برگزیده های پرشین تولز

من از مالزي برگشتم

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خب من بدم مياد!! مى تونه نظرشو بگه به من هم برنمى خوره !!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگه هم ناراحت شد وقتى خوند من شرمندشم ! نظرمو گفتم !! على ببخش !!

خوبه ؟!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
اه اه .........
31.gif
31.gif
حالم به هم خورد ........
31.gif
31.gif
آخه مرد حسابي مگه چه كمبودي داري كه پا شدي رفتي اينا رو بغل كردي ؟؟؟؟؟؟؟ بابا يه كم از امكاناتشون بگو اينقده به اين XXXX هاشون گير نده ..... مثلا بگو ببينم تو اون برج معروفشون رفتي؟؟؟؟؟؟ تزئئنات داخليش كار ايراني ها بوده ... از اينا بتعريف
4.gif
4.gif

Beta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali206speed :
اين عكس من و دو تا از اون دختر فيليپينيهاست ببينيد چه جوري منو بغل كرده به خاطر اينكه شناسايي نشم سرم رو حذف كردم
attachment.php
!!!!!!! ف>>>>> های قطب از اینا خوشگل ترن

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Queen_of_hearts :
اگه هم ناراحت شد وقتى خوند من شرمندشم ! نظرمو گفتم !! على ببخش !!

خوبه ؟!
آقا بي خيال من از بچه هاي پي تي خوشم مياد اگر بزنيد تو گوش من بازم ناراحت نميشم
ولي اينكه اون حرفارو زدي يه كم بچه گونست ديگه مثل قديم غيرت وجود نداره من خودم عشق لوتي بودم ولي فكرش رو بكن اگر كشور ما شاهنشاهي بود تو بازم ميگفتي كه اين كارا چيه ؟ به خدا نميگفتي چون كل دنيا همينه بايد با واقعيتها زندگي كنيم . در مورد قيافيه اون 2 نفر راستش عكسهاي قشنگش تو ديسكو بود كه گم شد
در مورد اون 2 تا برج كه بهش ميگن K L C C بايد بگم كه حرف نداشت البته زيرش فروشگاه بود و خيلي هم بزرگ و قشنگ ولي داخل اون برج نميذاشتن كه بريم اگر فتوكپي بياد ميگه كه اونجا چه جور جايي هست مخصوصا Beach Club ;)

KLCC ببينيد حال كنيد
attachment.php

فایل های ضمیمه

• 3.jpg
    3.jpg
    80 KB · نمایش ها: 97

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
ديديد يا نه ميخوام يكي ديگه هم بزارم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
ديديد يا نه ميخوام يكي ديگه هم بزارم
ببینم از اون عکسها که در اون مورد که اون دختره دست^$##%$^$%@#^ می بنندند اینجارو ها!!!!!!!!!!!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقا بي خيال من از بچه هاي پي تي خوشم مياد اگر بزنيد تو گوش من بازم ناراحت نميشم
ولي اينكه اون حرفارو زدي يه كم بچه گونست ديگه مثل قديم غيرت وجود نداره من خودم عشق لوتي بودم ولي فكرش رو بكن اگر كشور ما شاهنشاهي بود تو بازم ميگفتي كه اين كارا چيه ؟ به خدا نميگفتي چون كل دنيا همينه بايد با واقعيتها زندگي كنيم . در مورد قيافيه اون 2 نفر راستش عكسهاي قشنگش تو ديسكو بود كه گم شد

باشه بيا مى زنم تو گوشت !! ;)
من مخالف اين چيزا نيستم !! ولى اينكه واسه 2 روز برى يه جا ديگه، بعدش بگى ايران فلان ! مخالفم ! منم خوشم مياد چرا بدم مياد ؟ عمرا كسى بياد بگه من مخالفم ! ديسكو حرامه، دختر بازى خوب نيست !! عمرا !!! ولى به قول معروف one night stand هم خوب نيست ! نه چون دخترم ! حتى اگه پسر بودم هم مخالف بودم!! :D

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
باشه بيا مى زنم تو گوشت !! ;)
من مخالف اين چيزا نيستم !! ولى اينكه واسه 2 روز برى يه جا ديگه، بعدش بگى ايران فلان ! مخالفم ! منم خوشم مياد چرا بدم مياد ؟ عمرا كسى بياد بگه من مخالفم ! ديسكو حرامه، دختر بازى خوب نيست !! عمرا !!! ولى به قول معروف one night stand هم خوب نيست ! نه چون دخترم ! حتى اگه پسر بودم هم مخالف بودم!! :D
من نميگم ايران بده ولي به كسي هم كاري ندارم اما ميدونم اگر اينجا خودم رو هم بكشم نميتونم مثل اونجا حال كنم
ميدوني چرا ؟ جون دختراش خيلي با جنبه هستن مثل اينجاييها خودشون رو نميگيرن

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
جون دختراش خيلي با جنبه هستن مثل اينجاييها خودشون رو نميگيرن
علی جون اینجوری نیست اما یه فرقی داره اونجا اولش خودشونو نمیگیرن بعد یهو میذارن میرن! اما اینجا اول خودشونو میگیرن(البته فقط قیافشو میگیرن با دو تا کلمه زود خر میشن!) بعدش دیگه راحت سوارشون میشی!!!!!

