برگزیده های پرشین تولز

مشاوره کاملا جدی راجع به یه مشکل

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
اونایی که از اول زندگی فکر میکنن عاشق همن بعد یه مدت تحمل همدیگه رو ندارن ... حالا اگر قرار باشه همین اول حس خوبی نسبت به طرف نداشته باشی ببین تا آخر چی میشه .

هرچند که فرزان گفتی به ذات دختر پسرها کاری نداشته باش و این حرفا :lol: ولی بنظر من تو ایران دخترا چون احساس میکنن با ازدواج باید یک تکیه گاه ( به خصوص مالی ) داشته باشن شرایط مالی طرف براشون خیلی مهمه . اگه دختر با این دید به زندگی نگاه کنه که خودش انسان مستقلیه و ممکنه هیچ وقت ازدواج نکنه --> از این رو باید رو پای خودش بایسته دیگه اونقدرها هم موفقیت های مالی طرف چشمش رو نمیگیره .. ضمن اینکه داری میگی طرف خیلی به کارش ( = پول در آوردن ) اهمیت میده . یعنی یه مدت که از ازدواج بگذره و از تب و تاب اون علاقه کم بشه بیشتر میره سمت کار .

عالی بود !
دختر شاغله ! می تونه روی پای خودش وایسه ! اتفاقا خانواده ی با فرهنگی داره ! نمیگن دختر ترشید و باید بدیمش بره !

:lol:اره دیگه!
به همین خاطر میگم بیخیالش!
تازه چشم ناپاک رو هم اضافه کنید..:f34r:

ولی بیچاره این یه مورد رو نیست !

اگه با اولیه ازدواج کنه تا آخر دومیه تو مخش می مونه و ناراحتی می کشه. در ضمن هیچی مثل اخلاق بد دختری رو اذیت نمی کنه. در حقیقت سالها باید زجر بکشه و بعد از چند سال عصبی میشه حسابی.

اگه پسر بود زیادم احساساتی نبود میشد گفت شاااااااااید بعد از مدتی علاقه ایجاد می شد ولی چون دختره فکر کنم با همون دومیه عروسی کنه بهتره

مرسی روزبه !
اتفاقا زمینه ی عصبی شدن رو هم داره !:(

اي بابا .... مردم چه شانسا دارن .... خوش بحال دختره !

هی گفتم از این کارا نکن !
الانم هی میگم بحث جدیه !
اخر سنگ میشی هستی !

به نطر من ببینه دلش چی میگه . پول میتونه عامبل خوشبختی باشه اما خوشبختی نیست .

تائید !
مرسی

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
اینو کسی نمی تونه بگه . اون خودش تو این قضیه بیش از بقیه دخیل هست و بیشتر از ما شرایط رو می دونه پس فکر می کنم خودش از هر کسی بهتر بتونه تصمیم بگیره ...

آره .. الانم تصمیم آخر رو خودش میگیره !

پ ن :

مرسی بچه ها که تاپیک رو جدی گرفتید !:blush:

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
اسپم کنیم ؟
i201776_TAELSmileyCenterBMC246.gif

من دیگه طاقت ندارم یه تاپیکو بیشتر از این جدی بگیرم :دی

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
بچه ها اینم نباید فراموش شه پسره خیلی به دختره علاقه داره که 2باره پا پیش گذاشته...

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
پسره نه نامزدشه نه شوهرش وقتی بهش گیر میده که با دوستاش نره بیرون از الان معلومه که شکاک هست با همه جور ادمی میشه زدگی کرد حتی معتاد وبداخلاق وبد دهن ولی با دو دسته نمیشه زندگی کرد آدم شکاک وادم چشم چرون بهتر بیخیال پسره بشه

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
بچه ها اینم نباید فراموش شه پسره خیلی به دختره علاقه داره که 2باره پا پیش گذاشته...

ببین خوانواده ی طرف رو هم در نظر بگیر....روابط مادر و پدرش با هم ....میشه یه چیزایی فهمیدا!

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
پسره نه نامزدشه نه شوهرش وقتی بهش گیر میده که با دوستاش نره بیرون از الان معلومه که شکاک هست با همه جور ادمی میشه زدگی کرد حتی معتاد وبداخلاق وبد دهن ولی با دو دسته نمیشه زندگی کرد آدم شکاک وادم چشم چرون بهتر بیخیال پسره بشه

درسته !

ببین خوانواده ی طرف رو هم در نظر بگیر....روابط مادر و پدرش با هم ....میشه یه چیزایی فهمیدا!

اینم نکته ی خوبیه !
خیلی مهمه !

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
خب منم دوست داشتم نظرم رو بدم ، آخه هر عقلی یه فکری توش هست.:blush:
اولا سن خانم برای ازدواج خیلی کمه؟ البته در این شرایط یک نکته ی مثبت هست به نظر من.
سن آقا چقدر است؟
اینکه شما گفتید وضع مالیش خوب است ، یعنی چقدر؟ انقدر که بخواد دختر رو برده ی خودش کنه یا نه در حد متوسطه؟
اصلیت آقا کجایی است؟ خیلی مهمه جدی می گم.
این که میگید به کار اهمیت می ده نکته ی مثبتی است ، مثلا اگر خانم عاشق یه آدم یلا قبا بشه که خرج اونم خانم بده و آقا یک ذره هم غیرت نداشته باشه اینجوری به نظر شما خوشبخت می شن؟؟؟!!!
لطفا مثل 20 سال پیش فکر کنید می گفتند مرد فقط باید غیرت داشته باشه ، والسلام.
اصلا آقا و خانم همدیگر رو نمی دیند که بخوان از خلقیات هم با خبر بشن، چند سال اول رو مرد زور میگه بعد خانم قلق زندگی دستش میاد آقا رو رام می کنه و سوارش میشه.:D ( جدی گفتم).
تازه این جور افراد با آمدن بچه اخلاقشون به شدت عوض میشه و خوب می شن.
فقط خانم باید زرنگ باشه و قلق زندگی زود دستش بیاد.
همه ی اخلاق های به نظر شما بد آقا از غیرت زیادش ناشی میشه چون همسر آیندش رو زیاد دوست داره.
علاقه ی قبل ازدواج کشک است بازم میگم به زندگی های 20 سال پیش فکر کنید.
الانم همون جری است فرقی نکرده ، باور کنید. با دید باز به زندگی نگاه کنیم .
تازه اگر اصلیت آقا اون چیزی که من فکر می کنم باشه ( آذری) این جور اخلاق ها تو ذاتشون است ، اصلا یه امتیاز براشون محسوب میشه.
ترک ها پسر رو با غیرت و دختر با حیا بزرگ می کنن . فقط همین براشون مهمه .
به نظر من شخص اول خوبه. اگر غیرت داره بدون مرد زندگی است و به جز زندگی خودش به چیز دیگری فکر نمی کنه.
دوستانی که میگن با عشق ازدواج کنه چه شناختی از اون فرد دارند که اینو میگن؟؟؟؟؟
ببخشید زیاد شد ، من فقط خواستم یه نظر دلسو زانه داده باشم.
والسلام

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
خوب....حالا که مخ مارو این همه ازش کار کشیدی اگه دختره بره با اون اولیه مزدوج شه کی خسارت ما رو میده؟؟!:wacko:

خودش فقط ضرر میبینه !:(
انگار خودشو معامله کرده !:eek:

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
خودش فقط ضرر میبینه !:(
انگار خودشو معامله کرده !:eek:

اره خوب...تو که خودت انقدر عقلت میرسه،نمی تونی منصرفش کنی؟آخه اون همه تجربه به یه دردیت باید بخوره یا نه؟؟

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
اولا سن خانم برای ازدواج خیلی کمه؟ البته در این شرایط یک نکته ی مثبت هست به نظر من.
سن آقا چقدر است؟
اینکه شما گفتید وضع مالیش خوب است ، یعنی چقدر؟ انقدر که بخواد دختر رو برده ی خودش کنه یا نه در حد متوسطه؟
این که میگید به کار اهمیت می ده نکته ی مثبتی است ، مثلا اگر خانم عاشق یه آدم یلا قبا بشه که خرج اونم خانم بده و آقا یک ذره هم غیرت نداشته باشه اینجوری به نظر شما خوشبخت می شن؟؟؟!!!
اصلا آقا و خانم همدیگر رو نمی دیند که بخوان از خلقیات هم با خبر بشن، چند سال اول رو مرد زور میگه بعد خانم قلق زندگی دستش میاد آقا رو رام می کنه و سوارش میشه.:D ( جدی گفتم).
همه ی اخلاق های به نظر شما بد آقا از غیرت زیادش ناشی میشه چون همسر آیندش رو زیاد دوست داره.
تازه اگر اصلیت آقا اون چیزی که من فکر می کنم باشه ( آذری) این جور اخلاق ها تو ذاتشون است ، اصلا یه امتیاز براشون محسوب میشه.
به نظر من شخص اول خوبه. اگر غیرت داره بدون مرد زندگی است و به جز زندگی خودش به چیز دیگری فکر نمی کنه.
والسلام

اینا که ما میگی درسته ولی این که نزار با دوستاش بره بیرون غیرت نیست .غیرت اونه که هرروز صبح پاشه بره سرکار که خودش خرج خونشو دربیاره واز مادر پدرش نگیره
غیرتاونه که اگه ماشین داره خودش زنشو ببره بیرون نه اینکه بگه من کار دارم ماشینو میبرم تو هم با تاکسی برو
غیرت یعنی زور بازوتو به کسی که حق تو میخوری نشون بدی نه زورتو تو کتک زدن به زنت نشون بدی
غیرت یعنی اگه کسی حقتو نا حق کرد باهاش تند برخورد کنی نه این که اگه زنت 10دقیقه غذا دیر اورد هرچی دهنت اومد بهش بگی

غیرت به اینا میگن نه به اون

دوما طرف اگه آذری باشه دختر فارس باشه اصلا اهم نمیسازن چون فارس ها دختراشون آزاد تر هستن
یه مثل معروف میگه از آذری دختر بگیر ولی دختر نده

سوما چون بحث آذری غیرت وسط کشید بالای هارو برات گفتم وگرنه الان سال 2010 الان دیگه زمانه اینجور غیرت های الکی نیست الان زمانه تقسیم بندی مردم به اقوام مختلف نیست که فلانی مال این قومه اون مال اون قومه اینجورین اونجورین
جای این که ذهنمونو به این چیزا مشغول کنیم بهتر طرف مقابلو بشناسی نه قومشو

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

موضوع اینه که فرزان هنوز حرفای اون پسر رو نشنیده ! هرچی شنیده و گفته شده از طرف دختر خانم بوده .

توی پست قبلی هم گفتم ، الان بخاطر وجود نفر دوم ، دختر خانم ، مشکلات اون پسر رو بزرگتر از حد میبینه .که بتونه برای بی حسی خودش نسبت به طرف دلیل بیاره .

اما نکته دیگه که نباید فراموش کرد ، اینه که پسر دوباره برگشته ! پس معلومه هنوز اون دختر رو دوست داره . با توجه به وضع مالی (و احتمالا چهره مناسب!) توی جامعه الان پسر احتیاجی به برگشت نداره مگر به دلیل دوست داشتن ! (البته اینا همه حدسه)

در مورد صحبتی که شما گفتید وقتی درسته که شما این رو از نزدیک ببنید ! پس نمیشه حتما نسخه پیچید که واقعا اون پسر چنین مشکلاتی رو داره .

فعلا اول دختر خانم باید تکلیفش رو با دومی مشخص کنه ، چون دومی رو دوست داره ، حرفی هم دیگه توش نیست.
ولی تا قبل از اینکه موضوع رو با دومی حل نکرده ، مورد آب نمک به نظر من توصیه میشه.

چون شما وقتی یه نفر دومی رو برای خودت داری ، همش در حال مقایسه هستی که حالا این بهتره یا اون ! از خوبی های این واسه خودت کوه میسازی ، بدی های اون هم به شدت پیش خودت زیاد میکنی. ولی وقتی تصمیم گیری در مورد یک نفر باشه ، میتونی عاقلانه تر در مورد مشکلاتش تصمیم بگیری .

به این دلیل به نظر من تایید حرفهای دختر خانم در حال حاضر کار اشتباهی هستش.

پ.ن : فرزان ببخشید تو تاپیکت بحث دو به دو کردم :eek:

Last edited:

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
سلام
سن آقا چقدر است؟
والسلام

یه نظر متفاوت بود !
سن اقا ؟
24 سال
خانوم 22 سال
اصالتا مال تهران و کاشان !

وضع مادی ؟
خوب .. در حد یه ماشین عالی و خونه و شرکت موفق !

نه خب دختر هم نمیگه مرد کار نکنه ! ولی این شخص بیش از اندازه درگیره کاره !

این جوری که شما میگی10 سال اول زندگی فقط در قلق گیری میگذره ! اوج خوشبختی با سختی میگذره !
اینکه با اومدن بچه تغییر می کنه همه چیز 100٪ مخالفم !

شما خودت چند سالته دوست عزیز ؟

فرزان نکنه پسر دومیه خودتی؟؟؟ :p

لو رفتم !:happy:
نه .. طرف فامیلمه !

اره خوب...تو که خودت انقدر عقلت میرسه،نمی تونی منصرفش کنی؟آخه اون همه تجربه به یه دردیت باید بخوره یا نه؟؟

من راهنمایی هام رو کردم .. از توی نظرات شما ها گلچین شه .. حرف من در میاد !

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
با اولی ازدواج نکنه و با دومی هم فعلا به فکر ازدواج نباشه

هیچکدومشونم به قول خودت تو آب نمک نخوابونه چون این کار از همه چیز عذاب آور تره

هر تصمیمی میگیره روراست بهشون بگه

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
اینا که ما میگی درسته ولی این که نزار با دوستاش بره بیرون غیرت نیست .غیرت اونه که هرروز صبح پاشه بره سرکار که خودش خرج خونشو دربیاره واز مادر پدرش نگیره
غیرتاونه که اگه ماشین داره خودش زنشو ببره بیرون نه اینکه بگه من کار دارم ماشینو میبرم تو هم با تاکسی برو
غیرت یعنی زور بازوتو به کسی که حق تو میخوری نشون بدی نه زورتو تو کتک زدن به زنت نشون بدی
غیرت یعنی اگه کسی حقتو نا حق کرد باهاش تند برخورد کنی نه این که اگه زنت 10دقیقه غذا دیر اورد هرچی دهنت اومد بهش بگی

غیرت به اینا میگن نه به اون

دوما طرف اگه آذری باشه دختر فارس باشه اصلا اهم نمیسازن چون فارس ها دختراشون آزاد تر هستن
یه مثل معروف میگه از آذری دختر بگیر ولی دختر نده

سوما چون بحث آذری غیرت وسط کشید بالای هارو برات گفتم وگرنه الان سال 2010 الان دیگه زمانه اینجور غیرت های الکی نیست الان زمانه تقسیم بندی مردم به اقوام مختلف نیست که فلانی مال این قومه اون مال اون قومه اینجورین اونجورین
جای این که ذهنمونو به این چیزا مشغول کنیم بهتر طرف مقابلو بشناسی نه قومشو

فرزان گفت پسره زنش رو میزنه!!!؟؟؟
فرزان گفت پسره توخونه شیره ، بیرون موش؟؟؟!!!
فرزان گفت پسره به زنش زور میگه؟؟؟!!!
من راجع به خلقیاتی که فرزان گفت صحبت کردم ، اینایی که شما گفتی برداشت ذهنی خودت بود.
اصلیت انسانها عوض شدنی نیست چه تو سال 2010 چه 3010 ، ذات یک قوم همیشه اصلش پایدار است شاید زیاد و کم بشه ولی اصلش پایدار است.

بالا