برگزیده های پرشین تولز

زالو درمانی یا حجامت ؟

kamran23

Registered User
لایک‌ها
341
دقیقا خون کثیف به خون کجای بدن میگید ؟ مگه خون یکسره تو کل بدن جریان نداره ؟ مگه میشه خون تمیز و کثیف از هم جدا باشه ؟

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
دقیقا خون کثیف به خون کجای بدن میگید ؟ مگه خون یکسره تو کل بدن جریان نداره ؟ مگه میشه خون تمیز و کثیف از هم جدا باشه ؟

یه عده میگن اگر خون و از سیاهرگ بگیرند خون کثیف هست
منم نمیدونم راسته یا نه

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
والا منم نظر فرهاد جان رو دارم:eek:

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
سلام
تا اینجا که من خوندم دیدم خیلی از متخصصین در مورد ابوعلی سینا و طب قدیم لطف داشتن!:f34r:
باید خدمت استارتر عزیز و دوستانی که دنبال درمانن عرض کنم وقتی میگن زالو درمانی دوستان میگن فلان وفلان اما اگر از خارج بیاد میشه علم روز!:mad:
پس بزارید یکم علم روز بگم کتابی هست بانام زالو درمانی پزشکی !:weird:
نویسنده کتاب اندره اس میکالسن و دکتر مانفرد رت و دکتر گوستاو دبس هستن!
و در مورد فوائد زالو درمانی گفتن این کتاب ویژه دانشجویان علوم پزشکی ترجمه شده و دربازار هستش!
پس این چیزی که ما دورانداختیم اروپا دنبالش هست و اگر کتاب رو بخونین متوجه میشید که گستردگی کار تا چه حد هستش!
(بیشتر از این حال تایپ ندارم پس میرم سر اصل مطلب) شاید بعدا بیشتر نوشتم از کتاب! و زالو درمانی
روشهای متفاوتی برای درمان در طب سنتی ما هستش:
1-بادکش حجامت خشک
2-حجامت تر (همینی که معمولا میشه)
3-زالو درمانی
4-فصد (زدن رگ ) خون رو از سیاهرگ میکشن بیرون
5- خون دادن!
ببینید شاید بیشتر هم باشه ولی دانسته های ناقص بنده در همین حده ولی در همگی پرهیز از یه سری مواد غذایی همیشه هستش!!
ولی هر روش روی یک مزاج تاثیر داره!
پس سرخود درمان نکنید!!!!!
من خودم تحت درمان یکی از معروفترین پزشکان که الان درمانگاه طب سنتی داره بودم همه اینکارارو بامن کرد یوقت خوب میشدم یوقت بد!
تا دکتر دیگری که گمنام هم هستن رو پیدا کردم که توضیح داد کدوم کار منرو چطور میکرد و عینا همین بود!
بعنوان مثال برای من بادکش و حجامت تر خوب نبود وحالم رو بد میکرد! ولی فصد که میکردم بهتر میشدم( جالب اینه بعد از تاهل همون فصد هم برم بد شد!) وزالو درمانی در همه حال خوب بود
و در مورد زالو درمانی هم اطلاعاتی کم دارم
اگر اطلاعات بیشتری خواستید پ خ بدید آدرس دکتر رو بدم خدمتتون!(خیالتون راحت فامیلمم نیست) ولی آدم جالبیه برخلاف بقیه نمیگه برو فلانجا از فلانی جنس رو بگیر دکتر هم هستش شماره **** پزشکی هم داره

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
زالو خاستی بندازی جوگیر نشو دهات ما زالو آوردن بابا بزرگ ما خاست پیش زن های روستا دلبری کنه ده تا زالو انداخت رو کمرش بعد چند دقیقه عمرشو داد به شما

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
زالو خاستی بندازی جوگیر نشو دهات ما زالو آوردن بابا بزرگ ما خاست پیش زن های روستا دلبری کنه ده تا زالو انداخت رو کمرش بعد چند دقیقه عمرشو داد به شما

مطمئنی؟
شاید رو رگ اصلی انداختن! راستی درمورد زالو باید بگم فقط اولش که میخاد بگیره حواستون باشه سمت رگ اصلی نره
من خودم زالو میندازم برا خودم!
و 10تا روی صورتم انداختم که جاش نموند
1ماه بعد هم 10تا پشت گوشم الانم سرحالم تقریبا 80% بیماریمم رفع شده! دکترا گفته بودن درمان نداره و معافیت هم داره!!!

