برگزیده های پرشین تولز

خاطرات وبمستری من ( وبسایت داری و .... ) له له شدم یعنی

Dr.Matin

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
270
خیلی جالب بود خاطراتت آقو :D
من تقریبا از 12 سالگی وارد نت شدم.
چون خیلی تنها بودم. نه مامانم خونه بود نه بابام
توی خونه هم دوشواری نداشتم :Dامکانات داشتم توپ
من هم بیشتر از 88 وبلاگ.5 انجمن.24 سایت وردپرسی.7 سایت جوملا و چندین فروشگاه تاسیس کردم:Dکه بدرد لای جرز میخوردند و چندین سال توی این فکر بودم که چجوری گوگل رو گول بزنم:D
خلاصه دوران جالبی بود:D
بعده ها فهمیدم چقدر اسکل بودم و چه آدمایی ازم سوء استفاده کردند.:cigar:

Alireza_1387

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خدا پدر و مادر این javadth رو بیامرزه ، عجب داستانی شده ها .
یادش بخیر اون دوره فقط سایت جنیفر لوپز فیلتر بود ، اون هم چه فیلتری ، برق از کله آدم می پرید و گرنه هرچی تو گوگل می زدی بالا می یومد . یادش بخیر مادرم می گفت شبا برو اینترنت که رایگانه . یاد قطع و وصل شدنا و مودم دیال آپ بخیر ، و اون جیر و جیر مودم .
تو دوران راهنمایی بدجوری به هرزه نگاری معتاد شده بودم . حالا دوستان یه ایده ی دارم میگم یه سایت بزنیم ، خاطرات وبمسترها رو توش بنویسیم !!!نظرتون چیه...
البته متاسفنه نمی دونم چرا تو ایران کسی تو کار گروهی دوام نمیاره ...
این خیلی بده ... این خارجی ها که همش بدبخت ها رو بی دین و کافر صدا می زنیم ، چنان تو کار گروهی صداقت و شرافت رو رعایت می کنن ، آدم به خودش می گه اگه کسی رو بخوان ببرن جهنم اونا از ما لایق ترن!!!والاااااااا

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
خاطرات همه وبمسترا مثل همه فقط اسم و آدرس سایتاشون فرق می کنه ;) :D
چن سال قبل یکی از بچه های همین پی تی (الان هر چی فک می کنم کی بود یادم نمیاد ف کنم یه سایت آپلود فایل داشت که سایتشم فروخت به یه قیمت بالایی تو همین جا) هر روز بهم می گفت کار باید گروهی باشه ... ولی هنوز که هنوزه دنبال یه گروه می گردم ... والا نیست وگرنه کی از کار گروهی بدش میاد ؟؟
خاطرات منم زنده شد ...
سیر تکاملی من ::
بلاگفا
گیگفا
دامنه co.cc
.tk
.ir
خرید هاست
.com
وردپرس نیوک جوملا (با همشونم سایت آوردم بالا تهشم هیچ .... نشدم :| )
فعلا هم که هیچ ... نیستیم تو وب :| کی بشه بکشیم بیرون از نت راحت شیم :)

