برگزیده های پرشین تولز

من از مالزي برگشتم

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خفه شووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ... !! همين جورى گفتم !! منطورم با كسى نبود !!

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ali206speed :
سلام بچه ها
خدا رو شکر من سالم برگشتم حرف زیاد دارم که بزنم فقط حالم یه کم گرفته چون دوربین داداشم تو هواپیما جا موند و هر کاری کردیم نشد که گیر بیاریم . دوربین خودم هست ولی اون خیلی باحالتر بود چون تو دیسکو با اون عکس انداخته بودیم و اگرگم نمیشد کلی من حال میکردم
حالا نمیدونم از کجای مالزی براتون تعریف کنم باور کنید دیگه نمیتونم به خیابونهای تهران نگاه کنم دلمون خوشه داریم زندگی میکنیم تو دیسکو که رفتیم ایرانی زیاد اومده بود نمیدونید چه قدر ذوق داشتن . ما اینجا هیچ عشق و حالی نمیکنیم انقدر هم نگید پول داشته باشیم تو همین تهران حال میکنیم اینا همش شعره . موتور 750 تو کشور اونا مثل پشگل ریخته اون وقت بچه های ما 150 سوار میشن اونم با ترس . جلوی پلیس میری مخ دختر میزنی هیچی نمیگه اینجا 6.30 کمیته وایمیسته که به دختر تیکه نندازن .
از همه مهم تر وقتی تو دیسکو دختراشون میپرسیدن اهل کجایید میگفتیم ایران میگفتن irani no many از ترسم دیگه نمیگفتم . میگفتم اهل ترکیه هستم .
خلاصه تازه فهمیدم حال کردن یعنی چی
من بلد نيستم عكسارو اينجا آپبود كنم به من ياد بديد كه چند تا عكس بذارم
فتوكپي از مالزي برنگرد كه اينجا خبري نيست برج مخابراتي اونا تو 2 ماه ساخته شده برج ميلاد ما تا 2 سال ديگه هم ساخته نميشه

سلام علي جون. اميد وارم كه خوش اومده باشي. و قربون اون افكار سكسيت برم كه كار درست تو ميكني! :)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از كم پشت :
سلام علي جون. اميد وارم كه خوش اومده باشي. و قربون اون افكار سكسيت برم كه كار درست تو ميكني! :)
مهرداد و شرلوك و بقيعه دوستان ببنيد چي ميگم
من اصلا فكرم به سكس نبوده و هيچ عقده اي ندارم بار اولم هم نيست كه همچين كشورهايي ميرم
شرلوك جون اونا اصلا عقده اي نيستن خيلي هم آدمهاي خوبي هستن تازه مسلموناشون از اينجايي ها بهترن وقتي كه رو سري سر ميكنن يك تا موي اونا معلوم نميشه
يك دختر توي يك فروشگاه كار ميكرد وقتي كه ديد ما زياد خريد كرديم رفت از مادرش پول گرفت و به من گفت Wait بعد من رفتم دنبالش بعد ديدم برام يه عروسك با پول خودش خريد و گفت كه اين رو براي يادگاري ببرم
حالا اگر اينجا بود
اين هم يك عكس از روبروي هتلي كه ما بوديم البته خودم كوچيك كردم

فایل های ضمیمه

• Untitled-1 copy.jpg
    Untitled-1 copy.jpg
    88.7 KB · نمایش ها: 46

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
من اصلا فكرم به سكس نبوده و هيچ عقده اي ندارم بار اولم هم نيست كه همچين كشورهايي ميرم
شرلوك جون اونا اصلا عقده اي نيستن خيلي هم آدمهاي خوبي هستن تازه مسلموناشون از اينجايي ها بهترن وقتي كه رو سري سر ميكنن يك تا موي اونا معلوم نميشه
يك دختر توي يك فروشگاه كار ميكرد وقتي كه ديد ما زياد خريد كرديم رفت از مادرش پول گرفت و به من گفت Wait بعد من رفتم دنبالش بعد ديدم برام يه عروسك با پول خودش خريد و گفت كه اين رو براي يادگاري ببرم
حالا اگر اينجا بود
:D: D :D :D دیگه از اینWait ها نداشتی !!!!!!!! مثلا راندرو ی چیزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شوخی بود البته ها!!!!!!!!

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
سلام علي جون. اميد وارم كه خوش اومده باشي. و قربون اون افكار سكسيت برم كه كار درست تو ميكني!

علي جون به ابرو خيانت نميكنه . اون فقط ابرو رو دوس داره

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shankimout :
البته از لپ و...!!!!!!! هم بدش نمی یاد :) :) :)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از shankimout :
خيلي ممنون اين مهرداد آدم بشو نيست
لب از ابرو براي من حرام است ولي لب از اونا كه مفته حال ميده و حال داد :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
خيلي ممنون اين مهرداد آدم بشو نيست
لب از ابرو براي من حرام است ولي لب از اونا كه مفته حال ميده و حال داد :lol:
من کی گفتم لب!!!!!!!!! گفتم لپ!!!!!!!!! حالا تو اونیکی رو دوست داری به من چه:) :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اینی که من گفتم با اونی که تو می گی 2 نقطه تفاوت داره:D :D :D

