برگزیده های پرشین تولز

مشاوره و خرید و فروش حیوانات

.:kamran:.

Registered User
لایک‌ها
95
کامران عزیز محل سکونت شما کجاست؟ من یک سری از دوستان قبلا به من پیام داده بودند اما متاصفانه صندوق دریافتم رو خالی کردم یوزر هاشون پریدند
در حال حاضر در حال مذاکره با پناهگاه پردیس در آذربایجان غربی هستیم که به احتمال بسیار بالایی به توافق می رسیم
شما اگه براتون مقدوره بری یه سر اونجا بفرستم آدرس رو براتون که برید و سگ های مورد نظرتون رو شخصا انتخاب و به سرپرستی بگیرید
اما دوستان که تقاضای سرپرستی فرستادید اولا سر تعظیم جلوتون فرود میارم به دلیل انسانیتتون و دوم پیشنهاد شخصی من هست که حتما اگه در آموزش سررشته ای ندارید از مربی استفاده کنید لطفا تا ببینید این سگ ها چگونه پاسخگو و قدردان محبت شما خواهند بود

درود

بنده در اصفهان هستم . بنده قصدم از سرپرستی کمک به افرادی هست که به پت خود علاقه واقعی دارند ( هر هفته عکس و فیلم از پت شون بهشون نشون میدم که خیالشون راحت باشه)

yosefmoterassed

Registered User
لایک‌ها
29
برادر برای شما چه فرقی می کنه که سگ از چه کسی باشه یا از چه ارگانی اگر قصدتان سرپرستی هست شرایط رو عرض کردم خدمتت
اما اگه دنبال سگ نژاد دار و اصیل و این چیزها هستید باید خریداری بفرمایید از برید سنتر ها دوست عزیز

Sent from my SM-N900

yosefmoterassed

Registered User
لایک‌ها
29
دوستان پناهگاه حیوانات پردیس و خانه حمایت از حیوانات با ما دست یاری فشردن و بنده هم پل ارتباطی دوستان خواهم بود
دوستان علاقه مند به سرپرستی سگ و گربه میتوانند از طریق ایمیل و یا پیام خصوصی از چگونگی ماجرا با خبر بشوند
خبر خوش دیگر اینکه آسایشگاه حیوانات سبز هم اعلام آمادگی کرده تا با نیروی بیشتری به وضعیت حیوانات کشور رسیدگی و دوستداران رو هدایت کنند
ممنون از همه انسان دوستان و حیوان دوستان و طبیعت نگران عزیز

Sent from my Galaxy Note 3

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
من میام توی این تاپیک هوس می کنم. سگ که نمیشه اما گربه شاید بشه!
یادمه قبلا دوستی پناهگاهی برای گربه ها درست کرده بود. ببینم اگه شرایطشو داشته باشم یه دونه ازشون بگیرم.
میشه بفرمایید کسی که قبلا (مثلا 20 سال پیش)به گربه حساسیت داشته الان هم حساست نشون می ده؟ بنده قبلا با گربه ها بازی می کردم و متاسفانه تمام دستها و صورتم دچار حساسیت شدید پوستی شد...

نگهداری گربه برای یک خانم بد نیست؟ شنیدم که موی گربه بیماری زا و برای خانمها نازایی میاره. این صحت داره؟ هر کسی یه چیزی میگه. ممنون میشم شما که در جریانید یه جواب منطقی و درست بدید.

اخیرا خیلی هوس حیوون خونگی کردم. دارم تحقیق می کنم چه حیوونی برام مناسبتره که دست به کار بشم.
پرنده ها رو دوست ندارم. همستر و خوکچه قبلا داشتم. بیشتر دنبال حیوون باهوشی هستم که درکش بالا باشه.
صبح تا ظهر هم خونه نیستم.
با این شرایط میشه راهنمایی بفرمایید چه حیوونی به کارم میاد.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
نگهداری گربه برای یک خانم بد نیست؟ شنیدم که موی گربه بیماری زا و برای خانمها نازایی میاره. این صحت داره؟ هر کسی یه چیزی میگه. ممنون میشم شما که در جریانید یه جواب منطقی و درست بدید.
اخیرا خیلی هوس حیوون خونگی کردم. دارم تحقیق می کنم چه حیوونی برام مناسبتره که دست به کار بشم.
پرنده ها رو دوست ندارم. همستر و خوکچه قبلا داشتم. بیشتر دنبال حیوون باهوشی هستم که درکش بالا باشه.