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
مطمئنی؟
شاید رو رگ اصلی انداختن! راستی درمورد زالو باید بگم فقط اولش که میخاد بگیره حواستون باشه سمت رگ اصلی نره
1ماه بعد هم 10تا پشت گوشم الانم سرحالم تقریبا 80% بیماریمم رفع شده! دکترا گفته بودن درمان نداره و معافیت هم داره!!!
چه باحال
50%20%2820%29.gif

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
مطمئنی؟

سلام دوست عزیز
من ذروی بازوهام و پست کمرم جای جوشهای دوران بلوغ هنوز مونده . به صورت لک

با حجامت خوب میشه ؟

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65

سلام دوست عزیز
من ذروی بازوهام و پست کمرم جای جوشهای دوران بلوغ هنوز مونده . به صورت لک

با حجامت خوب میشه ؟
ببینید تمام امراض پوستی به راحتی با طب سنتی قابل حل هستن برخلاف طب روز
هفته گذشته دوست خودم بعد از 2-3ماه از این دکتر به اون دکتر رفتن وخرید پمادهای گرون مشکلش یک لکه بود که از پوست معمولیش سفتر بود و بعد دارو شد لک وخال های تیره شد که یکدفعه روی پوستش ظاهر میشد ، پیش دکتر ما رفت جالب بود گفت برو خون بده روزی 20دقیقه ورزش هوازی کن عرق کن! و سیرو پیازی که دوس داری نخور! رفیق ما فر خورد که چجوری فهمیده من سیرو پیاز میخورم همش!!!!!
باید دکتر بگه من پسوریازیس دارم (بهتر بگم داشتم) راستش و درمورد زالو اطلاعات دارم!

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
ببینید تمام امراض پوستی به راحتی با طب سنتی قابل حل هستن برخلاف طب روز
هفته گذشته دوست خودم بعد از 2-3ماه از این دکتر به اون دکتر رفتن وخرید پمادهای گرون مشکلش یک لکه بود که از پوست معمولیش سفتر بود و بعد دارو شد لک وخال های تیره شد که یکدفعه روی پوستش ظاهر میشد ، پیش دکتر ما رفت جالب بود گفت برو خون بده روزی 20دقیقه ورزش هوازی کن عرق کن! و سیرو پیازی که دوس داری نخور! رفیق ما فر خورد که چجوری فهمیده من سیرو پیاز میخورم همش!!!!!
باید دکتر بگه من پسوریازیس دارم (بهتر بگم داشتم) راستش و درمورد زالو اطلاعات دارم!

اوهوم
ممنون

باید دقیقا برم پیش دکتره چی ؟ طب فیزیکی یا طب سنتی یا .. ؟
ممنونم

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
تو بزاق زالو ماده ضد انعقاد خون به نام هیرودین هست که زالو هنگام مکیدن خون میزبان بزاقش رو وارد بدن میزبان میکنه تا خون در لحظه مکش منعقد نشه و بتونه به خون خوردن ادامه بده و این انزیم به وسیله جریان خون تو بدن پخش میشه و اینطوری نیست که دیگه خون ادم بند نیاد بلکه این انزیم بین 6 تا 8 ساعت تو بدن میمونه و همه ی گرفتگی شریان های خونی رو باز میکنه بعد از این مدت مثل اول خون براحتی بند میاد الان خارجیها دارن خودشون رو می‌کشن تا بتونن این انزیم رو بسازن
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

