برگزیده های پرشین تولز

زین پس داشتن CD کپی جرم است

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
اسپمر لوس هرچقدرم ترفيع بگيري باز ..
در ضمن اگه هرموقع دلت خواست مزاحمم بشي مجبور مي شم باهات برخورد كنم!
اسپمر سرتاپاته لوس هم جد و آباداته!
کسی تو رو مخاطب قرار نداد که باز عین چلغوز خودتو انداختی وسط!
کاش زودتر بن بشی یه ملتی از شر ت راحت بشن...

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
آقا دنيل يه سوال دارم،
اينا كه نمي تونند همه نامه ها رو باز كنند بعدشم اگه خودمون CD يا DVDها رو تو خونه تو نامه بزاريم كه ديگه معلوم نميشه (يه بسته بندي توپ هم بكنيم) اينا كه دستگاه اشعه X ندارند چك كنند:blink:

فكر كنم اينا بيشتر برند سروقت اين كلوپ هاي فيلم و بازي
ولی من فکر میکنم که اینا همه نامه ها رو باز میکنن

در ضمن بسته بندی توپ کنی بیشتر شک میکنن زودتر باز میکنن

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اسپمر سرتاپاته لوس هم جد و آباداته!
کسی تو رو مخاطب قرار نداد که باز عین چلغوز خودتو انداختی وسط!
کاش زودتر بن بشی یه ملتی از شر ت راحت بشن...

اسپمر, چلغوز جد و ابادته!مي دوني از چيت بيشتر از همه بدم مياد مرد نيستي رو حرفات وايسي!;)
در ضمن من فقط سه تا كارت قرمز منقضي شده دارم واسه گزاشتن ف ي ل ت ر شكن تو امضام (كه تو لوش دادي!)به كارمم افتخار مي كنم!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
اسپمر, چلغوز جد و ابادته!
اولاً رو ا*م اسکی نرو،
128fs443234.gif

مي دوني از چيت بيشتر از همه بدم مياد مرد نيستي رو حرفات وايسي!;)
بعدشم شر تلاوت نکن. خودت اول پیمان شکنی کردی دختر خانوم!
126fs4083858.gif

در ضمن من فقط سه تا كارت قرمز منقضي شده دارم واسه گزاشتن ف ي ل ت ر شكن تو امضام (كه تو لوش دادي!)به كارمم افتخار مي كنم!
اینقدر هم از دست من حرص بخور تا بترکی!
127fs1601622.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
بعدشم شر تلاوت نکن. خودت اول پیمان شکنی کردی دختر خانوم!
126fs4083858.gif

!
127fs1601622.gif

چون آي كيوي اسپمرا پايينتر از مرغه برا توضيح بدم منظورم اشاره به نقض قرار (اولين بار راجع به من تو ميبينم پست زدي در حالي كه قرار بود كاري بهم نداشته باشيم بعد من يه پست جوابتو دادم !) منظورم اينه بچه اي جرات اينكه به كارايي كه كردي اعتراف كني رو نداري فحش ميدي بعد مي گي كي با تو بود!:lol:

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
نه خیر انگار راست میگفتن امین آباد کافی نت داره!
128fs1322756.gif

باب کی این خواهر شیانو از زنجیر آزاد کرد بگیرید ببریدش! بیماریش مسریه الان بقیه فروم هم آلوده میشن!
126fs4593554.gif

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
BRADER SHIAN​
VS​
یاشار
من خودم فکر می کنم اصولا یاشار همه رو لو می ده ! :D:D:D:D:D
ولی این یه وظیفه ی عمومی که زیراب هم دیگه رو بزنیم !;);););););)
من اهل دعوا نیستم ولی دعوایی ها رو دوست دارم ( ***** (ر) )
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
به نقل از Daneel Olivaw :
... ولی من هر بار میرم بسته ای رو پست کنم اول می پرسن توش چیه؛ منم میگم DVD . بعدش هم لمسش می کنن تا مطمئن بشن. حالا مثلا انگار ممکنه دینامیت باشه

