برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از mehrdad1355 :
الانه کارت تی وی یا کارت ویدئو هم دیگه جزو ملزومات کامپیوتره در مورد اونهم بگید!!!!!!!!
مهرداد جان اگر شما اطلاعات نسبتا كاملي از مدلهاي مختلف كارت TV يا ويدئو داري در موردش بنويس بقيه استفاده كنند
من خودم چندان خوشم نمياد، اما بد نيست اطلاعات مربوط به آن هم مطرح بشه تا بحث جامعي بشه! (مثلا در مورد مدلي كه داشتي، راضي بودي يا نه و...)
به نقل از Xradical :
سري nforce2 non ultra 400 هم خوبه كه هم سطح(قيمتي) بردهاي (kt600(Giga k7vt600 ولي عملكردش تو single channel ddr ها بالاترينه يكي از بردهاي خوبش هم a7n8x-x كه ميتونه گزينه برتر تو قيمتهاي پايين برا athlon xp باشه نوع گيگابايتش هم در مدل GA-7N400E هست كه قيمتش مناسب تره
توضيحاتت خيلي عالي بود. ممنون

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از daftarekhaterat :
ميخواستم نظرتون رو درمورد پرينتر ليزري ارزون بدونم. يه نفر گفت brother 5040 حدود 200 تومن هست و كارتريجش هم شارژ ميشه. زير 200 تومن چيز خوبي پيدا ميشه؟ :rolleyes:
در مورد پرينترهاي ليزري مدل خوب زياد هست!
اولا بگم حداقل در ايران HP حرف اول را مي زند و واقعا هم اول هست!
در مورد سامسونگ هم بعضي از مدلهاي آن بد نيست!
بهتره و سعي كنين HP بخرين كه پشيمون نمي شين (البته مدلهاي خوبش ها)
http://uk.nextag.com/Printers~10101222z200z0zBpb4zukz5-htm
اين يك آدرسه كه يك سري پرينتر پايين 200 دلار را نوشته. بد نيست سري بزنين!
در بحثي كه قبلا در همين فروم سخت افزار شده HP 1300 را همه انتخاب كرده اند اما قيمتش يك كم بالاي 200 هزار تومان هست 252 هزار تومان اما گفتند كيفيتش خيلي خوبه.
اگه بتونين اون يا مشابهش را بگين خيلي عالي ميشه.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از MohammadR :
...در بحثي كه قبلا در همين فروم سخت افزار شده HP 1300 را همه انتخاب كرده اند اما قيمتش يك كم بالاي 200 هزار تومان هست 252 هزار تومان اما گفتند كيفيتش خيلي خوبه.
اگه بتونين اون يا مشابهش را بگين خيلي عالي ميشه.
عزيز دل برادر! بي پولي بد درديه! اين يه كم كه فرمودين حدود 50 هزار تومن هست! :blink:
يعني براي حدودا 5 تا 10 پرينت در روز يك پرينتر ليزري زير 200 هزار تومن و با كيفيت هست؟ :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از daftarekhaterat :
عزيز دل برادر! بي پولي بد درديه! اين يه كم كه فرمودين حدود 50 هزار تومن هست! :blink:
يعني براي حدودا 5 تا 10 پرينت در روز يك پرينتر ليزري زير 200 هزار تومن و با كيفيت هست؟ :(
خوب هست اما اگه گرافیک روی صفحه بالا باشه رم کم میاره چون اینا که ارزونن رم کم دارند یا مثل بعضی مدل های کانن که از رم سیستم اضافه می کنند!!!!!! ولی یوزرهای معمولی واسشون زیاد فرقی نمی کنه!!!!1البته این ارزونا سرعتشونم کمتره!!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
دوست عزيز من اينو مطرح كردم چون بهتره كمي صبر كنيد و با جمع شدن پول يك چيز مناسب بخريد كه ديگه پشيمون نشيد!
به هر حال پيشنهاد من اين مدل بود.
با تشكر از توضيحات مهرداد عزيز

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به هر حال علاوه بر بودجه به کاری که می خواهید بکنید و حداکثر انتظاری که دارید باید فکر کنید! چون همین گرونها هم یه سری چیزها رو از کم می کنند مثل سرعت و رم!!و ارزونتر می دند!

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Xradical :
سري nforce2 non ultra 400 هم خوبه كه هم سطح(قيمتي) بردهاي (kt600(Giga k7vt600 ولي عملكردش تو single channel ddr ها بالاترينه يكي از بردهاي خوبش هم a7n8x-x كه ميتونه گزينه برتر تو قيمتهاي پايين برا athlon xp باشه نوع گيگابايتش هم در مدل GA-7N400E هست كه قيمتش مناسب تره

در ادامه اين مطلب ميخواستم اشاره كنم كه برد a7n8x-x انتخاب اين هفته سايت anandtech در سيستم پيشنهادي در سطح Entry Level شد
Weekly Buyer's Guide

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
Xradical توضيحاتت خيلي خوبه. اگه لطف كني و از اين جور خبرها را در اختيار قرار بدي هميشه، خيلي عالي ميشه. اطلاعات شما خيلي خوب و تكميل است.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
بچه ها من امروز رفتم بازار چند تا Radeon 9200 ديدم ولي نفهميدم كه كدوم خوبه
SE كه خوب نيست من چه مدلي بگيرم و با چه بوردي باشه ؟
يه نفر اومد اونجا 9200 داشت گفت آقا اين 128 مگ هست ولي برچسب روي جعبه رو كندش ديد نوشته 64 من به خاطر همين ترسيدم . بعدشم خيلي بورد كوچيكي داشت من خودم MX 440 دارم 2 برابر اونه بوردش من ميخوام يه چيزي بگيرم كه PES 3 رو روون اجرا كنه
اگر ميشه راهنمايي كنيد