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
آقا جريان اين مالزي چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقا ماشالا هم كه مي خواست بره اونجا !!!! دانشگاهشون كنكور نداره؟؟؟؟ دانشگاه آزاد اونجا شعبه نزده مام بريم ادامه تحصيل بديم؟؟؟؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خيلي هم آدمهاي خوبي هستن تازه مسلموناشون از اينجايي ها بهترن وقتي كه رو سري سر ميكنن يك تا موي اونا معلوم نميشه
ترکیه که رفته بودم اونا هم همینجوری بودن روسری رو خیلی خفن سرشون میکردن اما جاتون خالی یک دامن چاک داری میپوشیدن اونم بدون جوراب!!!
انگليس كه به دنيا اومدم
چاکر همه خارجی ها!!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
24.gif
24.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از Queen_of_hearts :
واقعا !! شرمنده، ولى ما ايرانيا فقط فكرمون تو ديسكو ، مخ زدن ، الكل و اين چيزاس! اگه مى خواى مخ بزنى همون تهران مى شه ! ديسكو مى خواى ؟! هيچ ديسكو يى پارتى هاى شهرك غرب نمى شه ! الكل هم كه ماشالا فراوون !!

مشگل اينه كه مى خواين به همه نشون بديم آره ما اين كاره ايم !! يعنى مى خوايم بيرون مست شيم ! مى خوايم جلو همه مخ بزنيم ! مى خوايم با خيال راحت ديسكو بريم !! آره ولى بعد از يه مدت خسته كننده مى شه !!
من الان 2 ساله ميام بحرين و مى رم !! انگليس كه به دنيا اومدم و از وقتى اومديم ايران مرتب مى ريم! بهترين ديسكوها رو ديدم! ولى كه چى ؟!! مست مى شى، فردا هيچى يادت نيست ! هم پولت رفته هم سلامتيت ممكن هم هست آبروت رفته باشه!! (؛
الان 2 ماهه اينجام 2 دفعه بيشتر مست نكردم! چرا ؟! چون معنى نداره ! تكرارى شده !
4.gif

تو همون ايران خودمون كى جرئت داره بگه بالا چشت ابروس ؟! كدوم شركتى به خاطر رنگ پوستت ردت مى كنه !؟!؟ نمى گم اين خارجيه! خدا شاهده من امسال رفتم لندن، ديدم يه پسر ايرونى داشت واسه يكى تعريف مى كرد كه استخئامش نكرئن بش گفته بودن معلوم نيست ماله كدوم دهاته پاكستانه!! ايران هند پاكستان اينا همه يكى هستن براشون !!به خدا قسم اگه دست خودم بود حاضر بودم سرمو بدم ولى برنگردم UK .. !! براى سفر و تفريح توپه !! ولى براى موندن نه ! حتى براى من كه 50% اونجايى هستم !

مختون با اين چرنديات پر نكنيد! درس بخونين زحمت بكشين، برين خارج تفريح كنين! حالا هم مى دونم يكى حتما مى گه اين كشور فلانه .. !! ولى خودتون بد ترش نكنين !! واسه خودتون كاره اى بشين كه بتونين حرف بزنين كه حرفتون حرف باشه !! اينا ما مى گيم كى مى شنوه؟! هيچكس!
خيلى حرف زدم ولى زورم مى گيره كه تو عمق هيچى نمى رين ! همه چي ظاهرشو نگاه مى كنين! بابا خدا عقل داده همراه با چشم!!
راستي خودت اين نوشتتو خوندي؟؟!!! :D :D
هر پاراگرافش معني جدا گانه اي داره!!:D :D فكر كنم از بس خارج بودي نثر فارسي از دستت در رفته!!
در مورد مست كردنم كه اگه 2بار مست كردي كافيه ديگه!!!!چون 95% عرق خورها هم ماهي يه بار در حد مست كردن ميخورن!!!
در هر صورت حرفات حرفهاي درستيه ;)
حالا اگر اينجا بود
علي جون قصد جسارت نداشتيم :)
ولي با اين جريان عروسك اينا به اين نتيجه ميرسيم كه هنوز هم انسان تو اين دنيا پيدا ميشه!!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در مورد مست كردنم كه اگه 2بار مست كردي كافيه ديگه!!!!چون 95% عرق خورها هم ماهي يه بار در حد مست كردن ميخورن!!!

دادااااش . ... !!
24.gif

بر خوردااا....!!! ولى عرق خورش فرق دار!! البته محض اطلاع اونايى كه نمى دونن !! اون آشغالا كه تو ايران هست نمى شه بيشتر از ماهى يه بار خورد!! البته محض اطلاع اونايى كه نمى دونن !!!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در ضمن :
راستي خودت اين نوشتتو خوندي؟؟!!!
هر پاراگرافش معني جدا گانه اي داره!! فكر كنم از بس خارج بودي نثر فارسي از دستت در رفته!!
محض اطلاع اونايى كه نمى دونن همه چيو تو اون پست نوشتم !! هر چى لازمه اونايى كه نمى دونن، بدونن اونجا هست !! البته محض اطلاع اونايى كه نمى دونن !!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Queen_of_hearts :
در ضمن :
محض اطلاع اونايى كه نمى دونن همه چيو تو اون پست نوشتم !! هر چى لازمه اونايى كه نمى دونن، بدونن اونجا هست !! البته محض اطلاع اونايى كه نمى دونن !!!
اینا که خارج ایران هست ماهی چند بار؟؟؟

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
محض اطلاع اونايى كه نمى دونن.. چون جنس خوبه هر روز هم بخورى هيچيت نمى شه !

بالا