درود
اگر گربه اصل و نصب دار پیدا کنید که واکسن هاش به موقع زده شده باشه و دامپزشک از نظر نداشتن بیماری واگیردار بین حیوون و انسان تاییدش کرده باشه بعید میدونم همچین مشکلاتی داشته باشه اما بهترین کار اینه شما از اهل فنش سوال بپرسین.
اون گربه های خیابونی که تکلیفشون روشنه.
چرا به پرنده علاقه ندارین ؟ کوتوله برزیلی تا حالا دیدین ؟ منظورم همون طوطی برزیلی هست. حتما تو گوگل سرچ کنید عکساشو ببینین. علاوه بر درک و فهمش از نظر احساسی خیلی میتونه با صاحبش ارتباط برقرار کنه.

MosafereDonya

Registered User
لایک‌ها
33
من میام توی این تاپیک هوس می کنم. سگ که نمیشه اما گربه شاید بشه!
یادمه قبلا دوستی پناهگاهی برای گربه ها درست کرده بود. ببینم اگه شرایطشو داشته باشم یه دونه ازشون بگیرم.
میشه بفرمایید کسی که قبلا (مثلا 20 سال پیش)به گربه حساسیت داشته الان هم حساست نشون می ده؟ بنده قبلا با گربه ها بازی می کردم و متاسفانه تمام دستها و صورتم دچار حساسیت شدید پوستی شد...

سلام

به قول شما، غیرکارشناس نمی تونه نظر صحیح بده، گربه برای نگهداری طولانی مدت داخل منزل مناسب نیست، بیماری های دهانی، بیماری مو و پوست گربه، دشواری نظافت و واکسن های مداوم و بستر انواع بیماری..

اما در مورد باهوش بودن نسبی همه می دونن که حرف اول بین گربه و سگ و پرنده، رو طوطی می زنه.. جالب اینجاست که نیاز به هیچ واکسن یا داروی خاصی نداره، بیماری زا نیست و با احساسات و درک و هوش و واکنشش جذابیت بیشتری ایجاد می کنه، سخنگوه، می تونه به سمت صاحبش پرواز کنه، شیرین کاری یاد بگیره و خیلی مزایای دیگه که قطعا برای نگهداری داخل منزل خیلی بهتره.. شاید اگه بدون حس دفاعی، سری به بازار طوطی بزنید و انواعش رو از نزدیک ببینید طالب بشید، مثل ملوکان، گالا رز، سیترون یا..

البته چون بنا بر جواب منطقیه.. بنظرم اگر با یک مشاور امین متدین صحبت کنید خیلی بهتره، شاید راه چاره این هوس چیزی فراتر از حیوان خانگی باشه

روز بخیر

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام

به قول شما، غیرکارشناس نمی تونه نظر صحیح بده، گربه برای نگهداری طولانی مدت داخل منزل مناسب نیست، بیماری های دهانی، بیماری مو و پوست گربه، دشواری نظافت و واکسن های مداوم و بستر انواع بیماری..

اما در مورد باهوش بودن نسبی همه می دونن که حرف اول بین گربه و سگ و پرنده، رو طوطی می زنه.. جالب اینجاست که نیاز به هیچ واکسن یا داروی خاصی نداره، بیماری زا نیست و با احساسات و درک و هوش و واکنشش جذابیت بیشتری ایجاد می کنه، سخنگوه، می تونه به سمت صاحبش پرواز کنه، شیرین کاری یاد بگیره و خیلی مزایای دیگه که قطعا برای نگهداری داخل منزل خیلی بهتره.. شاید اگه بدون حس دفاعی، سری به بازار طوطی بزنید و انواعش رو از نزدیک ببینید طالب بشید، مثل ملوکان، گالا رز، سیترون یا..

البته چون بنا بر جواب منطقیه.. بنظرم اگر با یک مشاور امین متدین صحبت کنید خیلی بهتره، شاید راه چاره این هوس چیزی فراتر از حیوان خانگی باشه

روز بخیر

ممنون از توضیحات کامل و مفیدتون.
ما از بچکی حیوون خونگی داشتیم. الان که نداریم یه کمبود رو حس میکنم!
طوطی هم خیلی دوست دارم.
چند وقت پیش خونه خواهرم یه مینای سخنگو و شیطون دیدم ازش فیلم هم گفتم که میگه بدو بیا یا صدای گریه نوزاد در میاره اما واقعا نمیدونم چرا کششی به سمت طوطی ندارم.
بازار طوطی کجاست؟؟؟
آدرس بدین برم ببینم چطوری ان شاید جذب شدم.