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ali206speed :
بچه ها من امروز رفتم بازار چند تا Radeon 9200 ديدم ولي نفهميدم كه كدوم خوبه
SE كه خوب نيست من چه مدلي بگيرم و با چه بوردي باشه ؟
يه نفر اومد اونجا 9200 داشت گفت آقا اين 128 مگ هست ولي برچسب روي جعبه رو كندش ديد نوشته 64 من به خاطر همين ترسيدم . بعدشم خيلي بورد كوچيكي داشت من خودم MX 440 دارم 2 برابر اونه بوردش من ميخوام يه چيزي بگيرم كه PES 3 رو روون اجرا كنه
اگر ميشه راهنمايي كنيد

به نظر من بهتره حالا ديگه اصلا 9200 نگيري چون تفاوتش با كارت خودت تقريبا صفره!
ضمنا با اومدن بازيهايي مثل Doom ديگه اصلا حرفي واسه گفتن نداره بهتره تو كه تا حالا صبركردي يه مدت ديگه هم صبر كني.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از MohammadR :
Xradical توضيحاتت خيلي خوبه. اگه لطف كني و از اين جور خبرها را در اختيار قرار بدي هميشه، خيلي عالي ميشه. اطلاعات شما خيلي خوب و تكميل است.

مديريت،شرمنده ميكنيد...ممنون
تا جايي كه در توانم باشه سعي ميكنم البته دوستان ديگه اي هم هستن كه مطمئنا خيلي بهتر از ما وسريعتر اين اخبار ر وارائه ميدن

به نقل از pay :
ضمنا با اومدن بازيهايي مثل Doom ديگه اصلا حرفي واسه گفتن نداره بهتره تو كه تا حالا صبركردي يه مدت ديگه هم صبر كني.

موافقم حداقل شما ديگه اين اشتباه رو با خريد 9200 در قيمتهاي پايينتر نكن البته نه كه اين كارت بدي باشه ولي وقتي شما ميل به بازي داري بايد گفت انتظار حداقل هم از اين كارت براي بازيهاي امروزي زياده من پيشنهادم،همونطور كه قبلها هم گفته بودم كارت محبوب geforce 4 ti 4200 هست كه برد msi اين كارت قيمت مناسبي داره كه 64 مگابايتش حدود 75 و128 حدود 85(هر دو بدون ورودي) هزار هست و اگه تا سقف 100 هزار ميتوني بدي يه radeon 9600_non pro با برد گيگا بگير كه هم سطح ti 4200 به اضافه پشتيباني از directX9

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از pay :
اول اینکه من اصلا نمیتونم صبر کنم چون برای خودم نمیخوام بعدشم اینکه 9200 که میگن کارت خوبیه تازه از mx 440 هم بهتره فريد 9200 داره و ميگه PES 3 رو خوب اجرا ميكنه ولي كارت من نه فكر ميكنم شما اشتباه ميكنيد
من Radeon 8500 با 64 مگ ديدم كه هر بازي رو كه بگي اجرا ميكنه
من دونبال يك كارت خوب و قيمت مناسب هستم اون قدر هم نميخوام قوي باشه
قيمت تا 50 تومن باشه

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
علي عزيز R8500 كارت بدي نيست و ممكنه الان هز بازي اي كه بدي اجرا كنه اما تا چند ماه ديگه از كار خواهد افتاد.
الان هم احتمالا بازيهايي كه اجرا مي كنه قوي نيست و با گرافيك ضعيف اجرا مي كنه.
در حال حاضر شما FX-5200 هم بخواي بگيري 68 هزار تومانه و زير آن ديگه فكر نمي كنم بشه گفت كارت خوب. حداقلش FX5200 رو بگير كه بتونه DriectX 9 را ساپرت كنه.
البته يك مقدار بيشتر پول بگيري مي توني FX-5500 بگيري 70 هزار تومان. البته كلاكش 270 مگا هرتزي هست

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
البته Radeon 9550 هم هست 76 هزار تومان

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
راستی وقتی قیمت میدین بگین این قیمت مال کجاست و چه روزی هست !

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من فكر ميكنم اي 9200 كه داريد در موردش حرف ميزنيد همون SE چهل هزار تومنی باشه که در این صورت کاملا حق باشماس حتی از 4mx هم ضعیفتره اما 9200 خالی خیلی خیلی خیلی از SE بهتره
WE7 هم روون اجرا میکنه
فارکرای رو باید در پایینترین گرافیک بازی کنی
NFSU هم میتونی با بالاترین گرافیک بازی کنی
فکر نکنم بتونه دوم رو خوب اجرا کنه!!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
راستی وقتی قیمت میدین بگین این قیمت مال کجاست و چه روزی هست !

اره بگيد كجا و چه زماني

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از faridbahal :
من فكر ميكنم اي 9200 كه داريد در موردش حرف ميزنيد همون SE چهل هزار تومنی باشه که در این صورت کاملا حق باشماس حتی از 4mx هم ضعیفتره اما 9200 خالی خیلی خیلی خیلی از SE بهتره
WE7 هم روون اجرا میکنه
فارکرای رو باید در پایینترین گرافیک بازی کنی
NFSU هم میتونی با بالاترین گرافیک بازی کنی
فکر نکنم بتونه دوم رو خوب اجرا کنه!!
فريد تو كدوم كارت رو ميگي كه فار كراي رو بايد در پايينترين گرافيك بازي كني
آخه من خودم با MX 440 اين رو با بالاترين گرافيك هم تست كردم مشكلي نداشت
يه سوال WE7 رو تا چه رزولوشني خوب اجرا ميكنه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا