برگزیده های پرشین تولز

معرفی برنامه En2FaMail

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
کلا حدس ميزدم مشکلت اين باشه!
مشکل از eten هست،نه من :)
اين operator ها بايد قسمت هايی از mail رو درست کنن،اينجور که بنظر ميرسه خيلی طبق استاندارد عمل نکرده.
حقيقتش فعلاً هيچ ايده اي ندارم که چجوری مشکل شما رو حل کنم،تنها راهی که به ذهنم ميرسه اينه که يجور ديگه notification سمس رو خاموش کنی،
و در برنامه من هم show original رو روشن بزاری!

از لحاظ تکنيکی بخوام بگم،واسه اينکه پيغام اصلی رو Inbox نشون نده،هر وقت يک sms مياد،من اونو پاکش ميکنم بعد دوباره خودم ميسازمش.
وقتی پاکش ميکنم inbox ديگه notification رو نشون نميده،اما خوب خودم يک کپی ديگه از اون ساختم،در نتيجه هست.
اما مشکل اينجاست که انگار همون وقت تو گوشی شما نميتونم اون sms رو دستکاری کنم.
يعنی ديگه اين اجازه رو به من نميده،واسه همين save as read و fingilish/engilish درست نميشه!

اما فقط ميتونم در حالتی که show original notification خاموش هست(يعنی همون حالتی که برنامه کار نميکنه)،قسمت نمايش فينگيليش sms رو درست کنم،
اما همچنان save as read و delete کار نخواهد کرد.
حالا ببينم راه ديگه اي ميتونم پيدا کنم واسش يا نه.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
کلا حدس ميزدم مشکلت اين باشه!
مشکل از eten هست،نه من :)
اين operator ها بايد قسمت هايی از mail رو درست کنن،اينجور که بنظر ميرسه خيلی طبق استاندارد عمل نکرده.
حقيقتش فعلاً هيچ ايده اي ندارم که چجوری مشکل شما رو حل کنم،تنها راهی که به ذهنم ميرسه اينه که يجور ديگه notification سمس رو خاموش کنی،
و در برنامه من هم show original رو روشن بزاری!

از لحاظ تکنيکی بخوام بگم،واسه اينکه پيغام اصلی رو Inbox نشون نده،هر وقت يک sms مياد،من اونو پاکش ميکنم بعد دوباره خودم ميسازمش.
وقتی پاکش ميکنم inbox ديگه notification رو نشون نميده،اما خوب خودم يک کپی ديگه از اون ساختم،در نتيجه هست.
اما مشکل اينجاست که انگار همون وقت تو گوشی شما نميتونم اون sms رو دستکاری کنم.
يعنی ديگه اين اجازه رو به من نميده،واسه همين save as read و fingilish/engilish درست نميشه!

اما فقط ميتونم در حالتی که show original notification خاموش هست(يعنی همون حالتی که برنامه کار نميکنه)،قسمت نمايش فينگيليش sms رو درست کنم،
اما همچنان save as read و delete کار نخواهد کرد.
حالا ببينم راه ديگه اي ميتونم پيدا کنم واسش يا نه.
ببین روزبه ،
من خیلی قبل از برنامه تو، برای اینکه اون notification هست که بدون ذکر نام چیز دیگری ، فقط می نویسه که message sent رو دیسیبل کنم ، از برنامه tweaks2k2 استفاده کردم. در ضمن ، با همین برنامه ، دلیوری رو همیشه آن کردم. فکر می کنی اگر حالا با همون برنامه معکوس بگردم ، مشکل حل شه؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
بعيد ميدونم انجام بدی تغييری حاصل بشه!
اما خوب امتحانش ضرری نداره!

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نسخه کمی جديد تر :
- تغيير شکل icon برنامه.
- بهتر شدن ترتيب منو ها
- مشکل اجرا نشدن در 2003 درست شد.
- مشکل تشخيص صحيح شماره هايی که اول آنها +98 هست درست شد.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
با عرض معذرت فايل مشکل داشت،اصلاحش کردم باز!

من البته خودم در upgrade کردن اين فايل های cab يک مشکليو داشتم و اين بود که وقتی حتی يکبار
inbox ام باز بود فايل ها update نميشدن،بدون هرگونه error.
در نتيجه حتماً وقتی soft-reset کرديد و مطمئن هستيد inbox اجرا نشده لطفاً فايل رو update کنيد.

mat226

Registered User
لایک‌ها
0
سلام روزبه جان:)
یه سلام با یه دنیا خسته نباشید...:D
واقعا که برنامت حرف نداره،من تازه این ترد رو خوندم و با اتفاقاتی که برای برنامت افتاده بود و باگ هایی که رفع شده بود رو دیدم...داری یه کار سخت اما مفید و کاربردی رو انجام میدی...:f34r:فوق العاده هست منم برنامت رو نصب کردم و داره به خوبی کار میکنه فقط تنها چیزی که برایم عجیب بود این که چرا یه نسخه از مسیج های تبدیل شده توی inbox یا هر جای دیگه ذخیره نمیشه که دوباره بشه ازش استفاده کرد؟:blink:

همه چشممون به دستان توانمند توست!
ممنون ... موفق باشی

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
روزبه جان انگار این برنامه نمیخواد با ما راه بیاد ببین با اینکه مشکلی توی نوشت نیست جز بعضی غلطهای املایی
کاملا جابجا ترجمه شده چرا اینطوریه؟؟؟؟

66lntky

68gw9c1

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
مشکل از enterاي هست که در پيغام اصلی بوده.
برنامه با enter ها در متن مشکل داره.
البته علت هم اينه که اون گوشی enter رو بصورت نرمال يعنی 2 تا charachter نفرستاده...
سعی ميکنم درستش کنم

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
راستی روزبه جان آخرشم معلوم نشد اون مشکا صدای زنگ اس ام اس به کجا رسید
ببین مثلا من میخوام یکی از زنگهای خود گوشی رو برای sms ام بزارم ولی نمیشه

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
روزبه جون من چند روزی نبودم و داشتم با برنامه حال می کردم، یک مسایلی بهش برخوردم ، ازمیون شون ، اینی که برنامه با شماره هایی 98مشکل داره رو مثل اینکه خودت متوجه شدی
مشکلاتی که بهش برخوردم:
1.بعضی اوقات، بعد از یک سافت ریست ، برنامه خود به خود ، موزیک اس ام اس را آف می کنه.من از طریق خود دیوایس موزیک گذاشته ام و دست به برنامه نزدم.
2.اغلب اوقات ، وقتی دلیوری یا یک اس ام اس جدید بیاد ، اول نسخه انگلیسی رو نشون می ده ولی من می خوام که فارسی رو نشون بده، تا روی علامت مسیج کلیک نکنی ، آیکون برنامه ظاهر نمی شه
3.مشکل دو اس ام اس فارسی و انگلیسی همچنان برقراره
4.ریپلای کار نمی کنه

ممنون از زحمتی که می کشی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
روزبه جان واقعا آیکونش خوشگل شد.

دست شما درد نکنه ، خیلی از اون mark readخوشمان امد

در ضمن ، الان بدون مشکل کار می کنه و دیگه هم هم فارسی هم انگلیسی ش نمی یاد
فقطreply رو هنوز تست نکردم و delete رو

ممنون از زحمات تو

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
reply متاسفانه هنوز کار نمیکند

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
کاملا درسته ، هنوز ریپلای کار نمی کنه ، ببینم چرا این طوره روزبه جان؟ مگه خیلی کار سختیه یک نیو میل باز کنی و شماره طرف رو بزنی؟

یک سئوالی هم دارم ، ممکنه بدونم ، کی اون پلاگین برای میل باکس رو که همه اس ام اس ها رو بتونیم فارسی هم ببینیم اضافه می کنید؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
روزبه جان ، می بخشید فضولی می کنم
ولی من فکر می کنم این تغییر محتوی دلیوری که دادی ، گمراه کننده هست. برای خیلی از یوزر ها ، ممکنه این مسئله پیش بیاد که طرف متن رو فرستاده. برای بعضی ممکنه این شبهه پیش بیاد که مثل بعضی موبایل ها ، در حقیقت طرف حتما متن رو خونده و بعد دلیوری امده ، و نهایتا اینکه برای خود من پیش امد که فکر کردم طرف این رو تایپ کرده:blush:
من فکر می کنم اگر برگردی به همون ترجمه صریح متن انگلیسی خیلی خیلی بهتر باشه
(البته مشروط به این که ننویسی پیقام!)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دانيال جان پس الان بدون original notification ميتونی mark read و fingilish رو ببينی؟
داشتم کلی کد ها رو عوض ميکردم واسه يه ايده جديد...اگه ميبينی که بيخيال شم.

در مورد reply واقعاً هنوز پيدا نکردم که چجوری اون صفحه رو بيارم.
اما حتماً شدنی هست!

در مورد notification هم قبول دارم،اما گفتم در ضمينه ترکيب متن engilish با فارسی برنامه مشکل داره،
در نتيجه بايد يکجوری بشه که مثلاً اگر هم اسم طرف رو مينويسه يا دقيقاً يک مکان خاص بنويسه يا مثلاً فقط تو يک خط باشه.
اما ميتونم رنگ title رو هم مثلاً تغيير بدم...يک رنگ حالت warning داشته باشه يا مثلاً...

نميدونم نظر بديد...
در کل اين صفحه که ميبينيد يکجور صفحه html هست يعنی ميشه با tag های html هر کار قشنگی توش انجام داد...
اگر فکر جالبی داريد بگيد انجام بدم...

فعلاً تو اين فکرم که امکان نمايش smilye ها رو بزارم واسه پيغام ها...يا حتی مثلاً عکس طرف در يک قسمت پيغام!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دانيال جان پس الان بدون original notification ميتونی mark read و fingilish رو ببينی؟
داشتم کلی کد ها رو عوض ميکردم واسه يه ايده جديد...اگه ميبينی که بيخيال شم.

در مورد reply واقعاً هنوز پيدا نکردم که چجوری اون صفحه رو بيارم.
اما حتماً شدنی هست!

در مورد notification هم قبول دارم،اما گفتم در ضمينه ترکيب متن engilish با فارسی برنامه مشکل داره،
در نتيجه بايد يکجوری بشه که مثلاً اگر هم اسم طرف رو مينويسه يا دقيقاً يک مکان خاص بنويسه يا مثلاً فقط تو يک خط باشه.
اما ميتونم رنگ title رو هم مثلاً تغيير بدم...يک رنگ حالت warning داشته باشه يا مثلاً...

نميدونم نظر بديد...
در کل اين صفحه که ميبينيد يکجور صفحه html هست يعنی ميشه با tag های html هر کار قشنگی توش انجام داد...
اگر فکر جالبی داريد بگيد انجام بدم...

