برگزیده های پرشین تولز

زین پس داشتن CD کپی جرم است

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واسه من 60 سال نوری میبرن
127fs4797975.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
در این که سنگ بزرگ علامت نزدنه شکی نیست.
ولی فقط یه چیز خیلی خطرناک این طرح اینه که ممکنه پست دیگه DVD و CD کپی قبول نکنه!
اگه دقت کنید بالای 50% تبادلات و خریدهای بازارچه و فعالیت های بخش اشتراک داره روی ارسال پستی می چرخه.
pirates%5B1%5D.th.gif

خداییش خطر بزرگیه، خصوصا برای بچه های شهرستانی اهل تبادل! :(

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
منم وقتی این خبر رو شنیدم دقیقا به همین فکر افتادم
hu2_17.gif
بعید نیست چون در سطح شهر نمی تونن این مساله رو پیاده کنن بیان سر پست گیر بدن
inky.gif

دقیقا!
این طرح هیچ عارضه مهمی برای ما Warez بازها، که در رو رومون ببندند از دیوار وارد میشیم نداره! در هر صورت نمی تونند توی جایی که مردم ماهی 300 دلار درآمد دارند ویندوز 100 دلاری بفروشند (البته امیدوارم اصلا بحث فقط سر داخلی ها باشه)!
ولی فقط تنها پاشنه آشیلی که وجود داره اینه که اگه پست رو بخوابونند نصف فعالیت های همه جا اعم از تبادل و خرید و فروش و اشتراک متوقف میشه!
باز خدا رو شکر ما تهرانیم، طفلی بچه های شهرستان خیلی محدود میشن!
cray.gif

خدا به خیر کنه! :(

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
نه پست که نمیتونن کاری کنن چیزای ناجور ترش با همین پست رد و بدل میشه کسیم نمیفهمه البته داخلی ، خارجی فرق فکوله

اینا به نظرم بیشتر فیلم های اکران سینماست که کنار دکه CD شو میفروشنه تا CD های عمو بیلی

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه فکری دارم

درآمد معمولی در ایران ماهی 300 دلار هست
درآمد معمولی در کشورهای توصعه یافته ماهی 3000 دلار
یعنی 10 برابر ما

خب مسلم هست ماکروسافت گه میخوره بخواد ویندوزش رو به ما 100 دلار بقروشه. باید بیاد تریپه نسبت تناسب بذاره و تقسیم بر 10 کنه که تازه قیمتش به قیافه ی ما بخوره. یعنی 10 دلار، بدشم باید عادت همیشکی ما ایرانیها یعنی تخفیف گرفتن رو هم درنظر داشته باشه و ... . من خودم حالا همون 10 دلارم حاظرم بدم یه ویندوز اورجینیال ترو تمیز بگیرم. ولی اینطوری برای مایکروسافت نمیارزه که بخواد بخاطر 10 دلار خودشو خسته کنه ساپورتمون کنه و ... چون همونطور که میدونید ویندوز اورجینال که میگیرید کلی خدمات پس از فروش و ... داره. ولی درکل همونم زیادیشونه 1 مو از خرس کندنم غنیمته
145fs780281.gif

ولی من فقط حاظرم ویندوز رو اورجینال اونم 10 هزار بگیرم و برنامه های با قیمت مشابه. ولی وقتی حرف از مثلا MAYA میاد دیگه عمرن اصلشو بگیرم. قیمتش 9000 دلار هست حالا بیان مرام بذارن تقسیم بر 10 هم کنن میشه 900 دلار بازم به قیافه من نمیخوره
144fs807063.gif
پس گور بابای کپیرایت
DrHessam.gif

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
اگه فقط نرم افزار هاي داخلي باشه خيلي خوبه

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سلام

1- حالا حالاها برای اجرای این طرح منتظر بمانید.

2- بسته های DVD و CD خودتون رو برای پست در کارتنهای ساعت و امثال آن قرار دهید.

3- یکی دوتا شرکت هستند که همین نرم افزارهای ایرانی رو کپی شده میفروشند با اینکه خودشون هم معتبر و ثبت شده هستند.

نتیجه: این طرح father همه مملکت رو در میاره.:rolleyes:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
داریوش این جوری که کسی حرفهاتو نمی شنوه.
برو این پیشنهاداتت رو توی فروم مایکروسافت، قسمت مسایل و مشکلات مربوط به فروم بگو.
خدا رو چه دیدی شاید احسان و شایان اونجا قبول کردند و ویندوز اریجینال اینجا شد 10 دلار!
39.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
از هفته آینده و با عملیاتی شدن ستاد سامان‌دهی کپی‌رایت، CD‌های کپی همچون چک پول تقلبی، دست هر فردی باشد، جرم تلقی شده و نیروهای انتظامی، حتی بدون وجود هرگونه شاکی، نسبت به عاملان و دارندگان آن معترض شده و برخورد خواهند کرد.

محمدامین شهرستانی، رئیس مجمع ناشران الکترونیک، در گفت‌وگو با سیتنا، از عملیاتی شدن ستاد سامان‌دهی کپی‌رایت از هفته آتی خبر داد و اظهار داشت: با ابلاغ بخشنامه‌ از سوی دادستانی به تمامی 500 و اندی شعبه، عدم رعایت کپی‌رایت نرم‌افزار، از حالت جرم خاص به جرم عام تبدیل شده و توسط دادستان‌ها مدیریت و آنها به عنوان مدعی‌العموم با این جرم برخورد گسترده خواهند شد.

وی، افزود: با این بخشنامه، هر ضابط اجرایی قانونی، همچون نیروهای انتظامی برای برخورد با این جرم، احتیاجی به شاکی ندارند و می‌توانند با دارندگان CDهای کپی، برخورد قانونی داشته باشند، در صورتی که در حال حاضر، نیروهایی انتظامی تنها در صورت داشتن شاکی، اجازه برخورد دارند.

وی، خاطرنشان کرد: بدین ترتیب، با بازجویی از دارندگان CDهای کپی شده، به صورت پلکانی، فرد اصلی و عامل شکستن قفل نرم‌افزار مشخص و دستگیر خواهند شد.

رئیس مجمع ناشران الکترونیک، با بیان این مطلب که برخورد قطعی با این مجرمان، حداکثر از فصل تابستان آغاز می‌شود، اظهار داشت: خوشبختانه شبکه دادستانی کشور به دلیل گستردگی قادر به برخورد با این جرم است و با عملیاتی شدن آن، اتفاق محکم و جدی در کشور رخ خواهد داد.

http://www.itna.ir/archives/news/007038.php

یعنی میشه؟ آیا!؟:f34r:
جوک جالبی بود! واقعاً لذت بردم!!
نمنه؟؟
character0144.gif

با عرض پوزش >>
2z6in9g.gif
همین که ایشون فرمودن!
داریوش این جوری که کسی حرفهاتو نمی شنوه.
برو این پیشنهاداتت رو توی فروم مایکروسافت، قسمت مسایل و مشکلات مربوط به فروم بگو.
خدا رو چه دیدی شاید احسان و شایان اونجا قبول کردند و ویندوز اریجینال اینجا شد 10 دلار!
39.gif
شایان چه کارست؟ :blink: صاحاب سایت احسانه اون باید تصمیم بگیره ;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
hu2_17.gif
inky.gif

دني جان اگه گرفتنت مطمئن باش با گل ميام ملاقاتت!
281.gif

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به منبر میرویییییییییییییییییییییییییییم

آقا نرم افزار های داخلی را جان بچتون کپی نزنید...چون نون یک عده برنامه نویس رو سنگ کردید که خدا از هرچیزی میگزرد جز حق الناس
ولی نرم افزار های کشورهار مستکبر و استعمارگر(خصوصا انگلیس و امریکا ) را تا میتوانید کپی کنید که یکی از راه های متنوع کوبیدن مشت بر دهان استکبار همین کپی رایت است!!!
همین انگلیسی ها(که نرم افزار معروف اتو کد و سالید را درست کردند) 400 سال مارا استعمار کردند و یک شاهی به ماندادند و هرچه دارند از غارت و چپاول کشور های بیچاره ی دنیا (از امریکای لاتین گرفته تا آنسوی خاورمیانه و چین)
به دست آورده اند...همینها تا قبل از مصدق نفت ما را مفت کلزی بردند تازه استعمار معادن مملکت ما بماند
در انگلستان جز سیب زمینی چیزی به وجود نمی آید ولی از نفت ما خاور میانه ای ها گرفته تا معادن و ... را غارت کردند و جز فقر و بدبختی چیزی برای ما به ارمغان نیاوردند

حالا چهارتا نرم افزار زپرتی شان را کپی نکنیم چکار کنیم!!!؟؟؟آقا کپی کنید ، بزنید بیاورید پائین این دکان استعمار را
اصلا چطور است یک هیئت تشکیل دهیم برای کپی کردن نرمافزار های بلوک غرب و صادر کنیم به جهان!!!

ومن الل.. توفیقا
صلواتی برای سلامتی بر وبچ کپی رایت و قفل شکنان و هکر ها و مدیر سایت و خودتان و اینجانب و اقای راننده ختم کنید
اسلام علیکم و رحمه ال..و برکاته

از منبر پائین میآئییییییییییییییییییییییییم
به جان خودم شوخی بود ها...باز فردا سازمان ملل بر علیه ما قطع نامه صادر میکند

ولی در مورد درست یا نادرست بودن این عمل (یعنی کپی محصولات خارجی) نمیتوانم فعلا نظری بدهم؟؟؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
Registered User >>>>>>>> کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال فرهنگ و هنر >>>>>>>> کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال هنرهای نمایشی >>>>>>>> Banned
:rolleyes:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
Registered User >>>>>>>> کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال فرهنگ و هنر >>>>>>>> کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال هنرهای نمایشی >>>>>>>> Banned

______

اسپمر لوس هرچقدرم ترفيع بگيري باز ..
در ضمن اگه هرموقع دلت خواست مزاحمم بشي مجبور مي شم باهات برخورد كنم!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من فکر می کنم این طرح در ابتدا به ذهن منور آقای ده نمکی خطور کرده بوده بعد تصمیم گرفتن با دوستانشون در میان بذارن و ابتدا برای نرم افزار اجراییش کنن بعد برسند به فیلم های ایرانی و غیره ...
بعضي از افراد هر جا باشن شر درست مي كنن!حالا به هر عرصه اي برن بايد برا فيلمسازي هم فيلم سازا تراستت ممبرز ايجاد مي كردن!;)

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مجرمین عزیز سلام !
توصیه می کنم خودمونو به سرعت تسلیم کنیم !
هیچ راه فراری وجود نداره !
فروم در محاصره است !!!!!!!!!!!!!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
کاره خوبیه! :D البته اگر همیشگی بشه تا یه مقدار کپی رایت حالیه هممون بشه! :D

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ولی فکر کنم الان تو ایران کسانی که CD ارجینال دارنو می گیرن !
میگن فلانی قاچاقی اورده

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
hu2_17.gif
inky.gif

آقا دنيل يه سوال دارم،
اينا كه نمي تونند همه نامه ها رو باز كنند بعدشم اگه خودمون CD يا DVDها رو تو خونه تو نامه بزاريم كه ديگه معلوم نميشه (يه بسته بندي توپ هم بكنيم) اينا كه دستگاه اشعه X ندارند چك كنند:blink:

فكر كنم اينا بيشتر برند سروقت اين كلوپ هاي فيلم و بازي

بالا