برگزیده های پرشین تولز

چرا مايكروسافت بده؟

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خب پس فقط توي VMWARE بريز حداقل شكلشو ببيني!
VMWARE برنامه ي مجازي PC كه 40 مگابايت هست مي توني از اينترنت بگيري.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
خب پس فقط توي VMWARE بريز حداقل شكلشو ببيني!
VMWARE برنامه ي مجازي PC كه 40 مگابايت هست مي توني از اينترنت بگيري.
ممنون همین قدر که رو لینوکس هاست دارم کافیه!!!! 40 مگ دانلود کنم؟؟؟؟؟ خوب پولشو میدم سیدی اصل شو از بازار رضا می خرم!!!!
تازه من قبلا چندبار لیندوز نصب کردم!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اگه منظورت Vmware هست معمولا گير نمياد البته Virtual PC گير مياد اما مال مايكروسافته و فقط ويندوز توش اجرا ميشه.
در ضمن هيچ كدام از توزيع ها كاملا مثل هم نيستن! بد نيست توي VMWARE زوزه را امتحان كني

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از mehrdad1355 :
لینوکسو نمی دونم ولی لیندوز موقع ست اپ ازت میپرسه که خودشو برا کاربرا ویندوز نصب کنه یا نصب مستقیم کنه!!!!!! سه تا گزینه میاد!!!!!! دقت کن و بخونی می فهمی و مشکل پیش نمیادو در کنار ویندوز نصب میشه اونم خیلی سریع !!!! من 15 دقیقه ای نصب کردم!!!
Lindows/Linspire خودش یک توزیع لینوکس مبتنی بر توزیع Debian هست. تنها ویژگیشم درحال حاضر داشتن Click-N-Run هست که به درد ما ایرانیا نمی خوره! اگر توزیع خوب می خواهید خودتون رو به لیندوز محدود نکنید! در ضمن از نوشته های شما به این نتیجه رسیدم که نسخه ی قدیمی را دارید شدیدا توصیه می کنم نسخه 4.5 رو بگیرید و یا صبر کنید تا نسخه 5 بیاید ;)
به نقل از SherlockHolmes :
بحثهاي ما معمولا از همين جمله ها به بيراهه ميره عقلم به من ميگه هيچ وقت به حرفهاي كسي كه متعصب اهميتي نده!!
...
شما ميگي مايكروسافت هيچوقت خلاقيت نداشته!!درسته؟من اين حرفو از تمام كسايي كه لينوكس كار كردن يا در باره اپن سورس ادعايي دارن(حتي بعضا نمونه هاي خارجيش!!)شنيدم وبه همون دليل كه گفتم اين حرفو قبول ندارم
...
در ضمن Irgamer عزيز بخاطر اينكه اصولا شما خيلي شبيهبه طرفدارهاي ديگر لينوكس(يعني 1دنده گي و...) ديدم پاسخهاي شما رو جواب دادم
:eek: :blink: :blink:
من کاربر متعصب لینوکسم؟؟؟ شما مطمئنی با منی؟ :D
من که میگم مایکروسافت خلاق نیست ندارم واسه لینوکس و Open Source میگم واسه این میگم که ویندوز از همون اول کپی برداری ناقصی از سیستم عامل مکینتاش بود.
به نقل از sherlockholmes :
حتمالا اين بيل بدبخت اگه به جايي كمك هم ميكنه بخاطر پوله!!!اگر سورس ويندوز رو در اختيار برنامه نويسايي كه در كشورهايي
كه قانون كپي رايت دارند ميزاره بخاطر پوله!!!!اگر به دانشگاهها و مراكز علمي ويندوز رايگان ميده براي پوله!!!
حتما اينطوريه ديگه!!نه؟!!
ببین من اصلا بحث خیر بودنو وسط نکشیدم خود شما گفتی مگه مرکز خیریه است که من اون جوابو دادم. مایکروسافت اگر به مراکز آموزشی کمک می کنه حداقل فایده واسش اینه که اون دانش آموزان و دانشجویان امکان اینکه همون سیستم عاملی که در مرکز آموزشیشون هست رو برای کامپیوتر خودشون هم انتخاب کنن بسیار زیاده.
مایکروسافت فقط بخشی از source ها رو اونم به بعضی دولتها نشون داد تا بتونه اعتماد اونارو جلب کنه. کی source ویندوز رو در اختیار برنامه نویسان کشورهای عضو کپی رایت گذاشت؟؟
به نقل از SherlockHolmes :
در مورده سيستم عامل
به نظر شما چند در صد از مردم ما IIS نصب ميكنند و چند درصد كامپيوترشون رو با كامپيوتر هاي ديگه شبكه ميكنند!!چند درصد از com+ استفاده ميكنندخب من بهتون ميگم حدود كمتر از 1درصد !!.حالا چند درصد از مردم ما از Xp professional استفاده ميكنند!
بازم بهتون ميگم 99درصد خب پس نتيجه ميگيريم وقتي كپي رايت بياد ديگه كسي فيلش هواي هندستون نميكنه!!و ويندوز مناسب خودش رو كه قيمتش پايين هم هست ميخره!!!لزومي نداره كسي كه فقط MP3 گوش ميده وشو ميبينه از Xp professional
استفاده كنه !!درسته؟
اولا که من در مورد ایران صحبت نکردم. تو ایران هزار تا چیز دیگه هم غیر عادیه(البته هیچ وقت به این شدت که شما میگی نیست وگرنه خوب طرف میرفت یه دستگاه DVD/VCD/MP3 Player می خرید!).شما ظاهرا مشخصات Windows XP Starter edition رو نخوندی:
-وضوح تصویر حداکثر 800x600
-امکان باز کردن همزمان حداکثر 3 پنجره
-از Lan,اتصال PC به PC و به اشترک گذاری Printer هم خبری نیست.
این نسخه فقط برای جلوگیری از رشد لینوکس در کشورهای خاص بوده و برای این که قیمتش رو بیارن پایین امکاناتش رو تا این حد پایین آوردن.
1 سوال:چرا درخارج كه لينوكس مجانيه و ويندوز پولي هيچ كس(هيچ كس به معناي واقعي كلمه البته اگه گير نديد 1 درصد استفاده ميكنند :D ) از لينوكس استفاده نميكنه؟چرا
همه اينها رو با توجه به اين داشته باشيد كه اينهمه كه تبليغ ضد مايكرو سافت شده!!كه فقط ميشه با تبليغات عليه بن لادن مقايسه كرد
اولا که درصد استفاده اش رو به رشده و الان تقریبا از مکینتاش بالا زده البته باید بررسی کرد که واقعا چند درصد اون کاربرا کاربر Desktop بودن؟!
وقتي لينوكسي ها ميگويند ماست سياه است!
اولا که من لینوکسی نیستم!! دوما که هر سیستم عاملی ضعف داره ،لینوکس اتفاقا روز به روز داره بازیهاش زیاد میشه حتی Doom3 به زودی نسخه ی لینوکس خواهد داشت.
حالا نکته ی جالب اینجاست که من چه جور متعصبم که میام میگم ماست من سیاهه؟
من از شما منطقي ترم نگاه كنيد:هر كدوم از اينا خاصيت خودشونو دارند ولي از لحاظ سرعت 1 پاپاسي هم با هم فرق ندارند!!!
خوش به حال شما ;)
به نقل از sherlock holmes :
اينكه داستان رو 1جوري ميگيد كه آدم فكر ميكنه داستانهاي آذر يزدي رو ميخونه خوب نيست!!آى بي ام شركتيه كه اولين بار مايكروسافت رو به عنوان يك شركت آي تي به همه شناسوند(يا شناختوند :D)با خريد msdos از مايكروسافت!!
پس لطفا داستان رو جوري بيان نكنيد كه IBM يك روستايي كه توسط ماكروسافت سرش كلاه رفته!!
داستان رو چجوری بگم؟
IBM و مایکروسافت با هم یک سیستم عامل می زدن به نام OS/2 اواخر کار مایکروسافت انصراف داد از ادامه همکاری و رفت Windows NT رو تولید کرد. این خیلی نامربوطه که بگیم مایکروسافت از همکاری با IBM تجربه بدست آورد؟ دیگه باید جریان رو چه جوری گفـت؟ چطوره تاریخ رو عوض کنیم؟
ببينم مگه مكينتاش نسخه PC هم داره؟
خیر :)
والا يه دفعه از Knopix استفاده كردم كه اگه خوب باشه redhat بريزم!! همه چيزشم خوب بودا ولي سرعت موسش پايين بود
و من با وجود جر دادن خودم نتونستم جايي رو پيدا كنم كه سرعت موسشو زياد كنم!!حالا اونم مهم نيست ولي وقتي فكر كردم چطوري بايد كانكشن بسازم يا مودممو نصب كنم عرق سرد رو پيشونيم نشست!!!و با فكر اينكه exe ديگه وجود نداره افسرده شدم جان كاكو ولي بدم نمياد دوباره امتحان كنم.
کافی بود برید به KDE Control Center و بعد قسمت تنظیمات mouse
و اما اینکه exe وجود نداره خوب مگه همه سیستم عاملها باید از exe استفاده کنن؟ :eek:
ممنون عزيز امروز 10 رو ريختم خيلي بهتره!!آخه قبلا در 8 اگه ميخواستي فيلمتو 5 ثانيه بكشي عقب ديوانه ميشدي!!
اتفاقا media player روز به روز پیشرفت کرده نسخه های قبلیش خیلی بد بودن.
به نقل از najvagar :
من فقط مي خواستم يه چيزي بگم و برم...امشب من و خانوادم مستند fahrenheit 9/11 رو از Michael moore دیدیم...
سیاست همینه دیگه! مثلا همین مایکروسافت اسپانسر تبلیغات انتخاباتی بوش بود و نتیجه اشم در دادگاه آنتی تراست دید! یا همین الگور سهامدار اپل بود! الان استیو جابز(رییس اپل) از جان کری حمایت می کنه.

