برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام

ببخشید ما یه مقدار ساعت آوردیم رفتیم گمرک فرودگاه واسه ترخیص فاکتور هم داشتیم توی فاکتور ساعت ها دونه ای 0.6 دلار خورده بود ولی اینا قبول نکردن و دونه ای 50 هزار تومن ارزش گذاری کردن هر کدومو !!!

این یعنی چی ؟؟؟ اینجوری که نمیشه جنس آورد

همیشه همین جوریه ؟

سعادت جان معلومه که اینطوریه . اصولا دایره ارزش واسه همینه . شاید شما اینویس رو خودت اصلا تنظیم کرده باشی اونا کاری به این چیزا ندارن . ارزیابی و کارشناسی برای همینه . من دوباره دارم می کم اصولا گمرکات فرودگاهی زیاد برای این جور جنسها به صرفه نیست . شما باید تو واردات استراتژی مشخص داشته باشی و مسیر وارداتی خوب رو انتخاب کنی . البته رو 2 کارتن و 3 کارتن بنده نظری ندارم . منظورم ورود در حد کانتینر است .

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
سلام

ببخشید ما یه مقدار ساعت آوردیم رفتیم گمرک فرودگاه واسه ترخیص فاکتور هم داشتیم توی فاکتور ساعت ها دونه ای 0.6 دلار خورده بود ولی اینا قبول نکردن و دونه ای 50 هزار تومن ارزش گذاری کردن هر کدومو !!!

این یعنی چی ؟؟؟ اینجوری که نمیشه جنس آورد

همیشه همین جوریه ؟

جدا از این مساله ای که جناب zolmat فرمودن، هیچ عقل سلیمی قبول نمی کنه که ساعت 0.6 دلار باشه!

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
از دوستان وارد کننده کسی تاحالا گوشی موبایل بصورت انبوه وارد کرده، منظورم تا 20 تومنِ!؟
و چه مراحلی رو باید سپری کرد؟
منظورتون 20 میلیون تومن هست ؟ خب 20 تومن که میشه 25 تا گوشی ایفون . زیاد انبوه نیست .نوع گوشی رو بفرمایید تا عرض کنم خدمتتون .

Eyou

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
من سوالی داشتم : برای وارد کردن یک وسیله مثلا از کانادا که وزنش بالای 30 کیلو باشه بهترین روش چیه که حمل و نقلش به صرفه دربیاد و قیمت تمام شدش
ممنون

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
من سوالی داشتم : برای وارد کردن یک وسیله مثلا از کانادا که وزنش بالای 30 کیلو باشه بهترین روش چیه که حمل و نقلش به صرفه دربیاد و قیمت تمام شدش
ممنون

دوست عزیز هیچ راهی برای یه جنس 30 کیلویی اونم از یه مسافتی مثل کانادا بهتر از پست نیست . البته امکان ارسال به صورت بار مسافری هم هست . اما در حالت عادی تنها راه پسته .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
جدا از این مساله ای که جناب zolmat فرمودن، هیچ عقل سلیمی قبول نمی کنه که ساعت 0.6 دلار باشه!

طائل جان تو گمرکات غیر فرودگاهی 0.6 هم می خوره . ترخیص هم می شه . عرض کردم مهم مسیره و سابقه های قبلی ارزش گیری !!!!!!!

Eyou

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز هیچ راهی برای یه جنس 30 کیلویی اونم از یه مسافتی مثل کانادا بهتر از پست نیست . البته امکان ارسال به صورت بار مسافری هم هست . اما در حالت عادی تنها راه پسته .

با پست هزینه زیاد نمیشه ؟ اگر مثلا تو کشورهای حاشیه یا اطراف نمونه مشابه پیدا کردم چطور؟ ارسالش چطور میشه ؟ هزینش

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
مسلما هزینه زیاد میشه . اصولا هزینه های ارسال پستی بالاست . اما اگه تو کشورهای حاشیه ای نمونه رو پیدا کردید . مثلا امارات خرید جنس و ارسال با لنج تا بندر . با توجه به حجم بار متاسفانه قاچاق بهترین روشه . شما می تونید اونجا خرید کنید و بعد به یه معتمد بدید تا براتون تضمینی تا تهران بیاره . حتی می تونید مسافری هم بیاریدش . البته اونم روش خودشو داره . و بستگی به نوع جنس داره .

