برگزیده های پرشین تولز

زالو درمانی یا حجامت ؟

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
هم حجامت هم زالو درمانی هردوش خوبن ابوعلی سینا میگه زالو درمانی از حجامت بهتره زالو خونهای کثیف عمق بدن رو می‌کشه حجامت سطح بدن رو
در مورد انتقال بیماری و غیره هم باید بگم که تنها تو دوتا چیز هیچ میکروب و باکتری و ویروسی نمیتونه زنده بمونه یکی عسله یکی دیگه هم بزاق زالو هست که بخاطر وجود یکی از قویترین انزیم های ضد عفونی هست من خودم چند بار برا بقیه زالو انداختم کسایی که اکثرا حجامت کرده بودند اما وقتی زالو درمانی شدند غالبا از زالو درمانی تاثیر بهتری دیده بودند یکی از بهترین فواید زالو انزیم هیرودین هست که قویترین ضد انعقاد خون هست به طوری که خون بدن بین 6 تا 8 ساعت منعقد نمیشه که برای کسانی که گرفتگی عروق دارن عالیه حتی کسی که سکته مغزی کرده رو بلافاصله با انداختن چند عدد زالو به قسمتهایی سرش سریعا درمان کردند
تو زالو درمانی نوع زالو خیلی مهمه که طبی باشه اخه حدود 900 نوع زالو داریم
زالو درمانی در بسیاری از کشور ها از جمله روسیه به وفور استفاده میشه به طوری که تو روسیه به زالو میگن جراح کوچولو و زالو ها رو توی داروخانه هاشون دونه ای 24 تو 28 دلار میفروشن
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

داداش این زالو رو باید از کجا پیدا کنیم؟ خودمم میتونم بندازنم؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدی

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
داداش این زالو رو باید از کجا پیدا کنیم؟ خودمم میتونم بندازنم؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدی

نه . حتمن برید مراکز معتبر
ولی من امروز از جایی پرسیدم گفتن اگر مشکل نداری و برای حداقل مثلا شادابی و کمی تسویه خون میخوای همون حجامت بهتره و زالودرمانی توصیه نمیشه

elecit

Registered User
لایک‌ها
11

نه . حتمن برید مراکز معتبر
ولی من امروز از جایی پرسیدم گفتن اگر مشکل نداری و برای حداقل مثلا شادابی و کمی تسویه خون میخوای همون حجامت بهتره و زالودرمانی توصیه نمیشه

چرا توصیه نمیشه؟ فوایدش که ثابت شدس

بعد من برای تصویه خون و اینا نمیخوام

شنیدم برای واریکوسل خوبه. منم توی قسمت بیضه چپم! یه مقدار ورم و سنگینی احساس میکنم. احتمالا واریکوسل دارم. البته شکر خدا انگار داره بهتر میشه!

بعد من خوندم که گفتن باید زالو رو بزاری روی ب.ی.ض.ه!!! نمیدونم تا چه حد صحت داره؟

میخوام ببینم زالو رو باید از کجا پید کرد؟ هر زالویی میشه یا زالو مخصوص میخواد؟ از کجا تشخیص بدیم کدومش مخصوص اینکاره؟

درد هم داره یا نه؟

سوراخ نکنه وارد بیضه هام بشه؟:eek: :eek::eek:

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
چرا توصیه نمیشه؟ فوایدش که ثابت شدس

بعد من برای تصویه خون و اینا نمیخوام

شنیدم برای واریکوسل خوبه. منم توی قسمت بیضه چپم! یه مقدار ورم و سنگینی احساس میکنم. احتمالا واریکوسل دارم. البته شکر خدا انگار داره بهتر میشه!

بعد من خوندم که گفتن باید زالو رو بزاری روی ب.ی.ض.ه!!! نمیدونم تا چه حد صحت داره؟

میخوام ببینم زالو رو باید از کجا پید کرد؟ هر زالویی میشه یا زالو مخصوص میخواد؟ از کجا تشخیص بدیم کدومش مخصوص اینکاره؟

درد هم داره یا نه؟

سوراخ نکنه وارد بیضه هام بشه؟:eek: :eek::eek:

:lol: . رفیق ادبیاتت تو حلقم

شما باید مراکز حجامت زدن تابلو
زالو در مانی هم انجام میدن

یه محلولی میریزه قسمت مورد نظر زالو اون قیمت رو میزنه و میچسبه بعد برش میدارن

نه گمون نکنم اما زالو احتمال انتقال بیماری عفونی ش بیشتر از حجامته

برو مشاوره رایگان دارن مراکز حجامت و زالو درمانی . زالو رو هم خودشون دارن

elecit

Registered User
لایک‌ها
11

:lol: . رفیق ادبیاتت تو حلقم

شما باید مراکز حجامت زدن تابلو
زالو در مانی هم انجام میدن

یه محلولی میریزه قسمت مورد نظر زالو اون قیمت رو میزنه و میچسبه بعد برش میدارن

نه گمون نکنم اما زالو احتمال انتقال بیماری عفونی ش بیشتر از حجامته

برو مشاوره رایگان دارن مراکز حجامت و زالو درمانی . زالو رو هم خودشون دارن

نه چون جاش حساسه میخوام خودم انجام بدم. فقط میخوام ببینم مضر نباشه؟

کسی تجربه زالو انداختن رو جاهای حساس داره؟:D

sinadeath

Registered User
لایک‌ها
46
شما اول یقین کن که واریکوسل داری بعد برو مراکز زالو درمانی مشاوره کن اگر مناسب شما بود درمان بشی
به هیچ وجه توصیه نمیشه خودت زالو درمانی کنی چون اصلا تجربش رو نداری

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها
228
سلام

ببخشید کسی تجربه درمان با این روش ها داشته ؟
کدوم بهتره ؟

حجامت بهتره یا زالو درمانی ؟

برای سلامتی کلی بدن و تسفیه ی خون میخوام

حجامت قدمت بیشتری داره ،زالو درمانی هم بد نیست

اما در کل قابل مقایسه نیست و شک نکن که حجامت بهتره

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
شما اول یقین کن که واریکوسل داری بعد برو مراکز زالو درمانی مشاوره کن اگر مناسب شما بود درمان بشی
به هیچ وجه توصیه نمیشه خودت زالو درمانی کنی چون اصلا تجربش رو نداری

خجالت میکشم برم دکتر.

دست بزنه اونجارو دادم میره به آسمون.:wacko:

ممنون، باید برم، میرم..

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
حجامت قدمت بیشتری داره ،زالو درمانی هم بد نیست

اما در کل قابل مقایسه نیست و شک نکن که حجامت بهتره
بله! داداش ما کلی گل لگد کردیم جاتون خالی! میتونید بخونید!
مزاجهارو منظورم بود
خجالت میکشم برم دکتر.

دست بزنه اونجارو دادم میره به آسمون.:wacko:

ممنون، باید برم، میرم..

داداش اینجور که نمیشه! کجایید؟ دکتری معرفی میکنم به احتمال زیاد دست نمیزنه فقط نبض میگیره و دستتو میبینه!

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
نه چون جاش حساسه میخوام خودم انجام بدم. فقط میخوام ببینم مضر نباشه؟

کسی تجربه زالو انداختن رو جاهای حساس داره؟:D

داداش گلم نمیشه خودت بندازی حداقل برای بار اول دوم تا دستت بیاد کجا باید بنداری! مخصوصا که درد داره!
برای بیماری شما زالو بهتره جدا از مزاج هم هست!
من همه جا انداختم تقریبا الا اونجا ها رو بلد نیستم !!!

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
بله! داداش ما کلی گل لگد کردیم جاتون خالی! میتونید بخونید!
مزاجهارو منظورم بود

داداش اینجور که نمیشه! کجایید؟ دکتری معرفی میکنم به احتمال زیاد دست نمیزنه فقط نبض میگیره و دستتو میبینه!

ممنونم داداش اول میرم دکتر اورولوژی فعلا باید ببینم مشکل از چیه
همه باهم یه کوچولو دعا کنید
درود بر شما

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
ممنونم داداش اول میرم دکتر اورولوژی فعلا باید ببینم مشکل از چیه
همه باهم یه کوچولو دعا کنید
درود بر شما

ان شا الله که چیزی نباشه بحق این ماه عزیز

nafisas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تا اینجا که من خوندم دیدم خیلی از متخصصین در مورد ابوعلی سینا و طب قدیم لطف داشتن!:f34r:
باید خدمت استارتر عزیز و دوستانی که دنبال درمانن عرض کنم وقتی میگن زالو درمانی دوستان میگن فلان وفلان اما اگر از خارج بیاد میشه علم روز!:mad:
پس بزارید یکم علم روز بگم کتابی هست بانام زالو درمانی پزشکی !:weird:
نویسنده کتاب اندره اس میکالسن و دکتر مانفرد رت و دکتر گوستاو دبس هستن!
و در مورد فوائد زالو درمانی گفتن این کتاب ویژه دانشجویان علوم پزشکی ترجمه شده و دربازار هستش!
پس این چیزی که ما دورانداختیم اروپا دنبالش هست و اگر کتاب رو بخونین متوجه میشید که گستردگی کار تا چه حد هستش!
(بیشتر از این حال تایپ ندارم پس میرم سر اصل مطلب) شاید بعدا بیشتر نوشتم از کتاب! و زالو درمانی
روشهای متفاوتی برای درمان در طب سنتی ما هستش:
1-بادکش حجامت خشک
2-حجامت تر (همینی که معمولا میشه)
3-زالو درمانی
4-فصد (زدن رگ ) خون رو از سیاهرگ میکشن بیرون
5- خون دادن!
ببینید شاید بیشتر هم باشه ولی دانسته های ناقص بنده در همین حده ولی در همگی پرهیز از یه سری مواد غذایی همیشه هستش!!
ولی هر روش روی یک مزاج تاثیر داره!
پس سرخود درمان نکنید!!!!!
من خودم تحت درمان یکی از معروفترین پزشکان که الان درمانگاه طب سنتی داره بودم همه اینکارارو بامن کرد یوقت خوب میشدم یوقت بد!
تا دکتر دیگری که گمنام هم هستن رو پیدا کردم که توضیح داد کدوم کار منرو چطور میکرد و عینا همین بود!
بعنوان مثال برای من بادکش و حجامت تر خوب نبود وحالم رو بد میکرد! ولی فصد که میکردم بهتر میشدم( جالب اینه بعد از تاهل همون فصد هم برم بد شد!) وزالو درمانی در همه حال خوب بود
و در مورد زالو درمانی هم اطلاعاتی کم دارم
اگر اطلاعات بیشتری خواستید پ خ بدید آدرس دکتر رو بدم خدمتتون!(خیالتون راحت فامیلمم نیست) ولی آدم جالبیه برخلاف بقیه نمیگه برو فلانجا از فلانی جنس رو بگیر دکتر هم هستش شماره **** پزشکی هم داره

nafisas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تا اینجا که من خوندم دیدم خیلی از متخصصین در مورد ابوعلی سینا و طب قدیم لطف داشتن!:f34r:
باید خدمت استارتر عزیز و دوستانی که دنبال درمانن عرض کنم وقتی میگن زالو درمانی دوستان میگن فلان وفلان اما اگر از خارج بیاد میشه علم روز!:mad:
پس بزارید یکم علم روز بگم کتابی هست بانام زالو درمانی پزشکی !:weird:
نویسنده کتاب اندره اس میکالسن و دکتر مانفرد رت و دکتر گوستاو دبس هستن!
و در مورد فوائد زالو درمانی گفتن این کتاب ویژه دانشجویان علوم پزشکی ترجمه شده و دربازار هستش!
پس این چیزی که ما دورانداختیم اروپا دنبالش هست و اگر کتاب رو بخونین متوجه میشید که گستردگی کار تا چه حد هستش!
(بیشتر از این حال تایپ ندارم پس میرم سر اصل مطلب) شاید بعدا بیشتر نوشتم از کتاب! و زالو درمانی
روشهای متفاوتی برای درمان در طب سنتی ما هستش:
1-بادکش حجامت خشک
2-حجامت تر (همینی که معمولا میشه)
3-زالو درمانی
4-فصد (زدن رگ ) خون رو از سیاهرگ میکشن بیرون
5- خون دادن!
ببینید شاید بیشتر هم باشه ولی دانسته های ناقص بنده در همین حده ولی در همگی پرهیز از یه سری مواد غذایی همیشه هستش!!
ولی هر روش روی یک مزاج تاثیر داره!
پس سرخود درمان نکنید!!!!!
من خودم تحت درمان یکی از معروفترین پزشکان که الان درمانگاه طب سنتی داره بودم همه اینکارارو بامن کرد یوقت خوب میشدم یوقت بد!
تا دکتر دیگری که گمنام هم هستن رو پیدا کردم که توضیح داد کدوم کار منرو چطور میکرد و عینا همین بود!
بعنوان مثال برای من بادکش و حجامت تر خوب نبود وحالم رو بد میکرد! ولی فصد که میکردم بهتر میشدم( جالب اینه بعد از تاهل همون فصد هم برم بد شد!) وزالو درمانی در همه حال خوب بود
و در مورد زالو درمانی هم اطلاعاتی کم دارم
اگر اطلاعات بیشتری خواستید پ خ بدید آدرس دکتر رو بدم خدمتتون!(خیالتون راحت فامیلمم نیست) ولی آدم جالبیه برخلاف بقیه نمیگه برو فلانجا از فلانی جنس رو بگیر دکتر هم هستش شماره **** پزشکی هم داره

nafisas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون،من این طب رو قبول دارم و چندین بار هم انجام دادم این مواررد رو
زحمت میکشید برای من شماره اون دکتری که گفتیدرو بفرستید؟ ممنون میشم

nafisas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
@hrvman
سلام من براتون پیام گذاشتم بالاتر ،لطف میکنید شماره دکتری که فرمودید به من بدید ،من نمیدونم چطوری به صفحه شخصیتون پیام بدم

بالا