برگزیده های پرشین تولز

مشتریان عجیب سایت دیوار

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
آگهی به بهترین توضیحات در مورد جنس و چند تا عکس تو دیوار ثبت شده
دور از جونتون یه مشت احمق تماس یا sms میدند
آگهی با توضیحات کامل و عکس زدم طرف پیام میده نزدیک 3 روز سوالات مختلف می پرسه و توضیحات کامل میگیره بعد روز موعد معامله پیام میده: من متوجه عکس نشدم من بدون ترانس می خواستم و دستگاه شما ترانس داره(طرف حتی بدون یه عذر خواهی خیلی راحت میگه نمی خوام)
یا فلان اگهی مشتری زنگ و پیام که من حتمآ می خوام و کجا قرار بزاریم قرار می زاریم روز قرار میرم که جنس تحویلش بدم طرف نمیاد و بعد 2 روز پیام میده من منصرف شدم
یا برای یه آگهی دیگه حدود یه هفته با طرف قرار می زاریم بعد سر روز موعود مشتری میگه بابام بهم اجازه خرید نمیده!!!
برای یه اگهی دیگه مشتری نما تماس می گیره با کلی ادعا و کلاس صحبت کردن بعد چند روز سوال پرسیدن بعد موقع قرار میگه من یه چیزی خریدم بودجه ام تموم شده و تا آخر برج صبر کن تا ازت بخرم!!!

برای شما هم همچنین مواردی پیش اومده
اگه از این مورد های عجیب دیوار برای شما هم پیش اومده توضیح بدید
شما با همچنین مواردی چطور برخورد می کنید؟؟؟

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
زی شعور ن

یک عده مَرد خاکتوسگ تو قسمت حیوانات عکس سگی که از گوگل گرفتن رو آپلود میکنن و آگهی واگذاری بعد ذکر میکنن فقط به خانم های مجرد واگذار میشه:general307::general307:

یکی عکس سگمو ازفروم ووف ووف برداشته بود گذاشته بود آگهی کرده بود 15میلیون:eek::eek::eek: زنگ زدم بهش گفتم میشه دیدتش سگو؟ گفت نه اول 50% مبلغ رو بیعانه بدید تا براتون بیارم از آمریکا:general307::general307: گفتم fart تو چشت قورومچیپس

حالا فرقی هست مگه بین ایرانی ای که تو دیوار هست و یا نیست؟

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
من دستگاه موس موس کن میفروشم و هیچکدوم از این مشکلات هم ندارم
جنست رو عوض کن

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
من کلا 1 باراومدم گوشی از طریق دیوار بفروشم ، به یه مشت شل مغز برخورد کردم پشیمون شدم :general208:

طرف میگفت خریدارم ولی جنس رو بیار مغازه من تا چک کنم ، انگار نوکر باباش بودم ، راحت بلاکش کردم ، گوشی هم همینجا فروختم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
نشون از بی فرهنگی ملت داره
بله برخورد داشتم
معامله زیاد داشتم تو دیوار ولی بدترین چیزی که دیدم این بود که پشت تلفن تخفیف میگیرن و معامله رو تمام میکنی میگی هم دیگه یه ریال کمتر نمیدم
بعد حضوریم که میان بازم یه تخفیف دیگه میخوان o_O انگار جنگه تا اخرین لحظه میخوان شده هزار تومن هم کم کنن
مورد بعدی این بود یه تعداد محدودی میگفتن جنسو بیار دم خونم:general304: بهشون میگفتم آسمون تو میخوای ماست بگیری ماسته پا میشه میاد پیش تو؟ یا تو باید بری مغازه ماست بگیری؟ خلاصه یه بروکی حوالش میکردم

مورد بعدی یک جوانک موقشنگ بود میخواست یه چیزی ازم بخره اومد پسندید
موقع پول دادن گفت از طریق موبایل پرداخت کردم یه sms ساختگی اماده کرده بود اونو نشونم داد :general304:
منم حسابم به پیام وصله پول بیاد sms میاد هر چند که بعضی موقعها ممکنه تاخیر داشته باشه اما ان جوونک گفت پرداخت کردم بیا اینم sms ش
خیال کرد هندی هستم :D
یه لحظه به سرم زد تو انباری حبسش کنم زنگ بزنم 110 بی خیال شدم
خلاصه یارو دید کلکش نگرفته یه دفعه گفت مادرم حالش بده پیام دادن باید برم بعدا میام فلنگو بست

یا یارو میگه جنسو نگه دار من من میخوامش اینجا تو توش می مونی ایا واقعا میخوادش؟ ایا کسی دیگه زنگ زد چی بهش بگم؟
بارها بوده یارو گفته جنسو میخوام اما نیومده مشتریهای بعدی رو بخاطر همون عوضی اول هم پروندی
بهترین کار اینه که شماره مشتریهای بعدی رو یاداشت کنی بگی اگر مشتری اولیم نیومد باهاتون تماس میگیرم

کلا معامله تو دیوار یه سری اعصاب خردیا داره
والبته یه سری قلقها هم داره

یه چیزی هم تجربه کردم نمیدونم چرا ادمهای پولدارتر بیشتر چونه میزدن بیشتر فک میزدن و بیشتر حال بهم زن تر بودن
یارو اومده بود اره من فلانم طلا فروشی دارم طلا خواستی در خدمتم حالا میخواست یه psp بگیره
خب به من چه طلافروشی داری
اینقدرم چونه زد حالمون رو بهم زد سر 150 هزار تومن

برعکس ادمهای فقیرو دیدم جنسی میخریدن کمتر چونه میزدن کمتر ریا میکردن ادم دوست داشت خودش بهشون تخفیف بده

برای مشکل تخفیف گرفتن هم ببین مشتریت چقدر طالب جنسته
زیاد طالب بود میتونی تخفیف خیلی کمی بهش بدی
کلا یه مقدار روانشناسی میطلبه سر کله زدن با این مردم که هر روز بی فرهنگ تر میشن

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
اون عنکبوتی که تو جیب یک عده ادم حسابی بود هم به ملکوت پیوست
به خاطر همین دیگه فقط مشتری نما پیدا میشه .

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
من حدود بیست دفعه تو دیوار اگهی دادم جز ۷-۸ موردش که خونه بود و اپارتمان جهت اجاره یا فروش که باید بیان و ببینن و مشکلی پیش نمیاد. بقیه اش هم جنس دست دوم بوده و خدایی مشکلی نداشتم. مشتری نما هم هست البته خیلی زنگ زدن و این داستانا ولی میدونم کی خریداره کی علافه کی میخواد کی نمیخواد.
کلا مشکلی نبوده همیشه راحت فروختم.

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
من حدود بیست دفعه تو دیوار اگهی دادم جز ۷-۸ موردش که خونه بود و اپارتمان جهت اجاره یا فروش که باید بیان و ببینن و مشکلی پیش نمیاد. بقیه اش هم جنس دست دوم بوده و خدایی مشکلی نداشتم. مشتری نما هم هست البته خیلی زنگ زدن و این داستانا ولی میدونم کی خریداره کی علافه کی میخواد کی نمیخواد.
کلا مشکلی نبوده همیشه راحت فروختم.
خدا بده شانس
من که هر چی اگهی زدم یه شاسکول به تورم خورد!!!

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
بابا یه نردبون گذاشتم واسه فروش دهنمونو افتک کردن :general208:
طرف میگه اگه میخوای نردبونتو صد تومن میخرم میگم نه قیمتم اینه بهش بر می خوره میگه قیمت این نیست فلان
چندتا زنگ زدن گفتن میان میخرن نیومدن
یکی زنگ زده میگه برا یه خونواده فقیر می‌خوام پنجاه تومن بده کمک کرده باشی بذارن جای پله
بابا من خودم به غای عظمی رفتم در به در شدم عین این معتادا هر چی دستم میاد بر میدارم آگهی کنم بفروشم بعد بیام به تو که نمیدونم کی هستی کمک کنم بعدشم اگه بخوام کمک کنم خودم بلدم تو اگه میخوای کمک کنی خب بکن چرا از من میخوای مایه بذاری
حداقل پیشنهاد میخوای بدی یه پیامک بده نه این که دو ساعت پشت تلفن مغز منو بخور سس کش :general208::general208:
یه سری مواد شیمیایی گذاشتم واسه فروش یک سوم قیمت خرید با دلار سه و پونصد با کلی اشانتیون روش یارو پیامک داده آخرش چند میگم اینقدر
میگه آدرس میدم برو فلان قیمت هر چی میخوای بگیر
خب با وفا سسکش اگه این قیمت داری چرا زنگ زدی به من بعد پیامک داده بفرستشون اینجا برات بفروشم هر چی ام جواب نمیدادم ول کن نبود
یه خط رند گذاشتم برا فروش یکیه چند وقت به چند وقت زنگ میزنه که بزنه تو سر مال قیمت‌و بیاره پایین فکر می‌کنه من نمی‌فهمم یه نفره این دفعه زنگ زد قیمتو میبرم بالا:general208::general208::general208::general208:

Last edited:

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
بابا یه نردبون گذاشتم واسه فروش دهنمونو افتک کردن :general208:
طرف میگه اگه میخوای نردبونتو صد تومن میخرم میگم نه قیمتم اینه بهش بر می خوره میگه قیمت این نیست فلان
چندتا زنگ زدن گفتن میان میخرن نیومدن
یکی زنگ زده میگه برا یه خونواده فقیر می‌خوام پنجاه تومن بده کمک کرده باشی بذارن جای پله
بابا من خودم به غای عظمی رفتم در به در شدم عین این معتادا هر چی دستم میاد بر میدارم آگهی کنم بفروشم بعد بیام به تو که نمیدونم کی هستی کمک کنم بعدشم اگه بخوام کمک کنم خودم بلدم تو اگه میخوای کمک کنی خب بکن چرا از من میخوای مایه بذاری
حداقل پیشنهاد میخوای بدی یه پیامک بده نه این که دو ساعت پشت تلفن مغز منو بخور سس کش :general208::general208:
یه سری مواد شیمیایی گذاشتم واسه فروش یک سوم قیمت خرید با دلار سه و پونصد با کلی اشانتیون روش یارو پیامک داده آخرش چند میگم اینقدر
میگه آدرس میدم برو فلان قیمت هر چی میخوای بگیر
خب با وفا سسکش اگه این قیمت داری چرا زنگ زدی به من بعد پیامک داده بفرستشون اینجا برات بفروشم هر چی ام جواب نمیدادم ول کن نبود
یه خط رند گذاشتم برا فروش یکیه چند وقت به چند وقت زنگ میزنه که بزنه تو سر مال قیمت‌و بیاره پایین فکر می‌کنه من نمی‌فهمم یه نفره این دفعه زنگ زد قیمتو میبرم بالا:general208::general208::general208::general208:
کسی دیگه جای شما بود کلا با معاملات مجازی خداحافظی میکرد :(:general208:
بنظرم خوبه بد داره من خودم محصولات مجازی رو خوب توش میفروشم ولی مثلا یه مبل رو دهنمون رو سرویس کردن از خیرش گذشتیم دادیم سمساری :|

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
من اونجا خیلی بازی خرید و فروش کردم و اکثر اوقات هم مشکلی نداشتم، ولی امان از یه عده ابله که انگار فارسی بلد نیستن و فقط شماره تماس رو میبینن و تمام!
هر دفعه مینویسم «تعویض ندارم»، صد نفر پیامک میدن که «حاجی با فلان چیز عوض میکنی؟» دیگه دفعه آخر 25تا کلمه التماسی پشت سر هم ردیف کردم که بابا تعویض نداریم! لطفا، خواهشا، انصافا در این مورد تماس نگیرین! باز طرف پیامک زده که «داداش با فلان بازی عوضش میکنی؟!» :general602:
بدترین بخش ماجرا هم برای تخفیفی ها هست. مثلا قیمت استاندارد دست دوم فلان جنس 250 تومنه. حالا شما بذار 180 تومن، باز یکی پیدا میشه که میگه «عزیز تخفیف هم داره؟» :eek:
ولی خفن ترین چیزی که تا حالا دیدم این بوده! کل اطلاعات مورد نیاز رو نوشته بودم و صد خط توضیح داده بودم، طرف پیامک زد و اینا رو گفت! :general509:

f4xl_photo_2017-11-23_12-27-58.jpg

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
یبار بخچال کوچیک ( نمیدونم صد لیتری همچین چیزی از ازن ریزه ها) گذاشتم مثلا ۲۰۰ تومن
ملت احمق زنگ میزدن که اقا این ساید بای سایده؟ دوتا در داره آبسرد مک فلان... بکی نیست به اینا بگه اوشگول جنس ۲۰۰ سیصد تومنی اخه مگه میشه یخچال دودر ابسرد کن دار باشه :general707:
سیگنال مرحوم هم همینطوری با سختی ویلچرش رو فروخت اخر اخر یه اشانتیون هم مجبور شد بده بهشون

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,828
بعض فروشندگان عجیب و اجناس عجیب هم داره.....:D

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
من اونجا خیلی بازی خرید و فروش کردم و اکثر اوقات هم مشکلی نداشتم، ولی امان از یه عده ابله که انگار فارسی بلد نیستن و فقط شماره تماس رو میبینن و تمام!
هر دفعه مینویسم «تعویض ندارم»، صد نفر پیامک میدن که «حاجی با فلان چیز عوض میکنی؟» دیگه دفعه آخر 25تا کلمه التماسی پشت سر هم ردیف کردم که بابا تعویض نداریم! لطفا، خواهشا، انصافا در این مورد تماس نگیرین! باز طرف پیامک زده که «داداش با فلان بازی عوضش میکنی؟!» :general602:
بدترین بخش ماجرا هم برای تخفیفی ها هست. مثلا قیمت استاندارد دست دوم فلان جنس 250 تومنه. حالا شما بذار 180 تومن، باز یکی پیدا میشه که میگه «عزیز تخفیف هم داره؟» :eek:
ولی خفن ترین چیزی که تا حالا دیدم این بوده! کل اطلاعات مورد نیاز رو نوشته بودم و صد خط توضیح داده بودم، طرف پیامک زد و اینا رو گفت! :general509:

f4xl_photo_2017-11-23_12-27-58.jpg
داداش اسم اپ پیامکت چیه؟

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
یبار بخچال کوچیک ( نمیدونم صد لیتری همچین چیزی از ازن ریزه ها) گذاشتم مثلا ۲۰۰ تومن
ملت احمق زنگ میزدن که اقا این ساید بای سایده؟ دوتا در داره آبسرد مک فلان... بکی نیست به اینا بگه اوشگول جنس ۲۰۰ سیصد تومنی اخه مگه میشه یخچال دودر ابسرد کن دار باشه :general707:
سیگنال مرحوم هم همینطوری با سختی ویلچرش رو فروخت اخر اخر یه اشانتیون هم مجبور شد بده بهشون
میگفتی آره نون هم میاره! لباس هم میشوره! دولفین ها هم پرواز میکنند!:general705:

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
بنظرم بهترین راه اینه که اگر چیزی برای فروش میخاید بزارید تو دیوار و اینا اول برید ببینین بقیه چقد گزاشتن یه میانگین بگیرید همونقد بزارید و به هیچ وجه دیگه کمتر از این ندید
یعنی اگه طرف با گردن شکسته،دست چلاق،برگه شیمی درمانی تو دست چپ برگه آچ آی وی پلاس تو دست راست،یه گونی برگه جریمه رو کولش و یه سری طلبکارم دنبالش بیاد بگه من بدبختم برام کمتر حساب کن باید بگی نه!
... چون جدیدا یه سریا کارشون شده این!

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
داداش اسم اپ پیامکت چیه؟
این برای موبایل قبلیم هست که سونی بود و خودش این شکلی بود و چیز جدیدی نریختم!
ولی بین اپ های پیامک Textra SMS پیشنهاد میشه و چیز جالبیه.

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
آقا اون بخش اجتماعی دیوار رو از دست ندین که برای خودش دنیایی هست از عجایب! :D
مثلاً همین الآن آخرین تبلیغش اینه:
کمک غیر نقدی میکنم مانند مشورت دادن و دردودل کردن و ترجمه متن

یعنی طرف شماره تماس گذاشته که باهاش درد دل بکنی!!! :general304:
نصف تبلیغات هم نماز و روزه هست و پول میگیرن که نماز شما رو بخونن یا به جای شما روزه بگیرن! دیگه بگذریم از آموزش دوچرخه سواری و اهدای لباس زیر زنانه و... تبلیغات ماساژ رایگان هم دیدم که بنده رو یاد یه سری چیزهای استغفراللهی میندازه! :general509:

بالا