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
در مورد قاچاق بار از دبی به بندر اطلاعاتی دارید ؟
روال کار به چه شکله ؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دوست عزیز ، برای وارد کردن الماس های سنگ بری ، آیا لازم هست بار اول حتما به چین سفر کرد و طرف مقابل رو دید ؟
چه راهی برای اطمینان به شرکت های چینی هست ؟ آیا رده بندی دارند ؟
و هزینه گمرکی به چه صورت هست
در ضمن هزینه هاتون رو اگر لطف کنید برامون پ.خ کنید

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوست عزیز ، برای وارد کردن الماس های سنگ بری ، آیا لازم هست بار اول حتما به چین سفر کرد و طرف مقابل رو دید ؟
چه راهی برای اطمینان به شرکت های چینی هست ؟ آیا رده بندی دارند ؟
و هزینه گمرکی به چه صورت هست
در ضمن هزینه هاتون رو اگر لطف کنید برامون پ.خ کنید

پ خ شد

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
در مورد قاچاق بار از دبی به بندر اطلاعاتی دارید ؟
روال کار به چه شکله ؟

روال کار اینه که شما کالا تون رو اونجا می خرید و یا به ما نمونه اش رو می دی تا ما براتون خرید کنیم ، بعد اونو با لنج معتمد به اینجا منتقل می کنیم و سپس از طریق زمینی به تهران ارسال می شه . مسلما به صورت تضمینی هم کالا ارسال می شه اما هزینه ارسال به صورت تضمینی بالا تره .

prn

Registered User
لایک‌ها
2,769
اقا شرمنده باز مزاحم ميشيم.
قضيه همون موتور سيكلت كه وارد كردنش ازاد شده .
هر چي گشتم نتونستم پيدا كنم كه 750 سي سي معافه (از رو شنيده ميگم .دقيقا قانونشه مطالعه نكردم) به كجا بايد سر بزنم تا دقيق مطمئن بشم.
اگر معاف باشه .غيره اون 13 هزار تايي كه برا خريد جنست ميدي چقدر ديگه بايد هزينه كني ؟!

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوست عزیز وارداتش با مجوز هیئت موتور سواری و فقط برای شرکت در مسابقات آزاده . یعنی وارداتش مشروط به مجوزه و اگه تو خیابون بینن مثل بقیه موتور سنگین ها می گیرن .
من که کل قانون رو براتون نوشتم .

اما باز توجهتون رو جلب می کنم :

بر اساس مصوبه هیأت وزیران، ورود و ترخیص موتور سیکلت فقط جهت استفاده در پیست موتور سواری به شرط عدم تردد در شهرها، پس از اخذ گواهی از وزارت ورزش و جوانان بدون رعایت شرط دارا بودن نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش و با رعایت سایر مقررات مجاز است.

این مصوبه در جلسه مورخ 9 مردادماه هیأت وزیران بنا به پیشنهاد مورخ 4 تیرماه وزارت صنعت، معدن و تجارت و به استناد تبصره 14 ماده واحده قانون چگونگی محاسبه و وصول حقوق گمرکی، سود بازرگانی و مالیات انواع خودرو و ماشین آلات راه سازی وارداتی و ساخت داخل و قطعات آنها (مصوب 1371) صادر شده است.

zamibaroot

Registered User
لایک‌ها
3
منظورتون 20 میلیون تومن هست ؟ خب 20 تومن که میشه 25 تا گوشی ایفون . زیاد انبوه نیست .نوع گوشی رو بفرمایید تا عرض کنم خدمتتون .
بله 20میلیون تومن ، گوشی هایی در حد 100 تا 400 تومن حالا هر چندتا میشه
راستی منظورم از انبوه کانتینری نبود!
اگه میشه مراحل آوردن گوشی رو کامل بنویس
دمه شما گرم

Last edited by a moderator:

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
خب در حال حاضر گمرکی واردات گوشی به 10 درصد تقلیل پیدا کرده . اما برای واردات گوشی خب شما نیاز به ثبت سفارش دارید . بهترین کار اینه که گوشی ها رو بخرید یا سفارش خرید بدید و بعد بقیشو به یه ترخیص کار بسپارید . از همون گمرک فرودگاه مهر آباد استفاده کنید . چون فقط از چند گمرک می شه این کار رو انجام داد . خرمشهر و آبادان ، شهید رجایی بندر عباس و ... . متاسفانه از گمرک بوشهر امکانش نیست .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان چه سکوتی تو فروم موج می زنه . :eek:

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سلام میخواستم بدونم بذر گل گمرکیش چقدره ؟
و این که آیا نیاز به مجوز خاصی داره ؟

ممنون

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سعادت جان در مورد مجوز که در واقع نیاز به تاییدیه کشاورزی و محیط زیست داره . تعرفه اش هم بر اساس نوعش تعیین می شه . البته برای اطمینان از دایره ارزش استعلام می گیرم . براتون پ خ می کنم .

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سعادت جان در مورد مجوز که در واقع نیاز به تاییدیه کشاورزی و محیط زیست داره . تعرفه اش هم بر اساس نوعش تعیین می شه . البته برای اطمینان از دایره ارزش استعلام می گیرم . براتون پ خ می کنم .

ممنون راضی به زحمت نیستم اگه نیاز به مجوز داره بی خیالش میشم :دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا