برگزیده های پرشین تولز

فارکس؛ تجارت برتر

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
با سلام
من دیدم که در این قسمت دوستان روش‌های زیادی برای کسب درآمد پیشنهاد دادن که بنظر من هر روشی که مارو به درآمد برسونه خوبه.
ولی من هیچ کار و برنامه و سایتی ندیدم که دائمی باشه بجز فارکس. فقط مشکل اینه که سایتهای فارکس همشون فیلتره ولی پلتفرم معاملاتی که تمام کارمون با اون هست به راحتی در دسترس هست.
دوستانی که دنبال کارهای اینترنتی هستن خیلیاشون با فارکس آشنایی دارن و حرف منو تایید می کنن.
البته ورود بدون آموزش به فارکس مساویه با شکست قطعی ولی اگر خوب آموزش ببینید و مقداری سرمایه بزارید و به مرور گسترشش بدین حتی میتونید به عنوان شغل اول روی این کار حساب کنید. درست مثل همه جای جهان (البته غیر از ایران)
من با بروکرهای «آلپاری» و «آی اف سی» کار کردم و الان به دلایل زیادی بروکر XM رو انتخاب کردم.
XM دارای 3 مدل حساب معاملاتی هست: میکرو - استاندارد و حساب صفر که در آخری اسپرد برای جفتای ارز اصلی صفر هست.
ضمنا اگر بخواین بروکر رو تست کنید بعد از ثبت نام کامل و وریفای کردن اون میتونید درخواست 30 دلار هدیه عضویت کنید که در حسابی میکرو به شما میدن و می تونید باهاش کار کنید و فقط سود رو می تونید برداشت کنید. البته بعد از معامله به اندازه 5 لات میکرو که اقلا معاملات 10 دقیقه باز بمونن. که به راحتی میشه بهش رسید.
من اول با همون کار کردم و تقریبا توی یک هفته ولی چون به روش اسکالپ علاقه دارم حساب صفر باز کردم و دارم باهاش کار می کنم.
توی سایت پشتیبانی آنلاین فارسی نداره ولی وقتی بهشون ایمیل بزنید و سوال بپرسید کارشناسای ایرانیشون باهاتون تماس می گیرن و به همه سوالاتتون جواب میدن.
کلا از کارشون خوشم اومده.
XM از سال 2009 در قبرس شروع به فعالیت کرد. در ایکس ام در حسابهایس استاندارد و میکرو اسپرد 2 به بالا و در حساب صفر در جفت های اصلی ارز صفر
دوستانی که با فارکس آشنایی ندارن من دارم توی وبلاگ (که توی امضای من هست) بطور کامل آموزش کار در فارکس رو قرار می دم
موفق باشید

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
XM‌ بابیت هر یک لات معامله استاندارد 10 دلار هدیه پرداخت می کند.

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
زياد تابلو نکن برادر حکمش تحصيل مال از راه نامشروع هست که جرمش اگه بپيچن به پرو پات نگران کننده هست
برا يه دوتا پورسانت که اونم تا يه چند ماه ديگه ميدی ميره تو همين فارکس گرفتار نشی

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
دوست عزیز فارکس در دوره احمدی نژاد به خاطر نداشتن علمش ممنوع شد
فارکس همین الان در بانک مرکزی هم توسط متخصصینشون انجام میشه
اگه کار در فارکس نامشروعه پس قطعا در بورس ایران هم نامشروعه. من حدود 12 سال قبل اینجا کار در مینی جابهای کراود فلوور رو آموزش دادم و همونوقتم گفتم تمام کارام بخاطر سرمایه اولیه در فارکس هست. اینم لینکش
قطعا هیچ کاری مطمئنتر از فارکس در اینترنت نیست البته اگر آموزشش رو دیده باشید.
این بروکر 30 دلار هدیه در یک حساب میکرو میده که تا هر وقت خواستین می تونید توی همون کار کنید و هیچ پولی واریز نکنید.
در وضعیت فعلی هر کاری که مردم رو به درآمد برسونه مشروعه آقای عزیز
موفق باشید

Last edited:

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یادگیری فارکس خیلی مشکله؟

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
معمولا علاوه بر مطالعه کتابهای فارکس توصیه میشه مدتی با حساب دمو کار کنید تا استراتژی های معاملاتی رو در اون حساب تمرین کنید.

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
می خوام یه منبعی باشه که ساده توضیح بده تا بهتر بشه یاد گرفت

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
پویا جان کار ساده ای نیست ولی کتابهای زیادی توی بازار هست. بصورت پی دی اف هم توی اینترنت زیاده
خودمم توی وبلاگ سعی می کنم آموزش بزارم و هر جا سوال کنید پاسخگو هستم.
می خوام یه منبعی باشه که ساده توضیح بده تا بهتر بشه یاد گرفت

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
دوست عزیز فارکس در دوره احمدی نژاد به خاطر نداشتن علمش ممنوع شد
فارکس همین الان در بانک مرکزی هم توسط متخصصینشون انجام میشه
اگه کار در فارکس نامشروعه پس قطعا در بورس ایران هم نامشروعه. من حدود 12 سال قبل اینجا کار در مینی جابهای کراود فلوور رو آموزش دادم و همونوقتم گفتم تمام کارام بخاطر سرمایه اولیه در فارکس هست. اینم لینکش
قطعا هیچ کاری مطمئنتر از فارکس در اینترنت نیست البته اگر آموزشش رو دیده باشید.
این بروکر 30 دلار هدیه در یک حساب میکرو میده که تا هر وقت خواستین می تونید توی همون کار کنید و هیچ پولی واریز نکنید.
در وضعیت فعلی هر کاری که مردم رو به درآمد برسونه مشروعه آقای عزیز
موفق باشید
شما رفرال بگير نميخاد منو قانع کنی

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
دوستان عزیزی که به تازگی وارد این کار می شوند تا زمانی که خود بطور کامل آموزش ببینند می توانند از اکسپرت ها و یا سیگنال دهندگان کمک بگیرند که هر دو مورد در سایت تولیدکننده متاتریدر موجود می باشد.البته توصیه میشه که خودتون به مرور آموزش ببینید و خودتون کنترل سرمایتون رو به عهده بگیرید.

1. اکسپرت ها:

برنامه هایی هستند که از قبل تنظیم شده اند تا بطور اتوماتیک اقدام به خرید یا فروش نمایند.(در صورت باز بودن متاتریدر) البته برنامه هایی که برای کار مناسب باشند معمولا پولی هستند و باید خریداری شوند ولی اکسپرتهای رایگان نیز در بازار وجود دارد.

لینک خرید یا دانلود اکسپرت

2. سیگنال دهندگان:

عده ای هستند که در ازای اتصال به اکانت آنها مقداری از شما پول می گیرند و هنگامی که معامله ای باز کنند بطور اتوماتیک آن معامله در اکانت شما نیز باز می شود.(در صورت باز بودن متاتریدر)
بین سیگنال دهنده ها هم موارد رایگان هست ولی باید به میانگین کارکرد و مهارتشان توجه کنید.

لینک سیگنال دهندگان

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اقا این سیگنال دهنده ها که معرفی کردید همشون رایگان هستن؟ کدومشون بهتره؟ چون من اصلا نمیدونم این اطلاعاتی که برای هر کدوم نوشته منظور چی هست

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
اقا این سیگنال دهنده ها که معرفی کردید همشون رایگان هستن؟ کدومشون بهتره؟ چون من اصلا نمیدونم این اطلاعاتی که برای هر کدوم نوشته منظور چی هست

نه دوست عزیز شاید 3-4 تاشون رایگان باشه. کلا توی بحث فارکس هم ضرر و زیان هست و هم سود. مسئله اینه که بتونی طوری معامله کنی که بیشترش سود باشه.
در مورد اطلاعاتی که میگین نمی فهمین منظورش چیه و مفاهیم فارکس به مرور تو وبلاگ و اینجا توضیح میدم ولی اگه سوالی به نظرتون رسید اگه بپرسید حتما جواب میدم و دوستان فارکس کار هم احتمالا اینجا هستن که در پاسخگویی کمک کنن.

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
با سلام به دوستان عزیز
مطمئنا دوستانی در اینجا هستن که بصورت حرفه ای فارکس رو انجام میدن ولی من در اینجا فقط برای دوستانی که با مفاهیم فارکس آشنایی ندارن تعدادی از اونها رو برای آشنایی دوستان توضیح میدم .
1. پیپ: اگر قیمت برابری ارزی مثل EURUSD را 1.0585 فرض کنیم هر 1 واحد تغییر در رقم چهارم اعشار آن را به بالا یا پایین 1 پیپ گویند. به عبارت ساده تر اگر قیمت این عرض از 1.0585 به 1.0586 افزایش پیدا کند می گوییم یک پیپ افزایش داشته است.
2. لات: هر لات استاندارد برابر با 100 هزار دلار و هر لات میکرو برابر با 10 هزار دلار می باشد.
3. لوریج یا اهرم (Leverage) : چون مقدار سرمایه کاربران عادی برای کار در فارکس ناچیز است و سود آن هم طبیعتا بسیار ناچیز میشود. کارگزاری های فارکس مقداری بین 2 تا 3000 برابر سرمایه ی شما را افزایش می دهند(در هر کارگزاری این مقدار اهرم متفاوت است) که البته غیرقابل برداشت است و فقط این امکان را به شما می دهد تا با سرمایه کم خود بتوانید سود قابل توجهی کسب کنید. البته لوریج باعث زیان شدید هم هست و همانطور که در موقع سود به نفع شماست در زیان هم به همان مقدار به ضرر شماست و این امکان وجود دارد که کل سرمایه نابود شود. (به همین علت می گوییم بدون آموزش وارد نشوید) به طور مثال اگر شما 50 دلار در حساب میکرو با لاریج 500 داشته باشید میتوانید تا 25000 دلار معامله انجام دهید که برابر با 2.5 لات میکرو می باشد.
4. مارجین (Margin): مقداری از سرمایه که در معامله شرکت داده می شود را مارجین گویند و مقدار سرمایه ای که دست نخورده مانده مارجین آزاد یا Free margin گفته می شود.
5. اکوئیتی (Equity): موجودی حساب بعلاوه سود یا ضرر معامله باز را اکوئیتی میگویند.
اگر سوالی بود در خدمتم