مگه سؤال هم مى‌کنند؟!!
ohmy.gif

من يه بار تو عمرم يه بسته ى اينجورى با پست فرستادم، فقط بايد فرمشو پر ميکردى، منم تو اون قسمتش که گفته بود بگيد چى دارين مى‌فرستين نوشتم جعبه ى شکلاته!!! بعد ديدم اصلا کسى‌چيزى تو اون قسمت ننوشته و خالى‌گذاشتنش و فقط من نوشتم!! مأمور پست هم اصلا کارى نداشت که توش چيه، گرفت و گذاشت اونجا و يه نصف اون فرم رو هم داد دست من و پس فرداش هم بسته رسيد به مقصد. يعنى استثنائا" اون بار سؤال نکردند؟!!!!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
مگه سؤال هم مى‌کنند؟!!
ohmy.gif

من يه بار تو عمرم يه بسته ى اينجورى با پست فرستادم، فقط بايد فرمشو پر ميکردى، منم تو اون قسمتش که گفته بود بگيد چى دارين مى‌فرستين نوشتم جعبه ى شکلاته!!! بعد ديدم اصلا کسى‌چيزى تو اون قسمت ننوشته و خالى‌گذاشتنش و فقط من نوشتم!! مأمور پست هم اصلا کارى نداشت که توش چيه، گرفت و گذاشت اونجا و يه نصف اون فرم رو هم داد دست من و پس فرداش هم بسته رسيد به مقصد. يعنى استثنائا" اون بار سؤال نکردند؟!!!!
من هم یه دفعه فرستادم که همون دفعه هم ازم سوال کرد توش چیه ، منم گفتم دی وی دیه ! :) ...

ولی کلا فکر کنم نگاه و سوال میکنن ، ببینن چیه ،

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
پس اونروز حتما استثنا بود که از هيچکس نپرسيدن که چى دارن ميفرستن!! منم چه روز خوبى رفتم پست پس ^0^

bayazee

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
این همه بحث شد یکی نگفت قانون خوبی هست و کاش اجرایی بشه ! یکی از کشورش ابراز نارضایتی کرد و حتی بعضی ها گفتن تو چه خراب شده ای به دنیا اومدیم !!
واقعا برام جالبه ! یک نفر تو این جمع به این بزرگی طرف حق نیست !! و همه کار غیر درست خودشو حق و درست می دونه و زود بهونه ای می کنه تا از کشورش و کلی چیزه دیگه انتقاد کنه ! عزیز من اگر کشوری مثل امریکا بودی چی می گفتی ؟
می دونستی اونجا حتی اسامی هم قانون دارند ! الان نصف بیشتر کافی نت ها اسموشن یاهو هستش !! این یه جرمه ! خداییش کمی منصفانه تر باشید و حداقل بگید درستش اینه اما مشکل از ماست و می خواییم مفتی از زحمت چندین نفر استفاده کنیم ! تو هر کاری که هستید اگر یکی بیاد محصول و نتیجه زحمتتون رو ورداره و ببره و قانون هم بگه فعلا کاری نمی تونیم بکنیم خوشتون می یاد ؟ نه انصافا !!
از طرفی دیگر دوستان عزیز می دونستید بازار نرم افزار و گیم مهمترین بازار سال پیش شناخته شد ؟ می تونید میلیارد ها دلار در آمد خالص داره ؟ برید ببینید کشوری مثل هند چقدر در آمد داره از این راه !! بجای فروختن این همه نفت و منابع کشور می شه به نرم افزار رو نوشت فروخت و کلی پول وارد کشور کرد ! اما نمی شه ! چرا چون برنامه نویسوی نداریم ! چرا باید داشته باشیم ؟ و چرا نداریم ؟
درسته اینجا اکثر دوستان مصرف کننده صرف هستند و حق هم دارید که اعتراض کنید ! اما کمی منصفانه تر فکر کنید و فقط خودتونو نبینید ;)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
من شخصا با کپی رایت محصولات ایرانی مخالف نیستم.
عمده ترین صحبتی که اینجا شده راجع به برنامه های خارجی و DVD فیلم و ... بوده و اینکه ممکنه پست به عنوان مهمترین راه انتقال DVD کپی، دیگه دی وی دی قبول نکنه.
راجع به کپی رایت محصولات خارجی توی ایران که لطفا اصلا صحبتش رو نکنید، که همینجوریش ما به اندازه کافی تحت استثمار اینها هستیم و از اینها حالمون به هم می خوره، چه برسه به اینکه بخواهند برنامه هاشون رو هم با قیمت های چندصد دلاری توی پاچه ما بکنند.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اینطوری که باید تمام مردم ایران تشریف ببرن زندان آب خنک نوش جان کنند!:cool:
تمام بازی ها وسی دی های موزیک همه کپی شده اس فقط یه لیبل زدن که مردم رو سرکار بزارن!
بشنو و باور نکن:happy::happy:
اره همه اينطوري مجرم هستند:D
احتمالا این طرح فقط برای فیلم،نرم افزارهای ایرانی باشه.
اگر قرار باشه با تمام نرم افزارهای کپی شده برخورد کنن باید کل خدمات کامپیوتری ها رو ببندن و رایتر رو غیر قانونی کنن و... بابا بی خیال