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
12 سال پیش، دوم راهنمایی بودم!
تازه با اینترنت آشنا شده بودم و هنوز نمیدونستم گوگل و موتور جستجو هم داریم. اون موقع سایت های س.ک.سی هم به زور فیلتر بود. :D اصن دورانی بودا!
اسم بابام، خودم، مامانم واینجور چیزا رو میزدم ببینم چی گیر میارم. مثلا hossein.com
اون موقع اکثر سایت ها هم استاتیک بودند.
همش پیش خودم فکر میکردم چه طور بعضی ها سایت دارن و من ندارم.
!
والا منم تقریبا همین طوری بودم ولی با کمی تفاوت
والا یادم نمیاد چند ساله بودم ولی میدونم اون زمان با دمپای و شلوار ورزشی همه جا ها میرفتم:blush:
اولین بار که رفتم تو اینترنت خونه مادربزرگم بود دای ام کامپیوتر اورده بود و همش گیم میزدم اونم دمو بودا هی ذوق برمیداشتم
یه روز دایه امد وارد اینترنت دایل اپ شده ای صدای عجیب غریب بعد یه کامپوتر اون پایین چشمک میزد
اوایل فکر میکردم این صدا مربوط به خارجی ها میشه وقتی این صدا میاد انگار رفتی تو خارج
یه روز دوزدکی در اتاق بستم صدای اهنگ این جناب اندی هم بلند کردیم سریع زدم این صدا هاشو در امد و وصل شد
اول اینترنت اکسپلورر صفحه msn میامد یه چند بار این امد هرچی سعی کردم چیزی بخونم نتونستم بیخال شدم
رفتم بیرون (البته ناگفته نماند خاموش کردن به روش من فقط سیم کابل بودا )لامصب بچه هم هستی تا یه چیز حسابی سیخ نکنی که ول کن نیستی
اقا دوباره برگشتم طبق همون نقشه قبلی وارد شدم ولی همه جا چند بار با موس کلید کردم و باز هم هیچی
تا چند روز منتظر بودم که دای بره سرکامپیوتر و منم بعد برم ببینم چکار میکنه
اقا رفتیم مثل این دوربین ها چشم ها ذل شده بود به صفحه مانیتور اصلا حواسم نبود حسابی غرق نگاه کردن بودم این اقا دای برگشت با خنده به من گفت چیه دای جان منم خجالت کشیدم مثل این دخترای احمق از اتاق فرار کردم
خوب دیگه به حساب خود یادگرفته بودم
دوباره صدا جت ای دیو بلند کردم اندی هم میخوند دوباره کانت شدم
این بار یه چیز یاد گرفتم اونم این بود که فلش موس ببرم رو قسمت ادرس (البته بزور بلا بودا نمیتونسم موس تکون بدم با هر بار حرکت دادن موس خودم کیلومتر ها جا به جا میشدم ) انجا هفشت باری زدم تا منو اون امد پایین و من نمیدونم چند بار این کارو کردم تا این گوگل امد بالا (اقا ناگفته نماند قبل این که بازی دمو بکنم نمدونستم ضرب در پنجره میبنده دائم خاموش روشن میکردم این کامپیوتر بد بختو صفحه های قبلش که باز میشد عقلم نمیکشید که باید دوباره انتخاب کنی دائم از ترس اینکه کسی بیاد مثل مغز فتدوقی ها بودن کابلش در میاوردم
داستان یاد گرفتنم که هنوز ادامه داره چند بار ضایع شدم و چه کارا که کردم
ولی جالبه بعد اینکه یاد گرفتم گوگل چیه فقط توش کلمات صدای گو ز و کو ن سرچ میکردم و هنوز زیاد در ضمینه ک ی و کو اطلاعاتی نداشتم و فقط اون دومورد سرچ میکردم
و بعدش بسیار سوتی های جالبی دادم و و حسابی خجالت کشیدم
راجت وبمستر هم یه دفتر میتونم پر کنم که خیلی بستر خاطره است

P E R S I A N

Registered User
لایک‌ها
343
یادش بخیر وقتی داشتم اولین سایت رو آپ میکردم دهنم آسفالت شد با دیال آپ بود چه روزگاری داشتیم ما

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
همه مث هم بود اکثر ولی بیشتریا شکست خوردن

حالا منم بگم که از اول که وارد این جریانا شدیم وب مستری این حرفا حالا نمیخوام سال اینا رو بگم اصل مطلب اینه که تا تونستم خودمم کارامو کردم پول خرج نکردم
واسه چیزی تا یاد بگیرم خودم یاد گرفتم این یه راز موفقیت بوده واسم .اولا خیلی سخت بود . یه موقعه هایی تو خوابگاه با gprs پست میزاشتم واقعا پدرم در اومد اونم سایت موزیک بود با کلی زحمت
ولی اخر همه اینا سبب شد که الان راحت با روزی نیم ساعت کار کردن در آمد قابل قبولی داشته باشم
این نکته رو هم بگم که من از دوستای دور اطرافم خیلی دیرتر شروع کردم ولی کار به جایی رسید که اونا مشکلاتشون از من میپرسیدن یا مشاوره میگرفتن خلاصه خوبه اگه عقل کار کنه واقعا خوبه

new24

Registered User
لایک‌ها
300
دوستانی که میگن ایده نیست!
اینقدر ایده دارم که نگو!هم اختراع و هم ایده در وب!
ولی نمیشه داد ک کسی برنامه نویسی کنه،میزنن میدزدن ایده ات رو!
همکار هم ما گشتیم،درست و درمونش پیدا نمیشه!،یکی بود یه سال از خودم کوچیک تر،1 سال و چند ماه با هم چت میکردیم و... آخرش 70ت خورد و رفت!!!!!!!

aresone

Registered User
لایک‌ها
27
متن جالب بود مرسی منم تقریبا همچین داستانی دارم ولی بازدید سایتم بالا 30 تا و بازدبد وبلاگم بالا 90 تا نرف و کلا ولش کردم

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
خاطرات جالبی بود. اتفاقا سایت 1pro.ir را دیدم و با اینکه وردپرس هست اما مطالب خوبی داره. موفق باشید

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام دادا
اتفاقاً میخواستم یه تاپیک با همچین عنوانی بزنم دیدم هست...
و دقیقا بنده هم همین دوران شما رو گذروندم و دارم میگذرونم...
سایت داری و کلا در آمد از نت هم پررویی میخواد هم خوش شانسی
اقا من از روزی که با نت آشنا شدم چه تو سایت یا وبلاگ خودم یا سایتهای دیگران هر وقت خواستم یه مطلب بزارم اینترنت کل دنیا ترکید و مطلب ما ارسال نشد...
خدا میدونه من چقدر حرص خوردم از این بابت نصف شدم اصن... هنوزم این مشکل رو دارم...