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
داداش از بین سیگنال دهنده هایی که معرفی کردی کدومشون رایگان هستن

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
داداش از بین سیگنال دهنده هایی که معرفی کردی کدومشون رایگان هستن
توی همونجا قسمتی هست که میتونی موردی که میخوای دنبالش بگردی فیلتر کنی.
اول باید کسایی که متاتریدر 4 کار می کنن پیدا کنی. بعد میری قسمت فیلتر و در اونجا جلوی Subscription Fee که پیش فرض 0 تا 1000 هست هر دو رو 0 میکنی. فعلا 3 تا یا 4 تا هستن که رایگان کار می کنن ولی بین اونا FastMoney بهتره بنظرم. ولی همین دیروز دیدم 140 دلار ضرر داده بود.
به هر حال تو کار هم سود هست هم ضرر. ولی در کل بنظرم توی سیگنال دهندگان رایگان بهتره از بقیه

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
روزهای شنبه و یکشنبه بازار جهانی تعطیلی و طبیعتا بازار فارکس هم تعطیله.
دوشنبه روز اول کاری هست.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
با اجازه استارتر
من الان در حال حاضر مشغول فعالیتم (البته بیشتر در بورس خودمون اما در اصل اساس کارم تکنیکال هستش) اگر در مورد تکنیکال سوالی باشه تا جاییکه بتونم در خدمت دوستان هستم
اون دسته از افرادی هم که علاقمند هستن و میخوان از صفر شروع کنن همینطور

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
با اجازه استارتر
من الان در حال حاضر مشغول فعالیتم (البته بیشتر در بورس خودمون اما در اصل اساس کارم تکنیکال هستش) اگر در مورد تکنیکال سوالی باشه تا جاییکه بتونم در خدمت دوستان هستم
اون دسته از افرادی هم که علاقمند هستن و میخوان از صفر شروع کنن همینطور

ممنون داداش حتما به درد همه میخوره.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
ممنون داداش حتما به درد همه میخوره.
ممنونم
بله به نظر من بدون تحلیل و یا بدون تکنیکال و علم و آگاهی و آموزش اصلا نباید سمت معاملات در بورس و فارکس رفت
و البته برعکسش
چنانچه قوی وارد کار بشید بسیار شیرین و پرسود خواهد بود

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام به دوستان عزیز
مطمئنا دوستانی در اینجا هستن که بصورت حرفه ای فارکس رو انجام میدن ولی من در اینجا فقط برای دوستانی که با مفاهیم فارکس آشنایی ندارن تعدادی از اونها رو برای آشنایی دوستان توضیح میدم .
1. پیپ: اگر قیمت برابری ارزی مثل EURUSD را 1.0585 فرض کنیم هر 1 واحد تغییر در رقم چهارم اعشار آن را به بالا یا پایین 1 پیپ گویند. به عبارت ساده تر اگر قیمت این عرض از 1.0585 به 1.0586 افزایش پیدا کند می گوییم یک پیپ افزایش داشته است.
2. لات: هر لات استاندارد برابر با 100 هزار دلار و هر لات میکرو برابر با 10 هزار دلار می باشد.
3. لوریج یا اهرم (Leverage) : چون مقدار سرمایه کاربران عادی برای کار در فارکس ناچیز است و سود آن هم طبیعتا بسیار ناچیز میشود. کارگزاری های فارکس مقداری بین 2 تا 3000 برابر سرمایه ی شما را افزایش می دهند(در هر کارگزاری این مقدار اهرم متفاوت است) که البته غیرقابل برداشت است و فقط این امکان را به شما می دهد تا با سرمایه کم خود بتوانید سود قابل توجهی کسب کنید. البته لوریج باعث زیان شدید هم هست و همانطور که در موقع سود به نفع شماست در زیان هم به همان مقدار به ضرر شماست و این امکان وجود دارد که کل سرمایه نابود شود. (به همین علت می گوییم بدون آموزش وارد نشوید) به طور مثال اگر شما 50 دلار در حساب میکرو با لاریج 500 داشته باشید میتوانید تا 25000 دلار معامله انجام دهید که برابر با 2.5 لات میکرو می باشد.
4. مارجین (Margin): مقداری از سرمایه که در معامله شرکت داده می شود را مارجین گویند و مقدار سرمایه ای که دست نخورده مانده مارجین آزاد یا Free margin گفته می شود.
5. اکوئیتی (Equity): موجودی حساب بعلاوه سود یا ضرر معامله باز را اکوئیتی میگویند.
اگر سوالی بود در خدمتم
برای انجام معامله این قوانین را بلد باشیم کافیه؟ و همچنین دریافت سیگنال از fastmoney ؟

بالا