيد كه قران كتاب اسمونيه و الله به محمد نازل كرده؟
پس ايا واقعا فكر نميكنيد كه با اين كارها داريد تمام حرفهاي الله رو نقض ميكنيد همون اللهي كه بزرگترينه هموني كه حتي برگهاي درختان با دستور او به زمين ميوفتن و همون اللهي كه تمام خصوصيات رو چه بد و چه خوب در بالاترين حد ممكن داره وقتي الله ميگه كه حجاب پس حجاب ديگه حالا شلوار برمودا چه صيغه ايه؟(كه بعدش دولت اسلامي وقتي مبارزه كنه ميگيد داره جلوي ازادي رو ميگيره)

م
مسخره کردن اون کار ال جی به خاطر اینکه مخاطباشو خر فرض میکنه!!!!!درمورد حجاب هم آش به این شوری که اینا میگن نیست و نظر اینا درمورد حجاب یه نظر افراطی هست --اساسا در اسلام رنگ مشکی مکروه هست و به پرهیز از استفاده از اون روایت فراون هست و همیشه توصیه به رنگ هایه روشن شده در مورد باقی قسمت هایه حجاب هم همین مسئله صدق میکنه!!
در مورد جداسازی تو مترو و اتوبوس -جزو معدود کارهایی هست که با توجه به وضع فعلی جامعه درست هست و زنان کمتر دچار مزاحمت میشن به ویژه که تعداد وسایل نقلیه کم و تراکم تو اونا بالا هست!!!
ودر مورد اینکه داره قوانین اسلام رو اجرا میکنه باید بگم اگه کمی دقت کنید عملا بسیاری از این مجازات ها چنان شرایط مشکلی دارند که عملا محکوم کردن کسی به انها بسیار مشکله مثل زنا -که اگر 4 نفر ئر زمان محاکمه هر 4تا باید سر موعد حاظر باشند و و همگی به صراحت و به صورت یکسان شهادت به انجام زنا ندهند طرف رو نمیشه مجازات کرد و اگه حتی یکی دیر برسه یا شهادتش فرق کنه هر 4 نفر باید حد زده بشن و با توجه به اینکه کسی اینکار رو در ملا عام انجام نمی ده و اون 4 نفر باید مرد و عادل و.. باشند محکوم شدن به این عمل بسیار مشکله !- درمورد دزدی و قتل و... اهم شرایط بسیار مشکله و یکی از مشکلات سیستم قضایی بیسوادی قضات است که باعث میشه بسیاری از احکام در تجدید نظر یا دیوان عالی شکسته بشه!پس کار حکومت رو نمیشه به اسلام چسبوند و خیلی ها از اسلام به عنوان سپر بلای خودشون استفاده می کنن!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من که دوست دختر ندارم و اصولا داشتن دوست دختر به معنی اونی که تو ایران رواج داره رو درست نمی دونم --البته اگه مثل بعضی کشور هایه اروپایی این دوستی یه رابطه واقعا دوستانه باشه!(که تو ایران با توجه به فرهنگ عمومیش اینطور نخواهد بود و تنها یه پوشش برای خالی کردن عقده های پسرو دختر و سو استفاده مرداست)مشکلی نیست و یک رابطه عادی اجتماعی هست !!و خوبه وباید یه روزی این فرهنگ ما درست بشه !!
و به طور خلاصه این حرفایه شما مثل مقایسه هایه مسئولین اقتصادی هست که قیمت بنزین مارو با کشورهایه اروپایی و خارجی مقایسه می کنن ولی نمی کن که عوضش کیفیت ماشینهایه اونا بالاتره- خیلی هم ارزونتره به طوریکه اگه بنزین رو بکنن لیتری هزار و ماشین رو به قیمت اونور اب بدن عملا بسیار برایه مصرف کننده ارزونتر درمیاد !!- تازه درامد سرانه اونا بسیار بالاتر هست و چون خودشون نفت ندارند فقط کلی پول انتقال میدن !و اگه درست بخواهی حساب کنی اونا بنزین رو ارزونتر از ما دارن مصرف می کنن باتوجه به درامدشون --و به طور متوسط خانواده ها دوتا ماشین دارن!!!!!!!!!
درمورد بقیه حرفاتم فکر کن که درست میگی ولی بالاخره باید جامعه قانون داشته باشه -مشکل اصلی قانون نیست بلکه نحوه اجرایه اون هست و استثناهایی هست که بعضی افراد براحفظ منافعشون وسط کار ایجاد میکنن