یکی از اقایون مملکت دار بیاد ببینه این عکسها رو یاد بگیره مالزی هم اسلامیه ایران هم اسلامیه(متاسفم که اینجوریه!) خدا لعنت کنه باعث و بانی اجباری کردن حجابو! گور به گور بشه !

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ali206speed :
مهرداد و شرلوك و بقيعه دوستان ببنيد چي ميگم
من اصلا فكرم به سكس نبوده و هيچ عقده اي ندارم بار اولم هم نيست كه همچين كشورهايي ميرم
شرلوك جون اونا اصلا عقده اي نيستن خيلي هم آدمهاي خوبي هستن تازه مسلموناشون از اينجايي ها بهترن وقتي كه رو سري سر ميكنن يك تا موي اونا معلوم نميشه
يك دختر توي يك فروشگاه كار ميكرد وقتي كه ديد ما زياد خريد كرديم رفت از مادرش پول گرفت و به من گفت Wait بعد من رفتم دنبالش بعد ديدم برام يه عروسك با پول خودش خريد و گفت كه اين رو براي يادگاري ببرم
حالا اگر اينجا بود
اين هم يك عكس از روبروي هتلي كه ما بوديم البته خودم كوچيك كردم

يه تير تو تاريكي انداختم حال كردين چه چوري به هدف خورد./ ولي در كل يه سوال دارم : اونم اينه كه من بالاخره اميد وار باشم كه هيجاي دنيا ايرووووووووووووووون خودمون نميشه ؟ :)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
چون بين دختراى ايرونى ج××ه كم پيدا مى شه، ناراحتى ؟!!!!! افتخار داره بدبخت ! اونايى هم كه هستن مثل تو از ايرانى بودنشون شرم دارن ! مى گن اونا دارن ما نداريم ! ما هم مثل اونا بشيم !!
Quote:
دستم رو برد جايي كه نبايد ميرفت كلي با من حال كرد آخرش تشكر كرد و رفت

بت بر نخوره هاااا ، ولى خوشت اومد ؟! دختره باحال بود ؟!؟!؟ اگه خواهر خودت بود چى ؟!! باز هم مى گفتى ايول به ما كه همچين دخترايى داريم ؟! يا مى گفتى خاك بر سر ما ايرانيا كه دخترامون اينجوري هستن ؟!؟! فكر كن !! بعد قضاوت كن !!
خواستى اونجا زندگى كنى بچت بزرگ شد مى خواى اون كاره بشه ؟! تو ايران اين چيزا كمه !! دخترايى هم كه هستن يا از تربيت غلط اينجورى شدن يا آزادى بيش از اندازه !
اولا ایران جن** هاش مخفیا! برای همین فکر میکنی کمه دوما مگه ادم روزی چند بار میخواد از این کارا بکنه پس هیچ وقت کم نمیان!!!!!!!!!!
ناموس و غیرت بازی دیگه چرت شده!! هر کی خودش میدونه چیکار میخواد بکنه! شاید خواهر من دوست داشته باشه بره بده!(من خواهر ندارم خوشحال نشین!) به من چه! جدی میگم چرا من خودم gf داشته باشم بد بزنم تو سر خواهرم که چرا bf داری؟ اینا همش مزخرفه نجابت هم باید بذارین در کوزه ابشو بخورین الان دیگه دختر با زن فرقی نداره

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عجب بحثي شده, داره به جا هاي خوب خوبش ميرسه راستي بچه ها تهران ج.ن.د مزنه چنده؟ :lol: :blink: :( :) :blush:

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دارم، ديگه حوصله ندارم راجع به اين موضوع حرف بزنم ولى !

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
دارم، ديگه حوصله ندارم راجع به اين موضوع حرف بزنم ولى !
مي بخشيد مزاحم شدم. :D
يه كار كوچيك تو اين تا پيك داشتم!! :D :D :D :D :blink: :blink:

فایل های ضمیمه

• 1383.7.7-025.jpg
    1383.7.7-025.jpg
    38.2 KB · نمایش ها: 32
  • 1383.7.7-030.jpg
    1383.7.7-030.jpg
    36 KB · نمایش ها: 34
بالا