برگزیده های پرشین تولز

خون گریه کردن مجسمه مریم مقدس

Marilyn_Manson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم مزخرفات و خرافات مذهبی ....
بنظر من جای معجزه و ... باید نتیجه عمل بر مبنای دین و مذهب در اشخاص مذهبی و کشور های مذهبی را مشاهده کرد.

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Marilyn_Manson :
بازم مزخرفات و خرافات مذهبی ....
بنظر من جای معجزه و ... باید نتیجه عمل بر مبنای دین و مذهب در اشخاص مذهبی و کشور های مذهبی را مشاهده کرد.
تایید میشود! هر چند نیازی به تایید من نیست!

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
حالا اين جونوره كه اين دختره بهش تبديل شده ... چي هست ؟؟؟؟؟

اصلا راسته يا دروغ ؟؟؟!!!

خدايي يه نمور همچين بگي نگي .. ترسيدم....!!!!!!

ماجراي اين سگه چي بوده ... اونم يعني دروغ بود ... من ديروز رفتم بيرون فيلمشو خريدم...!!!!! اينم يعني خالي بنديه ؟؟

عجب دوره و زمونه اي شده ها ....

اي بر ... دروغگو لعنت...!!!!!
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از afshiun_dks :
ماجراي اين سگه چي بوده ... اونم يعني دروغ بود ... من ديروز رفتم بيرون فيلمشو خريدم...!!!!! اينم يعني خالي بنديه ؟؟

113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
فیلم؟؟؟؟:blink: :blink: :blink:

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از roozbeh :
فیلم؟؟؟؟:blink: :blink: :blink:

خوب آره فيلم ... اول يه خورده عزاداري و از اين جور حرفاست ... بعد سه چهار تا عكس از اين سگرو كه كنار زريح امام رضاست رو هي نشون ميده ..

بعدش مصاحبه با چند تا از اين خادما كه با چه آب و تابي حرف ميزنن و چقدر تاثير گذار..

بعدشم فيلم يه سگست پشت يه وانت ... هي روش زوم ميكنه و بر ميگرده...

بقيشم روزه خوني درباره ي سگ و اين جور چيزاست كه فلان سگه چيكار كرد و ... مردمم ميزنن زير گريه!!!!

كلي پول اين سي دي رو از من گرفت...

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از afshiun_dks :
خوب آره فيلم ... اول يه خورده عزاداري و از اين جور حرفاست ... بعد سه چهار تا عكس از اين سگرو كه كنار زريح امام رضاست رو هي نشون ميده ..

بعدش مصاحبه با چند تا از اين خادما كه با چه آب و تابي حرف ميزنن و چقدر تاثير گذار..

بعدشم فيلم يه سگست پشت يه وانت ... هي روش زوم ميكنه و بر ميگرده...

بقيشم روزه خوني درباره ي سگ و اين جور چيزاست كه فلان سگه چيكار كرد و ... مردمم ميزنن زير گريه!!!!

كلي پول اين سي دي رو از من گرفت...
عجبااااااا:blink: :blink:

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجا یه نفر هم نمیدونه اون قضیه لبخند ژوکوند چی بوده؟ واقعا که....ه

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خرافات همه جا هست و خبری از اصل نيست
اصل دين گم شده
عجبا

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از belffy :
اینجا یه نفر هم نمیدونه اون قضیه لبخند ژوکوند چی بوده؟ واقعا که....ه

بابا بیخیال !!! بزار قضیه سگه و دختره که mp3 گوش میداده و مجسمه خون گریه کن حل بشه بعد داستان چهارم رو وارد کن ... هنوز هاله ای از ابهام برای اون 3 مورد که کاملا" واضحه وجود داره !
به خصوص که فیلمشم تو بازار اومده :blink: :blink: :blink:

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از icedangel21 :
بابا بیخیال !!! بزار قضیه سگه و دختره که mp3 گوش میداده و مجسمه خون گریه کن حل بشه بعد داستان چهارم رو وارد کن ... هنوز هاله ای از ابهام برای اون 3 مورد که کاملا" واضحه وجود داره !
به خصوص که فیلمشم تو بازار اومده :blink: :blink: :blink:

این که قضیه ای نداشته که بخواد حل شه!!!ه

یه چیزی میگن اتفاق افتاده . حالا به فرض که اتفاق افتاده باشه. و چل کلاغ هم نبوده! تموم شد و رفت. اون چیزایی که واقعا مستنده رو بگیر بچسب. مثل اون عکسی که من از یاهو فرستادم با متن انگلیسیش. منبع داشته باشه.