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اگه منو بخواي من اصلا به دين اعتقاد ندارم.مثلا حجاب.بابا موي مرد با زن چه فرقي داره؟من نميدونم اين چه قانوني هست.مطمئن باشيد اگه باباتون مسيحي بود شما الان مسيحي بوديد اگر هم مسلمون يا يهودي بود شما هم همون دينو داشتيد.نميزارن آدم خودش دين رو انتخاب كنه.اسممون رو بدنيا اومدنمون رو نميزارن.دينمون هم كه نذاشتن.من كه كلا به دين اعتقاد ندارم.
شرمنده من نميدونستم
مسخره کردن اون کار ال جی به خاطر اینکه مخاطباشو خر فرض میکنه!!!!!
من اينطور فكر نميكنم با اون كار خواسته با قوانين كشور متناسب باشه
درمورد حجاب هم آش به این شوری که اینا میگن نیست و نظر اینا درمورد حجاب یه نظر افراطی هست --اساسا در اسلام رنگ مشکی مکروه هست و به پرهیز از استفاده از اون روایت فراون هست و همیشه توصیه به رنگ هایه روشن شده در مورد باقی قسمت هایه حجاب هم همین مسئله صدق میکنه!!
مشكي مكروه كاملا درست اما من منظورم اين نبود كه چه رنگي باشه منظورم نفس كاره وقتي حجاب مورد قبوله پس چرا رعايت نميشه (حتما ميدوني كه در اسلام تنها گردي صورت و مچ دست و پا به پايين مجازه)
به نظر من اينا حجاب رو كاملا درست اجرا ميكنن كسي نگفته كه مشكي بپوشيد خود مردم مشكي ميپوشن

ودر مورد اینکه داره قوانین اسلام رو اجرا میکنه باید بگم اگه کمی دقت کنید عملا بسیاری از این مجازات ها چنان شرایط مشکلی دارند که عملا محکوم کردن کسی به انها بسیار مشکله مثل زنا -که اگر 4 نفر ئر زمان محاکمه هر 4تا باید سر موعد حاظر باشند و و همگی به صراحت و به صورت یکسان شهادت به انجام زنا ندهند طرف رو نمیشه مجازات کرد و اگه حتی یکی دیر برسه یا شهادتش فرق کنه هر 4 نفر باید حد زده بشن و با توجه به اینکه کسی اینکار رو در ملا عام انجام نمی ده و اون 4 نفر باید مرد و عادل و.. باشند
اين نشون از ضعفه اسلامه چون يه ادم عاقل جلوي 4 نفر غريبه زنا نميكنه

اهم شرایط بسیار مشکله و یکی از مشکلات سیستم قضایی بیسوادی قضات است که باعث میشه بسیاری از احکام در تجدید نظر یا دیوان عالی شکسته بشه!پس کار حکومت رو نمیشه به اسلام چسبوند و خیلی ها از اسلام به عنوان سپر بلای خودشون استفاده می کنن!!!!!!
پس به نظر شما قطع كردن انگشتان يك دزد كاري زيبا و باسوادانه اس؟

من که دوست دختر ندارم و اصولا داشتن دوست دختر به معنی اونی که تو ایران رواج داره رو درست نمی دونم --البته اگه مثل بعضی کشور هایه اروپایی این دوستی یه رابطه واقعا دوستانه باشه!(که تو ایران با توجه به فرهنگ عمومیش اینطور نخواهد بود و تنها یه پوشش برای خالی کردن عقده های پسرو دختر و سو استفاده مرداست)مشکلی نیست و یک رابطه عادی اجتماعی هست !!و خوبه وباید یه روزی این فرهنگ ما درست بشه !!ولي اگه اسلام دين عقبمونده ايه و... پس چرا کشور مالزي اينقدر پيشرفته و با فرهنگه؟
مهمترين دليلش اينه كه توي اون كشورها دين يك عقيده ي شخصيه البته من اون رو درست نميدونم چون طبق قران بايد جامعه اسلامي تشكيل بشه يعني دقيقا همون چيزي كه تو ايرانه

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اين اخراي پستم يه ذره قرو قاطي شد در مورد دوست دختر اينو بگم كه توي اسلام به هيچ عنوان جايز نيست پس شما كه مسلموني چرا ميگي كه فرهنگ ما بايد درست شه؟

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
farid2.jpg

ميگم فريد جان مواضب خودت باش زير نظر هستی

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نظر من ريشه بسياري از مشكلات كشور ما همين اسلامه ! بايد ريشكن بشه ! (جدي گفتم و اينم فقط نظر من بود)
بخاطر همينه كه 60% جووناي كشور هر روز آرزوي مرگ ميكنند(مثل خود من)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در باره مالزي بايد گفت اونها اسلام واقعي رو اجرا نميكنن . يكي از دلايلي كه اسلام اونجا اجرا نميشه اينه كه كشورشون به كشورهايي مثل چين نزديكه و تركيب جمعيتي اونها هم كمي متفاوت هست(يعني %100 مسلمان نيستن)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
اين اخراي پستم يه ذره قرو قاطي شد در مورد دوست دختر اينو بگم كه توي اسلام به هيچ عنوان جايز نيست پس شما كه مسلموني چرا ميگي كه فرهنگ ما بايد درست شه؟
من منظورم یه رابطه اجتماعی سالم هست بین افرادی که در یک محیط قرار دارند (دانشگاه -محل کار و....)و تعبیر دوستی من با اون تعبیری که شما از دوستی دارید فرق می کنه -اون دوستی که منظور نظر شماست خوب نه که نیست -
در مورد اینکه ال جی خواسته با قوانین هماهنگ باشه !طرف دیگه شورشو در اورده تو تلوزیون و جاهایه دیگه اینهمه عکس زن خارجی می زارن به این که رسید مشکل دار شد !! اگه خیلی هم می خواست رعایت کنه خوب اصلا عکس مرد می زاشت !!
درمورد حدود حجاب : خوب اینکه کجاها مجازه _براتو دیدن باقی جاهاش به چه کارت می خوره(اون حدود هم در جاهایه مختلف و بین افراد مختلف فرق می کنه!) _اگه واسه ازدواج می گی که در اون مورد به اصطلا ح نظر خریداری و...هم موردی نداره البته دیکه نه تا اون حد که........!!مشکل اصلی اون رنگ و مشکلاتی هست که خود اون رنگ و نوع لباس که اجبار میشه به وجود میاره به ویژه تو تابستون _نوع پوشش تا حد زیادی به فرهنگ مردم و تلقی که مردم از نوع پوشش افراد دارند برمی گرده -
درمورد اثبات زنا مسئله اتفاقا خوبه چون یه همچین اتهام بزرگی (به ویژه برایه جوامع شرقی حتی از اتهام قتل سنگین تره چون مسئله نتنها طرفین دعوا رو درگیر می کنه بلکه خانواده هایه اونها رم درگیر می کنه) و کسی جرعت یه همچین اتهامی به کسی رو نداره -هرچند در عمل معمولا افراد مثل نقل و نبات هر روز به هم از این نسبتها می دند!!!!در مورد قتل و سرقت هم اثبات به این سادگی ها نیست --مثلا همین قطع انگشت و جاری کردن حد سرقت -اولین شرطش اینه که سال قحطی (یعنی مردم از نظر معیشت دچار مشکل نباشند) نباشه که این تو کشور ما امی دونیم جامعه دچار مشکل مال هست و پس عملا امکان اجرایه اون نیست و اگه وضع اقتصادی هم که خوب باشه کلی شرط و شروط داره که تحقق اونا مشکله ----
این مجازات ها از قدیم هم بوده ولی اسلام اونا رو به شدت محدود کرده اما اینکه چجور اجرا میشه یه مسئله جداست
در مورد مالزی هم از قضا از لحاظ اجرا اسلام سفت تر ازما هستند - مشکل ایران 1- سو استفاده از هر چی که دم دستمون میاد 2- فساد شدید 3 - مهم تر از همه این تفکره که اگه شریک خوب بود خدا هم واسه خودش شریک انتخاب می کرد !!!و لی دوتا که با هم شریک بشن هر وقت که بتونن از هم جدا میشن !!
4- نه از نظر فرهنگی و قومی ما یک دست هستیم نه به طور کامل درهم ادقام شدیم و هنوز که هنوزه مسئله ترک و فارس و کرد و عرب و قزوینی و... موجوده که تو جکها خودشونو نشون می دند !!خوب ما که هنوز داریم ترک و قزوینی و..هم رو مسخره می کنیم و هم دیگه رو بابت کار ناجور به مثلا ترک بازی وتشبیه می کنیم و...توقع نداشته باشیم که پیش رفت کنیم ---یکی که به یه مالی میرسه همه اول کار اونو متهم می کنن که از طریق نادرست به دست اورده و به جایه اینکه خودمون تلاش کنیم به اون سطح برسیم حسودی می کنیم و سعی می کنیم زیر آب همو بزنیم و.........مشکل از فرهنگ خودمونه اول باید اونو درست کنیم بعد بند چیزایه دیگه مثل استکبار و کشور هایه خارجی ...یا مثل شما بند اسلام بشیم
همین عقیده هایه شخصی که قانون و اجتماع رو میسازه !!!!
در آخر باید بگم همون کشور هایه جنوب شرق آسیا که مالزی و بقیه هم شاملش هست جزو یکی از جاهایه رکورد دار در بیماری ایدز هست (بیماری هایه دیگه مثل سارس و.... جایه خود )*
الانه که یکی بیاد !!!!!!!!!!!و بگه آی دی سراج رو هم من ساختم :D :D :D
یه سوال کاملا بی ربط با بحث و شاید اصلا کلا نامربوطه ولی واسه من پیش اومده که چرا شما همیشه خلاف جریان آب شنا می کنی و نظرت عکس همه هست ؟؟؟؟؟؟؟.. این واسه من یه علامت سوال بزرگ شده!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من حرفها فريد رو كاملا فبول دارم ولى براى اونى كه واقعا ادعا مسلمونيش مى شه!
من خوذم مى گم مسلمونم ولى مى دونم نيستم!
حجاب رو قبول دارم ولى مى گم جايي و زمانى لازمه كه كسى با ديدن مو يا بدن من يا هر دخترى تحريك بشه! حالا طرف ممكنه دختر هم باشه!! اين دور زمونه ....

نماز كه هيچ كى نمى خونه!

من مى گم مسلمون كسى كه نماز بخونه ( نه از روى عادت ) اعتقاد داشته باشه!
چيزى كه حرام باشه يا گناه باشه با دليل قبول كنه! ولى از زندگيش لذت هم ببره!!

اينل كه مى گن زندگى هيچ لذتى نداره ولى اون دنيا خوبه ..شعر مى گن!! :D

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30

فایل های ضمیمه