رایت و کپی محصولات نرم افزاری داخلی غیر قانونی میباشد...این قانون از سالها پیش تصویب شده است تا امنیت برای برنامه نویسان و دست اندرکاران نرم افزار و محصولات کامپیوتری را تضمین کند...اگر چه این قانون اصلا به درستی اجرا نمیشده است و بسیاری از شرکت های تولیدی دچار خسارت های فراوانی شده اند
به عنوان مثال نرم افزار دیکشنری آریان پور با قیمت 1500 تومان در سطح کشور فروخته شده در حالی که قیمت آن 12000 تومان میباشد...

نظر شخصی من نسبت به اجرای این قانون مثبت است ، چون حقوق برنامه نویسان و کسانی که برای تولید زحمت فراوان کشیده اند ضایع نمیشود و...
(کافی است خودتان را به جای آن برنامه نویس مفلوک قرار دهید که قفل نرم افزارش شکسته شده و زحمت یک ساله ی او به باد رفته است)
اما يكم بايد قيمت رو انها پايين تر بياورند مثلا چرا اينثدر گران مي دهند يكم گران بدهند اين باعث ميشه بيشتر مردم بخرند تا اينكه رايت كنند سود كم درسته ميكنند اما بيشتر فروش ميكنند

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
این همه بحث شد یکی نگفت قانون خوبی هست و کاش اجرایی بشه ! یکی از کشورش ابراز نارضایتی کرد و حتی بعضی ها گفتن تو چه خراب شده ای به دنیا اومدیم !!
واقعا برام جالبه ! یک نفر تو این جمع به این بزرگی طرف حق نیست !! و همه کار غیر درست خودشو حق و درست می دونه و زود بهونه ای می کنه تا از کشورش و کلی چیزه دیگه انتقاد کنه ! عزیز من اگر کشوری مثل امریکا بودی چی می گفتی ؟
می دونستی اونجا حتی اسامی هم قانون دارند ! الان نصف بیشتر کافی نت ها اسموشن یاهو هستش !! این یه جرمه ! خداییش کمی منصفانه تر باشید و حداقل بگید درستش اینه اما مشکل از ماست و می خواییم مفتی از زحمت چندین نفر استفاده کنیم ! تو هر کاری که هستید اگر یکی بیاد محصول و نتیجه زحمتتون رو ورداره و ببره و قانون هم بگه فعلا کاری نمی تونیم بکنیم خوشتون می یاد ؟ نه انصافا !!
از طرفی دیگر دوستان عزیز می دونستید بازار نرم افزار و گیم مهمترین بازار سال پیش شناخته شد ؟ می تونید میلیارد ها دلار در آمد خالص داره ؟ برید ببینید کشوری مثل هند چقدر در آمد داره از این راه !! بجای فروختن این همه نفت و منابع کشور می شه به نرم افزار رو نوشت فروخت و کلی پول وارد کشور کرد ! اما نمی شه ! چرا چون برنامه نویسوی نداریم ! چرا باید داشته باشیم ؟ و چرا نداریم ؟
درسته اینجا اکثر دوستان مصرف کننده صرف هستند و حق هم دارید که اعتراض کنید ! اما کمی منصفانه تر فکر کنید و فقط خودتونو نبینید ;)

شما دويست هزار تومن پول ويندوز ايكس پي دادين!:lol:اين كه ما ده برابر پول خرج كنيم از ديدن فيلم و سريال كارتون بدون سانسور منع بشيم فايدش چيه!:blink:
در ضمن دل ما نبايد بايد به حال شركت هاي ايراني بسوزه همشون از نرم افزارهاي و محصولات خارجي سوء استفاده مي كنن در عوض از نرم افزار هاي و محصولا خودشون هم سوء استفاده ميشه!كپي رايت كامل همشونو ورشكست مي كنه!;)

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
شما فکر می کنید ویندوز های صدا و سیما اورجیناله !!!!!!!!!!!
نه بابا خودم یکیشو دیدم !

بالا