برگزیده های پرشین تولز

خودرو جدید به روایت تصویر: Samand Soran

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
اما در كل قشنگه

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ژاپن یا هرجا . شما به اصل صحبت من توجه نکردی . اگر یکبار بدون تعصب و پیشداوری و بدون عینک شک و بدبینی میخواندی شاید طور دیگری جواب میدادی .
من شاید از شما خیلی بیشتر از وضعیت کلی کشور چه صنعت و چه اجتماع ناراضی باشم . اما این راهش نیست .
با ایراد گرفتن صرف کاری از پیش نمیرود .
به نظر من اولا باید راه حل هم بدهیم . دوما خودمان هم باید کاری کنیم .
کارکنان ایران خودرو بالاخره بعد از سالها پیکان سازی و بعد مونتاژ خودرو های دیگر اکنون این خودرو را ساخته اند . حالا اگر ما کمکی نمیتوانیم بکنیم بهتر است حداقل تو سر مال نزنیم .

ببین دوست عزیز

ما با کره جنوبی صنعت خودرو سازیمونو شروع کردیم ولی حالا ببین ما کجا هستیم و اونا کجا هستند

اگه دونبال راه کار می گردی اینم راه کارش خیلی واضح است

فروش خودرو های خارجی را بدون هزینه اضافی آزاد کنند این تنها راهشه که ایران خودرو یه زره خودشو تکون بده وگرنه چطور تو آلمان نمیان بگن شما فقط حق دارید BMW یا بنز بخرید تا به صنعت خود رو سازیه ما ضربه نخوره

این کشتیه صنعت خودرو سازیه ایران تا دکل رفته زیره آب اونوقت شما حرف از راه کار می زنی ؟

زاه کارش رقابت عادلانست نه اینکه یکی بیاد بازارو منوپولی کنه برای خودش

ایران خودرو می تونه هر قیمتی عشقش کشید بزاره رو ماشین ها هیچ کس هم حق انتخابی نداره

حالا باز شما بگو بدوش

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
این جلو داشبورد و کنسولشو خسته میشدن طراحیشو عوض کنن؟ آخه اینا چرا اینقدر ..... گشادن؟

این که دیگه از طراحی بدنه و موتور و این کارا راحتتره یه تنوعی میشد.

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
فکر کنم میخواستن جلوش رو شبیه مدل کرولا تویوتا در بیارن اما خب ... ( جریان طرفه که میگه جنیفر لوپز رو دیدی ..................)
داشبوردش هم که ماله سمنده و همچنان بی مصرف
دنده اش هم که همون سمنده که وقتی میزنی 2 دست آدم میره اون جلوها تو یه چیزایی گیر میکنه !

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین دوست عزیز

ما با کره جنوبی صنعت خودرو سازیمونو شروع کردیم ولی حالا ببین ما کجا هستیم و اونا کجا هستند

اگه دونبال راه کار می گردی اینم راه کارش خیلی واضح است

فروش خودرو های خارجی را بدون هزینه اضافی آزاد کنند این تنها راهشه که ایران خودرو یه زره خودشو تکون بده وگرنه چطور تو آلمان نمیان بگن شما فقط حق دارید BMW یا بنز بخرید تا به صنعت خود رو سازیه ما ضربه نخوره

این کشتیه صنعت خودرو سازیه ایران تا دکل رفته زیره آب اونوقت شما حرف از راه کار می زنی ؟

زاه کارش رقابت عادلانست نه اینکه یکی بیاد بازارو منوپولی کنه برای خودش

ایران خودرو می تونه هر قیمتی عشقش کشید بزاره رو ماشین ها هیچ کس هم حق انتخابی نداره

