برگزیده های پرشین تولز

كمك

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
مشکل از ای اس پیته!!!!!! من راحت میرم ومیام و مشکلی هم نداره!!!!!و پیغام Service Unavailable احتمالا خودشون سرویس هاستتو غیر فعال کردن!!!!!!!! اینو دیگه فقط خودشون میدونن!!!
من که از اول تو لینوکس بودم!! اینو از کسای که با هردو کار کردن باید بپرسی!!
امتی رو لینوکس رو خودشون نصب می کنن(البته اگه بخواهی!) و بی دو که نصب نمی کنن ولی از تو فانتاستیکو میتونی نصب کنی راحته! رو ویندوز که همش گردن خودت هست!
فروم هم از تو فانتاستیکو نصب میشه! با دوسه تا کلیک!!و دوسه تا فایل که بریزی فارسی میشه! البته توصیه می کنم چون وارد نیستی اول رو کامپیوتر خودت نصب کن!! تا کار باهاش رو یاد بگیری!!
پنل دو لینوکس دتا دیتا بس داره و 30000 هست که من 15000 اولش دادم و 15000 چند ماه دیگه میدم!!!!!! چک مک هم نمی خاد چون اگه دیر پولو بدی خوب سایتتو می بندن دیگه!!!!!!اول با امیر هماهنگ کردم بعد از تو هاستینگ ثبت نام و بعد پولو ریختم به حساب!!!!!!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
مشکل از ای اس پیته!!!!!! من راحت میرم ومیام و مشکلی هم نداره!!!!!و پیغام Service Unavailable احتمالا خودشون سرویس هاستتو غیر فعال کردن!!!!!!!! اینو دیگه فقط خودشون میدونن!!!
من که از اول تو لینوکس بودم!! اینو از کسای که با هردو کار کردن باید بپرسی!!
امتی رو لینوکس رو خودشون نصب می کنن(البته اگه بخواهی!) و بی دو که نصب نمی کنن ولی از تو فانتاستیکو میتونی نصب کنی راحته! رو ویندوز که همش گردن خودت هست!
فروم هم از تو فانتاستیکو نصب میشه! با دوسه تا کلیک!!و دوسه تا فایل که بریزی فارسی میشه! البته توصیه می کنم چون وارد نیستی اول رو کامپیوتر خودت نصب کن!! تا کار باهاش رو یاد بگیری!!
پنل دو لینوکس دتا دیتا بس داره و 30000 هست که من 15000 اولش دادم و 15000 چند ماه دیگه میدم!!!!!! چک مک هم نمی خاد چون اگه دیر پولو بدی خوب سایتتو می بندن دیگه!!!!!!اول با امیر هماهنگ کردم بعد از تو هاستینگ ثبت نام و بعد پولو ریختم به حساب!!!!!!

مهرداد دستت درد نكنه
اره شايد حق با شماست شايد مشكل ازاي اس پي شهر ما باشه
نمي دونم شايد هاستم رو بستن ولي معلوم نيست چرا هيچي هم به من نگفتن ايميل هم فرستادند جواب نمي دهند براي همين مي خواهم از اينجا هاست بگيرم اون هاستو از وطن هاست (www.vatanhost.com) مجاني گرفتم براي همين نمي شه به اينا اطمينان كرد فقط خدا كنه دامينو به اسمم ثبت كنندو وبذارند به اينجا انتقالش بدم خوب شود تو هاستم هنوز زياد چيزي نذاشته بودم (اگر لج نكنند خوبه)
دامين من www.iroonikids.com
ببين اين فرومي كه تو اينجا هست با هاست لينوكس است ؟
ببين تو هاست لينوكس ازphp و asp پشتيباني مي كنه مي شه استفاده كرد! :( وهمچنين Php-nuke رو پشتيباني ميكنه ؟
آيا از چند تا برنامه مي شه استفاده كرد مثلا asp , php ,asp-rider, Php-nuke ميشه با هم استفاده كرد؟
هاست لينوكس مشكل نيست (من فكر مي كنم شبيه همون لينوكسي كه سيستم عامل براي كامپيوتر است اگر باشه كه مشكله)
ببينم شما گفتي كه اين هاستي رو كه قسطي گرفتي قسط اول را 15000 تومانو دادي وقسط دومو چند ماه بعد دادي(چند ماه يعني؟) يعني 3 ماه ديگه يعني من هاست 1 مي تونم اين طوري قسط ببندم اين مسئولش هم كه جواب ما رو نمي ده :( يعني هاست اول لينوكس كه 15000 تومان است در دو قسط قسط اول 7500 ومثلا مي شه دوماه بعد قسط 7500 تومان راداد اخه هنوز امير واحسان هنوز جوابمو ندادند :eek:

يه چيز ديگه اقا مهرداد با اين كسري چه كشكلي داري خرجا مي ري اونم مي ايد ;)
كسي مي تونه جوابمو بده مهرداد شما هم اينو اگر مي توني جواب بده
منتظرم
[email protected]

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
مهرداد دستت درد نكنه
اره شايد حق با شماست شايد مشكل ازاي اس پي شهر ما باشه
نمي دونم شايد هاستم رو بستن ولي معلوم نيست چرا هيچي هم به من نگفتن ايميل هم فرستادند جواب نمي دهند براي همين مي خواهم از اينجا هاست بگيرم اون هاستو از وطن هاست (www.vatanhost.com) مجاني گرفتم براي همين نمي شه به اينا اطمينان كرد فقط خدا كنه دامينو به اسمم ثبت كنندو وبذارند به اينجا انتقالش بدم خوب شود تو هاستم هنوز زياد چيزي نذاشته بودم (اگر لج نكنند خوبه)
دامين من www.iroonikids.com
ببين اين فرومي كه تو اينجا هست با هاست لينوكس است ؟
ببين تو هاست لينوكس ازphp و asp پشتيباني مي كنه مي شه استفاده كرد! :( وهمچنين Php-nuke رو پشتيباني ميكنه ؟
آيا از چند تا برنامه مي شه استفاده كرد مثلا asp , php ,asp-rider, Php-nuke ميشه با هم استفاده كرد؟
هاست لينوكس مشكل نيست (من فكر مي كنم شبيه همون لينوكسي كه سيستم عامل براي كامپيوتر است اگر باشه كه مشكله)
ببينم شما گفتي كه اين هاستي رو كه قسطي گرفتي قسط اول را 15000 تومانو دادي وقسط دومو چند ماه بعد دادي(چند ماه يعني؟) يعني 3 ماه ديگه يعني من هاست 1 مي تونم اين طوري قسط ببندم اين مسئولش هم كه جواب ما رو نمي ده :( يعني هاست اول لينوكس كه 15000 تومان است در دو قسط قسط اول 7500 ومثلا مي شه دوماه بعد قسط 7500 تومان راداد اخه هنوز امير واحسان هنوز جوابمو ندادند :eek:

يه چيز ديگه اقا مهرداد با اين كسري چه كشكلي داري خرجا مي ري اونم مي ايد ;)
كسي مي تونه جوابمو بده مهرداد شما هم اينو اگر مي توني جواب بده
منتظرم
[email protected]

بابت دامینت اگه پول دادی شاید بزارن!!دی ان استو عوض کنی!!
فروم اینجا رو لینوکسه
تو لینوکس از php پشتیبانی میکنه ولی از asp باید بری تو هاست ویندوز- مشکلی برا نصب نوک هم نداری تو لینوکس-ببین تو پلان 1 لینوکس یه دیتا بس می دند و فقط یه برنامه که از دیتا بس استفاده میکنه میتونی بزاری و تو پلان 2 - دوتا دیتا بس میدند!! البته میشه کاری کرد که چندتا برنامه از یه دیتا بس استفاده بکنن ولی ساده نیست!!
ولی اگه زوپ یا نیوک رو نصب کنی به راحتی می تونی از ماژول های فروم در داخل اونا استفاده بکنی(اگه بری تو فروم من می بینی که یه فروم در قلب اون +ورد پرس نصب شده-تازه اون فروم رو بعدا به آی پی بی که یه فروم قویتر و مثل اینجاست عوض می کنم!!))!!و با همون دیتا بس و اگرنه بابت یه دیتابس اضافه 4000 باید اضافه بسلفی!!
قسط دوم رو هنوز ندادم قرار 4 ماهه دیگه بدم!!!!!! نمی دونم همین کارو واسه پلان یک هم میکنن یا نه!!!!!!ولی فکر کنم واسه اینکه دست از سر کچلشون ورداری برات یه کاری بکنن!!!البته من با امیر خان کنار اومدم amir اون بیشتر حال و حوصله داره و من هم مخشو زدم تا راضی شد!!

شما تازه واردی خبر نداری!!!!!!! ما با این کسری و شایان و جی تی مکث و فریده و جدیدا شرلوک !!!!!!فروم رو ترکوندیم!!!!!!!!!!هرجا بری یکیمون و بعضی وقتا هممون هستیم!!!!!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
بابت دامینت اگه پول دادی شاید بزارن!!دی ان استو عوض کنی!!
فروم اینجا رو لینوکسه
تو لینوکس از php پشتیبانی میکنه ولی از asp باید بری تو هاست ویندوز- مشکلی برا نصب نوک هم نداری تو لینوکس-ببین تو پلان 1 لینوکس یه دیتا بس می دند و فقط یه برنامه که از دیتا بس استفاده میکنه میتونی بزاری و تو پلان 2 - دوتا دیتا بس میدند!! البته میشه کاری کرد که چندتا برنامه از یه دیتا بس استفاده بکنن ولی ساده نیست!!
ولی اگه زوپ یا نیوک رو نصب کنی به راحتی می تونی از ماژول های فروم در داخل اونا استفاده بکنی(اگه بری تو فروم من می بینی که یه فروم در قلب اون +ورد پرس نصب شده-تازه اون فروم رو بعدا به آی پی بی که یه فروم قویتر و مثل اینجاست عوض می کنم!!))!!و با همون دیتا بس و اگرنه بابت یه دیتابس اضافه 4000 باید اضافه بسلفی!!
قسط دوم رو هنوز ندادم قرار 4 ماهه دیگه بدم!!!!!! نمی دونم همین کارو واسه پلان یک هم میکنن یا نه!!!!!!ولی فکر کنم واسه اینکه دست از سر کچلشون ورداری برات یه کاری بکنن!!!البته من با امیر خان کنار اومدم amir اون بیشتر حال و حوصله داره و من هم مخشو زدم تا راضی شد!!

شما تازه واردی خبر نداری!!!!!!! ما با این کسری و شایان و جی تی مکث و فریده و جدیدا شرلوک !!!!!!فروم رو ترکوندیم!!!!!!!!!!هرجا بری یکیمون و بعضی وقتا هممون هستیم!!!!!!!

سلام مهرداد ممنون(دمت گرم حال دادي)
اولش مهرداد به نظرت اينجا چند Administrator و چندتا moderator داره مثل اينكه از 20 تا هم بيشتر داره ;)

اينو زودتر مي گفتي ديگه پس من پلن دو رو مي گيرم اگه اين جوري باشه كه اول يك قسط مي دي قسط بعدي رو مثلا 4 ماه ديگه خوبه پس :)
حيف شد كاشكي لينوكس هم asp رو پشتيباني مي كرد يعني اصلا كدي كه با asp باشه قبول نمي كنه :(
ببين من كلا مي خواستم اگر سايتو راه بندازم هاست بگير مي خواستم با سايتم هم وبلاگ داشته باشم
وبراي همين مي خواستم هم MT رو نصب كنم
وهم PHP_NUKE farsi رونصب كنم :hmm:
وهم فروم داشته باشم مهرداد اگر سايت راه بيفته تو كار بازي ودانلود هستي چون اگر سايتو راه بندازم مي خواهم بخش دانلود وبازيش فعال باشد وزود اپديت بشه و خودم نمي تونم زود به زود آپديت كنم به چند نفر براي همكاري نيار دارم اگر شما هستي ويا اشنايي داري كه مي تونه همكاري كنه خبرم كن ;) (اولش بگم پول مول نداريم) :lol:

من به يك طراح هم نياز دارم چون خودم زياد حاليم نيست اما فعلا دوستم اقا مهدي داره زحمتشو مي كشه اما اون با asp بلده كارشم درسته
مي خوام علاوه براون دوتا ساب دومين باز كنم (وبلاگ) براي همين MT رو هركاري مي كنم نمي تونم نصب كنم تو تنظيمات ديتابيس و.. موندم
مي شه علاوه براون الان MT رو نصب كنم مشكلي براي خود سايت كه الان بري توسايت با asp است(خداروشكر مثل اينكه هاست و سايتwww.iroonikids.com فعلا داره كار ميكنه) مشكلي پيش نمي ايد

شما بااين اميرخان چه طوري كنار اومدي هنوز جواب مارو نداده كه ايا به ما هم قسطي مي ده شرايطش چي ؟
پارسال كه تو فروم ها اومده بودم احسان زود به زود جواب ميداد اما حالا مثل اينكه اينجا شلوغ شده ووقت نداره :(

اقايان امير محمدرضا احسان يكيتون جواب منو بده تا مطمئن شم بعدش شرايطش چي است مطمئن شم؟ :hmm: يا برام به ايملم جوابو بفرستيد براتون ايميل فرستادن جواب نداديد
[email protected]
:hmm:
اگر مي تونيد زودتر جواب بديد منتظرم چون من ديگه فكنم تا 2 و3 روز ديگه نتوتن انلاين بشم ديگه كارتم داره تمام مي شه اينجاهم تو رشت پول كارت اينترنت زياده :( لطفا سريع جواب بديد دوباره از هفته اينده زياد مي ايم ;)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
مهرداد جان خواهش می کنم جواب دادن به این قسمت رو بگذار به عهده خود ما. ممنون.
مهیار جان ، سیستم پرداخت قسطی مدتهاست که از جزو سرویس های ما برداشته شده. شما می تونی الان پلان 1 بگیری و بعد مثلا 6 ماه دیگه که پول دستت اومد بری پلان 2 و ....
در مورد asp روی سرورهای لینوکس به هیچ وجه asp نمی تونی کار کنی.
جواب ایمیلت هم دادیم.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از knowhow :
مهیار جان ، سیستم پرداخت قسطی مدتهاست که از جزو سرویس های ما برداشته شده. شما می تونی الان پلان 1 بگیری و بعد مثلا 6 ماه دیگه که پول دستت اومد بری پلان 2 و ....
جواب ایمیلت هم دادیم.

سلام بعد از اين مدت طولاني اومدي محمد رضا ضد حال هم زدي يعني قسطي ديگه نمي ديد نمي شه هيچ جور كنار اومد :( من همون پلن 1 مي خواستم قسطي بگيرم اگه پول داشتم نقدي مي گرفتم حيف شد حالا نمي شه با ما يك جور كنار بيايد اين پبن 2 رو با ما قسطي كنار بيايد 3ماه قسط تماما مي دم تا به ما رسيد قسط رو برداشتيد چه ضدحالي مي زنيد :(
در ضمن جواب ايميل منو نداديد اينجا هم الكي نگيد ايميل فرستادم ;)
[email protected]
ديگه حال ما رو گرفتيد خدارو خوش نمي اد حال جوان مردمو بگيريد :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از knowhow :
جواب ایمیلت هم دادیم.
خوب متاسفانه مثل اینکه شرایط فرق کرده!! و قسطی کاملا مالیده و رفته( من نمی دنستم!!)
ولی خوب محمدرضا هم بد حرفی نمی زنه پلان 1 بگیر تا پرش کنی چندماه گذشته اون موقع هم تفاوت دوتا پلانو میدی میری رو پلان 2
مشکلی هم نیست و رو لینوکس هم نوک فارسی میتونی نصب کنی و هم ام تی!!تازه تو نوک ماژول های برا وبلاگ نویسی هست
محمد رضا جان از فضولی تو کارتون عذر می خوام!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
خوب متاسفانه مثل اینکه شرایط فرق کرده!! و قسطی کاملا مالیده و رفته( من نمی دنستم!!)
ولی خوب محمدرضا هم بد حرفی نمی زنه پلان 1 بگیر تا پرش کنی چندماه گذشته اون موقع هم تفاوت دوتا پلانو میدی میری رو پلان 2
مشکلی هم نیست و رو لینوکس هم نوک فارسی میتونی نصب کنی و هم ام تی!!تازه تو نوک ماژول های برا وبلاگ نویسی هست
محمد رضا جان از فضولی تو کارتون عذر می خوام!!!

