برگزیده های پرشین تولز

چقدر از مرگ میترسید؟

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
اریانا فالاچی یه جمله داره میگه گریه کردن آسونه ولی خندیدن سخت . خیلی جمله ی عظیمیه .من اینو اینطوری ربط میدم به این موضوع . واقعا به نظر من اونی از زندگیش بهره برده که اگر بهش گفتن فردا میخوای بمیری از ته دل با تمام وجود خوشحال باشه . بخنده . و چه سخت .. خیلی سخته .

و من باز هم این خشنودی قلبی رو ارتباط میدم به منطقی زندگی کردن . به دلیل کاری رو نکردن .
چنین کسی از مرگ نمیترسه . بهش لبخند میزنه

Shahnaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمي تونم حرف اونايي كه مي گن اصلا نمي ترسن را قبول كنم... نه اينكه اونها دروغ مي گن. نه! ولي معمولا هر چيز ناشناخته اي كه قرار بشه آدم باهاش مواجه بشه طبيعتا در انسان ايجاد نوعي اضطراب تشويش يا ترس مي كنه... يعني طبيعيش اينطوره مگه اينكه اصلا آدم بهش تا آخرين لحظه فكر نكنه! يعني دقيقه نودي باشه!

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
نمي تونم حرف اونايي كه مي گن اصلا نمي ترسن را قبول كنم... نه اينكه اونها دروغ مي گن. نه! ولي معمولا هر چيز ناشناخته اي كه قرار بشه آدم باهاش مواجه بشه طبيعتا در انسان ايجاد نوعي اضطراب تشويش يا ترس مي كنه... يعني طبيعيش اينطوره مگه اينكه اصلا آدم بهش تا آخرين لحظه فكر نكنه! يعني دقيقه نودي باشه!

موافقم.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
2- از مرگ نمیترسن چون اعتقادی به اون دنیا و زندگی پس از مرگ ندارن و ترس از عذاب یا امید به پاداش در ازای کار خوب ندارن :D
از کجا چنین نتیجه ای گرفتی؟؟؟ همون آدم های بی اعتقاد بیشتر از مرگ می ترسند ، چون مرگ رو مساوی با نابودی می دونند و انسان یه میل به بقا توی وجودش هست! اگر مثال خودکشی رو می خوای بزنی باید بگم اونجا فرق می کنه... اون طرف این قدر دنیا براش تنگ میشه که ترجیح می ده نابودی خودش رو چند روز زودتر تجربه کنه...

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون کسی رو دارم که اگر بمیرم دلم براش تنگ می شه!
چون نمی دونم بعد از این دنیا چی بر سر من می اد(چه دنیایی هست1 اصلا هست یا نه!)
چون کسانی هستند که با نبودن من ناراحت می شند!
خیلی هست اگر بخوای بگی و اصلی ترینشم یک حس غریزی هست که در همه موجودات هست که می خوان زنده بمونند!

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
راستی بخند! راحت باش حکمی براش ظاهرا نیست! ولی اگرiq کشید روش فکر کن شاید خنده ات قطع شد!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بمب اتمی رو هم مسیحیا و یهودیها ساختند!
ضمنا صحبت سر اینه که آرامش بیشتری دارید چون نیازی به فکر ندارید! در کتاب رساله فلان آقا حکم گوز هم هست و فکرتون هیچوقت مشغول نمیشه.
در زمینه جنایت هم آمار بگیری هیچکدام از دو گروه برتری ندارند. نه مذهبی نه غیر مذهبی.
خب اینجوریه به جای اینکه در باره گوز فکر کنیم میریم دباره چیزای مهم تر فکر میکنیم (شوخی بید)

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,530
این بحث با وجوود یه مشت بیدین منحرف مثل.... هیچ وقت نتیجه نمی ده .
همین جا تمومش کنین ...
:f34r:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بستگی داره منظورت از مرگ چی باشه
مسلما هر کسی از درد مرگ و .. میترسه
خود من از مردن میترسم ولی از مرگ نمیترسم
متوجه منظورم میشی؟
اون که خب یه درد شدیده و هرکسی میترسه منظور اتفاقات بعد از اونه که خیلیا وحشت دارن
اونم اگه کسی اعتقاد داشته باشه بعدش هیچی نیست خب از اونم نمیترسه

شما درست میگی مردن و مرگ دوتاست...منظور من هم همون مردن بود....به نظر من مرگ یه جور راحتیه!!!!....حالا به خوب یا بد بودن تو این دنیا کاری ندارم ولی همینی که از این دنیای مادی هجرت میکنی خودش راحتیه!!!

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
اقا لطفا ادامه ندین ! ترس از مرگ باید باشه نباشه غیر عادیه !مگه برای کسایی که مشکل روانی دارن یا کسایی که واقعا عارف و عاشقن ! ما ها که هیچ کدومشون نیستیم ! بحث مذهبی هم راه نندازید !معلومه کسی که اعتقاد نداشته باشه بخدا کسی رو ناظر عملش نمیدونه و خیلی راحت تر از فرد معقد حداقلش در خفا تن به گناه میده !
PLZ don't continue !

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس از خواندن جوک های بسیار چشممان روشن گشت

دمتان گرم

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
البته من زیاد فکر نمیکنم که خوب بودن ربطی به اعتقاد به اونور داشته باشه
خب اعتقاد داشتن میتونه آدمو بیشتر تو این مسیر نگه داره ولی این خوب بودن یه چیز شخصیتی هست
یه نفر هیچ اعتقاد به اون دنیا نداره و شخصیتش آدم مهربونی هست
اعتقاد نداشتن به اون دنیا یه جورایی آزادی تفکر و اندیشه و عمل ایجاد میکنه
حالا فرد میتونه از این آزادی هر استفاده ای بکنه
یکی اسنایپ ور داره هد شات کنه یکی با اینکه هیچ انتظاری از پاداش نداره به فقرا کمک کنه
پس اعتقاد به اون دنیا رو ربط ندید به خوب بودن افراد

البته اون قضیه هد شات شوخی بود!
=
اصولا انسان چون کمال طلب هست دوست داره به همه چی برسه و به بهترینش هم برسه و هیچ وقت هم ارضا نمی شه !
فقط وقتی ارضا میشه که به کمال مطلق برسه ...

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
این کیه داره هی پستارو حذف میکنه؟؟!
eek7.gif
eek7.gif

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
خب اینجوریه به جای اینکه در باره گوز فکر کنیم میریم دباره چیزای مهم تر فکر میکنیم (شوخی بید)

وقتی در مورد گوز هم نمیگذارند فکر کنید و باید مقلد باشی در مورد چی میخوای فکر کنی؟ شیوه های کشتن دشمن در جنگ!؟ ای ول!

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
خیلی زیاد می ترسم.........

به خاطر گناه کار بودنم می ترسم ////به خاطر کوتاهی هایی که تو زندگیم کردم

من جام ته جهنم و به قول رفقا تو موتور خونه جهنم

بالا