برگزیده های پرشین تولز

خودرو جدید به روایت تصویر: Samand Soran

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزيز كره جنوبي از راه مونتاژ خودرو شروع كرد . حتما راجع به كره اطلاعات داريد كه اينطوري ميگيد. صنعت كره جنوبي صرفا مونتاژ ميكرد و الان هم در خيلي از صنايع همين كار رو انجام ميدن. اين يك. دو اينكه كره جنوبي تا خرخره وابسته به آمريكاست. اگه راجع به كره جنوبي حرف ميزني حتما ميدوني كه شركت دوو كه پيشتاز بسياري از صنايع كره جنوبي هست چندي پيش ورشكسته شد و اين شركت آمريكايي جي ام بود كه اومد اونرو خريد تا نجاتش بده. الان هم تحت ليسانس جي ام ماشين ميزنن و به ايران هم چون تحريمه نميفروشن . باز هم حتما راجع به كره جنوبي ميدوني كه صنايع ماردشون مثل خطوط توليد مكانيزه شون در همين صنعت خودرو مثل رباتهاي هيوندايي هنوز داره كپي كاري ميكنه و هيچوقت به گرد پاي رباتهاي كوكا (كه حتما ميدونيد مال كدوم كشور هست) نميرسه.
خب حالا ما اگه مثل كره بوديم چي بوديم ؟ نكنه منظورتون اينه كه جي ام بياد ايران خودرو رو هم بخره ؟!
ما بايد خودمون رو با خودمون مقايسه كنيم . چه شخص خودمون رو چه صنعت و كشورمون رو.
ايران خودرو پيكان توليد ميكرده اونهم سالها حالا چند ساليه كه سعي كرده ماشين ديگه اي توليد كنه، اين يعني پيشرفت. كاري كه بقيه خودرو سازها نكردن. سايپا اومده بهترين ماشينش كه زانيا باشه مستقيما وارد كرده و سي كي دي مونتاژ ميكنه. يعني وارد كردن كليه قطعات آنهم آماده. همينطور ماشينهايي مثل ماكسيما ، هيوندايي ، تويوتا و ... كه كاملا وارداتي هستن. حالا ايرن خودرو داره ماشين توليديش رو بهبود ميده چه از نظر ظاهر كه از نظر كيفي. معلومه كه بعد از مدتي با حفظ شرايط فعلي ميتونه ماشينهاي بهتري توليد كنه و قيمت رو هم عادلانه تر كنه.
خدمات پس از فروش ايران خودور در حد زير صفر بوده. اما الان توي هر ده كوره اي كه بري يه نمايندگي هست كه دياگ داشته باشه لااقل عيب ماشينت رو بفهمي و تعميرش كني. اين هم يعني پيشرفت. گارانتي طلايي ميده اين هم يعني پيشرفت. معلومه كه يكشبه نميشه جي ام و بي ام و شد كما اينكه خودروسازهاي بزرگتري مثل پژو هم هنوز نتونستن به پاي بي ام و برسن و بعضا با توليد برخي محصولات شبيه توسط روزنامه هاي آلماني مورد تمسخر قرار گرفتن (مسبوق به سابقه است).

درسته كه توي جامعه ما بعضيها رفتن ولي يه كشور نميتونه يه شبه ره صد ساله بره. ما بايد هم سوادمون رو بالا ببريم هم اطلاعاتمون رو هم حمايت از ايرانمون رو و هم صبرمون رو.

مخلصيم.

شما تو حرف هاتون یک دانه به نعل می زدید و یک دانه به میخ

ما نفهمیدیم منطق شما به چه شکل است از یک طرف آمدید صنایع خودرو سازیه کره را مونتاژ کار و وابسته به آمریکا توصیف کردید در حالی که همین مونتاژ کار سهمی در بازار جهانی دارد و میلیارد ها دلار ارز وارد کشور می کند

شما آمدید کره را با خودرو سازی های قول مقایسه کردید و یک رتبه پایین بهش دادید بعد اومدید سراغ ایران خودرو و گفتید چون ایرانخودرو خوشگل هست اون رو فقط باید با خودش و گذشتش مقایسه کرد ! :blink: چون ماله این حرف ها نیست که بیایم اون رو با خورو سازیه دیگری مقایسه کنیم !

حالا شاید به ذهنتون برسه که حرف از خودروساز های داخلی بزنید مثلا سایپا , آخه تو کجایه دنیا دیدید که 2 تا کمپانیه ماشین سازی بیان یه مدل ماشین بسازند ! اونم پراید ! پس معلوم هست که اینها سرشون تو یه آخوره و فقط اسمشون فرق می کنه که مثلا بگن ما هم آره , ما هم چند تا کمپانی ماشین سازی داریم و رقابت هست و از این حرفها

ولی رقابت چیست ؟؟؟
رقابت یعنی که اصغر آقا بره یه کارخونه ماشین سازی بسازه یه ماشین بزنه بیرون مثلا Rx-189
بعد بخواد اونو به قیمت ارزان بفروشه ولی اینجا بهش اجازه نمی دن , یعنی چی بهش اجازه نمی دن ؟ یعنی شورای قیمت گزاری می گه شما مثلا حق نداری اینو 1 میلیون تومن بفروشی باید بیای 10 میلیون تومن بفروشیش که مردم مجبور شن برن پراید و سمند و ماشین های تخمی رو بخرند و به این می گن انحصار
حالا دو زارید افتاد ؟

باز بگو بدوش !

windows

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما تو حرف هاتون یک دانه به نعل می زدید و یک دانه به میخ

ما نفهمیدیم منطق شما به چه شکل است از یک طرف آمدید صنایع خودرو سازیه کره را مونتاژ کار و وابسته به آمریکا توصیف کردید در حالی که همین مونتاژ کار سهمی در بازار جهانی دارد و میلیارد ها دلار ارز وارد کشور می کند

شما آمدید کره را با خودرو سازی های قول مقایسه کردید و یک رتبه پایین بهش دادید بعد اومدید سراغ ایران خودرو و گفتید چون ایرانخودرو خوشگل هست اون رو فقط باید با خودش و گذشتش مقایسه کرد ! :blink: چون ماله این حرف ها نیست که بیایم اون رو با خورو سازیه دیگری مقایسه کنیم !

حالا شاید به ذهنتون برسه که حرف از خودروساز های داخلی بزنید مثلا سایپا , آخه تو کجایه دنیا دیدید که 2 تا کمپانیه ماشین سازی بیان یه مدل ماشین بسازند ! اونم پراید ! پس معلوم هست که اینها سرشون تو یه آخوره و فقط اسمشون فرق می کنه که مثلا بگن ما هم آره , ما هم چند تا کمپانی ماشین سازی داریم و رقابت هست و از این حرفها

ولی رقابت چیست ؟؟؟
رقابت یعنی که اصغر آقا بره یه کارخونه ماشین سازی بسازه یه ماشین بزنه بیرون مثلا Rx-189
بعد بخواد اونو به قیمت ارزان بفروشه ولی اینجا بهش اجازه نمی دن , یعنی چی بهش اجازه نمی دن ؟ یعنی شورای قیمت گزاری می گه شما مثلا حق نداری اینو 1 میلیون تومن بفروشی باید بیای 10 میلیون تومن بفروشیش که مردم مجبور شن برن پراید و سمند و ماشین های تخمی رو بخرند و به این می گن انحصار
حالا دو زارید افتاد ؟

باز بگو بدوش !

اينطوري كه من از پستهاي شما فهميدم مشكل شما قيمت ماشينهاي وطني و عوارض واردات ماشين هست. احتمالا خيلي دوست داريد يك ماشين خارجي مدل بالا سوار بشيد . ضمنا اصلا پاسخي به نوشته هاي من نداديد فقط جدل كرديد و در آخر هم با لجاجت حرف قبلي ات را تكرار كردي. هدف من هم قانع كردن كسي نيست فقط اطلاع رساني در مورد برخي زوايايي هست كه كمتر بهش توجه شده.
شما ايران را با كره مقايسه كردي . من هم ابتدا مختصري از كره جنوبي برايت گفتم تا بداني كه برخي موارد را نميداني دوم هم شما رو از مقايسه ايرن با كره اي كه برايت توصيف كردم برحذر داشتم. به خاطر خوشگلي ايران خودرو نبود به خاطر پيشرفتهايي بود كه ايران خودرو در اين 10 ساله داشته و شما انرو نميبيني. چون ميخواييد شب بخوابيد و صبح بيدار بشين و بي ام و سوار شيد.
كسي هم حرف رقابت نزد. ضمنا ايران خودرو هم پرايد توليد نميكند. نميدانم از كجا گفتيد دو كمپاني پرايد توليد ميكند. حتما منظورتان پارس خودرو و سايپا بوده كه باز هم ارتباطي با ايران خودرو پيدا نميكنه.
ضمنا رتبه پايين به كره ندادم. شما رتبه بالا داديد. رتبه كره همان است كه گفتم . شركت ورشكسه دوو كه مادر صنعت كره جنوبي بود.

شاد باشي

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اينطوري كه من از پستهاي شما فهميدم مشكل شما قيمت ماشينهاي وطني و عوارض واردات ماشين هست. احتمالا خيلي دوست داريد يك ماشين خارجي مدل بالا سوار بشيد . ضمنا اصلا پاسخي به نوشته هاي من نداديد فقط جدل كرديد و در آخر هم با لجاجت حرف قبلي ات را تكرار كردي. هدف من هم قانع كردن كسي نيست فقط اطلاع رساني در مورد برخي زوايايي هست كه كمتر بهش توجه شده.
شما ايران را با كره مقايسه كردي . من هم ابتدا مختصري از كره جنوبي برايت گفتم تا بداني كه برخي موارد را نميداني دوم هم شما رو از مقايسه ايرن با كره اي كه برايت توصيف كردم برحذر داشتم. به خاطر خوشگلي ايران خودرو نبود به خاطر پيشرفتهايي بود كه ايران خودرو در اين 10 ساله داشته و شما انرو نميبيني. چون ميخواييد شب بخوابيد و صبح بيدار بشين و بي ام و سوار شيد.
كسي هم حرف رقابت نزد. ضمنا ايران خودرو هم پرايد توليد نميكند. نميدانم از كجا گفتيد دو كمپاني پرايد توليد ميكند. حتما منظورتان پارس خودرو و سايپا بوده كه باز هم ارتباطي با ايران خودرو پيدا نميكنه.
ضمنا رتبه پايين به كره ندادم. شما رتبه بالا داديد. رتبه كره همان است كه گفتم . شركت ورشكسه دوو كه مادر صنعت كره جنوبي بود.

شاد باشي

شما اول باید هدف خودتو به ما مشخص کنی اینکه شما از این ادا ها در می یاری که , آره مثلا من از ایرانخودرو نمی خوام طرفداری کنم و با قیمتاش مخالف نیستم و از این حرفها , بعدش بیای بگی اما باید توجه داشت که این شرکت پیشرفت خوبی داره و خیلی بزرگ و خیلی خوشکله .... و فلان . این نشد حرف باید کاملا هدف خودتو برای ما روشن کنی اصلا چی می خوای بگی ؟ ما که نفهمیدیم شما می خوای مقیسه کنی ؟ اگه می خوای مقایسه کنی تمام جنبه های اون مساله رو باید مقایسه کنی اگر هم نمی خوای مقایسه کنی که پس چرا مثال از کشور های دیگه میاری ؟ شما اول تکلیف خودتو با خودت روشن کن بعد نظراته گوهر اندیشیتان را در قدح این جام فرو ریزید

windows

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اول باید هدف خودتو به ما مشخص کنی اینکه شما از این ادا ها در می یاری که , آره مثلا من از ایرانخودرو نمی خوام طرفداری کنم و با قیمتاش مخالف نیستم و از این حرفها , بعدش بیای بگی اما باید توجه داشت که این شرکت پیشرفت خوبی داره و خیلی بزرگ و خیلی خوشکله .... و فلان . این نشد حرف باید کاملا هدف خودتو برای ما روشن کنی اصلا چی می خوای بگی ؟ ما که نفهمیدیم شما می خوای مقیسه کنی ؟ اگه می خوای مقایسه کنی تمام جنبه های اون مساله رو باید مقایسه کنی اگر هم نمی خوای مقایسه کنی که پس چرا مثال از کشور های دیگه میاری ؟ شما اول تکلیف خودتو با خودت روشن کن بعد نظراته گوهر اندیشیتان را در قدح این جام فرو ریزید

دوست عزيز من مثالي از كشورهاي ديگه نياوردم. شما گفتيد : "ايران و كره جنوبي با هم شروع كردن و ..." من هم پيرو اين صحبت شما توضيحاتي دادم. همه را هم مفهوم گفتم راجع به پيشرفتهاي 10 ساله اخير خودرو سازي ايران خودرو راجع به پيشرفت خدمات پس از فروشش از لحاظ كمي و يه مقداري كيفي . راجع به دوو موتورز كه ظاهرا مورد توجه شما بوده (به عنوان يكي از صنايع موفق كره جنوبي ) هم گفتم و سرنوشتش رو به شما يادآوري كردم.
فكر نكنم نا مفهوم گفته باشم.
ضمنا چيزي كه كاملا مشخصه و ميخوام تكرار كنم اينه كه "قصد ندارم مثل بچه مدرسه اي ها جدلي داشته باشم". اگه ميخواهيد دوستانه با هم مباحثه كنيم بسم الله وگرنه كه من نه قصد اذيت شما و ديگران رو دارم نه قصد اظهار وجود نه وقتش رو. فعلا هم شما داري فقط ميپري من مطلبي كه حاوي اطلاعاتي راجع به بحث سمند و ايران خودرو باشه (كه موضوع تاپيك هست) توي 2 تا پستت به خودم نديدم.

مخلصيم.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزيز من مثالي از كشورهاي ديگه نياوردم. شما گفتيد : "ايران و كره جنوبي با هم شروع كردن و ..." من هم پيرو اين صحبت شما توضيحاتي دادم. همه را هم مفهوم گفتم راجع به پيشرفتهاي 10 ساله اخير خودرو سازي ايران خودرو راجع به پيشرفت خدمات پس از فروشش از لحاظ كمي و يه مقداري كيفي . راجع به دوو موتورز كه ظاهرا مورد توجه شما بوده (به عنوان يكي از صنايع موفق كره جنوبي ) هم گفتم و سرنوشتش رو به شما يادآوري كردم.
فكر نكنم نا مفهوم گفته باشم.
ضمنا چيزي كه كاملا مشخصه و ميخوام تكرار كنم اينه كه "قصد ندارم مثل بچه مدرسه اي ها جدلي داشته باشم". اگه ميخواهيد دوستانه با هم مباحثه كنيم بسم الله وگرنه كه من نه قصد اذيت شما و ديگران رو دارم نه قصد اظهار وجود نه وقتش رو. فعلا هم شما داري فقط ميپري من مطلبي كه حاوي اطلاعاتي راجع به بحث سمند و ايران خودرو باشه (كه موضوع تاپيك هست) توي 2 تا پستت به خودم نديدم.

مخلصيم.

اوه...شما در بحث خیلی زیرک و باهوش هستید من چیزه دیگری برای گفتن به شما در دست ندارم

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتر است قضاوت در مورد اینکه آیا بنده چرند مینویسم و تفاوت فرهنگ و طرز فکر علت مناسب برای عدم مقایسه ایران و ژاپن نیست را به خوانندگان دیگر بسپاریم.

در مورد نفهمی هم خوب باید دید چه کسی فرق بین متلک و مسخره کردن را با بحث و دلیل آوردن نمیفهمد...بنده خدا اینقدر نفهمی که نمیفهمی اون جمله آخر متلک بود!

این آخرین جواب من به شما متخصص گرانمایه و فهمیده و استاد علم مدیریت بود!

نفهم خودتی . چون توهین میکنی و بجای بحث متلک میندازی .

