برگزیده های پرشین تولز

مشکوک بودن سرویس وایمکس ایرانسل - برای ثبت نام دست نگه دارید!

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
آقا این وایمکس هم خر تو خره ها!

الان رفتم تو حسابم

6 تومن نیست شده

12 مانده داشتم و
حدود 6000 تومن در اینترنت همراه حدود 600 مگ

من طی 18 روز 400 مگ مصرف کردم
بعد از دیروز تا الان

اون 600 مگ رفته و حدود 7000 تومن (میشه 700 مگ ) هم آزاد حساب کرده!
شناسه
09411123712

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
ببینم صبانت سرویس 2 مگابایت شو راه انداخت یا نه؟؟
(مودم وایرلس با پورت یو اس بی و شبکه هم معرفی کنید)

من فردا سفارش یه 2 تا دومگ بدم

راحت شم از این کله قند چه هیش مثل آدم میزداد نیست!

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
آقا من مودم وایمکسمو میفروشم پیشنهادهای قیمتی خود رو پخ کنید!

mahdi_o

Registered User
لایک‌ها
2
من ADSL دارم و کلا راضی هستم
به نظر شما وایمکس ایرانسل می تونه سرویس های اینترنتی ADSL رو پشت سر بزاره ؟
اصلا میشه مقایسه کرد

سلام
دوست عزیز وایمکس ، پیشرفته شده ی اینترنت وایرلس هست و توی وایرلس مشکلات خیلی زیادی بود
مثل اینکه مثلا باید دقیقا آنتی در مقابل آنتن سرویس دهنده نصب بشه و ...
ولی توی وایرلس دیگر نیازی به این دید مستقیم نیست و پوشش بسیار زیاد تر شده
و خیلی از موانع و مشکلات دیگه هم حل شده

ولی حالا اینکه سرویسی که قرار هست ایرانسل ارائه کنه آیا میتونه رقیب باشه ، خیلی حرف توش هست!
من که فعلا چشمم آب نمیخوره ، تا اونجایی که من خبر دارم و توی یه مقاله خونده بودم یه محدودیت زمانی
برای ایراسل تعیین شده بود که سرویس هاشو راه اندازی کنه و سر همین در بهمن ماه در ظاهر شروع به راه اندازی کرد!
ایرانسل هم فعلا فکر نکنم بتونه رقیبی باشه برای ADSL ولی برای خیلی از مناطق
که قابلیت ارائه شدن ADSL وجود نداره یک راهکار مفید باشه!

iman7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینم صبانت سرویس 2 مگابایت شو راه انداخت یا نه؟؟
(مودم وایرلس با پورت یو اس بی و شبکه هم معرفی کنید)

من فردا سفارش یه 2 تا دومگ بدم

راحت شم از این کله قند چه هیش مثل آدم میزداد نیست!

سرعت دانلود سرویس صبانت

128kb/s----------> 120 kB/s
2mb/s---------->110kB/s
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
دوستان عزیز :

۱. در این تاپیک فقط در مورد وایمکس صحبت کنید لطفا.

۲. جناب قناری ! امضای خودتون رو سریعا اصلاح کنید. ممنون

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
آقا من مودم وایمکسمو میفروشم پیشنهادهای قیمتی خود رو پخ کنید!

چرا بفروشید؟؟ مگر خود ایرانسل پس نمی گیره ؟؟
اگر بخاطر مشکلات سرویس و عدم کیفیت میخواهید مودم را پس بدهید و پس نمی گیرند اینجا مراجعه کنید سریع حل می شود:happy:

می خواستم چند سطری درباره وضعیت فعلی ایرانسل و دلایل مشکلات فعلی سرویس وایمکس بنویسم که می گذارم برای فردا .

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
چرا بفروشید؟؟ مگر خود ایرانسل پس نمی گیره ؟؟
اگر بخاطر مشکلات سرویس و عدم کیفیت میخواهید مودم را پس بدهید و پس نمی گیرند اینجا مراجعه کنید سریع حل می شود:happy:

می خواستم چند سطری درباره وضعیت فعلی ایرانسل و دلایل مشکلات فعلی سرویس وایمکس بنویسم که می گذارم برای فردا .

ایرانسل پس میگیره ولی تا 14 روز

یا استفاده کمتر از 300 مگ
منم خر شدم گفتم بعد عید درست میشه و ...