حاجی پارسال اومدیم وی پ----ی ان بفروشیم 5 تا دونه فروختیم همش... به جرم درآمد ماهی 5 میلیون تومن!!!! از اطلاعات اومدن منو گرفتن و 4 تا کامپیوترم رو بردن!! هنوزم نتوستم پس بگیرم
یارو 500 تا سرور داره نصف ایران مشتریشن هیچکس کاری به کارش نداره... اینجاست که خوش شانسی لازمه

یه سری هم که درآمد خوبی از فروش سرور و هاست و اینا دارن تا یه مشکلی پیش میاد کلا جوابگو نیستن و پوله رو میخورن و میرن.... اینا هم اون دسته پررو هستن
تنها یک دسته دارن خوب درآمد میکنن اونم کسایی هستن که برای راه اندازی سایت واقعاً سرمایه میزارن و نتیجه میگیرن

در انتها برای همه آرزوی موفقیت دارم

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
عمو جواد من تازه سایت خریدم از کجا باید شروع کنم برای درامدزایی سایتم ممنون میشم راهنمایی کنید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
عمو جواد من تازه سایت خریدم از کجا باید شروع کنم برای درامدزایی سایتم ممنون میشم راهنمایی کنید

از پیغام خصوصی صحبت کنیم بهتر هستش

ادرس سایتتون رو پیغام کنید

milads

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
54
سلام داداش عزیزم

لذت بردم از خاطرات پر فراز و نشیبتون :rolleyes::) چیزی که الان مهمه این است که شما الان یه کوه از تجربه شدید و این واقعا خیلی ارزشمنده و می تونه چراغ راهتون برای برداشتن قدم ها و طی کردن مسیرهای پیش رو باشه و آینده خوبی رو برایتون میبینم و آرزومندم اگر از این تجارب خوب به نحو احسن بتونید استفاده کنید. اما انسان هرچقدر هم که دارای تجربه باشد درهرحال درمواقعی نیاز به مشورت با دیگران دارد پس در ادامه راه نیز این رو مدنظر قرار دهید و لذا بنده با سوابق طولانی فعالیت در وب به شخصه در مقابل شما و افراد با تجربه زانو زده و از تجارب خوب شما و دیگران استفاده خواهم کرد .

نکته ی دیگری که نه تو وبمستری بلکه تو هرکار دیگری مهمه و باید در نظر داشت ، داشتن برنامه و هدف های تعیین شده و استفاده از تجارب شخصی خود یا دیگران ( مشورت و راهنمایی گرفتن از دیگران ) می تونه از خیلی از ضررها و هدر رفت وقت و زمان که واقعا طلاست جلوگیری کنه ! به شخصه و بدون غرض عرض میکنم خدمتتون که اگر در آن زمان ها با یک یا دونفر پخته و باتجربه در زمینه وب مشورت می کردید و راهنمایی میخواستید خیلی زودتر به نتیجه می رسیدید و قطعا خودتون هم این مهم رو تایید می کنید !

در پناه حضرت حق

موفق باشید

Mansour.M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تاپیک قشنگی بود ... کامل خوندم

یک زمانی هر ساعت TV رو باز میکردیم یه عده کارشناس نمای کت شلواری از خطرات بازی انلاین میگفتن و ما هم سریع کانال رو عوض میکردیم که این حرفا یعنی چی
ولی الان که خودم روزی تا شیش ساعت بازی انلاین تیمی میکنم میفهم که ضرراش واقعا چین ، از من میشنوید در برد و باخت انلاین به جز ضر هیچ قایده ای نیست و برید توی کوچه و خیابون و اگر خونتون حیاط داره توی باغچه با کشت و زرع و حیونای خونگی خودتون رو سرگرم کنید چون واقعا ضرر داره

برا بازی آنلاینم من بازی های تحت وب رو از سرور اول تراوین شروع کردم :) افتادم بقله تامکت (tomcat) اگه کسی سرور 1 بازی کرده باشه میدونه که نفر اول سرور بود ---- آقو یه جوری لهمون کرد که تا 72 سال کما بودیم :)

بعد از این تجربه تلخ کم از از تراوین زده شدم رفتم سراغ Dota v WOW

این درسته که بازی آنلاین وقتو میگیره و از بعضی لحاظ ها میتونه خیلی هم مضر باشه ! ولی به همتون میگنم تا آنلاین بازی نکرده باشید ، اصن لذت بازی واقعی رو نچشیدید

بالا