برگزیده های پرشین تولز

معرفی برنامه En2FaMail

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب روزبه جان
من تست کردم ، دستگاه با فشردن تب finglish/english زدن ، هنگ میکنه. ممکنه تست کنی بگی چرا؟
Screen003.jpg

وقتی هنوز هیچ تکستی نیامده این طوریست
Screen001.jpg

بعد که یک چیزی بیاید ، این طوری می شود
Screen005.jpg

نهایتا با اینکه من کلید save as read رو می زنم ، ولی هنوز صفحه همین است
Screen002.jpg

راستی، من اون برنامه فیکس رو آن اینستال کردم ، الان این طوری نشون می دهد
Screen006.jpg

:happy:

خیلی خیلی ممنون از زحمتی که می کشی عزیز . در ضمن ، من یک چیزی دیده بودم در برنامه ، فکر کنم که وقتی یک اس ام اس می آمد، در اینباکس رویش در لیست ، یک علامت مثلث سبز می خورد ، البته در یکی از سه ورژنی که در عرض چند ساعت ریلیزشد ، این را دیدم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
روزبه جان
یک مسئله که یادم رفت
به عکس اول پست من نگاه کن ، توی اون برنامه دلیوری ، شما این امکان رو داشتی که بهش بگی اسم رو اول نشون بده یا فامیل رو ، این طوری به نظر من ، خیلی بهتر می شه اگر بتونی چنین امکانی رو هم اضافه کنی. در ضمن ، نمی شه اسم رو هم فارسی کنه؟ یا حداقل گزینه ای برای اینکه اسم رو فارسی کنه یا نه اضافه کنی؟
در ضمن ، نوشته ش هم یه کم غریبه ، اسم رفته اول جمله

ممنون

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا نسخه شما هنوز نسخه قديمی تر هست....
من تو صفحه اول هم اون جديد تره رو upload کردم.
اين نسخه اي که شما داری چند تا مشکل داره،واسه همين حقيقتاً نميتونم روش نظر بدم...
اگر هم آخرين رو دوباره نصب کردی،احتمال زياد خوب نصب نشده....(فايل ها شايد inuse بودن)

اين رو از اينجا ميگم که اول اسم طرف " رو زده که اين رو در آخرين بار درست کردم....
همچنين متن deliovery report هم بخاطر همون مشکل جابجا شدن اسم های انگيليسی عوض کردم و اسم
طرف رو تو تايتل ميزنه
امکان ترجمه اسم طرف به فارسی هم کاری نداره...اولش که اصلاً روشن بود...گفتم شايد بعضی اسم ها خراب از آب در بياد!
سعی ميکنم هر چی اسم هست رو به database بدم بد اينکار رو هم ميکنم....

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
روزبه جان این مشکلی که من گفتو رو دیدید ؟
وقتی . ( نقطه ) گذاشته میشه آخز جملات از آخر به اول ترجمه میشه

البته (( دارد darad)) رو من ((درد dard)) نوشتم اشتباهی

4vrh9hk.jpg

530ci90.jpg

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا مشکلی مشابه به اين که گفتيد برنامه داره. در مورد بعضی از علامت ها در انتها جمله ها...
اما من دقيقاً نوشته شما رو امتحان کردم و درست کار کرد!
واسه همين فرض رو ميزارم روی اينکه برنامه فارسی ساز اگر نصب کرديد اين مشکل رو ايجاد کرده.
يا اينکه شما هم نسخه قديمی رو داريد استفاده ميکنيد ؛)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
حقيقتش من ديشب 3-4 بار نسخه 2 صفحه قبل رو عوض کردم!
احتمال زياد يکی از همون نسخه ها رو شما داريد.
اگر طبق معمول حواس پرتی نکرده باشم،الان اگر بگيريد نسخه آخر هست.
باز هم نسخه آخر رو تو صفحه اول همون تاپيک هم پست کردم،واسه اطمينان ميخوايد اون رو نصب کنيد!
و مطمئن شيد که برنامه inbox اجرا نشده...شايد فايل ها Inuse هستند و بخوبی برنامه نصب نميشه!