حالا باز شما بگو بدوش

اولا من نمیدونم منبع معتبر شما برای این حرف چیه ؟ اما در هر حال چه درست باشه چه غلط من متوجه اهمیت بیان این جمله نشدم ؟
دوما شما اگر کاره ای بودی الان کل صنعت این کشور خوابیده بود . واردات رو آزاد کنند بعد مردم لادا 3000 دلاری و ماکسیما 12000 دلاری و... بخرند و ایران خودرو ورشکست بشه و هزاران نفر بیکار بشن و صورت مسئاله پاک بشه .
امیدوارم ناراحت نشی ولی این روش اعراب هست که پول نفتو بدن و خودشون بشینن و فقط اجناس لوکس خارجی مصرف کنند .
ضمن اینکه واردات خودرو هم داره آزاد میشه اما کم کم .

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

اولا من نمیدونم منبع معتبر شما برای این حرف چیه ؟ اما در هر حال چه درست باشه چه غلط من متوجه اهمیت بیان این جمله نشدم ؟
دوما شما اگر کاره ای بودی الان کل صنعت این کشور خوابیده بود . واردات رو آزاد کنند بعد مردم لادا 3000 دلاری و ماکسیما 12000 دلاری و... بخرند و ایران خودرو ورشکست بشه و هزاران نفر بیکار بشن و صورت مسئاله پاک بشه .
امیدوارم ناراحت نشی ولی این روش اعراب هست که پول نفتو بدن و خودشون بشینن و فقط اجناس لوکس خارجی مصرف کنند .
ضمن اینکه واردات خودرو هم داره آزاد میشه اما کم کم .

می گن تا ابله در جهان است مفلس در نمی ماند

یا

تا که ابله باقی است اندر جهان ......... مرد مفلس کی شود محتاج نان

فکرت سیاه است باهات بحث نمی کنم

سخن هر چه گفتم همه خیره بود ...... که آب روان از بنه تیره بود

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
این چطوره ؟
iran_khodro_samand_coupe.jpg

آآقا اين كه سمند ساحله ! نه !

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
رو پلاکش نوشته samand coupe

ولی تو خارج بهش می گن مرسدس بنز

موتورشم موتوره فرقونه با نیم اسب بخار

و از تجهیزات داخل خودرو باید به آفتابه دیجیتالی اشاره کرد

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
رو پلاکش نوشته samand coupe

ولی تو خارج بهش می گن مرسدس بنز

موتورشم موتوره فرقونه با نیم اسب بخار

و از تجهیزات داخل خودرو باید به آفتابه دیجیتالی اشاره کرد

شما خودت در زندگانیتون چه کار مهمی کردی؟ یک پیچ تونستی درست کنی؟

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
هر ماشینی که از ایران خودرو میاد بیرون مخصوص یه قشر خاص این قشر خاص هر چیزی رو میتونید تو پاچشون کنید.
مطمئنا کسی که ماکسیما و پرادو و ب ام و X3 سوار میشه طرف این آشغالها نمیاد.

این چه حرفیه میزنید؟ کسی که سالها ماشین خارجی سوار میشده، حالا اگه پول نداره مجبوره بره ماشین با کیفیت پایینتر از ماشین 30سال کار کرده خودش و با علم به این موضوع بخره، میشه گفت "رفته تو پاچش"؟ نخیر اونی که فقط 10 میلیون پول داره مجبوره پژو بخره، چون توی این رنج قیمت هیچ ماشین دیگه ای نیست. اما اگه کسی 17-18 میلیون داشت اونوقت بجای زانتیا (حتی دست دوم) رفت پرشیا خرید و گفت به به چه چه چقدر خوشگله اونوقت به این میگن "تو پاچه کردن"، "رنگ کردن قورباغه و فروخنتش بجای فولکس".

