برگزیده های پرشین تولز

فروش فروشگاه کارت های iTunes Gift Card, GooglePlay, XBOX Live, PSN, Skype, Nintendo به ارزانترین قیمت!!!

yoosef_st

Registered User
لایک‌ها
11
آقا چرا هیشکی جواب نمیده؟
طبق توضیحاتی که من خوندم نمیشه این گلدها رو روی اکانتی که قبلا گلدداشته استفاده کرد.
ولی اگر قبلا گلد استفاده نکرده باشیم دیگه مشکلی نداره؟ میشه هر تعداد که میخایم استفاده کنیم از این اکانتها؟

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
دوستان یک عدد گیفت کارت PSN 50 دلاری از سایت ایشون خریداری کردم که میزنم میگه استفاده شده ، بهشون پ.خ دادم ، منتظرم جواب بدن.
انشالله هرچه زودتر پیگیری کنند.

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
دوستان یک عدد گیفت کارت PSN 50 دلاری از سایت ایشون خریداری کردم که میزنم میگه استفاده شده ، بهشون پ.خ دادم ، منتظرم جواب بدن.
انشالله هرچه زودتر پیگیری کنند.
به ایشون ایمیل زدم و بعد از تاخیر حدود 12 ساعته مشکل رو برطرف کردن و یه کد دیگه بهم دادن که سالم بود.

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
سلام
آقا یه سوالی
چرا اکانت 14 روزه به نسبت 1 ماهه انقدر ارزونتره؟
چه فرقی دارن مگه؟
مشکلی پیش نمیاد اگر مثلا من 5 تا اکانت 14 روزه بخرم؟
دوست من اکانت های زیر 1 ماهه جزو اکانت های پرمیوم گلد حساب نمیشن و نمیتونید از همه ی امکانات اکانت های گلد استفاده کنید ، مثلا مایکروسافت هر ماه 3 تا بازی رایگان برای کاربر های گلد میذاره که کسایی که گلد 14 روزه دارند نمیتونند این بازی ها رو رایگان بگیرن ، دلیل اینکه قیمتشون ارزونه اینه. اکانت های 14 روزه فقط به درد کسایی میخوره که فقط میخوان یه بازی رو آنلاین بازی کنند برای مدت 14 روز.
شما اگه 5 تا اکانت 14 روزه بگیرید و روی اکاننتون اکتیو کنید بازم جزو یوزر های گلد حساب نمیشید.

AmirTakro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوست من اکانت های زیر 1 ماهه جزو اکانت های پرمیوم گلد حساب نمیشن و نمیتونید از همه ی امکانات اکانت های گلد استفاده کنید ، مثلا مایکروسافت هر ماه 3 تا بازی رایگان برای کاربر های گلد میذاره که کسایی که گلد 14 روزه دارند نمیتونند این بازی ها رو رایگان بگیرن ، دلیل اینکه قیمتشون ارزونه اینه. اکانت های 14 روزه فقط به درد کسایی میخوره که فقط میخوان یه بازی رو آنلاین بازی کنند برای مدت 14 روز.
شما اگه 5 تا اکانت 14 روزه بگیرید و روی اکاننتون اکتیو کنید بازم جزو یوزر های گلد حساب نمیشید.
اکس باکس زو نمیدونم ، ولی در پلی استیشن به تمامی امکانات پلاس دستزسی دارند ، دلیل قیمت ارزان ، این هست که این ها برا دارندگان کردیت کارت و هر اکانت به صورت رایگان هست و فقط یک بار قابل استفاده هست و مگر اینکه با اکانت های مختلف تهیه بشه و به صورت پرایمری شیر بشه برای بقیه

amir guardian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یه سوال پیش اومده
گیفت ea 20 دلاری بگیرم و یه محصول 20 دلاری بخوام بگیرم روش مالیات میاد یا میشه با همین خریدش؟
از origin میخوام خرید کنم

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
یک عدد استیم کارد 50$ خرید شد چند روز پیش از فروشگاه ایشون.تحویل انی و بدون مشکل فعال شد.خرید دوم هست.

OM1D

Registered User
لایک‌ها
61
یه سوال پیش اومده
گیفت ea 20 دلاری بگیرم و یه محصول 20 دلاری بخوام بگیرم روش مالیات میاد یا میشه با همین خریدش؟
از origin میخوام خرید کنم
فکر نکنم مالیات بیاد چون کارت های خرد مثل یک دلاری و دو دلاری برای تامین هزینه مالیات محصولات فروخته نمیشه و همه مشتریان کارت های 20 و 60 خریداری میکنند

bluemorteza69

Registered User
لایک‌ها
226
گیفت کارت ۴۰ دلاری خریداری شد از سایت فوری تحویل گرفتم
اقا ما رو تو لیست تخفیفات قرار بده زیاد خرید کردیم از شما

OM1D

Registered User
لایک‌ها
61
گیفت کارت ۴۰ دلاری خریداری شد از سایت فوری تحویل گرفتم
اقا ما رو تو لیست تخفیفات قرار بده زیاد خرید کردیم از شما
برای دریافت تخفیف ایمیلتون رو از تلگرام یا ایمیل سایت اطلاع بدید تا تخفیف همیشگی رو روی حساب شما اعمال کنم . تشکر

majidkamalibio90

Registered User
لایک‌ها
98
سلام
کیفت پلی انگلیس هم موجود دارید؟

hooshi30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
سلام نرم افزار talku میتونید کردیت بخرید چطوری کد یا لینک بدم

فرستاده شده از SM-N900ِ من با Tapatalk

OM1D

Registered User
لایک‌ها
61
دوست عزیز تو سایت زده خرید play store فقط مخصوص اکانت آمریکا یعنی موقع ساختم اکانت کشور رو بزنیم آمریکا؟ من الان ساختم و زدم ولی تلفن رو ایران زدم اگر اکانت بگیرم میتونم استفاده کنم؟
سلام . بله باید کشور آمریکا باشه و آیپی رو به آمریکا تغییر بتونید تا بدون مشکل خرید کنید

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
خرید اکس باکس لایو 12 ماهه از ایشون با قیمتی مناسب.امتیاز مثبت هم دادم خدمتتون

bluemorteza69

Registered User
لایک‌ها
226
دوست عزیز مبلغ ۳ دلاری خیلی گرون هست
اگه ۵ دلاری بود یه چیزی

OM1D

Registered User
لایک‌ها
61
دوست عزیز مبلغ ۳ دلاری خیلی گرون هست
اگه ۵ دلاری بود یه چیزی
متاسفانه علت گرونی نبود این محصول از سمت سورس و گرون خریدن خود ما هستش .. برای پی اس ان هم که 5 دلاری نداریم اصلاً

namjou

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام 25 دلاری کی موجود میشه

بالا