برگزیده های پرشین تولز

عشق اول

esharje.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
سلام
اگه عشق اولتون الان برگرده،با تمام خیانت ها و نامردی هایی که در حقتون کرده،با تمامی زخم زبان ها و دل شکستن ها
با همه خاطرات خوب و بدی که با هم داشتید و بخاطر جدایی همه اون خاطراتو به خاک سپردید آیا حاضرید دوباره باهاش باشید؟
چرا نمیشه عشق اول رو فراموش کرد؟؟؟:(
عشق اول اگه اول بود که دیگه دوم ای در کار نبود
وال لا ....
حتما یک نبوده که قلبمون باز جا برا نفر بعد داشته

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
عشق اول اگه اول بود که دیگه دوم ای در کار نبود
وال لا ....
حتما یک نبوده که قلبمون باز جا برا نفر بعد داشته

این در مواردی هست که شما از اون دختر خانم جدا میشی ( به هر دلیلی )

ولی این جستار برای کسانی هست که دختر خانومه از این آقا پسران جدا شده ( اینا این جدایی رو نمی خواستن ولی چاره ایی جیز تحمل این واقعیت ندارن )

ibabak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام بچه ها ميخوام تجربه خودم بگم،الان سه سال و خورده ايى با يك دختر هستم و مثل زن و شوهريم،من تهرانم و اون كرمانشاه با هزار بدبختى پدر مادرم و راضى كردم و رفتم ديدمش.انصافا جفتمون خيلى خوبيم و اگه تعريف از خود نباشه،ماهم خيلى دعواها داشتيم و فحش و فحش كارى اما هميشه تو بغل هم اروم ميشيم،راستى ما ى سرى حرمت ها بينمون هست و نظر من اينكه اگه ى سرى از حرمت ها تو جامعه از بين نميرفت الان خيلى از اين كات كات بازيا نبود،اينكه احترام هم نگه ميداريم البته تاحدودى و اينكه ما از كوچكترين چيزها كه الان تو جامعه ما معنى نداره و خنده داره رو رعايت ميكنيم مثلا اجازه گرفتن دختر از پسر بخدا بعضى چيزاهست رابطرو خيلى قشنگتر ميكنه مثل اينكه هروقت بيرون چشمم به ى دختر ميفته سرم ميندازم پايين و اونجاست كه عشق حس ميكنم و قلبم قرص ميشه،برامون دعا كنيد بهم برسيم.ببخشيد زياد حرف زدم

606060

Registered User
لایک‌ها
260
پسر كو ندارد نشان از پدر عشق اول چون نهد معمار كج كه با اين در اگر در بحر در مانند در مانند

jcr7

Registered User
لایک‌ها
35
سرابی بیش نیست با اینکه همه،میگن میگی من تحفم فرق دارم ولی میری جلو میبینی ای داد ای بیداد ولی از صدتاش دوسه تاش خوب و درست ولی............

ibabak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام بچه ها ميخوام تجربه خودم بگم،الان سه سال و خورده ايى با يك دختر هستم و مثل زن و شوهريم،من تهرانم و اون كرمانشاه با هزار بدبختى پدر مادرم و راضى كردم و رفتم ديدمش.انصافا جفتمون خيلى خوبيم و اگه تعريف از خود نباشه،ماهم خيلى دعواها داشتيم و فحش و فحش كارى اما هميشه تو بغل هم اروم ميشيم،راستى ما ى سرى حرمت ها بينمون هست و نظر من اينكه اگه ى سرى از حرمت ها تو جامعه از بين نميرفت الان خيلى از اين كات كات بازيا نبود،اينكه احترام هم نگه ميداريم البته تاحدودى و اينكه ما از كوچكترين چيزها كه الان تو جامعه ما معنى نداره و خنده داره رو رعايت ميكنيم مثلا اجازه گرفتن دختر از پسر بخدا بعضى چيزاهست رابطرو خيلى قشنگتر ميكنه مثل اينكه هروقت بيرون چشمم به ى دختر ميفته سرم ميندازم پايين و اونجاست كه عشق حس ميكنم و قلبم قرص ميشه،برامون دعا كنيد بهم برسيم.ببخشيد زياد حرف زدم
اگه چندوقت پیش یادتون باشه من این پست دادم.حالاهم که دارم این پست میدم خداروشکر کم کم دارم ازدواج میکنم.ولی بدونید بچه ها همه عشق ها هم هوس و دروغ نیست