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به پست دوم این تاپیک که نوشته بنده حقیره توجه کنید، به این نتیجه می رسید که حرف همون موقعم درست بوده
از نظر من طرز صحبت mtn-irancell خیلی خوب بوده، چرا که 1. اگر جناب بردیا نماینده رسمی ایرانسل باشن (که هنوزم به طور شخصی تو فکر اینم که اثبات این امر چقدر می تونه براشون سخت باشه و چطور انتظار دارن بدون تأیید کسی اطلاعات خصوصی در اختیارشون بذاره) اونطور پاسخ دادن به شایان اصلاً در شأنشون نبود 2. اگر کاربر عادی بودن که دیگه بدتر
در کل این حضور اگر هم به عنوان رسمی نماینده ایرانسل باشه به نظر من ابداً مسئله ای رو حل نمی کنه و فقط در جهت ایجاد تبلیغات مثبت علیه این موج منفی فراهم اومده.

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
ایرانسل پس میگیره ولی تا 14 روز

یا استفاده کمتر از 300 مگ
منم خر شدم گفتم بعد عید درست میشه و ...

جداً 300 مگ استفاده مفید کردی؟؟
اگر نکردی زنگ بزن بگو بخاطر کیفیت سرویس بدی که دادید باید پس بگیرید.

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
من دیشب کاملا کنترل شده ،یعنی وصل شدم دانلود کردم قطع کردم ،یک فایل رو دانلود کردم تا ببینم سیستم اکانتیگ درسته یا نه ولی راستش رو بخواهید چیزی نفهمیدم برای همین ریز استفادم رو در حوالی همون ساعت می ذارم تا اگه کسی از این اعداد چیزی فهمید ببینه اصلا یک عدد 8.44 (حالا یک ذره بالا پایین پیدا میکنه یا نه) رونوشت مخصوص به آقای بردیا :D

فایل های ضمیمه

• CaptJNure.PNG
    CaptJNure.PNG
    16 KB · نمایش ها: 27

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
سلام به دوستان عزیز
مشکل Ping بر طرف شده می تونید چک کنید و اگر هنوز مشکل دارید اطلاع بده.
در مورد وی پی ن میشه یکی از دوستان به من بگه از چه software استفاده می کنه؟
ممنون
آقا ممنون، مثل اینکه حل شده، ولی بعضی از سایتها پینگ نمیشن، مثل سایت خودم که در امضاء هست. حالا نمیدونم مشکل از طرف سرور من هست یا ایرانسل. به هر حال مرسی.

منظورتون از software چیه؟

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
*** مگه نرم افزار هم داره که ما خبر نداریم ؟!

iman7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دیشب کاملا کنترل شده ،یعنی وصل شدم دانلود کردم قطع کردم ،یک فایل رو دانلود کردم تا ببینم سیستم اکانتیگ درسته یا نه ولی راستش رو بخواهید چیزی نفهمیدم برای همین ریز استفادم رو در حوالی همون ساعت می ذارم تا اگه کسی از این اعداد چیزی فهمید ببینه اصلا یک عدد 8.44 (حالا یک ذره بالا پایین پیدا میکنه یا نه) رونوشت مخصوص به آقای بردیا :D

دوست عزیز مصرف کلی شما به بایت هستش دوبار تقسیم بر 1024 کن مگابایت در می یاد.مثلا برای ردیف اول ساعت 20 دقیقه بامداد شما 117 مگابایت مصرف کردی موجودی حساب شما برای دوره بعد یا مصرف آزاد این دوره 905 تومان و مقدار حجم باقیمانده تا آخر فروردین با کسر مگابایتی 10 تومن مصرفی 117 مگ شما 4 گیگو 800 مگابایت میباشد هزینه 117 مگابایت مصرفی شما که از اینترنت همراه در سطر اول کسر شده 1171 تومان است

Mohammad 1985

Registered User
لایک‌ها
1
از امروز قطعی زیاد داشتم ! بعد از قطع هم دیگه وصل نمیشه نه به پورتال نه حتی به سایت ایرانسل میره ! یا باید لن رو غیر فعال کنم یا آی پی رو دستی عوض کنم به یه آی پی دیگه بعد دوباره بزارم روی اتوماتیک یا ریست کنم سیستم رو و یا مودم رو خاموش روشن کنم !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
یکی از نکات جالب تو پنل ایرانسل اینه که همه جا عددها به بایت هست ! :D یادمه اون موقع‌ها که اینترنت و نبود و bbs استفاده میکردیم اعداد و حجم‌ها به بایت استفاده میشد و معنی و مفهوم داشت :D الان تو پنل ایرانسل یهو یک عدد نشون میده ۱۲ رقم !!! چند بار باید به ۱۰۲۴ تقسیم بشه یکم مفهوم بشه.

