برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439

elmo.b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آقا این چه مسخره بازیه که توی این انجمن راه افتاده ؟ مدیران ارشد چرا رسیدگی نمیکنین ؟ هر بچه مچه و آدم سادیسمی رو کردین مدیر . من باید هر روز اینجا آی دی بسازم ؟! یه آی دی میسازم 4 تا پست میزارم 2 ساعت بعد میام میبینم بن دائم میشه ! نمیدونم عزیزی اینجا سادیسم داره شاید. این لیست آی دیا

wisgoon
mj.x
ema.17
emperorr
last.sec
جرمایا
امانوئل

و یکی دو تا آی دی دیگه و همین آی دی فعلی که میدونم تا نهایت چند ساعت دیگه بن میشه !

واقعا نمیدونم این چه مسخره بازیه راه افتاده اینجا . این همه شبکه اجتماعی فیس بوک و توییتر و اینستاگرام و . . . همه دارن آزادانه فعالیت میکنن اونوقت ما ایجا واسه یه انجمن روزی 3 مرتبه باید یوزر درست کنیم چرا چون فلانی ازمون عقده گرفته . گندش رو در اوردین کافیه :general602:

@Forum Manager

بیا رسیدگی کن مومن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
به من پیام خصوصی بفرستید
آقا این چه مسخره بازیه که توی این انجمن راه افتاده ؟ مدیران ارشد چرا رسیدگی نمیکنین ؟ هر بچه مچه و آدم سادیسمی رو کردین مدیر . من باید هر روز اینجا آی دی بسازم ؟! یه آی دی میسازم 4 تا پست میزارم 2 ساعت بعد میام میبینم بن دائم میشه ! نمیدونم عزیزی اینجا سادیسم داره شاید. این لیست آی دیا

wisgoon
mj.x
ema.17
emperorr
last.sec
جرمایا
امانوئل

و یکی دو تا آی دی دیگه و همین آی دی فعلی که میدونم تا نهایت چند ساعت دیگه بن میشه !

واقعا نمیدونم این چه مسخره بازیه راه افتاده اینجا . این همه شبکه اجتماعی فیس بوک و توییتر و اینستاگرام و . . . همه دارن آزادانه فعالیت میکنن اونوقت ما ایجا واسه یه انجمن روزی 3 مرتبه باید یوزر درست کنیم چرا چون فلانی ازمون عقده گرفته . گندش رو در اوردین کافیه :general602:

@Forum Manager

بیا رسیدگی کن مومن

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
بعد از 4 ماه بلاخره دوباره یکی دو روز پیش این مشکل بازم حل شد !!
لطفا دوباره انگولک نفرمایید !!
چرا همچی میکنید خب ؟ قسمتون دادم تغییراتی دوباره ندید !! چی اضافه کردید بازم ؟ تبلیغات ؟ :| بازم مشکلم برگشت یک ماه نفس راحت کشیدم

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
انجمن همسایه که در حوزه ی فیلمو سریال فعالیت میکنه ، چطور مولتی یوزیرا رو شناسایی میکنه ؟
شما هم از همون روش استفاده کنید ، برای همیشه شر ترول ها رو از انجمن کم کنید .

به من پیام خصوصی بفرستید
شکایت خود را از طریق پیغام خصوصی به مدیر بخش مربوطه ارسال کنید تا رسیدگی شود
@Hamid2day
@Forum Manager

بخدا خسته شدم از بس ایگنور کردمو بلاک کردمو گزارش تخلف ارسال کردم بعد فقط پستهای اسپم پاک شد
پس کی میخواین با متخلفینی که بصورت مستمر بعد از هربار بن شدن میان دوباره نظم انجمن رو بهم میریزن جدی برخورد کنین

Last edited:

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
سلام
من یه تاپیک زده بودم در بخش بازارچه کنسول های بازی با این عنوان:
آرشیو بازی PS3 کامل و تست شده ، به قیمت مفت (بهترین فرصت برای همه دارندگان PS3 و گیمرها)
بازیها دیجیتالی بوده که هرکی خواست من کپی کنم روی هارد براش
امروز صبح میبینم تاپیک رو پاک کردین:
Your thread آرشیو بازی PS3 کامل و تست شده ، به قیمت مفت (بهترین فرصت برای همه دارندگان PS3 و گیمرها) was deleted. دلیل: بدون عکس با نام کاربری از بازی ها
من این همه سال هست که توی این فروم فعالیت دارم و میدونم قوانین رو ، عکس با نام کاربری کنار محتوای دیجیتال که روی هارد هست چجوری بگیرم آخه؟!!!!!!