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای sservati شما دارید با یک آدم ابله بحث می کنید این یارو که با شما داره حرف می زنه هنوز دسته چپ و راستشو نمی تونه تشخیص بده من هم تجربه بحث کردن با این آدم نفهم را داشتم و با شما همدردی می کنم

یک بار قبلا گفتم ابله خودتی و خیلی بیشعوری . :lol: اگر منظورت از بحث با من دری وری های نیمه کاره ای هست که قبلا نوشتی باید بگم این کار بجز مسخره کردن خودت نتیجه دیگه ای نداره تمام اون نوشته ها خوشبختانه موجوده .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
یه بار نشد ببینیم تو فرومهای فارسی ببینیم یه بحثی شروع بشه و آخرش کار به فحش و فحش کاری نکشه.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

راستی دلیل بزرگتر در حماقت شما اعتراف است . در پستهای قبلی . با این اعتراف یک پارادوکس ایجاد میشود به اینترتیب که شما احمق بودن خود را میدانید و از این جهت دانا هستید . دکتر به این بیکاری و بی سوادی و بی ادبی ندیده بودم. :eek:

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه بار نشد ببینیم تو فرومهای فارسی ببینیم یه بحثی شروع بشه و آخرش کار به فحش و فحش کاری نکشه.

متاسفم که چنین کلمات و جملاتی را بیان کردم . اما شما انتظار نداری که در مقابل کسانی که شروع به دادن فحش و پرتاب متلک و نثار توهین میکنند ؛ تشکر کنم ؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
متاسفم که چنین کلمات و جملاتی را بیان کردم . اما شما انتظار نداری که در مقابل کسانی که شروع به دادن فحش و پرتاب متلک و نثار توهین میکنند ؛ تشکر کنم ؟
اولاً اینکه من با شخص شما نبودم و کلی گفتم.
دوم اینکه از کوزه همان تراود که اندرون اوست.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

منهم به عنوان جزیی از کل موضع خودم رو گفتم :cool: . دوم هم اینکه واقعا رفتار و گفتار گاهی خوب شخصیت واقعی آدم رو نشون میده .
این ضرب المثل هم فکر کنم درستش اینه : از کوزه همان برون تراود که در اوست .

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به خاطر اینکه درک من نوعی از اینکه برای چی اومدم تو فروم،درک درستی نیست،فکر می کنم که من آخر معلوماتم،تخصصم تو زمینه دیگه ای هست،اما میام در مورد یه تخصص دیگه نطر می دم،(دو تا مثال هم مثلا" میارم)،به این فکر می کنم که اگر یه نفر می گه دارم الان تو فلان رشته و فلان مقطع درس می خونم؛باید مچش رو بگیرم و رو کنم،چون احتمالا" دروغ می گه و ....
اما به این فکر نمی کنم،که تو فروم اومدن صرفا" برای پست زدن و بالا بردن تعدا پست نیست،آیا چیزی هم به مطالب و دانسته هام اضافه شده،یا چیزی به حرص و جوشهام:blink:
به نظر من هرکسی تو هر کجای نت قابل احترامه،چون یه شخصیت مجازی داره؛گرچه ممکنه که به طور کامل با شخصیت واقیعش هم اشتراکات زیادی داشته باشه،به قول دوستمون ما تو اینجا فرهنگ و شخصیتمون رو نشون می دیم،ما فرهنگ بحث کردن نداریم:(
موفق باشید.

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا ببخشيد پابرهنه وارد ميشم اما آيا واقعا شما دانشجوي دوره دكتراي الكترونيك هستيد و اينهمه وقت آزاد براي مراجعه به فروم و پست دادن و مجادله داريد ؟!
واقعا خوشبحالتان.

مخلصيم.

من هم وقتی تازه می خواستم برای لیسانس وارد دانشگاه بشم فکر میکردم دیگه دانشجوهای دکتری شب ها هم نمیخوابند و در حال تحقیق و... هستند. بعد دیدم نه بابا این خبرها هم نیست البته نه اینکه در ایران اینطور باشه ها همه جا همینطوره!:happy:

بالاخره یک وقت آزاد برای گشتی در نت هم پیدا می شود که از شانس بد این دفعه خردم به اینجا!
در مورد واقعیت ادعا هم خودتان قضاوت کنید.