من حدس میزنم دلیلش اینه که این کنترل پنل و این سیستم برای ارائه gprs بوده ... و نه internet ! برای همین مصرف‌ها هم مثل اینترنت گیگا بایتی نبوده ... در حد همون بایت و مگابایت بوده ... شما چطور ؟ :D

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چیه این سیستم مسخره نیست که شایان جان شما از بایت بودن این سیستم ایراد میگیری!
شرط میبیندم تو کل سیستم ایرانسل کسی سر جمع اندازه 4 نفر که تو این تاپیک در مورد ایرانسل نظر میدن اطلاعاتش بیشتر باشه ( یعنی اطلاعات کلشون رو جمع کنی اندازه ما 4 تا منتقد از سیستمشون از نت سر در نمیارن)
به مسئول ثبت نام سیستم دارم میگم من یه موبایل 4G دارم تهیه میکنم ( دارن برام از اونور میفرستن ) این با سیستم شما کار میکنه
طرف میگه 4G چیه!
واقعا وقتی طرف base قضیه رو نمیدونه شما میخوای سیستم مثلا STABLE باشه ؟

Mohammad 1985 جان من مشکل شما رو از بعد از عید دارم تقریبا از هر 24 ساعت 23 ساعغت خرابه :blink:
بعدش جالبیش میدونید چیه میگن ما سیستم رو گرون دادیم دست ملت که یهو ملت هجوم نیارن برای خرید :blink:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من یه ایراد هم از شما میگیرم ! آخه شما هم یک سوالی کردی که الان از ۱۰۰ تا موبایل فروش هم بپرسی ۹۹ تاشون همین رو میگن ! :D

مخصوصا که برای تلفظ باید بگی « فورجی » تاحالا هم به گوششون نخورده :)))) حالا اگر توضیح بدی که شما 3G شندید ؟ حالا این نسل بعدیش هست و اینها ... شاید بدونن چیه ... :D

من مکالمات ضبط شده‌ای با این اپراتورها دارم که این سوال شما پیشش مثل اینه که در مورد پیوند یکی از رگ‌های قلب ازشون سوال کرده باشی !

مثلا یکبار ( همون یکی دو روز اول کارشون بود و اصلا کسی خود مودم رو هم ندیده بود ... من عکس مودم رو گذاشته بودم کلی اینور اونور پخش شد که مودمش این شکلیه ! نه مثل الان که دیگه صفحه‌ها در موردش صحبت شده ... ) زنگ زدم گفتم من تو کنترل پنل مودم هستم و میخوام فلان کار رو بکنم و اینا ... راهنمایی خواستم ... اول که فکر کرد تو e-care هستم. خلاصه فهموندم که من تو کنترل پنل مودمم ! گفت مودم که کنترل پنل نداره ! خلاصه از من اصرار ... از اون انکار ... که بابا این قوطی که به من دادید، یه چیزی داره به اسم کنترل پنل ! حالا اگر تو ندیدی تاحالا گوشی رو بده یکی که بلده ! خلاصه آخر هم از چند نفر اونجا سوال کرد خانم ... و گفت به ما ربطی نداره ... اگرم کاری میخوای بکنی خودت بکن ...

خلاصه سوال از این اپراتورها در مورد یه مسائلی مثل 4G ... از پایه اشتباهه ! :)))

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
مثلا یکبار ( همون یکی دو روز اول کارشون بود و اصلا کسی خود مودم رو هم ندیده بود ... من عکس مودم رو گذاشته بودم کلی اینور اونور پخش شد که مودمش این شکلیه ! نه مثل الان که دیگه صفحه‌ها در موردش صحبت شده ... ) زنگ زدم گفتم من تو کنترل پنل مودم هستم و میخوام فلان کار رو بکنم و اینا ... راهنمایی خواستم ... اول که فکر کرد تو e-care هستم. خلاصه فهموندم که من تو کنترل پنل مودمم ! گفت مودم که کنترل پنل نداره ! خلاصه از من اصرار ... از اون انکار ... که بابا این قوطی که به من دادید، یه چیزی داره به اسم کنترل پنل ! حالا اگر تو ندیدی تاحالا گوشی رو بده یکی که بلده ! خلاصه آخر هم از چند نفر اونجا سوال کرد خانم ... و گفت به ما ربطی نداره ... اگرم کاری میخوای بکنی خودت بکن ...

خلاصه سوال از این اپراتورها در مورد یه مسائلی مثل 4G ... از پایه اشتباهه ! :)))
من یه ایراد هم از شما میگیرم
بايد ميگفتي تو HOME PAGE MODEM هستم تا بفهمه نه كنترل پنل مودم
اگر دقت كني وقتي واردش ميشي اصلا بالاش نوشته HOME PAGE STATUS

بالا