برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
کسی تبلیغ بانک رونکرده من واقعیت رودارم میگم که مثل ۲ماه پیش که ریس بانک مرکزی با صحبت سود بالا وخطر ورشکستگی تو دل مردم رو خالی کرد وافرادی مثل شماهم تو گروه شروع کردین به این که بانک منظورش اینده بوده تا فردا صبح دیگه نابودشده
افرادی مثل من که توگروه براساس واقعیت داریم مطلب می نویسیم گفتیم کسانی که نزدیک۷.۸.۱۰یا ۱۱ماه تو اینده پول گذاشتن یا مخصوصا توصندوق بانک اگر دربیارن خیلی ضرر می کنن واین کار صحیح نیست ودیدی که درحال حاضر توخصوصی ها فعلا بهترین وحرف ما ازدلسوزی وگفتن این که پورسانت می گیری همچین مودبانه نیست تونوشتن پیامها رعایت ادب بکن

فرستاده شده از SM-G925Fِ من با Tapatalk

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
کسی تبلیغ بانک رونکرده من واقعیت رودارم میگم که مثل ۲ماه پیش که ریس بانک مرکزی با صحبت سود بالا وخطر ورشکستگی تو دل مردم رو خالی کرد وافرادی مثل شماهم تو گروه شروع کردین به این که بانک منظورش اینده بوده تا فردا صبح دیگه نابودشده
افرادی مثل من که توگروه براساس واقعیت داریم مطلب می نویسیم گفتیم کسانی که نزدیک۷.۸.۱۰یا ۱۱ماه تو اینده پول گذاشتن یا مخصوصا توصندوق بانک اگر دربیارن خیلی ضرر می کنن واین کار صحیح نیست ودیدی که درحال حاضر توخصوصی ها فعلا بهترین وحرف ما ازدلسوزی وگفتن این که پورسانت می گیری همچین مودبانه نیست تونوشتن پیامها رعایت ادب بکن

اخه جوری سنگ اینده رو به سینه میزنی ادم فک میکنه پورسانت از جایی میگیری.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
بحث ادغام جدیه گفتن یک بانک و یک موسسه میخوان ادغام بشن .امروزم صحبت اینده و ملل بود .بچه ها اگر اینده بود سریع پولهاتونو در بیارین صاحب پولتون دیگه نیستین .کاسپین رو ببینید.ضرر کردن بهتر از دست دادن همه پول و سکته کردن و بدبخت شدن هست.امروز یک زنه تو تلویزیون میگفت من 200 میلیون گذاشتم کاسپین سود 32 درصد بگیرم فازش چی بوده معلوم نیست .بار ها گفتم اینده وارد یک بازی خطر ناک تو منطقه 22 شده همه پولش رو داره اونجا سرمایه گذاری میکنه مغازه و پاساز میسازه اگه مسکن تکون نخوره کسی چیزی نمیخره پس فردا از کجا پول بیاره سود بقیه رو بده یک کمی فکر کنید افزایش سرمایه هم یعنی پول کم اورده میخوا. تامین منابع کنه سود بالا یعنی پول کم اورده .دقت کنید یک کمی اصول اقتصاد بخونین

Last edited:

mehran_456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
شما چرا تبلیغ بانک اینده میکنی پورسانت میگیری؟وقتی کسی رو اعتماد به حرف شما پول گذاشت بانک بد بخت شد زیر بار مسولیتش میری؟الان داشتم کامنت های به به په چه ارمان فرشتگان ثامن الحجج میزان رو میخوندم .الان همشون بد بخت شدن .لطفا تبلیغ نکنید .
شما خودت چطور اینجا همش از گردشگری به به و چه چه میکنی بعد به ایشون میگی چرا از آینده طرفداری میکنه. جنابعالی پولتو بذار گردشگری حالشو ببر. بانک اینده تا مدیری مثل جلال رسول اف داره روز به روز پیشرفت میکنه. دیگه بانک با پشتوانه قوی تر از انصار داریم ؟که وابسته به بنیاد تعاون **** هست. جنابعالی بانک انصارم میگی اه و فقط گردشگری به. بانک آینده از دید موسسه یورو مانی برترین بانک تحول ساز خاور میانه شده .

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
شما خودت چطور اینجا همش از گردشگری به به و چه چه میکنی بعد به ایشون میگی چرا از آینده طرفداری میکنه. جنابعالی پولتو بذار گردشگری حالشو ببر. بانک اینده تا مدیری مثل جلال رسول اف داره روز به روز پیشرفت میکنه. دیگه بانک با پشتوانه قوی تر از انصار داریم ؟که وابسته به بنیاد تعاون **** هست. جنابعالی بانک انصارم میگی اه و فقط گردشگری به. بانک آینده از دید موسسه یورو مانی برترین بانک تحول ساز خاور میانه شده .
من برای گردشگری تبلیغ نمیکنم .گنده تر از رسول اف هاشم اخر عاقبتشونو دیدیم .امضا سیفم پای کاسپین دیدیم.انصار که یک چیزی بشه دستت دیگه به جای بند نیست .من فقط هشدار میدم همین .حواستون به اینده باشه اگه صحبت ادغام شد پولتونو بکشین بیرون .چون اگه فریز بشه معلوم نیست تا 2 سال. به اصل پولتون رسین اگه مایه پول نرفته باشه .همچین میگه رسول اف انگار پدر پسر شجاع هست .اون ریس های بانک بلدن چه جوری بازی کنن که نبازن ما بازنده هستیم .میان میگن بیخود اینده این همه سود داده از اصل پولت کم میکنیم غیر قانونی داده مثل کاسپین دستت هم به جایی بند نیست بعد برو کفن بپوش وسط میرداماد.شما تازه واردی به انجمن هنوز تجربه نداری.

mehran_456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
من برای گردشگری تبلیغ نمیکنم .گنده تر از رسول اف هاشم اخر عاقبتشونو دیدیم .امضا سیفم پای کاسپین دیدیم.انصار که یک چیزی بشه دستت دیگه به جای بند نیست .من فقط هشدار میدم همین .حواستون به اینده باشه اگه صحبت ادغام شد پولتونو بکشین بیرون .چون اگه فریز بشه معلوم نیست تا 2 سال. به اصل پولتون رسین اگه مایه پول نرفته باشه .همچین میگه رسول اف انگار پدر پسر شجاع هست .اون ریس های بانک بلدن چه جوری بازی کنن که نبازن ما بازنده هستیم .میان میگن بیخود اینده این همه سود داده از اصل پولت کم میکنیم غیر قانونی داده مثل کاسپین دستت هم به جایی بند نیست بعد برو کفن بپوش وسط میرداماد.شما تازه واردی به انجمن هنوز تجربه نداری.

کاملا مشخصه برا گردشگری تبلیغ نمیکنی. پستای قبلیتو هر کی بخونه دو زاریش میفته کی تبلیغ میکنه کی تبلیغ نمی کنه. اره کلا همه باید پولاشونو در بیارن برن بذارن گردشگری چون شما ماشا الله پدر علم اقتصاد تشریف داری بقیه هیچی حالیشون نیس.گردشگری که دو برابر سرمایه اصلیشو ضرر داده ریسک نداره اون وقت اینده که میخاد سه برابر سرمایشو افزایش بده ریسک داره؟ عجب

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
خوب باید کاسپین با یک بانک قوی ادغام بشه

وگرنه خیلی خوشبحال کاسپینی های حرام زاده میشه
با کثافتکاری دست میبرن تو سپرده مردم و یه مجوز هلو برو تو گلوی مفت بدون تعهد و هزینه گیرشون میاد

الان اینهمه پول بلوکه شده بهش سود تعلق نمیگیره نزد دستگاه قضا؟! اونجا هم بله! مثل مجوز تغییر تابلو
اصلا این که منحل بود از 94 چرا فعال بوده؟
و شعبشو نبستن اینا که میگن منحل بوده از 94 و فعالیت نداشته و سودها پر!!!
خوب حقوق پرسنل و اجاره شعب رو کی میداده اینهام باید برگردونده شن
آنهایی که 95 سپرده باز کردن تکلیفشون چیه
چرا کله گنده ها با تلفن از بالا پولهای ملیاردیشونو گرفتن این اوخر با وکیل یا بی وکیل؟! نمونه ش ستارخان تهران که رییس شعبه رو زندانی کردن مردم

اعضا کاسپین اسم ندارن و سمت و سویشان احیانا به مشهد و ...... نمیخوره؟

آینده تفاهم امضا کرده با ملل جفتشونم وضعشون توپه
من الان فهمیدم چرا چک ملی رو موقع نقد کردن متصدی تا فهمید میخوام ببرم آینده فوری پول رفت به حساب آینده از ساتنا سریعتر

چون آینده و ملی چند سال قبل تفاهمنامه امضا کردن

ادغام مال کاسپینه در درجه اول
بعدش نور انگار گند نور در اومده پول نداده چند شهر
روابط عمومیش تندی شایعات !!! رو تکذیب کرده
نور مثل فرشتگانه هنوز ادغام نشدن و سود تعاونی ها متفاوته مشیز جدا کارسازان جدا
یکی هم نتونسته با پایا و ساتنا پول از نور خارج کنه حتی شعبه مرکزی
تو لیست دریافت شبا برای واریز سهام عدالت هم تنها موسسه مجاز که اسمش تو لیست نبود نور بود
دولت و بانک مرکزی نور رو شبا و پایاشو قبول نداره

Last edited:

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
والا من از اون وقت که یادم میاد میگن بانک آینده می خواد ورشکست بشه. بیخیال . اگه حرف مستندی دارید بگید ماهم در جریان باشیم . اینکه همینجوری بگید که من می دونم و ... توقع نداشته باشید کسی حرفتون رو جدی بگیره . تمام بانک ها برای مبالغ بالا سود بیست و به بالاتر میدن. بخش اعظم و مهم سرمایه بانک ها همین سپرده ها با مبالغ بالا هستش . بانک آینده اومده و خواسته همون سودی که بانک های دیگه برای مبالغ بالا میدن رو به مبلغ کم هم بده تا سپرده های خرد رو جذب کنه. سود ۲۲ و ۲۳ رو خیلی از بانک برای مبالغ بالا میدن. پس سود عجیب غریبی مثل ۳۲ درصد کاسپین و ... نیست . یه سودیه که تمام بانک ها میدن فقط کفش فرق داره.

boby4u

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان پولاتونو از بانک گردشگری دربیارین داره ورشکست میشه قراره ادغام هم بشه پولاتون بزارین بانک اینده برترین بانک خاورمیانه به انتخاب موسسه یورومانی من هشدار دادم بهتون. مخصوصا شما اقای lord alone dark .دیدیدن حرف زدن رو هوا خیلی اسونه . مطمعن باش همه بانکای خصوصی در یه سطح هستن یکی بیشتر کسری داره یکی کمتر ولی چون مثل موسسات نیستن و درصورت مشکل شدید به پول شبکه بین بانکی دسترسی دارن و در صورت هجوم ملت برای گرفتن پولشون میتونن از شبکه بین بانکی پول قرض کنن فعلا اتفاقی که برای موسسات داره میافته برای بانک نمیافته تا زمانی که اتفاق جدیدی مثل حوادث غیر مترقبه بیافته مثل جنگ و ... . ولی در صورتی که اگه یه بانک خصوصی دچار مشکل بشه پشت سر هم همه بانکای خصوصی و نیمه دولتی دچار مشکل میشن به غیر بانک ملی و سپه که دولتی هستن که دولت صد در صد حمایت میکنه . مثل الان که یکی یکی موسسات دچار مشکل شدن چه بی مجوز چه با مجوز پول مردم رو بلوکه کردن چون به پول شبکه بین بانکی دسترسی ندارن. شما هم لازم نیست انقد بانک اینده رو بکوبی از گردشگری تعریف کنی.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
روابط عمومی موسسه اعتباری نور با توجه به انتشار شایعات سراسر کذب در برخی شبکه‌های اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن پاسخ به این شایعات، توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی و خصوصا مشتریان و سپرده‌گذاران این موسسه ارائه داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در توضیحات روابط عمومی موسسه اعتباری نور آمده است: "موسسه اعتباری نور در راستای ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و با حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی با پذیرش چهار تعاونی اعتباری و صندوقهای قرض الحسنه شامل تعاونی‌های اعتباری کارسازان آینده، پیشگامان همیار یزد و صندوقهای قرض الحسنه ریحانه گستر و مشیز استان کرمان در این ساماندهی مشارکت کرده و با اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی، فرایند انتقال موسسات مذکور به موسسه نور را آغاز کرد.
این در حالی است که علیرغم پیچیدگی فرایند انتقال موسسات، هیچ خللی در پرداخت سود سپرده‌ها و ارائه خدمات بانکی رخ نداد.
شایان ذکر است که در حال حاضر موسسه اعتباری نور به لحاظ حجم منابع، در رتبه دوازدهم شبکه بانکی کشور قرار دارد و 336 شعبه این موسسه در سراسر کشور تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت می‌کنند.
علاوه بر این بانک مرکزی با توجه به توانمندی این موسسه و بواسطه سرعت بخشی به تکمیل انتقال موسسات ادغامی در موسسه اعتباری نور، مجوز عضویت این موسسه در شبکه شتاب را صادر کرد و این موسسه با پیوستن به شبکه شتاب و سامانه‌های ساتنا و پایا و همچنین اتصال به درگاه‌های خدمات الکترونیکی متصل به شبکه شتاب از جمله همراه‌بانک، تلفن‌بانک و اینترنت بانک امکان استفاده از بانکداری الکترونیکی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.
همچنین این موسسه با نصب خودپرداز و امکان cashless شرایطی را به وجود آورده تا بسیاری از تراکنش ‌ها از طریق این درگاه‌ها صورت گیرد.
موسسه اعتباری نور به زودی با اضافه کردن پایانه‌های فروشگاهی pos، به چرخه خدمات بانکداری الکترونیکی و همچنین اخذ مجوز نهایی برای راه‌اندازی سامانه سپام به منظور صدور ضمانتنامه‌های ریالی و اعتبار اسناد داخلی و پیوستن به سامانه چکاوک، خدمات بانکداری خود را گسترش دهد.
لذا بدیهی است که تمام فعالیتهای موسسه اعتباری نور در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی قرار دارد و بانک مرکزی بر تمام فعالیتهای بانکی و همچنین روند انتقال دارایی‌ها و بدهی‌های موسسات گروه ادغامی نظارت کامل دارد و موسسه اعتباری نور به تمام مشتریان و سپرده‌گذاران محترم این اطمینان را می‌دهد که حفظ منافع آنان و تامین اصل و سود سپرده‌ها از اولویت‌های این موسسه بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد خللی در روند خدمت‌رسانی به مشتریان پارد آید.
در پایان امید است با باز شدن نماد موسسه اعتباری نور در بازار سرمایه، بستر مناسبی برای معاملات سهام این موسسه فراهم شود و سپرده‌گذاران این مجموعه بیش از پیش از فعالیت سالم و مطمئن این موسسه که تحت نظارت بانک مرکزی قرار دارد منتفع شوند.

mbamaster

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان بیخودی خودتون رو با بحث کردن با lord_alone_dark خسته نکنید یک نگاه به پست قدیمیش سر بحث قطع بودن ساتنای بانک گردشگری بندازید تا متوجه بشید که چرا بانک گردشگری بهترین بانک ایران,و باقی بانکها و موسسات همه امروز تا فردا برشکست و منحل و... میشن
شما میپرسین من خودم ساتنا کردم .خانومم هم اونجا کار میکنه هر روزم داره ساتنا میزنه .انصار یک بار کارم بهش افتاد برای هفت پشتم بس بود. از یک موسسه کمتره

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
دوستان پولاتونو از بانک گردشگری دربیارین داره ورشکست میشه قراره ادغام هم بشه پولاتون بزارین بانک اینده برترین بانک خاورمیانه به انتخاب موسسه یورومانی من هشدار دادم بهتون. مخصوصا شما اقای lord alone dark .دیدیدن حرف زدن رو هوا خیلی اسونه . مطمعن باش همه بانکای خصوصی در یه سطح هستن یکی بیشتر کسری داره یکی کمتر ولی چون مثل موسسات نیستن و درصورت مشکل شدید به پول شبکه بین بانکی دسترسی دارن و در صورت هجوم ملت برای گرفتن پولشون میتونن از شبکه بین بانکی پول قرض کنن فعلا اتفاقی که برای موسسات داره میافته برای بانک نمیافته تا زمانی که اتفاق جدیدی مثل حوادث غیر مترقبه بیافته مثل جنگ و ... . ولی در صورتی که اگه یه بانک خصوصی دچار مشکل بشه پشت سر هم همه بانکای خصوصی و نیمه دولتی دچار مشکل میشن به غیر بانک ملی و سپه که دولتی هستن که دولت صد در صد حمایت میکنه . مثل الان که یکی یکی موسسات دچار مشکل شدن چه بی مجوز چه با مجوز پول مردم رو بلوکه کردن چون به پول شبکه بین بانکی دسترسی ندارن. شما هم لازم نیست انقد بانک اینده رو بکوبی از گردشگری تعریف کنی.
چیزی به من نمیرسه که تبلیغ کنم .خودتو خسته نکن بی کار نیستم بشینم جوابتونو تک تک بدم .

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
دوستان بیخودی خودتون رو با بحث کردن با lord_alone_dark خسته نکنید یک نگاه به پست قدیمیش سر بحث قطع بودن ساتنای بانک گردشگری بندازید تا متوجه بشید که چرا بانک گردشگری بهترین بانک ایران,و باقی بانکها و موسسات همه امروز تا فردا برشکست و منحل و... میشن
کاربر تازه وارد هر وقت به. اندازه. من سابقه داشتی بیا حرف میزنیم .

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
اینجا راجب سود ها صحبت میکنیم هی به صحرا نزنید لطفا .اگه خبر خاصی هم باشه منعکس میکنیم .

mbamaster

Registered User
لایک‌ها
115
کاربر تازه وارد هر وقت به. اندازه. من سابقه داشتی بیا حرف میزنیم .
خودت گفتی خانومم کارمند بانک گردشگری هست, دیگه چیزی برای حرف زدن نمی مونه درضمن سابقه عضویت و تعداد پست ها و... یک فرد تو انجمن چه ربطی به درست یا غلط بودن حرفاش داره؟! اگر اینطوری کاربر باسابقه هر وقت تعداد تشکرهای دریافت شدت از تعداد پستات بیشتر بود اونوقت بیا حرف میزنیم

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
بانک مرکزی از بانک آینده قدردانی کرد

اخبار بانک: دکتر علی کرمانشاه، معاون فنآوری‌های نوین بانک مرکزی ، طی حکمی در تاریخ ۸/۳/۱۳۹۶، از مجموعه منسجم و پاسخ‌گوی بانک آینده که با رعایت دستورالعمل‌ها و توصیه‌های مربوط، تمهیدات لازم جهت برقراری ارتباط با سامانه صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک ( صیاد) را فراهم نمودند، قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، در این حکم آمده است:
"بی‌تردید پیشرفت صنعت بانکداری کشور، توسعه و تعمیق خدمات گسترده در حال ارایه به آحاد مردم، در سایه تعاون و همدلی مسئولین و دست‌اندرکاران **** بانکی کشور، محقق می‌شود و در این مسیر تلاش دلسوزانه نخستین همراهان، شایسته تکریم است.

لذا، به این وسیله از مجموعه منسجم و پاسخ‌گوی آن بانک که با رعایت دستورالعمل‌ها و توصیه‌های مربوط، تمهیدات لازم جهت برقراری ارتباط با سامانه صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک ( صیاد) را فراهم نمودند، قدردانی می‌گردد."

قابل ذکر است؛ بانک آینده نخستین بانکی است که از تاریخ ۳/۳/۱۳۹۶، سامانه صیاد را عملیاتی نموده است.

Ebehrooz

Registered User
لایک‌ها
175
خوشبختانه تو این گروه اونقدر بچه های باسواد وبا معلومات هست که اگر کسی حرفی بی دلیل یا از روی غرض بزنه همه متوجه میشن وبا دلایل منطقی جواب طرف روخواهند داد.
دوستان اگر خبر از سودها جدیدهست یا اگر طرح های جدیدی ازبانکها ارایه شده بفرمایید.

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
کاسپین فرشتگان
خیلی راحت مثل ثامن الحجج و میزان میشد
قضیه ختم بخیر بشه جدول زمان بندی یک تا دو ساله میزاشتن برای واریز پولها بدون سود از 96 و انحلال مجوز کاسپین
و یه بانک تقبل میکرد ماجرا رو
قطعا با سود پولها و زمین ها در این دو سال سرمایه اولیه رو دو برابر میکرد بانک متقبل
و مثل پارسیان و صادرات موقع پرداخت پولها در دو سال بعد؟! میگفت باید 75 درصد پول رو سپرده یکساله با نرخ سود مصوب پانزده درصدی کنین؟!!
اینجوری صدای کسی در نمیومد چون سود پول تا 96 و انحلال کاسپین داده شده بود( یا زمان شروع مشکل و بلوکه شده پول در آذر 95)

مشکل اینجاست
نمیخوان منحل کنن کاسپین رو
یه جواز هلو برو تو گلو مفت و مسلم سهامداران کاسپین
که صد درصد همون فرشتگان هستن؟! میخوان بدست بیارن و دوباره از اول کلاهبرداری رو شروع کنن

شعار و درخواست مردم باید این باشه
انحلال موسسه کلاهبردار کاسپین
انحلال موسسه کلاهبردار کاسپین
تا دیگه کلاهبردار و دزدان و قاچاقچیان پولشویی کننده هوس بانکداری و موسسه مالی زدن نکنن؟! و ریشه کلاهبرداری های بعدی خشکونده شه

بالا