سلام
من اگر پول داشتم پلن 1 مي خريدم اما گفتي قسطي من گفتم پلن 2 اما براي 3 قسط من 15000 تومان رو الان ندارم اينا حالمو گرفتن
به ما كه رسيد قسطي نمي دند حالا براي ما يك كاري كنند قسطي بدند چي ميشه من الان 10000 تومان بيشتر ندارم براي همين مي گم قسطي اوضام بد جور خرابه اما تا دو ماه ديگه اوضام درست مي شه اگه الان هاستو قسطي بدن من پلن 2 شونو مي خوام
پلن 2 رو قصدي بديد اقا حال ما رو نگير ديگه؟ :(
[email protected]
واقعا ضدحال زدند گفتند قسطي نمي شه مارو باش گفتيم اگه قسطي مي شه بريم فردا پولو بريزيم تو بانك؟
اخرش ما تو كف هاست گرفتن از اينجا مي ميريم ;) اون از پارسال اينم از امسال (پارسال هم همين دروغو گفتن كه قسطي نمي ديم اما به شما (مهرداد)چرا قسطي دادند رو نمي دونم)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
حالا ببین می تونی یه کاری بکن که کار من بیچاره رو هم خراب کنی!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
حالا ببین می تونی یه کاری بکن که کار من بیچاره رو هم خراب کنی!!

سلام نترس با شما كاري ندارند به من بيچاره هم قسطي نمي دهند

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بابا اون جریان مال قبل بود!!! مال اونا که از قبل داشتن !! جدید نمی دن دیگه!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
بابا اون جریان مال قبل بود!!! مال اونا که از قبل داشتن !! جدید نمی دن دیگه!!

پارسال وامسال نداره

حيف كه پشتيباني شون خوبه والا اسرار نداشتم اينجا هاست بگيرند حالا قسطي بدند چي ميشه :(

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
ببينيد گفتيد php-nuke رو هم تو ويندوز وهم تو لينوكس نصب كرد؟
phpbb رو چه طور؟ (فارسي)
راحته؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
آره عمرم اره جونم!!!!!! نصبش از تو فانتاستیکو هست و بعد میری دوتا فایل از تو فارسی پرو جکت میاری میریزی توش فارسی میشه!!!!!!!! 200-300 پست سر راهنمای تو زدم الانم تو اون تاپیک سر پستام دارن گیر میدن بابا کافیه!!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
آره عمرم اره جونم!!!!!! نصبش از تو فانتاستیکو هست و بعد میری دوتا فایل از تو فارسی پرو جکت میاری میریزی توش فارسی میشه!!!!!!!! 200-300 پست سر راهنمای تو زدم الانم تو اون تاپیک سر پستام دارن گیر میدن بابا کافیه!!!!
تو هر دو هاست ويندوز ولينوكس ميشه يعني؟ اين برنامه ها
چي كافيه؟ :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
تو هر دو هاست ويندوز ولينوكس ميشه يعني؟ اين برنامه ها
چي كافيه؟ :lol:
تو لینوکس که با فانتاستیکو اتومات انگلیسیش نصب میشه و با 4 تا فایل فارسی میشه!تو ویندوز هم گمونم همینطوره!تاز نصب غیر اتومات phpbb-ipb خیلی اسون و بی دردسره مثل ناک دردسر نداره!!!!! ;)

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
تو لینوکس که با فانتاستیکو اتومات انگلیسیش نصب میشه و با 4 تا فایل فارسی میشه!تو ویندوز هم گمونم همینطوره!تاز نصب غیر اتومات phpbb-ipb خیلی اسون و بی دردسره مثل ناک دردسر نداره!!!!! ;)

ببين من زياد سر در نمي ارم اين فانتاستيكو چي هست هي مي گي

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بابا بو تو کنترل پنل سایتت زیر عکس یه ادمک نوشته / fantastico یا مشا به اون Scripts Library اینا رو من میگم

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
بابا بو تو کنترل پنل سایتت زیر عکس یه ادمک نوشته / fantastico یا مشا به اون Scripts Library اینا رو من میگم
تو كنترل پنل من هيچ كدوم از اينا نيستش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا