برگزیده های پرشین تولز

زالو درمانی یا حجامت ؟

joseffist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53

فهمیدیم که خوبه زالو درمانی یا حجامت

فقط برای این موارد باید رفت چه دکتری آخر ؟؟

تو چند تا پست قبل ، من خودم مشخصات کسی رو دادم که در قم هستش و اطلاعات خوبی داره و حجامت و زالو درمانی میکنه
خودمم از کارش راضی بودم .

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
تو چند تا پست قبل ، من خودم مشخصات کسی رو دادم که در قم هستش و اطلاعات خوبی داره و حجامت و زالو درمانی میکنه

امکانش هست معرفی کنید تهران کسیو نمیشناسید؟

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65

فهمیدیم که خوبه زالو درمانی یا حجامت

فقط برای این موارد باید رفت چه دکتری آخر ؟؟
دکتر طب سنتی (علفی نه ) کسی که تحقیق کرده باشه! نه همینجوری دکون باز کرده باشه!

هیچ دکتری از این چیزا نداره هرچقدر هم که دوستان تعریف کنند

اخرش باید بری کوچه پس کوچه های خیابون قزوین یا مولوی

from Lg

دوست عزیز اگر خواستی آدرس میدم بری پس کوچه های خواجه عبدالله! من میرم اونجا!!!!! نمیدونم چرا فک میکنیم که باید یه جای کثیف قدیمیه با یه پیرمرد منتظرمونه تا ایدزیمون کنه!(تفکر قدیمی خودم بود برنخوره بهتون)
اتفاقا دکتر بنده هم جونه هم باحال هم خوش زیون!
باور نکردنی هم هست نبض وگرفتن دست و نگاه به ناخنها وانگشت نهایتا دوتا سوال=درمان

farbodfarzad59

Registered User
لایک‌ها
9
اگر از دوستان کسی و در شیراز میشناسند هم معرفی کنند ممنون

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

امروز رفتم پرسیدم گفت هر زالو 6000 تومان

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108

نکنه همون دکتره که ایرانی-پاکستانی هست ؟
دیروز ارایشگاه بودم کمک ارایشگره بحث همین زالو درمانی رو باز کرد ، گفت یکی از اشناهاشون واسه جوش صورتش رفته بود و جواب گرفته نکته بسیار تعجب برانگیز این بود که میگفت دکتره توی چشم اشنامون هم زالو انداخته بود !
گفت که طرف قم هست و انگار ایرانی-پاکستانیه

abolfazl13633

Registered User
لایک‌ها
238
تو جهرم هم یه دوکی هست کارش زالو درمانیه.من رفتم گفتم معده درد دارم گفت برو 4تا زالو بخر بیا ردیفش میکنم.خلاصه رفتیم زالو بخریم اما چشممون که به هیکل نحس زالو افتاد از دنیا سیر شدم گفتم اینم از دوکیای شهر ما.حیف پولی که بابت ویزیتش دادم:banghead:

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

sinadeath

Registered User
لایک‌ها
46
من گرگان که بودم چن ماه پیش دونه ای 1300 میگرفتم

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65

کلن
برای همون درمان با زالو
زالویی 6 تومن

طرف میگفت اگه مشکل خوب داری بگو یکی هم بندازیم پای چشت
گرون نگفته!
زالو رو میندازن بد کار تو الکل! تا بمیره یکبار مصرفه! زالو رو تا 5000تومن هم میفروشن این که میخاد بزاره برات!
کار5 دقیقه نیستا!
باید یه 20تا 30 دقیقه زالو باشه تا خودش ول کنه بعدش مهمتره! یه نیم ساعت میشینی تا خون خارج شه!
اگر وارد باشه باید روشو با زردچوبه(اصل حتما) و عسل (خالص حتما) ببنده!
داداش شمال مرکز زالو هستش! 1300 که گرونه 1000تومن هم سال پیش راحت میدادن

sinadeath

Registered User
لایک‌ها
46
گرون نگفته!
زالو رو میندازن بد کار تو الکل! تا بمیره یکبار مصرفه! زالو رو تا 5000تومن هم میفروشن این که میخاد بزاره برات!
کار5 دقیقه نیستا!
باید یه 20تا 30 دقیقه زالو باشه تا خودش ول کنه بعدش مهمتره! یه نیم ساعت میشینی تا خون خارج شه!
اگر وارد باشه باید روشو با زردچوبه(اصل حتما) و عسل (خالص حتما) ببنده!
داداش شمال مرکز زالو هستش! 1300 که گرونه 1000تومن هم سال پیش راحت میدادن

اره اوایل 1000 بود ولی کم کم گرون تر شد
داداش هیچ وقت پس از استفاده از زالو اونو تو الکل نیندازین که بمیره دستمال کاغذی که نیست یه بار مصرف باشه موجود زندست چرا بکشیمش؟ خیلی راحت میزاریش تو یه ظرف بعد هم ولش میکنی تو رودخونه ای یا برکه ای جایی که اب شیرین باشه تا زاد و ولد کنه کشتنش درست نیست
البته بعضی ها هم کاری میکنن که زالو خونی رو که خورده بوده پس بیاره تا بتونن دوباره ازش استفاده کنن ولی من که دلم نمیاد همچین کاری رو بکنم چه برسه به کشتنش
بهترین کار رهاسازی زالو در محیط زندگی خودش پس از زالو درمانی هست
پس از زالو درمانی نیازی نیست که نیم ساعت بنشینی تا خونش بیاد همین کارو میشه بهتر با یک بادکش انداختن رو نقطه ی زخم زالو انجام داد که ابن سینا هم همینو گفته
زالو درمانی خیلی خوبه من رو خودم و چند نفر دیگه هم که تا حالا انداختم جای زخمش نمونده

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
دیگه خرید نمی خواد که , مایو تنت کن برو دریای خزر یه بیست دقیقه وایسا بیا بیرون کلی چسبیده بهت !!

from Lg

:lol::lol::lol:
البته ببینید یه موضوع هم جدیدا هست به نام پرورش زالو!
تو خارج از اول بوده الان تو ایران هم اومده
مثه پرورش قارچ چنتا شرکت کلاس آموزش و خرید تضمینی دارن!!!! اونا گرونن

سیـناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دیگه خرید نمی خواد که , مایو تنت کن برو دریای خزر یه بیست دقیقه وایسا بیا بیرون کلی چسبیده بهت !!

from Lg
زالو مال اب شیرینه!
بیشتر توی اب های ساکن و لجن زندگی میکنه نه دریا!

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
اره اوایل 1000 بود ولی کم کم گرون تر شد
داداش هیچ وقت پس از استفاده از زالو اونو تو الکل نیندازین که بمیره دستمال کاغذی که نیست یه بار مصرف باشه موجود زندست چرا بکشیمش؟ خیلی راحت میزاریش تو یه ظرف بعد هم ولش میکنی تو رودخونه ای یا برکه ای جایی که اب شیرین باشه تا زاد و ولد کنه کشتنش درست نیست
البته بعضی ها هم کاری میکنن که زالو خونی رو که خورده بوده پس بیاره تا بتونن دوباره ازش استفاده کنن ولی من که دلم نمیاد همچین کاری رو بکنم چه برسه به کشتنش
بهترین کار رهاسازی زالو در محیط زندگی خودش پس از زالو درمانی هست
پس از زالو درمانی نیازی نیست که نیم ساعت بنشینی تا خونش بیاد همین کارو میشه بهتر با یک بادکش انداختن رو نقطه ی زخم زالو انجام داد که ابن سینا هم همینو گفته
زالو درمانی خیلی خوبه من رو خودم و چند نفر دیگه هم که تا حالا انداختم جای زخمش نمونده

من نمیکشم! ولم نمیکنم تو جوب بندازی در دم میمیره!! من یه ظرف درست کردم براشون( با شن و گیاه و آب تمیز و دائما تعویض میکنم)! اکثرا تا یه هفته بعداز خون خوردن خودشون میمیرن!
جای زخم بیشتر به اندازه زالوها بستگی داره هرچی کوچکتر بهتر!!!
بادکش یا نشستن الزامی نیست برای بهتر شدنه! البته بادکش جریان رو سریعتر میکنه ولی بزارید خودش بره ببینید رنگشو!!!!! تیره تر هست!
تو مراکز برا اینکه بگن ما تمیزیم این کارو میکنن!
خون برگردوندن هم با نمک هست اما تمام خون خالی نمیشه و میمونه که خودش خطرناکه اصلا توصیه نمیشه دوباره استفاده بشه

سیـناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ولی به جای این کار ها و حدر دادن خون برید خون اهدا کنید یه خیری برسونید به ملت بیمار!

بالا