برگزیده های پرشین تولز

سوتي هاي باحال

yin-yang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیدونم اتفاق امروز رو جزو سوتی ها قرار بدم یا اینکه اعتراف کنم:
امروز حواسم نبود یه کمی هم عجله داشتم یه دختره اومد از کنارم رد شه من هم دستم کیف بود در همین حین که داشت رد میشد من هم کیفم رو محکم به سمت عقب بردم و....
کیفم رفت یه جای بد ..فکر کنم خیلی دردش اومد هیچی هم نگفت رفت اونورتر وایساد..من هم یه ببخشید گفتم و سریع غیب شدم!! الان عذاب وجدان گرفتم

از قصد زدی؟
خیلی نامردی

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از yin-yang :
از قصد زدی؟
خیلی نامردی
نه به خدا اصلا ندیدمش... از عصر تا حالا همش دارم فکر میکنم چه غلطی کردما کاش حداقل یه ذره وایمیسادم:(

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
که اگه دردش اومده ..........
228.gif
؟

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
داشتم تو چت روم فش خوار مادر میکشیدم یه دفه دیدم یکی از پشت سرم میگه پسرم این چت که میگوفتی یه نوع درس خوندنه انقدر مبتذله!!!؟
294.gif

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
امروز صبح ساعت 6:30 بود ... داداشم برق اتاق رو روشن کرد و دنبال لباسش می گشت ... حالا چی هوا هم روشن بودا .... بهش گفتم : روغنه هواها ... چراغو چرا روشن می کنی !!!

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
زشته ... ولی دیگه سوتی دادیم دیگه !!!!
یه سری با دوستم سر حافظ واستاده بودیم منتظر ماشین ... یه 206 رد شد ... نمی دونم چرا کرمم گرفت بگم انقلاب !! گفتم !!! یه دفعه پسره هیکللللللللل ... برگشت نگاه کرد و زد روترمز و گفت بیا ....
منو میگی .. چون از این نوع جریانات یه تجربه تلخ داشتم ... دو تا پا داشتم .. دو تا دیگه هم قرض کردم و فرار کردم !!!:wacko: کلی که دویدم ... دوستم زنگ زد بهم گفت چرا در رفتی ؟؟؟ می خواست جدی سوارمون کنه !!! :D :D :D

behnam_wk8

Registered User
لایک‌ها
5
این سانسوریه !!!
تو پادگان خواب بودم ... یه گروهبانه هست رفیقه باهامون ( رسمیه ) ... یه وام 4 میلیون براش گرفتم کلی بهمون حال داد ...
خوابیده بودم طبق معمول هر روز صبح تا ساعت 10 ... یه دفعه اومد بیدارم کرد ... گفت پاشو حاج آقا کارت داره ...
حالا این حاج آقا گنده پادگانه ماست ... درجش سرلشگره !!! ... منم از خواب بیدار شده بودم و دوست عزیزمونم بیدار بیدار بودن :D میدونید کیو میگم که !!! ... منو میگی ... گفتم چه کنم !!! کارتابل نامه هارو برداشتم و گذاشتم جلوی دوستمون تا تابلو نشن .... رفتم تو اتاق و بهش کارتابلو دادم و نشستم که ببینم چی کارم داره ... گفت کارتابل که خالیه که !!!!!!!!!!! سوتی در سوتی دادیم و تابلو شدیم دیگه ....
از دست این دوستمون ...

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
ديروز با دوستان رفته بوديم نمايشگاه پوشاک
چون شلوغ بود مجبور بوديم پشت سر هم و بقول سربازا به ستون يک حرکت کنيم . بعد يکي از بچه ها که جلو همه حرکت مي کرد برا مسخره بازي برگشت گفت شماها جوجه اردکين منم مامانتونم داريد دنبال من ميايد . ما هم برا مسخره بازي شروع کرديم به صداي اردک در اوردن و مگ مگ کردن
يه جا وسط سالن شلوغ پلوغ نمايشگاه هم ديگه رو گم کرديم بعد من داشتم وسط جمعيت دنبال دوستان مي گشتم يکيو از پشت ديدم که کاپشنش دقيقا شبيه کاپشن دوستم بود رفتم دستمو گذاشتم رو شونش و همين که بر گشت گفتم : مگ مگگگگگ
تازه بعد از اينکه اينو گفتم ديدم طرف دوست من نيست و غريبس ..............
48.gif

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
چند ماه قبل ، توي دانشگاه يك جشنواره نشريات دانشجويي برپا شده بود .
من هم توي يكي از همين نشريات عضو بودم ... هر كدام هم توي سالن ورزشي دانشگاه ، يك مقداري فضا براي غرفه نشريه داشتيم ... :happy:

ما واسه تزيين غرفه مون ، تصميم گرفته بوديم كه پارتيشن هاي غرفه را با " كاه گل " بپوشونيم و بعدن مثلا رووش آينه كاري كنيم و رنگهاي مختلف بزنيم و ... ( انقذه خوشگل شده بيد ! .. عكسش را پيدا كنم ميذارم براتون) :happy:

خلاصه ، من هم غاطي بقيه بودم و جو گير شدم و شروع كردم به گل بازي و گل زدن به در و ديفار غرفه :happy: ... بعد يكي ديگه از بچه هاي نشريه ، واسه شوخي يك كم از گل ها را ماليد به صورت من ...;)

من هم خواستم تلافي كنم .. ولي فرار كرد !! ... مجبور شدم گل را از راه دور به سمتش شليك كنم ... خب خطا رفت .. :lol: حالا حدس بزن به كي خورد ؟ به يكي از دخترهايي كه توي يك نشريه مذهبي عضو بودش ...:wacko: دختره هم از همونهايي بود كه وقتي بهشون نگاه ميكني ، كلا سه تا چيز بيشتر نميبيني ازشون : دوتا سوراخ دماغ + چشم راست ( چشم چپ در زير چادر هستش ) ....:wacko: تمام بچه هاي سالن تركيده بودند از خنده ....:) :D

حالا تازه من رفتم سراغش كه واسش تميز كنم .. خو حواسم نبود كه دستهام هنوز گلي هستند .:wacko: .. يعني كه‌ آره خلاصه ..:lol: بقيه گلهايي كه توي دستم مونده بود هم همچين قششنننگگگ ماليدم تو صورتش ... :D :p

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دیروز مامانم پرسید " کیا بازی دارن ؟؟؟" گفتم : پرسپولیس و استقلال ,بعد مامانم پرسید:با کی؟
39.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
قضیه بمب بنزین رو شنیدید؟ نه؟ هزار بار تعریف کردم:

می خواستم تاکسی سوار شم مقصدم هم پمپ بنزین امیرآباد بود. زمستون بود و سرد ، دندونام به هم میخورد یه عالمه هم آدم وایستاده بودن برای تاکسی.

تاکسیه اومد منم زبونم نچرخید ، بلند داد زدم: بمب بنزین!

همه یه جوری با وحشت برگشتن منو نگاه کردن، گفتن شاید بمبی چیزی دستمه.
(شایدم داشتن میگفتن آخی بیچاره!
19.gif
)

خلاصه از خجالت سرخ شدم بیخیال تاکسی، راه رو پیاده رفتم. :blush:

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
ديشب هي زنگ خونه رو مي زدن نمي دونم چرا هيچکي نمي رفت درو باز کنه . من از تو اتاقم داد زدم :

يکي اون درو ورداره ديگه
55.gif

حالا نمي دونم باز کنه کجاش شبيه وردارس که من اشتباهي گفتم ورداره!
39.gif

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
حالا نمي دونم باز کنه کجاش شبيه وردارس که من اشتباهي گفتم ورداره!
خب منظورتون گوشي آيفن بوده ديگه !
/////////////////////////////////////////////////

يك ضدحال از دوران راهنمايي بگم :

توي سالهاي دوران راهنمايي ، بابام واسه آرايش كردن من ، سخت گيري ميكرد . ( خوب كاري ميكرد !! ) ..... واسه همين بعضي وقتها كه هوس ميكردم ، تجهيزات !! را ميآوردم بيرون از خونه و همسايه ما يكي از اين ماشين هاي آمريكايي گنده ها داشت ... فكر كنم اسمش چيزي شبيه اولدز-موبيل بود ....