در مورد آقای منطقی هم مطمئن باشید بنده هم الکی قضاوت نکرده ام آمار مدیران و متخصصانی که ایشان فقط به دلیل مسائل سیاسی کنار گذاشته اند را دارم.

اگر هم بی ادبی کردم علتش این است که در مقابل افراد معلوم الحالی مثل این boros کمی تحملم را از دست می دهم.

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به خاطر اینکه درک من نوعی از اینکه برای چی اومدم تو فروم،درک درستی نیست،فکر می کنم که من آخر معلوماتم،تخصصم تو زمینه دیگه ای هست،اما میام در مورد یه تخصص دیگه نطر می دم،(دو تا مثال هم مثلا" میارم)،به این فکر می کنم که اگر یه نفر می گه دارم الان تو فلان رشته و فلان مقطع درس می خونم؛باید مچش رو بگیرم و رو کنم،چون احتمالا" دروغ می گه و ....
اما به این فکر نمی کنم،که تو فروم اومدن صرفا" برای پست زدن و بالا بردن تعدا پست نیست،آیا چیزی هم به مطالب و دانسته هام اضافه شده،یا چیزی به حرص و جوشهام:blink:
به نظر من هرکسی تو هر کجای نت قابل احترامه،چون یه شخصیت مجازی داره؛گرچه ممکنه که به طور کامل با شخصیت واقیعش هم اشتراکات زیادی داشته باشه،به قول دوستمون ما تو اینجا فرهنگ و شخصیتمون رو نشون می دیم،ما فرهنگ بحث کردن نداریم:(
موفق باشید.

کاملاً صحیح می فرمایید. بنده از اون دو پست قبلی شما استفاده کردم.

برخی دوستان اندک بین هم یک کنایه مثل نفهمی ملت را به خودشان میگیرند و شروع میکنند به رو کردن آنچه هستند. متأسفم از اینکه ایرانیها اول جبهه میگیرند بعد فکر میکنند.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منهم متاسفم از اینکه که کسی به هفتاد میلیون نفر بگوید نفهم بدون اینکه توجه کند در میان آنها تعداد زیادی آدم شریف و فهیم وجود دارد .
همچنین متاسفم از اینکه کسی برای توجیه بی ادبی کردن خویش بدون دلیل به دیگران لقب نامفهوم معلوم الحال را بدهد .

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

جناب یاشار امیدوارم با چند مثال زیر در مورد قضاوتتان فرد صحیح را انتخاب کنید:

پست جناب Rostam_solat که حاوی یک مثل است:

می گن تا ابله در جهان است مفلس در نمی ماند

یا

تا که ابله باقی است اندر جهان ......... مرد مفلس کی شود محتاج نان

سخن هر چه گفتم همه خیره بود ...... که آب روان از بنه تیره بود

پاسخ boros :

ابله خودتی . خیلی بی شعوری .
بهونه نیار که فکرت سیاه است و ... . تو اگر حرف درست حسابی نداری بزنی مثل جوابهای قبلی بهتر است چرند سر هم تا این که توهین کنی . گرچه با این کار اول از همه میزان ادب و شخصیت خودت رو بروز دادی .

پست بنده که باز هم کنایه و تلنگری است به فرهنگمان :

اتفاقاً اشكال در همين انساني بودن است!

راهكار واضح است دانش را از سياست جدا كنند مملكت آباد مي شود!

لطفاً اينقدر ما را با ژاپن مقايسه نكنيد. ملت نفهم ايران كه خودم هم يكيشونم كجا ژاپنيهاي با فرهنگ كه براي جيب ملي مي دوند نه جيب خود كجا!

شما هم دو حال بيشتر نداريد:

1- وطن پرست كور كورانه

2- جيره خور دوستان عزيز

اگر به اندك مقداري خودتان از مديريت پروژه هاي فني سر در مي آورديد نمي گفتيد مدير انساني براي مجموعه فني بهتر است.