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

606060

Registered User
لایک‌ها
260
عشق اول چون نهد معمار كج تا ثريا ميرود ديوار كج
تن و بدن شاعر تو گور لرزيد

606060

Registered User
لایک‌ها
260
اگه چندوقت پیش یادتون باشه من این پست دادم.حالاهم که دارم این پست میدم خداروشکر کم کم دارم ازدواج میکنم.ولی بدونید بچه ها همه عشق ها هم هوس و دروغ نیست

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
احتمالا خرجت خيلي بره بالا
يا بايد تو كرمانشاه عروسي بگيري كه بايد فاميلاتو از تهرون ببري اونجا يا برعكس
اين عشق بد كوفتيه
خدا نصيب هيچ كسي نكنه
خيلي خرج ميذاره رو دست آدم

Roonia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
خوب نیست یک طرفه به قضیه نگاه کنیم.از کجا معلوم که خودمون به اون شخص خیانت نکرده باشیم؟خودمون باعث رنجشش نشده باشیم.شاید مشکل بیشتر ما نداشتن شناخت از طرف مقابل باشه.اگر اون فرد آدمی باشه که با یک نگاه یا چند تا حرف از شخص سومی بی خیال شما بشه این رو نمیشه گفت عشق.فکر میکنم رابطه ی بین ما و اون فردی که معشوقه به حساب میاد خیلی ساده تر از این باشه که بهش بشه گفت عشق یا دوست داشتن.و نمیتونیم در مورد خانم ها این طور قضاوت کنیم که زود چنچ میشن با یک نفر دیگه.همه ی اون ها این طور نیستند و همه ی مرد ها بهشون خیانت نشده.شاید اون فردی که از ما جدا شده (جدا از بحث جنسیتش ) دلایل خودش رو داشته باشه
------------------------------------
در مورد موضوع تایپیک هم باید بگم شروع دوباره رابطه ای که قبلا" قطع شده به نظرم زیاد جالب نیست.میتونه غمگین باشه و همچنین پر از اشکال.ولی اگر هر دو طرف از صمیم قلب با این موضوع مشکلی نداشته باشند و باور کنند هر دوی اون ها دلایل کافی خودشون رو برای قطع رابطه داشتند میتونوه زندگی زیبایی باشه.ولی به شرط این که از صمیم قلب باشه

واقعا آفرین، ای کاش فقط یک سوم مردم همچین درکی از عشق که اینقدر حس مقدسی است ، داشته باشند .ولی متاسفانه باید بگم که درک نادرست ما از عشق باعث شده به این حس پاک بی حرمتی بشه.

Roonia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام
خب شما چیکار کردید فراموشش کردید؟
به منم راهنمایی کنید تا منم مثل شما بشم و بودن و دور از جونش مرگش برام فرقی نکنه
چرا اینقدر عجله داری؟ سرماخوردگی که نگرفتی دو روزه خوب بشی، زمان می خواد داداشم اونم خیلییییییییی
عشقه شوخی که نی.

Parsicoola

Registered User
لایک‌ها
57
چه عشقی چه کشکی .. چه دوغی . حتما اینو شنیدید که میگن عشق و هورمون جنسی از یه قسمت تو مغز ترشح میشه. به قول یکی از دوستام که اطلاعات علمیش تو این زمینه زیاده .. میگه هدف فقط تولید مثل و بقای نسله و عشق بهونه ای برای به وجود اومدن اونه و موندن دونفر باهم وابستگی و عادت میشه ممکنه پس از یه مدت کم و زیاد بشه .

Sent from my GT-I9502 using Tapatalk

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
چه عشقی چه کشکی .. چه دوغی . حتما اینو شنیدید که میگن عشق و هورمون جنسی از یه قسمت تو مغز ترشح میشه. به قول یکی از دوستام که اطلاعات علمیش تو این زمینه زیاده .. میگه هدف فقط تولید مثل و بقای نسله و عشق بهونه ای برای به وجود اومدن اونه و موندن دونفر باهم وابستگی و عادت میشه ممکنه پس از یه مدت کم و زیاد بشه .

زیاد مستند ها آبکی و چوسکی شبکه ها ماهوارده نگاه نکن مخرب ذهنته
اینا فقط دنبال یه چیزا خاصن
همون شبکه هایی که جدیدن میگن خدا هم موجود فضایین
و خودشون رنسانس کننده خطاب میکنن
کسی که از خودش تعرف و تمجید کنه پشمکی بیش نیست

Parsicoola

Registered User
لایک‌ها
57
زیاد مستند ها آبکی و چوسکی شبکه ها ماهوارده نگاه نکن مخرب ذهنته
اینا فقط دنبال یه چیزا خاصن
همون شبکه هایی که جدیدن میگن خدا هم موجود فضایین
و خودشون رنسانس کننده خطاب میکنن
کسی که از خودش تعرف و تمجید کنه پشمکی بیش نیست
عزیز حدست کاملا اشتباه بود .. من نه ماهواره دارم نه خوشم میاد وقتمو پای این چیزا هدر بدم. من توی این پست نه از خدا حرفی زدم و نه از خودم تعریف و تمجید کردم !!!!! بنده نظر خودمو گفتم چه مورد رضایت شما دوست خوبم باشه چه نباشه. کسایی که باهام موافقن تایید میکنن اونایی هم که نیستن نظراتشون محترمه. طوری نکنین که طوری بشود..:)) در ضمن به کسی توهین نکردم که بخوام توهین بشنوم از دوستان!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
عزیز حدست کاملا اشتباه بود .. من نه ماهواره دارم نه خوشم میاد وقتمو پای این چیزا هدر بدم. من توی این پست نه از خدا حرفی زدم و نه از خودم تعریف و تمجید کردم !!!!! بنده نظر خودمو گفتم چه مورد رضایت شما دوست خوبم باشه چه نباشه. کسایی که باهام موافقن تایید میکنن اونایی هم که نیستن نظراتشون محترمه. طوری نکنین که طوری بشود..:)) در ضمن به کسی توهین نکردم که بخوام توهین بشنوم از دوستان!

نظر شما دقیقا کپی برابر اصل حرف ها گفته شده در یکی از همون مستند ها آبکی هست که بار ها تکرار شده

مستند هایی که شأن و ماهیت انسان میخوان در حد زندگی حیوانی پایین بکشن

Parsicoola

Registered User
لایک‌ها
57
نظر شما دقیقا کپی برابر اصل حرف ها گفته شده در یکی از همون مستند ها آبکی هست که بار ها تکرار شده

مستند هایی که شأن و ماهیت انسان میخوان در حد زندگی حیوانی پایین بکشن
دوست عزیز من که نیومدم بشینم این مزخرفاتو نگا کنم و ازشون نوت برداری کنم!! بازم میگم این حرفا کاملا کارشناسی شده و اثبات شدس. شما نشستی با دقت نگا کردی بعد میگی حرف من کپی برار اصل این سریالاس؟!! اینکه این نظرات با ماهیت شخصیت شما جور درنمیاد به خودتون مربوطه نه منی که میخوام به صورت علمی برخورد کنم. اینجوری نیس که شما بیاین به زور یک حرفی به بقیه بزنین و دیگران حتما حتما قبول کنن. دوروبرتون رو نگاه کنین.. کشتار ... قتل و خونریزی .. تجاوز .. سر بریدن.. همنوع خواری .. اینا ماهیت انسانه ( خصوصیات حیوانی) توام با مهر و دوستی و صفا و صمیمیت. انسان هم جزو همین طبیعته زیبا و زشت هست .. تازه خصوصیات بعضی از همین حیوانات از انسان نماها قشنگ تره! یکمی فک کنین بعد جواب بدین

بالا