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مردم ایران مردم قانعی هستند صدا شونم در نمیاد

خارجی ها با 10 برابر درآمده ما , ماشنیو می خرند که یک دهم ماشینی که ما می خریم قیمت داره

به این می گن قناعت

ولی ما با این همه بضاعتمون باز هم می ریم ماشین گرون قیمت می خریم

حالا اسمشو هر چی می خوای بزار از وطن پرستی گرفته تا خود باختگی

به قول یارو نمی دونیم باید دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت ابولفضل رو

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می گن تا ابله در جهان است مفلس در نمی ماند

یا

تا که ابله باقی است اندر جهان ......... مرد مفلس کی شود محتاج نان

فکرت سیاه است باهات بحث نمی کنم

سخن هر چه گفتم همه خیره بود ...... که آب روان از بنه تیره بود

ابله خودتی . خیلی بی شعوری .
بهونه نیار که فکرت سیاه است و ... . تو اگر حرف درست حسابی نداری بزنی مثل جوابهای قبلی بهتر است چرند سر هم تا این که توهین کنی . گرچه با این کار اول از همه میزان ادب و شخصیت خودت رو بروز دادی .

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اتفاقا خیلی ماشن باحال و قشنگیه . فکر کنم همین ماشین رو اگر میگفتند ساخت آلمانه خیلیها به به و چه چه راه میانداختند و با 5 برابر قیمت میخریدند یا به عبارتی میرفت تو پاچشون سه نقطه دی !!

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
اتفاقا خیلی ماشن باحال و قشنگیه . فکر کنم همین ماشین رو اگر میگفتند ساخت آلمانه خیلیها به به و چه چه راه میانداختند و با 5 برابر قیمت میخریدند یا به عبارتی میرفت تو پاچشون سه نقطه دی !!

خوب بله، منکر این نیستیم که خیلهیا فقط ظاهر ماشین رو نگاه میکنند و به به و چه چه میکنند،

Abolfazl-R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا كي گفت طراحي ايرانيه؟
كسي كه بعد از اين همه سال نتونه قيمت رو پيش بيني كني و نفهمه اينا چه قيمتي به ما بدبختا مي دن واقعا احمقه همون طور كه ديديد من بالاي 14 مليون احتمال دادم و اون يارو منطقي گفت 14.5 يعني من فقط 500 هزار تومن اشتباه كردم.

موتور ملي كه تو روزنامه ايران نوشته بود 1400cc و گازسوز ( چيز ديگه اي نشنيدم) ولي اگه بازدهي خوبي هم داشته باشه بيشتر 111 اسب قدرت نداره.

اينا كرولاي از رده خارج رو به ما به قيمت اوالن مي فروشن چه توقعي ميشه داشت؟

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اتفاقا بنظر انتخاب آقای منطقی از برخی جهات خوب است . چون ایشان مدیر انسانی هستند . و از مشکلات کشور ما این است که مدیران اکثرا مهندس هستند .
در ضمن شما باز فقط ایراد گرفتید . راهکار چه شد ؟

اتفاقاً اشكال در همين انساني بودن است!

راهكار واضح است دانش را از سياست جدا كنند مملكت آباد مي شود!

لطفاً اينقدر ما را با ژاپن مقايسه نكنيد. ملت نفهم ايران كه خودم هم يكيشونم كجا ژاپنيهاي با فرهنگ كه براي جيب ملي مي دوند نه جيب خود كجا!

شما هم دو حال بيشتر نداريد:

1- وطن پرست كور كورانه

2- جيره خور دوستان عزيز

اگر به اندك مقداري خودتان از مديريت پروژه هاي فني سر در مي آورديد نمي گفتيد مدير انساني براي مجموعه فني بهتر است.

(نظر به اطلاع شما به عنوان مثال مدير تمام پروژه هاي كمپاني بويينگ مهندسان الكترونيك يا هوا فضا هستند.)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
متاسفانه منطقی اصلا مدیر خوبی نیست چون نظر مستقلی کلا نداره. خیلی عجیب بود که ایشون توانست با دو رییس جمهور با ایدهای متفاوت بدون هیچ مشکلی کنار بیاد. قضیه بانک پارسیان یکیش!

بالا