فعلاً تو اين فکرم که امکان نمايش smilye ها رو بزارم واسه پيغام ها...يا حتی مثلاً عکس طرف در يک قسمت پيغام!
روزبه جان ، مثل بنز نشون می ده ، خیلی عالی هم داره کار می کنه.
فقط اولا که ، این ریپلای رو چرا توی فروم های ساپورت مایکروسافت نمی پرسی؟
دوم اینکه همین طوری نوتیفیکیشن ها باشه ، فقط متن پیغام رو عوض کن. مثلا " پیغام شما با موفقیت به گیرنده ارسال شد" و اسم گیرنده بالای تگ باشه.
سوما اینکه ، من برنامه SPB traveler رو جدیدا نصب کردم ، نمی دونم مشکل از این هست یا نه ، ولی برنامه ات ، هر از چند گاهی، یادش می ره که کار کنه.یک بار که از ستینگز گزینه شو کلیک کنم درست می شه. در ضمن ، خود برنامه همچنان نمی دونم چه می کنه که زنگ اس ام اس من از توی سیتنگز خود ویندوز به هم می ریزه و آف می شه.
چهارما اینکه بله الان بدون روشن بودن ارویجینال نوتیفیکشین می بینم و فارسی انگلیسی رو هم نشون می ده
پنچجما اینکه با این ایده که اسمایلی نشون بده و اینکه عکس های اوت لوک هر کانتکت رو هم کنارش نشون بده شدیداً هستم. خیلی باحال می شه

موفق باشی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
می گم من تقریبا مطمئن هستم وقتی اینباکس باز هست ( مینی مایز نباشه ، واقعا باز باشه) ، برنامه از کار می افته
در نسخه های قدیمی تر این مشکل اصلا دیده نمی شد

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ميشه اين 2 bug رو توضيح دقيق تر بديد؟
من دقيق در مورد زنگ sms نفهميدم مشکل چيه...
يعنی جوری که خودمم بتونم امتحان کنم.
در مورد وقتی که inbox باز هست چه مشکلی ايجاد ميشه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
ميشه اين 2 bug رو توضيح دقيق تر بديد؟
من دقيق در مورد زنگ sms نفهميدم مشکل چيه...
يعنی جوری که خودمم بتونم امتحان کنم.
در مورد وقتی که inbox باز هست چه مشکلی ايجاد ميشه؟

.بله ، اول اینکه ، وقتی اوت لوک باز هست در پی پی سی ، یا وقتی که چند تا مسیج با هم می یاد ، با اینکه اوریجینال مسیج خاموشه ، ولی دیگه آیکون برنامه نمایش داده نمی شه و همون نامه دیفالت خودش نمایش داده می شه و می زنی روش می ره توی میلباکس، این اصلا خوب نیست.برنامه شما رو دور می زنه

دوم اینکه ، من از settings\system\sounds and notifications خود ویندوز زنگ می ذارم برای اس ام اس ام ، به برنامه شما هم اصلا دست نزدم ، ولی هر از گاهی ، فکر کنم وقتی دستگاه با باز بودن میل باکس ریست می شه ، زنگ اوریجینالی که ست کردم ، تیک ش برداشته می شه و کلی اس ام اس می اد و من خبر نمیشم

بازم ممنون که وقت می گذاری

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خوب اگر شما original message رو خاموش کرديد،اصلاً زنگ sms خود windows به چه دردی ميخوره؟!
حالا چه تيکش باشه چه نباشه!
برنامه من اصلاً دست به اين چيز ها نميزنه،احتمالاً ربطی به جای ديگه داره.(يعنی دومين bugاي که گفتيد).

در مورد اولين هم من موفق نشدم اين مشکل رو ايجاد کنم...تا به حال که برای خود من هميشه کار کرده.
اگر هم original خاموش هست،اما همون ديفالت windows مياد،يعنی من در ضمينه خوندن sms دچار مشکل شدم واسه همين ديفالت رو نشون دادم.
اين ارور هم ميتونه از باز بودن mailbox باشه(هر چند که گوشی من چنين مشکلی نداره!).
واسه اين حالات ميتونم يک زنگ مثلاً فقط پخش کنم،اما در هر صورت نميتونم پيقامی که امده رو نشون بدم،چون برنامه به ارور برخورد کرده!

اما ميگم اينکه زنگ sms ميره،اصلاً نبايد ربطی به برنامه من داشته باشه!

حالا چرا با زنگ خود اين برنامه آهنگ نميزاريد؟!

بالا