پ.ن. چند وقت پیش توی بازار میگشتیم یه مغازه حیوانات خونگی بود. مغازه دار بیرون ایستاده بود اما یکی از پست سر میگفت آهای سلام!
من بیشتر دقت کردم دیدم یه طوطی خیلی بزرگ و رنگوارنگ داشت که اون بود که حرف میزد!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
درود
اگر گربه اصل و نصب دار پیدا کنید که واکسن هاش به موقع زده شده باشه و دامپزشک از نظر نداشتن بیماری واگیردار بین حیوون و انسان تاییدش کرده باشه بعید میدونم همچین مشکلاتی داشته باشه اما بهترین کار اینه شما از اهل فنش سوال بپرسین.
اون گربه های خیابونی که تکلیفشون روشنه.
چرا به پرنده علاقه ندارین ؟ کوتوله برزیلی تا حالا دیدین ؟ منظورم همون طوطی برزیلی هست. حتما تو گوگل سرچ کنید عکساشو ببینین. علاوه بر درک و فهمش از نظر احساسی خیلی میتونه با صاحبش ارتباط برقرار کنه.

پس قطعا مشکل سازن. اینطور که شما میگین باید خیلی مواظب باشم! از کجا چنین گربه سالمی پیدا کنم!
پرنده اصلا جذبم نمی کنه.
شاید چون از بچگی همش مرغ عشق و قناری و فنچ و اینطور حیوونا همیشه تو اتاقم بوده! اصلا نمی تونم باهاشون ارتباط برقرار کنم.
خوکچه رو بیشتر دوست داشتم اما خب مشکلم باهاش این بود که اصلا درک نداشت! همش ازم می ترسید! من یه حیوونی می خوام که بتونه باهام ارتباط برقرار کنه. یعنی بهش غذا می دم ازم فرار نکنه!

نه ندیدم.
یه سرچ می کنم.
قیمت اینهایی که پیشنهاد می کنین رو میشه بفرمایید. نمی خوام زیاد هزینه کنم.

yosefmoterassed

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوست عزیز
خیلی ممنونم از توضیحات کارشناسانه دوستان عزیزم
ببینید در مورد موی گربه و بیماری زنان تا اونجا که ما می دانیم شایعست اما باز از دوستان دامپزشک حرفه ای خودمون سوال میکنم براتون
در مورد حساسیت هم شما باید به پزشک مراجعه می کردید که البته نطر من این هست که شما به همون گربه حساسیت داشتید
چون جنس و ساختار موی گربه ها با هم متفاوت هست .
در مورد فیلتر هایی که مطرح کردید برای انتخاب حیوان و نظر به اینکه سابقا هم حیوان داشتید و شرایطش رو دارید پیشنهاد من و دوستان دیگر هم سگ هست. اینکه صبح تا ظهر هم منزل نیستید با یک جلسه آموزش فرا خواهد گرفت سر و صدا نکته هرچند یاد خواهد گرفت که کلا الکی سر و صدا نکته و سر جاش بخوابه و دستشویی هم که آموزش اولیه هست.
نژاد هم مناسب شما ژرمن یا هاکی و یا دوبرمن هم هست اما اگه از سگ بزرگ جسه مشکل دارید میتونید از نژاد های کوچکتر هم استفاده کنید . خلاصه گربه گزینه خوبی هست به خصوص نژاد پرشین کت و برخی بریتیش ها و نژادهای اسکاتلندی

k1mobile

Registered User
لایک‌ها
7
ایگوانا میخام بخرم اگه کسی داشت یا سراغ داشت خبرم کنه نهایت 100 تومن

yosefmoterassed

Registered User
لایک‌ها
29
ایگوانا یکی از دوستان برای فروش گذاشته بود
اگر هم فروشگاه معتبر خواستید بفرمایید تا آدرس بدم اما 100 تومن بعید میدونم بدن

MosafereDonya

Registered User
لایک‌ها
33
ممنون از توضیحات کامل و مفیدتون.
ما از بچکی حیوون خونگی داشتیم. الان که نداریم یه کمبود رو حس میکنم!
طوطی هم خیلی دوست دارم.
چند وقت پیش خونه خواهرم یه مینای سخنگو و شیطون دیدم ازش فیلم هم گفتم که میگه بدو بیا یا صدای گریه نوزاد در میاره اما واقعا نمیدونم چرا کششی به سمت طوطی ندارم.
بازار طوطی کجاست؟؟؟
آدرس بدین برم ببینم چطوری ان شاید جذب شدم.

پ.ن. چند وقت پیش توی بازار میگشتیم یه مغازه حیوانات خونگی بود. مغازه دار بیرون ایستاده بود اما یکی از پست سر میگفت آهای سلام!
من بیشتر دقت کردم دیدم یه طوطی خیلی بزرگ و رنگوارنگ داشت که اون بود که حرف میزد!!

سلام

اگر ساکن تهران هستید، یکی از پاساژهای معروف فروش پرندگان زینتی تهران، انتهای اتوبان آزادگان، پایین تر از اتوبان فتح، مرکز خرید و فروش خلیج،
طوطی های گوناگونی در دنیا وجود داره که تنوعش باور نکردنیه، و به خاطر ویژگی های جذابشون بیشتر به عنوان حیوان خانگی خریداری می شن.
از این طوطی ها فقط نژادهای محدودی داخل ایران موجوده که چند سال اخیر ورود نژادهای متنوع بیشتر شده..

البته یک نکته; در مورد عوارض نگهداری طولانی مدت گربه و یا سگ داخل منزل، نباید صرفا به اطلاعات پزشکی اکتفا کرد، اونهم اطلاعات پزشکان داخل.. نمونه های آماری بنیادهای مربوطه در دنیا در حیطه پزشکی، روانشناختی، جامعه شناختی و غیره حتما باید درنظر گرفته بشه..

یک پیشنهاد هم داشتم که بدلیل غیر مرتبط بودن فضا صرف نظر کردم

روز بخیر

k1mobile

Registered User
لایک‌ها
7
ایگوانا یکی از دوستان برای فروش گذاشته بود
اگر هم فروشگاه معتبر خواستید بفرمایید تا آدرس بدم اما 100 تومن بعید میدونم بدن

از دلال نمیخام بگیرم که دو برابر توش داره سود می کشه اگه شماره وارد کننده یا پرورش دهنده دارید بدید

yosefmoterassed

Registered User
لایک‌ها
29
والا وارد کننده خبر اما پرورش دهنده و فروشنده مشهور توی آریا شهر نزدیک مترو صادقیه هست اونجا مسیرتان میخوره یه سر بزنید

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام

اگر ساکن تهران هستید، یکی از پاساژهای معروف فروش پرندگان زینتی تهران، انتهای اتوبان آزادگان، پایین تر از اتوبان فتح، مرکز خرید و فروش خلیج،
طوطی های گوناگونی در دنیا وجود داره که تنوعش باور نکردنیه، و به خاطر ویژگی های جذابشون بیشتر به عنوان حیوان خانگی خریداری می شن.
از این طوطی ها فقط نژادهای محدودی داخل ایران موجوده که چند سال اخیر ورود نژادهای متنوع بیشتر شده..

البته یک نکته; در مورد عوارض نگهداری طولانی مدت گربه و یا سگ داخل منزل، نباید صرفا به اطلاعات پزشکی اکتفا کرد، اونهم اطلاعات پزشکان داخل.. نمونه های آماری بنیادهای مربوطه در دنیا در حیطه پزشکی، روانشناختی، جامعه شناختی و غیره حتما باید درنظر گرفته بشه..

یک پیشنهاد هم داشتم که بدلیل غیر مرتبط بودن فضا صرف نظر کردم

روز بخیر

سلام و ممنون از آدرس. حتما سر فرصت سر میزنم.
منم ترسم از همینه که از حیوونها بیماری بگیرم چون سابقشو هم دارم.
عردس هلندی ها قیماشون چنده؟ صرفا جهت اطلاع

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام دوست عزیز
خیلی ممنونم از توضیحات کارشناسانه دوستان عزیزم
ببینید در مورد موی گربه و بیماری زنان تا اونجا که ما می دانیم شایعست اما باز از دوستان دامپزشک حرفه ای خودمون سوال میکنم براتون
در مورد حساسیت هم شما باید به پزشک مراجعه می کردید که البته نطر من این هست که شما به همون گربه حساسیت داشتید
چون جنس و ساختار موی گربه ها با هم متفاوت هست .
در مورد فیلتر هایی که مطرح کردید برای انتخاب حیوان و نظر به اینکه سابقا هم حیوان داشتید و شرایطش رو دارید پیشنهاد من و دوستان دیگر هم سگ هست. اینکه صبح تا ظهر هم منزل نیستید با یک جلسه آموزش فرا خواهد گرفت سر و صدا نکته هرچند یاد خواهد گرفت که کلا الکی سر و صدا نکته و سر جاش بخوابه و دستشویی هم که آموزش اولیه هست.
نژاد هم مناسب شما ژرمن یا هاکی و یا دوبرمن هم هست اما اگه از سگ بزرگ جسه مشکل دارید میتونید از نژاد های کوچکتر هم استفاده کنید . خلاصه گربه گزینه خوبی هست به خصوص نژاد پرشین کت و برخی بریتیش ها و نژادهای اسکاتلندی

پس گربه رو هم کنسل میکنم.
واسه سگ متاسفاته قبلا هم گفتم که مدیر ساختمونمون خیلی خیلی متعصبه و اصلا نمیشه حرف سگ رو بزنم! وگرنه سگ واقعا از رویاهای منه که یه روز خواهم گرفت.
دوبرمن که دیگه نژاد مورد علاقمه. سگ باید خشن باشه.
از این سگ گرگی ها هم دوست دارم. میشه نژادشونو بفرمایید. از اونهایی که قیافشونم عین گرگه. هیبرید هم دیدم نوشته یودید تاپیک اما اونی نبود که مد نظر بنده اس.

بالا