برگزیده های پرشین تولز

حجاب و رابطه آن با فرهنگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از keyvan_itman :
این بحث راه به جایی نمیبرد و هیچکدام از موافقان یا مخالفان دست از اعتقاد خود بر نخواهند داشت, حالا چه از روی تعصب و چه از روی دلیل و منطق, پس بهتر است که دیگر ادامه ندهیم
نتیجه اخلاقی: در جامعه هم هر کسی نظر خود را دارد و نمیتوان به زور نظر شخص دیگری را بر او تحمیل کرد

خوب . این نتیجه گیری که شما فرمودید . شاید بهترین نتیجه ای باشد که این بحث می بایست داشته باشد . ممنون!;)

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از keyvan_itman :
این بحث راه به جایی نمیبرد و هیچکدام از موافقان یا مخالفان دست از اعتقاد خود بر نخواهند داشت, [/B][/COLOR]

من هم به همین خاطر گفتم بهتره تاپیک بسته بشه
باز موندنش فقط موجودیت پی تی رو به خاطر میندازه

بهروز عزیز هم در این مورد باید احساس مسئولیت کنه

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
خوب . این نتیجه گیری که شما فرمودید . شاید بهترین نتیجه ای باشد که این بحث می بایست داشته باشد . ممنون!;)
هر چند که با اعتقادات من ، صد در صد جور در نمیاد .
من آنقدر به اعتقاداتم ایمان دارم که اجازه میدهم دیگران بیایند و آن را نقد کنند و واهمه ای از این کار ندارم و حتی آن را به چالش بکشند .

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mynobar :
هر چند که با اعتقادات من ، صد در صد جور در نمیاد .
من آنقدر به اعتقاداتم ایمان دارم که اجازه میدهم دیگران بیایند و آن را نقد کنند و واهمه ای از این کار ندارم و حتی آن را به چالش بکشند .

بله شما صحیح می فرمایید. احترام به نظر دیگران مهم است ، نه اینکه هر کس عقیده خودش را داشته باشد و به دیگران هم بی توجه باشد. هر عقیده ای هر نظری و هر فرهنگی جایگاه خود را دارد اما هیچ چیز مانند نقد منصفانه نمی تواند آنرا صیقل دهد و به تبلور آن کمک کند. پس اگر نقدپذیر باشیم حتماً به اولین کسی یا شاید هم تنها کسی که خدمت کرده ایم ! خودمان باشد.

رفتار شما مادامی که اینگونه باشد جای تقدیر دارد. تبریک می گویم.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از ashena55 :
من هم به همین خاطر گفتم بهتره تاپیک بسته بشه
باز موندنش فقط موجودیت پی تی رو به خاطر میندازه

بهروز عزیز هم در این مورد باید احساس مسئولیت کنه
آشنا جان

زمانی که از کنترل خارج گردد قطعا این کار صورت خواهد گرفت . اما خوب من معتقد هستم تا جایی که میتوان باید با اندیشه ها آزادانه برخورد نمود .

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از raxtastar1 :
اصلا خود این بحث کردن یعنی نشان ازجهان سومی

مسایل پیش پا افتاده باقی کشورها رو ما باید تازه بشینیم

بحث کنیم

من خودم پستهای قبلیمو پاک کردم
آفرین...:D برای همین بود که من اصلا در این مورد پست نزدم..:D
اگر از ابتدا نگاهی به همین چند صفح بیندازیم تنها می بینیم که ابتدا موضوعی مطرح شده....
سپس بحث شده و مخالفان و موافقان روی آن صحبت کرده اند...
سپس بر مبنای فوران احساسات تند و آتشین که کمی نشات گرفته از شرایط اجتماع و کمی تجربیات شخصی برخی کاربران در این مورد و بازخورد های صورت گرفته موضوع صحبت داغ شده و از حال طبیعی خارج می شود..
سپس موافقان و مخالفن شروع به نشانه گذاری انگشت اتهام به سوی یکدیگر می نمایند و وقتی خود مورد عتاب قرار می گیرند انگشت تعجب به دهان می گیرانند...
سپس هرکس شروع به پراکنده گویی می کند..
سپس بدون نتیجه گیری مشخصی کمی از شدت بحث ها فروکش می کند...
سپس سوپر من وارد عمل می شود...
و بحث بی انجام خاتمه می یابد...

باید بگویم روال تمامی یا حداقل در خوشبینانه ترین حالت اکثریت محتوای بحث های این چنینی به چالش و بی هویتی می کشد....
باید قبول کنیم که نه سخنور خوبی هستیم..نه نقاد خوبی و نه نقد شونده صبور و بردباری...
وقتی در یک چنین جامعه کوچک مجازی نمی توان همدیگر را بخوبی مدارا و تحمل نمود پس چه جای گله از وضع اجتماع؟!:blink:
اینجاست که عاقلانه ترین کار دوری و دوستی و سکوت مصلحت اندیشانه ای است که به کدورت روابط مجازی فیمابین خللی وارد نکند..
یادمان باشد که در ابتدا هریک از ما انسانیم که نیک سرشته شده..ولی شرایط روزگار هریک از ما را به صراطی دیگر رهنمون می سازد..
پس در عرصه بازیگری در زندگانی خویش بکوشیم کمتر بیازاریم-هرچند حق با ما بوده باشد-و بیشتر مهر ورزیم-هرچند خود بیشتر لایق مهر ورزیدن بوده باشیم...:happy:
دوستان من...ارزش شخصیت شما بیشتر از مباحث مطروح در این بخش بوده....بخاطر هیچ کدورت نسازیم....

نظر هرکس بجای خود بسیار نیکو....ولی القای این تصور که نظر من صائب است و نظر شما صادر در شان هیچ یک از کاربران فوروم نبوده و نیست..ضمن اینکه در شان فوروم هم نیست...
بگذاریم هرکه با اعتقاد خویش روزگار بگذراند....:rolleyes: چه نیک و چه بد..
گذر زمان بهترین حلال مشکلات است...فقط کافی است کمی نیک بنگریم..;)

به نقل از farshin :
این رو برای شخص آقای بهروز مینویسم . اینکه اصلا ناراحت نیستم پستم رو پاک کردید به این دلیل اینکه این موضوع اصلا تو زندگی غیر اینترنتی حداقل من موضوع مهمی محسوب نمیشه که بخوام ناراحتش کنم خودم رو .

این توضیح غیر لازم در نظر دیگران رو برای چی دادم برای اینکه بدونید این حرفی که میخوام بزنم اصلا از روی ناراحتی نیست که پست من رو پاک کردید و این رو فقط مینویسم تا نظرم رو در مورد کارتون بگم و گر نه خودم تو پست آخر گفتم تاپیک رو ببندید بهتره

این هست که میگم شما بر اساس اعتقادات شخصی خودتون و اینکه اعتقادات شخصی خودتون زیر سوال رفته عمل میکنید. اما اگر هم فکر میکنیم اصلا چه فرقی برای شما میکنه که اینطوری عمل کنید و شما اصلا ما رو نمی شناسید که اینطوری برخورد کنید پس من اشتباه میکنم

من اینکه جاش اینجا نیست رو قبول دارم اما کل تاپیک رو ببندید نه اینکه هر چی موافق یک جریان خاص هست اعتقاد محسوب نمیشه بقیه که مخالفن بحث در مورد اعتقادات محسوب میشه
دوست من...البته من بدلیل همین پاک شدن پست حق شما را در بیان اعتراض محفوظ می دانم..با اندک تفاوتی که مدیر همین بخش جناب بهروز نیک نفسی است که حتی اعتقاد خود را ملحوظ این فوروم نمی سازد چه در غیر این صورت مانیتور شما مشتعل می گردید!!:D
به نقل از keyvan_itman :
این بحث راه به جایی نمیبرد و هیچکدام از موافقان یا مخالفان دست از اعتقاد خود بر نخواهند داشت, حالا چه از روی تعصب و چه از روی دلیل و منطق, پس بهتر است که دیگر ادامه ندهیم
نتیجه اخلاقی: در جامعه هم هر کسی نظر خود را دارد و نمیتوان به زور نظر شخص دیگری را بر او تحمیل کرد
قربان آدم همه چیز فهم هموطن خودم!!!:happy:

raxtastar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببینم نتیجه چی شد ما سر اواتورمون روسری بکنیم یا نه:blink:

این تاپیک مختومه اعلام میشود
به همین منظور مجلس ختمی برگزار می شود

پیشاپیش از همه دوستان که ازدورونزدیک به این تاپیک سر زدن
کمال تشکر وقدردانی را دارم

بخوانید رحمه..من قرالفاتحمه الصلوات

Arnona