جدی کشتن خودشون رو ؟ چه جالب , ما چه کارایی بلدیم , ریق حلزون میگیریم میکنیم تو تیوپ دویست تومن میفروشیم !! بزاق زالو استفاده میکنیم !! اینجور جماعتی هستیم ماها !

from Lg

sinadeath

Registered User
لایک‌ها
46
جدی کشتن خودشون رو ؟ چه جالب , ما چه کارایی بلدیم , ریق حلزون میگیریم میکنیم تو تیوپ دویست تومن میفروشیم !! بزاق زالو استفاده میکنیم !! اینجور جماعتی هستیم ماها !

from Lg

144fs807820.gif

:blink::blink::blink:

Last edited:

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65

اوهوم
ممنون

باید دقیقا برم پیش دکتره چی ؟ طب فیزیکی یا طب سنتی یا .. ؟
ممنونم

پیش طب سنتی اما پیش هرکی نرو باعرض پوزش با اینکه اصلا دوست نداشتم بگم باید بخاطر راهنمایی دقیقتر بگم دکتر عزیزخانی که درمانگاه شبانه روزی اسرا رو زده متاسفانه کاسبی فقط میکنن!
سعی در شناخت مزاج ندارن و با موش آزمایشگاهی کردن شما مزاجتون رو پیدا میکنن و هر 2-3ماه برطبق مزاجتون عمل میکنن تا بهتر شید و در بین این زمان برعکس میکنن! با ساخت نامهای عجیب برای داروی سنتی مجبورتون میکنن فقط از عطاری خودشون خرید کنید و....
اگر تهرانید بهتون آدرس دکتر خودمو میدم! البته شمارشو ندارم باید برم بگیرم اما وقت نمیده باید برید اونجا حضوری

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65

from Lg

رفیق الان دقیق با کیا بودید؟ انسان ایران یا کی؟
اتفاقا این نشون میده درمان تو ساده ترین مواد اطراف هستش!
راستی آقا این کرم حلزون 20% بیشتر طبیعی نیستا! یه چیز دیگه روغن زالو هم اومده واسه مسائل ... مردانه خوبه!

joseffist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53

دوست خوبم اگه حجامت رو از نزدیک ببینید،کاملا واضحه که خونی که از پشت کمر میگیرن غلیظ و مثل خونی که از دست برا انتقال خون میگیرند نیست .

joseffist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
دوستان
من حتی شنیدم برخی بیماریهای قلبی که نیاز به جراحی باز داره ، براحتی با زالو انداختن رو ففسه سینه حل میشه .
چقدر حیف که ما قدر دانش پزشکی قدیم خودمون رو نمیدونیم .

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان
من حتی شنیدم برخی بیماریهای قلبی که نیاز به جراحی باز داره ، براحتی با زالو انداختن رو ففسه سینه حل میشه .
چقدر حیف که ما قدر دانش پزشکی قدیم خودمون رو نمیدونیم .

دقیقا خیلی چیزایی که فکرشم نمیکنید رو دارن درمان میکنن! انواع ارتورزها برای مفاصل از طریق زالو هست(ربطی به مزاج هم نداره)
رماتیسمها
حیف که عکساش یکم حال بهم زنن!
والا تو جراحی پلاستیک هم کاربرد داره! بینی پیوند شده نگرفته اومدن زالو گزاشتن تا خون جریان پیدا کنده!
یا یکی هست که اسب! لپشو گاز گرفته بعد از عمل داشته ازبین میرفته فقط بازالو درمان میکنن!
و...:puke:
و در همه موارد بافت کبودشده وداشته ازبین میرفته!
و اینها هم همگی خارج از ایران بوده!

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

فهمیدیم که خوبه زالو درمانی یا حجامت

فقط برای این موارد باید رفت چه دکتری آخر ؟؟

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350

فهمیدیم که خوبه زالو درمانی یا حجامت

فقط برای این موارد باید رفت چه دکتری آخر ؟؟

هیچ دکتری از این چیزا نداره هرچقدر هم که دوستان تعریف کنند

اخرش باید بری کوچه پس کوچه های خیابون قزوین یا مولوی

from Lg

بالا