(نظر به اطلاع شما به عنوان مثال مدير تمام پروژه هاي كمپاني بويينگ مهندسان الكترونيك يا هوا فضا هستند.)

پاسخ boros:

اولا من مشکلی برای مقایسه ایران و ژاپن نمیبینم . دوما شما حق ندارید نفهمی خود را به همه تعمیم دهید .

پست بنده و تلاش بنده برای خاتمه موضوع و جلوگیری از توهین به افراد (حداقل به طور مستقیم):

بهتر است قضاوت در مورد اینکه آیا بنده چرند مینویسم و تفاوت فرهنگ و طرز فکر علت مناسب برای عدم مقایسه ایران و ژاپن نیست را به خوانندگان دیگر بسپاریم.

در مورد نفهمی هم خوب باید دید چه کسی فرق بین متلک و مسخره کردن را با بحث و دلیل آوردن نمیفهمد...بنده خدا اینقدر نفهمی که نمیفهمی اون جمله آخر متلک بود!

این آخرین جواب من به شما متخصص گرانمایه و فهمیده و استاد علم مدیریت بود!

پاسخ boros:

و به همان بالا هم اکتفا نفرمودند:

راستی دلیل بزرگتر در حماقت شما اعتراف است . در پستهای قبلی . با این اعتراف یک پارادوکس ایجاد میشود به اینترتیب که شما احمق بودن خود را میدانید و از این جهت دانا هستید . دکتر به این بیکاری و بی سوادی و بی ادبی ندیده بودم. :eek:

البته این پست آخری خیلی عجیب نیست برخی افراد وقتی خود چیزی برای عرضه ندارند از سر حسادت دشنام میدهند.

بنده باز هم تأکید میکنم بهتر است به موضوع اصلی تاپیک بپردازیم و با یک فرد در مورد واکنشهای کودکانه اش بحث نکنیم. در هر فرومی یک فرد این گونه پیدا میشود که بحث را از مثل ها و کنایه ها به حرف های نا مربوط بکشاند.

جناب Rostam_solat از شما هم تقاضا میکنم این یک نفر و پستهایش را نادیده بگیرید. (در راه هدایت تاپیک به مسیر اصلیش)

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب یاشار امیدوارم با چند مثال زیر در مورد قضاوتتان فرد صحیح را انتخاب کنید:

پست جناب Rostam_solat که حاوی یک مثل است:

پاسخ boros :

پست بنده که باز هم کنایه و تلنگری است به فرهنگمان :

پاسخ boros:

پست بنده و تلاش بنده برای خاتمه موضوع و جلوگیری از توهین به افراد (حداقل به طور مستقیم):

پاسخ boros:

و به همان بالا هم اکتفا نفرمودند:

البته این پست آخری خیلی عجیب نیست برخی افراد وقتی خود چیزی برای عرضه ندارند از سر حسادت دشنام میدهند.

بنده باز هم تأکید میکنم بهتر است به موضوع اصلی تاپیک بپردازیم و با یک فرد در مورد واکنشهای کودکانه اش بحث نکنیم. در هر فرومی یک فرد این گونه پیدا میشود که بحث را از مثل ها و کنایه ها به حرف های نا مربوط بکشاند.

جناب Rostam_solat از شما هم تقاضا میکنم این یک نفر و پستهایش را نادیده بگیرید. (در راه هدایت تاپیک به مسیر اصلیش)

بهتر بود همه پست های خودت و رستم را می آوردی . جالبه شما شش صفحه توهین میکنید و من جز پاسخ چیزی نمیگویم . بعد به واکنش کودکانه و ... هم متهم میشوم .
لازم به ذکر این نکته نیست که توهین و تمسخر و فحش کارهای چندان سختی نیستند . خصوصا در محیط مجازی .

_nima

Guest
لایک‌ها
0
مطلب پاک شد!

windows

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ظاهرا همه پستها شد دعوا. فكر نكنم ديگه پستي در مورد موضوع تاپيك بشه. ضمن عذرخواهي از همه دوستان باي.

بالا