برای مطمئن شدن, آخرين نسخه reportش به اين شکل هست.
subject : اسم طرفsystem administrator
متن : پيغامی که به من فرستاديد را دريافت کردم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
روزبه جون باور کن من نسخه اخر رو نصب دارم ، البته الان که گفتی ، می رم این یکی رو هم میگیرم و نصب می کنم ، در ضمن در هیچ یک از دفعات ، فایل های in use نداشتم ، وگرنه حین آن اینستال ، ارور می داد
در ضمن ، یک چیز عجیب هم اینه که ، بعضی وقت ها اسم طرف رو می زنه ، و بعضی وقت ها فقط شماره اش می یاد
بعضی وقت ها، اسم وسط جمله بود ، بعضی وقت ها ، می ره اول

یک مسئله آخر ، اینکه اسم رو فارسی نشون بده یا انگلیسی رو می شه به عنوان یک آپشن قابل تنظیم اضافه کنی؟
ممنون

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
گفتم در ورژن آخر اصلاً اسم طرف در متن پيغام نيست!بخاطر همين مشکل هايی که در محل قرار گيری اسم داشتم.
بلکه در title اين notification هست.
در مورد نصب هم برای محکم کاری حتماً soft reset کن،اگر هنوز همونجوری بود،باز softreset کن،اونوقت برنامه رو نصب کن.

در مورد اسم فارسی هم شدنش که ميشه...اما مطمئن هستی که بدرد ميخوره...چون فاميل ها و اسم ها انقدر زياد و به طرز های مختلف نوشته ميشن که من مطمئن هستم
بيشتر از 50% اسم ها اشتباه ترجمه ميشن.
نمونش اسم خود شما ؛)
مگه اينکه خودت همت عالی هر چی اسم هست رو بدی با database برنامه....

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب روزبه جان ، من نسخه آخر رو نصب کردم فکر کنم نوشته v1.01

تا این چنداس ام اسی که امتحان کردم ، مشکلی نیست. حتی نقطه باعث به هم ریختن متن نمی شه
این که اسم رو در تایتل بیاره فکر خوبی ست. البته به نظر من ، کار رو مقداری سخت می کنه ، چشم عادت داره به دنبال اسم اون پایین باشه. فرض کنید بیش از یک اس ام اس به مقاصد مختلف فرستاده اید. در این صورت ، شما متوجه نمی شوید کی گرفت کی نگرفت

در مورد این گزینه ها که اضافه کردید ، هیچ کدامشان کار نمی کنند.
save as read تنها notification تودی اسکرین رو برمی داره ، در حالیکه dismiss هم همین کار رو می کنه. به عکس هایی که گذاشتم دقت کنید ، فکر می کنم این طوری بیشتر موضوع جا بیافتد.
در مورد فینگلیش /فارسی ، اصلا کار نمی کند.
در مورد پاک کردن هم همین طور.
reply هم خیلی با تاخیر کار می کند. من نمی دانم مشکل کجاست

در مورد اسم ها به فارسی هم حق باشماست .گرچه ظاهر زیباتری پیدا می کرد ، ولی عملی نیست
بازم ممنون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
یک چیزی هم بگم؟ این متن جدید دلیوری به نظرم به قشنگی قبلی نیست

می گم راستی ، اون لود کننده آهنگ برای اس ام اس رو بهبودش نمی دیدی؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
فرض کنید بیش از یک اس ام اس به مقاصد مختلف فرستاده اید. در این صورت ، شما متوجه نمی شوید کی گرفت کی نگرفت

مگه به چند نفر بفرستی تو يک report مياد؟
اگر اينجوری هست که من اصلاً اينو پيش بينی نکرده بودم...شايد برنامه بهم بريزه اصلاً!
من انتظار داشتم که در اين حالت چند تا report بياد.

در مورد این گزینه ها که اضافه کردید ، هیچ کدامشان کار نمی کنند.
save as read تنها notification تودی اسکرین رو برمی داره ، در حالیکه dismiss هم همین کار رو می کنه. به عکس هایی که گذاشتم دقت کنید ، فکر می کنم این طوری بیشتر موضوع جا بیافتد.
در مورد فینگلیش /فارسی ، اصلا کار نمی کند.
در مورد پاک کردن هم همین طور.
reply هم خیلی با تاخیر کار می کند. من نمی دانم مشکل کجاست
خيلی عجيبه برای من که کار ميکنه.تو emulator هم امتحان کردم کار ميکرد،مشکلی نداشت!
با original notification روشن و خاموش امتحان کنيد ببينيد چی ميشه...
اگر کار نکنه من اين احتمال رو ميدم که برنامه ديگه اي مانع از اينکار ميشه،شايد همون برنامه smsdrfix يا يک plugin ديگه اي که رو گوشی داريد.
کس ديگه اي ميتونه اين رو تائيد کنه؟که کار ميکنه يا نه؟
در مورد reply هم والا اصلاً نبايد کار کنه....چون هيچ کدی هنوز براش ننوشتم....اينکه خيلی دير مياد يکم مشکوکه!
اصلاً هيچی نبايد بياد!
عکسی هم نديدم......

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
مگه به چند نفر بفرستی تو يک report مياد؟
اگر اينجوری هست که من اصلاً اينو پيش بينی نکرده بودم...شايد برنامه بهم بريزه اصلاً!
من انتظار داشتم که در اين حالت چند تا report بياد.

خيلی عجيبه برای من که کار ميکنه.تو emulator هم امتحان کردم کار ميکرد،مشکلی نداشت!
با original notification روشن و خاموش امتحان کنيد ببينيد چی ميشه...
اگر کار نکنه من اين احتمال رو ميدم که برنامه ديگه اي مانع از اينکار ميشه،شايد همون برنامه smsdrfix يا يک plugin ديگه اي که رو گوشی داريد.
کس ديگه اي ميتونه اين رو تائيد کنه؟که کار ميکنه يا نه؟
در مورد reply هم والا اصلاً نبايد کار کنه....چون هيچ کدی هنوز براش ننوشتم....اينکه خيلی دير مياد يکم مشکوکه!
اصلاً هيچی نبايد بياد!
عکسی هم نديدم......

نه عزیز ، برای من جدا جدا می یاد.منظورم اینه که ، همشون مثل هم می شن ، پیغام شون مثل همه و باید به تایتل که اغلب رنگ پس زمینه ش سفید نیست ، دقت کنی تا متوجه شی به کی رسید

در مورد اینکه برنامه ای نصب دارم یا نه، نه من برنامه ای که داشتم ، همون smsdrfix بود که پاکش کردم.
ولی باور کن هیچ کدوم کاری نمی کنن. حق با تو هست، reply اصلا کار نمی کنه من اشتباه کرده بودم.

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
خسته نباشید
آقا یه اشکال دیگه که این برنامه داره اینه که وقتی از برنامه شما استفاده میشه دیگه نمیشه زنگ sms رو عوض کرد یعنی هر زنگی میزارم همون صدای زنگ قبلی هست

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام
خسته نباشید
آقا یه اشکال دیگه که این برنامه داره اینه که وقتی از برنامه شما استفاده میشه دیگه نمیشه زنگ sms رو عوض کرد یعنی هر زنگی میزارم همون صدای زنگ قبلی هست

دقيق نفهميدم يعنی چی...
يعنی اگر يکبار با اين برنامه صدا sms رو عوض کنی،ديگه همين ميمونه؟
يا اينکه صدا sms windows هميشه مياد؟
شما sms notification اصلی رو هم ميبينيد؟(يعنی اين option روشن هست؟)

در ضمن ميشه بگيد واسه شما save as read و fingilish/engilish کار ميکنه يا نه؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نه عزیز ، برای من جدا جدا می یاد.منظورم اینه که ، همشون مثل هم می شن ، پیغام شون مثل همه و باید به تایتل که اغلب رنگ پس زمینه ش سفید نیست ، دقت کنی تا متوجه شی به کی رسید

در مورد اینکه برنامه ای نصب دارم یا نه، نه من برنامه ای که داشتم ، همون smsdrfix بود که پاکش کردم.
ولی باور کن هیچ کدوم کاری نمی کنن. حق با تو هست، reply اصلا کار نمی کنه من اشتباه کرده بودم.

خوب پيشنهاد ميدی چه شکلی بشه؟

در ضمن يک چيزی وقتی english/fingilish رو ميزنی notification ميره؟!يا همچنان ميمونه و تغييری نميکنه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب پيشنهاد ميدی چه شکلی بشه؟

در ضمن يک چيزی وقتی english/fingilish رو ميزنی notification ميره؟!يا همچنان ميمونه و تغييری نميکنه؟

والا اگر می شد در همان متن باشه شاید بهتر بود ، نظر دوستان دیگه رو هم بهتره بدونیم.متن جدید رو هم همون طور که نوشتم ، دلچسب ندیدم ، به نظرم همون یکی مونده به آخری بهترین و بدون غلط ترین متن بود.

در مورد اینکه این رو می زنم چه می شه ، گفتم فینگلیش باعث هنگ دستگاه می شه ، البته هنگ کامل نیست و اگر از منوی اول، تودی رو انتخاب کنم بر می گرده ولی انگاه هنوز در پس زمینه مشغول کاریه
در ضمن ، وقتی مثلا save as readمی زنم ، انگاه دیسمیس کردم.یعنی وقتی به اینباکس بری ، بولد نشونش می ده یعنی بازش نکردی ، این خیلی آزاد دهنده است.همش فکر میکنی که نخوندیش.در ضمن ، فکر کنم commandی که بهش نسبت دادی غلط باشه . حتی فیکس ت برای دلیوری هم یک مشکل عمده داره که تازه متوجه شدم.در نسخه اصلی برنامه فیکس ، شما وقتی ریسیو می گیری، می تونی از منو انتخاب کنی که پاک کنی ، در این صورت ، مسیجی که در اینباکس به مثابه رسیدن مسیج هست ، به فولدر دیلیتد منتقل می شه. در حالی که در برنامه شما ، همش به ایناکس ها اضافه می شه

بازم ممنون که وقت می گذاری

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خيلی عجيبه.
من روی يک گوشی 2003 هم امتحان کردم(البته اين نسخه روی 2003 اجرا نميشه)
و اون هم همه دستورات به خوبی اجرا شد.
يک چيزی به ذهنم رسيده اما،original notification رو روشن کن و ببين که حالا دستورات کار ميکنن يا نه؟
يعنی اينکه پيغام sms windows هم روشن باشه.

در مورد دليوری هم مشکل عمده اي نيست!!خوب واسه من که delete کار ميکنه...
در نتيجه هر پيغامی رو ميتونی همون وقت پاک کنی،save as read کنی و....

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
دقيق نفهميدم يعنی چی...
يعنی اگر يکبار با اين برنامه صدا sms رو عوض کنی،ديگه همين ميمونه؟
يا اينکه صدا sms windows هميشه مياد؟
شما sms notification اصلی رو هم ميبينيد؟(يعنی اين option روشن هست؟)

در ضمن ميشه بگيد واسه شما save as read و fingilish/engilish کار ميکنه يا نه؟

یعنی اینکه وقتی برنامه شما اجرا هست دیگه نمیشه با خود گوشی زنگ گذاشت برای sms
مثلا من اگه بخوام همون زنگهایی رو که خود گوشی داره رو برای sms ام بزارم نمیتونم
نمیدونم گرفتید چی میگم یا نه

بله هم save as read و هم fingilish/engilish هردو کار میکند

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
يعنی شما الان جفت notification ها رو ميبينيد،و ميخوايد يک زنگ برای notification sms ويندوز بزاريد اما نميشه؟
نميشه يعنی اينکه وقتی سمس مييز صداش پخش نميشه؟
اگر اين هست که خوب چون در همون زمان برنامه من داره صدا رو پخش ميکنه،اونيکی صداش در نمياد...
در کل نفهميدم اصلاً اينکار رو برای چه ميخوايد کنيد(اگر منظورتون اينی هست که ميگم).

يک عکس animated قشنگ هم از برنامه درست کردم در صفحه اول گزاشتم :)

دانيال جان شما هم نتيجه رو با نمايش sms اصلی امتحان کن،فکر کنم کار کنه....

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خيلی عجيبه.
من روی يک گوشی 2003 هم امتحان کردم(البته اين نسخه روی 2003 اجرا نميشه)
و اون هم همه دستورات به خوبی اجرا شد.
يک چيزی به ذهنم رسيده اما،original notification رو روشن کن و ببين که حالا دستورات کار ميکنن يا نه؟
يعنی اينکه پيغام sms windows هم روشن باشه.

در مورد دليوری هم مشکل عمده اي نيست!!خوب واسه من که delete کار ميکنه...
در نتيجه هر پيغامی رو ميتونی همون وقت پاک کنی،save as read کنی و....

روزبه ، من original notification رو روشن کردم ، و مشکل حل شد ، اما یک مشکل جدید بوجودامد. اون هم اینه که همه مسیج ها رو باید دوبار پاک کنم و یک بار انگلیسی یک بار هم فارسی. این طوری که مشکل بیشتره:(
Screen001.jpg

Screen002.jpg

Screen003.jpg

Screen004.jpg

Screen005.jpg

Screen006.jpg

بالا