خلاصه .. اين ماشينش ، خيلي آينه هاي خوبي داشت .. من واميستادم جلوي آينه هاي ماشينش و آرايش ميكردم !
بعدن يك روز آقاي همسايه سر رسيد و من را ديد !!.... ضايع شدم .... به بابام هم بعدن گفته بود . ( اي جاسوس_ ملعون) ...

ولي خب اتفاقا به نفعم شد ! وقتي بابام خبردار شد ، ديگه سخت گيري نكرد ... ...

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
گفتي پمپ بنزين ياد يه چيزي افتادم
چند روز پيش توي توي اونجايي که کار ميکنم بهم گفتم يه نامه بنويس واسه منهدسي فلاني و درخواست پمپ بتن تونل مترو رو بکن. منم يه نامه بلند بالا نوشتم به جاي پمپ بتن نوشتم پمپ بنزين
244.gif
بعد نامه رو فرستادم يهرو شاکي زنگ زده بود به مدير عامل شرکت
يه بارم عنوان نامه رئيس مالي و ذيحساب بود نوشتم مالي و اعتباري نامه بعد از کلي بدبختي که واسش داشتيم رفت به خاطر اين نوان برگشت خورد خياي ضايه شدم.

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
ديشب تلويزيون داشت اون اگهي تبليغاتي بيمه رو نشون مي داد که پژوئه مي ياد از رو لاکپشته رد مي شه يکي از برو بچ برگشت با قيافه علامت سوال پرسيد : يعني شما فک مي کنيد اين ماشينه واقعا از رو اين خرگوشه رد مي شه؟
55.gif

حالا خرگوش کجاش شبيه لاکپشته من که نوفهمم
162.gif

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
بنام خدا
منم یه سوتیه توپم رو واستون میگم:
چند روز پیش پای یکی از خودپردازهای بانک ملی بودم دیدم یه دختره اومد گفت آقا ببخشید من بلت نیستم با این دستگاه کار کنم میشه برام توضیح بدین:blush:
منم مث یک فروند بز 2ساعت واسش تمام جزییات کار با سیستم رو توضیح دادم فقط نمی فهمیدم چرا دختره داره چپ چپ نیگام میکنه..بعدشم با ناراحتی تشکر کرد و رفت:f34r:
وقتی رفت تازه فهمیدم بابا ......

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از amir_delucia :
بنام خدا
چند روز پیش پای یکی از خودپردازهای بانک ملی بودم دیدم یه دختره اومد گفت آقا ببخشید من بلت نیستم با این دستگاه کار کنم میشه برام توضیح بدین:blush:
منم مث یک فروند بز 2ساعت واسش تمام جزییات کار با سیستم رو توضیح دادم فقط نمی فهمیدم چرا دختره داره چپ چپ نیگام میکنه..بعدشم با ناراحتی تشکر کرد و رفت:f34r:

ناراحت نباش من از اين سوتيهاي اين مدلي هزار تاشو دادم تا حالا

مثلا يه بار تو کوه يه دختره ازم پرسيد اقا اين آبشار که ميگن اينجا داره شما بلدين کجاس؟
منم قشنگ مو به مو آدرس آبشارو بش دادم بعد دختره گفت ميشه باهام بياين راهنماييم کنيد؟
منم عين بز گفتم: خانوم راهنمايي نمي خواد همين بغله ديگه !!!!
دختره يه نيگاه عاقل اندر سفيه انداخت به منو راهشو کشيد رفت ....!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از amir_delucia :
بنام خدا
162.gif
(منم بزم نه؟)

بالا