در کل شرلوک جان من نه به شما اتهامی زدم نه چیز دیگه ای شما گفتی بحث علمی منم جواب دادم اونم نه فقط به نوشته های شما. اینم بگم که در Mac OS برنامه ای برای جستجو هست به نام Sherlock :lol:
موفق باشید و امیدواارم کسی دلخور نشده باشه. :)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
براي موزيلا هم يك پلاگين هست بنام شرلوك. من ديروز ديدم ياد هولمز خودمون افتادم.
ولي خواستم اينجا بنويسم ديدم خيلي بي ربطه.
مرسي داش علي از جوابت. اين تاپيك يكي از تاپيكهاي خوب گفتگوي آزاد شد.(فكر كنم تو يكي دو ماه اخير سابقه هم نداشته..)
دست همگي درد نكنه.
اينم يك والپيپر لينوكسي. البته من كوچيكش كردم. كسي بزرگشو خواست بگه جايي آپلودش كنم.

فایل های ضمیمه

• full_wall2.jpg
    full_wall2.jpg
    44.6 KB · نمایش ها: 15

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
ممنون کاکو جان شما لطف داری ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خواهش ميكنم داش علي
اينو هديه ميكنم به تمامي ويندوز دوستان(با عرض شرمندگي از جناب شرلوك دوست عزيزم ;) )
159177.jpg

خودم كه كلي خنديدم شما رو نميدونم.
خيلي بامزه بود... :p

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
اينم يه آدرس كه كلي عكس قشنگ لينوكسي توش هست :

ftp.linux.org.uk... art.gnome.orgbackgrounds

حالشو ببريد

linux_vs_windows.jpg

;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از shankimout :
من خودم از طرف دار هاي ويندوزم . ولي اين يكي خيلي باهاله

kill that bug

attachment.php

:cool:
ميگم خودت نميتوني خوب كار كني شانيك؟
من ديدم چند تا كار گرافيكي خيلي خوب كرده بودي منم خيلي خوشم اومد.
بيا و به جامعه لينوكس هم يه لطفي بكن و چند تا عكس خوشگل پنگوئني بساز .
;)

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Kako :
خواهش ميكنم داش علي
اينو هديه ميكنم به تمامي ويندوز دوستان(با عرض شرمندگي از جناب شرلوك دوست عزيزم ;) )
159177.jpg

خودم كه كلي خنديدم شما رو نميدونم.
خيلي بامزه بود... :p
خیلی باحال بود !!!!!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
منم از اين بحث خوشم اومد.
از همه ي دوستان متشكرم!
اميدوارم يك بارم شده لينوكسو امتحان كنيد كساني كه نكردند
عكسها هم خيلي جالب بود.
با تشكر از همه

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ياسر جون شما هم لطف کن اون عکسرو بزرگترشو بذار

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
چشم فردا ایشالله
خوشتون اومده انگار از عکسا ؟ (چشم شرلوک دور از اینجا! )
:D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
و اما بهتره بحث رو تموم كنيم!!
به نظر من ماكروسافت 1شركت تجاريه مثل بقيه شركتها مثل sun مثل sisco مثل mercedes مثل samsung خيليهاي ديگه!!
ولي دنيا روش حساس شده اگه شركتهاي ديگه كارهايي رو كه ماكروسافت ميكنه نميكنند قطعا بخاطر اينه كه
توانايي ش رو ندارند وگرنه تجارت يعني همين! ;)
حالا من قطعا زوزه رو نصب ميكنم ببينم چطوريه!! :D
آلفا و كاكو عزيز چاكريم در مورده شرلوك!
حتما 1 سري از كتابهاش رو تو 1 تا پيك ميزارم
ممنون

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
آره منم معتقدم ديگه بحث فروكش كرد.
اين آدرس والپيپريه كه خواستي داش امين :
http://www.arrfab.net/wallpapers/Linux-frf_1024x768.jpg
اينجا كلي هست كلي خانوم هاي قشنگ و .... هم هست ! اين لينوكس هم عجب چيزيه ها !

اينجا رو ببينيد :
http://www.linuxsoft.cz/linux_wallpapers/index.php
بابا دمت گرم
خيلي باحال بود
خصوصا اون ....

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بالا