واقعا اینجا کسی تفاوت مونالیزا و ژوکوند رو نمیدونه!!! م

البته یه چیزی رو بگم . اگه با ام پی تری گوش دادن آدم باید یه چیزی سرش میومد الان سایت یاهو آودیو یه میلیون و خورده ای یوزر نداشت و همه الان تبدیل به شیر و پلنگ شده بودن و الان اینجا باغ وحش بود :lol: :lol: :lol: . خوشبختانه همچین چیزی تا کنون رخ نداده پس اون قضیه رو ول کنین .

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از afshiun_dks :
حالا اين جونوره كه اين دختره بهش تبديل شده ... چي هست ؟؟؟؟؟

اصلا راسته يا دروغ ؟؟؟!!!

خدايي يه نمور همچين بگي نگي .. ترسيدم....!!!!!!

عجب دوره و زمونه اي شده ها ....

113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif
113.gif

کجایی پسرم که تا حالا خواب بودی و خوابت خیر باشه . ماجرای اون دختره که تبدیل به سرندپیتی شده بود رو یکی اینجا قبلا افشا کرده بود . یه سرچ کن پیداش میکنی

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از belffy :
. ماجرای اون دختره که تبدیل به سرندپیتی شده بود رو یکی اینجا قبلا افشا کرده بود . یه سرچ کن پیداش میکنی

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
راست میگی عین سرندیپیتی شده :)
ولی اون دخترک mp3 باز انگار با قرآن شوخی کرده !
یه دفعه حرف خرافات شد این یادم افتاد ! چند ماه پیش اومدن دانشگاهمون یه سخنرانی راجع به یکی از شاخه های مسیحیت ! یه زن سیاه پوست حرف میزد ... ریشه دینش هم ماله آمریکای جنوبی بود ... به نظر من که نوعی بت پرستی بود ! میگفت هر کی وارد دین ما بشه و بعد بخواد خروج کنه میمیره :) بعد ماجرای یه بابایی رو تعریف کرد که وقتی تو وان حموم بود آتیش میگیره و میسوزه چون از این دین خروج کرده بود :lol: :lol: :lol: وای قیافه ملت رو باید میدیدین ! ا

ایم از همین تیریپ هاست ... خلاصه ایرانیها زیاد خرافاتی نیستن ... من شنیدم آلمانیها و به خصوص انگلیسیها از ما هم بدترن ! چند وقت پیش هم یه زنه چیز استیک میخره ... وقتی داشته میخورده متوجه میشه که شکلش شبیه مسیح شده ! خلاصه نصفه چیز استیک خانم 25000 دلار به فروش میره ! اینو دیگه خودم تو اخبار دیدم :blink:
ملت دیوانن !

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نتیجه اخلاقی:
مواظب باشین وقتی ام پی تری گوش میکنین فقط ام پی تری گوش کنین و زیاد به پر و پاچه امام و پیغمبر نپیچین
آخر عاقبت نداره. اینطوری
:headphone

این رو هم بذارین آخر کارتون گربه های فضایی:thumbsup:

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با صدای بلند هم گوش بدین که کسی نتونه منحرفتون کنه و احیانا پاتون رو بکشه طرف این بحثا. خلاصه آخر عاقبت نداره این بحثا. هم وقتتون رو تلف میکنین هم اگه بخواین هم تبدیل بشین یه دفه اگه شانس بیارین تبدیل به سرندپیتی میشین. اگه بد شانس هم باشین تبدیل به کنا میشین. ولی من ترجیح میدم تبدیل به اون دزد دریاییه بشم. خیلی از کاراکتر شخصیتیش خوشم میومد .

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
حالا که همه راضین و به نتیجه اخلاقی هم رسیدیم این تاپیک رو ببندیم تا دیگه درجه توهمات جامعه بالاتر نره :rolleyes: قفلش کنین آقا :hmm:

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از icedangel21 :
حالا که همه راضین و به نتیجه اخلاقی هم رسیدیم این تاپیک رو ببندیم تا دیگه درجه توهمات جامعه بالاتر نره :rolleyes: قفلش کنین آقا :hmm:

چیو قفل کن. من قضیه این مونالیزا و ژوکوند رو گیر نیارم ول کن نیستم. :lol: اصلا این تاپیک رو زدم اینا رو پیدا کنم که 6 صفحه تا حالا ویراژ داده شده و هنوز هیچی. ولی ملت خوبی هستین تاپیک خوب منحرف میکنین.

بالا