منتظر پاسختون هستم
اگه امکان داره همون تاپیک رو بگردونین ، در غیر اینصورت بگین تا دوباره تاپیک بزنم
مرسی

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
متاسفانه بخش گردشگری تجاری شده و پرشده از تاپیکهایی تک پستی و بعضی هم تکراری که همه اونها در یک پست جا میشده و نهایتا هم به چند لینک ختم میشه (((حتی منبع مطالب هم لینک تبلیغاتی است))))و در نتیجه میبینیم صفحات اولیه بخش به لیستی از تاپیکهای یک عده خاص((صرفا جهت تبلیع تور و....)) اختصاص داده شده و تاپیکهای اعضا به صفحات انتهایی منتقل شده و اکثرا نخونده میمانند
با توجه به حذف شدن پست مربوط به این مشکل در بخش مربوطه موضوع را اینجا مطرح کردم
امیدوارم رسیدگی شود

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
ممنون از پیگیری تون
با من در تماس باشید
ممنونم
متاسفانه بخش گردشگری تجاری شده و پرشده از تاپیکهایی تک پستی و بعضی هم تکراری که همه اونها در یک پست جا میشده و نهایتا هم به چند لینک ختم میشه (((حتی منبع مطالب هم لینک تبلیغاتی است))))و در نتیجه میبینیم صفحات اولیه بخش به لیستی از تاپیکهای یک عده خاص((صرفا جهت تبلیع تور و....)) اختصاص داده شده و تاپیکهای اعضا به صفحات انتهایی منتقل شده و اکثرا نخونده میمانند
با توجه به حذف شدن پست مربوط به این مشکل در بخش مربوطه موضوع را اینجا مطرح کردم
امیدوارم رسیدگی شود

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
با همکار بخش مربوطه تماس بگیرید.
سلام
من یه تاپیک زده بودم در بخش بازارچه کنسول های بازی با این عنوان:
آرشیو بازی PS3 کامل و تست شده ، به قیمت مفت (بهترین فرصت برای همه دارندگان PS3 و گیمرها)
بازیها دیجیتالی بوده که هرکی خواست من کپی کنم روی هارد براش
امروز صبح میبینم تاپیک رو پاک کردین:
Your thread آرشیو بازی PS3 کامل و تست شده ، به قیمت مفت (بهترین فرصت برای همه دارندگان PS3 و گیمرها) was deleted. دلیل: بدون عکس با نام کاربری از بازی ها
من این همه سال هست که توی این فروم فعالیت دارم و میدونم قوانین رو ، عکس با نام کاربری کنار محتوای دیجیتال که روی هارد هست چجوری بگیرم آخه؟!!!!!!

منتظر پاسختون هستم
اگه امکان داره همون تاپیک رو بگردونین ، در غیر اینصورت بگین تا دوباره تاپیک بزنم
مرسی

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
ممنون از پیگیری تون
با من در تماس باشید
ممنونم
سلام
اقا همین الان بخش دیدنیهای ترکیه رو نگاه کنی صفحه اول پر شده از تاپیکهای تکراری کاربری بنام سمانه بقیه بخشها هم همینه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
سلام ، میشه این تبلیغ کوچیک سمت چپ پایین رو بردارید ، خیلی رو اعصابه ، فقط یه دایره ای می چرخه ، و دکمه ی بستن تبلیغات داره
یه نیم نگاهی هم به رضایت کاربرانتون داشته باشید مشالله تبلیغات زیاد دارین ، این گوشه رو دیگه بی خیال شین یا حداقل یه مقدار سر و سامون بهش بدین
من هر صفحه ای رو که باز میکنم باید دکمه ی بستن این تبلیغ رو بزنم ، این تبلیغ نیست ضد تبلیغه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام ، میشه این تبلیغ کوچیک سمت چپ پایین رو بردارید ، خیلی رو اعصابه ، فقط یه دایره ای می چرخه ، و دکمه ی بستن تبلیغات داره
یه نیم نگاهی هم به رضایت کاربرانتون داشته باشید مشالله تبلیغات زیاد دارین ، این گوشه رو دیگه بی خیال شین یا حداقل یه مقدار سر و سامون بهش بدین
من هر صفحه ای رو که باز میکنم باید دکمه ی بستن این تبلیغ رو بزنم ، این تبلیغ نیست ضد تبلیغه

سلام

http://forum.persiantools.com/threads/مشکل-با-تبلیغات.504974/page-2#post-9170310

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
بالا