برگزیده های پرشین تولز

چه كسي از پلن طلايي گلدن استار تا حالا پول گرفته است ؟

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنام خدا

آيا كسي هست كه در پلن طلايي گلدن استار تا كنون سرمايه گذاري كرده باشد وپول خود را بدون مشكل دريا فت كرده باشد. من مي بينم آنها بعضي اوقات حدود 1 دلار را با 48 ساعت تاخير مي دهند،پس ارقام درشت را چگونه پرداخت مي كنند ؟

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
من 150$ تو پلن گلد گذاشتم 60 روزه دیگه میتونم پول بگیرم
60 روزه دیگه جواب میدم :blink: :blink:
فیشو تو وبلوگم گذاشته میتونید ببینید
http://madonna200490.persianblog.com

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از tnh_z :
بنام خدا

آيا كسي هست كه در پلن طلايي گلدن استار تا كنون سرمايه گذاري كرده باشد وپول خود را بدون مشكل دريا فت كرده باشد. من مي بينم آنها بعضي اوقات حدود 1 دلار را با 48 ساعت تاخير مي دهند،پس ارقام درشت را چگونه پرداخت مي كنند ؟
نه بابا مشکلي نداره
من تو پلن گلد 1060$ دارم و 47 روز ديگه ميگيرم.
300 دلار هم توي سيلور خيلي هم خوب پرداخت ميکنه. بالا ترين مبلغ درخواستيم تا حالا 56 دلار بودکه خيلي سريع پرداخت کرد وقتايي 2 روز طول ميکشه که آخر هفته درخواست بدي يه شنبه هم تعطيله ميوفته واسه دوشنبه. ربطي به مبلغ نداره نوبتيه. مثلا نوبتت 100 ام باشه نوبتت شد هرقدر باشه ميدن. ميگم اگه آخر هفته نباشه يه روزم نميشه.

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميگم اگه آخر هفته نباشه يه روزم نميشه.

نه خير اينطور نيست. من ديروز ظهر كه روز اول كاري آنها در هفته است درخواست داده ام و تا حالا پس از 24 ساعت دريافت نكرده ام.

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از tnh_z :

نه خير اينطور نيست. من ديروز ظهر كه روز اول كاري آنها در هفته است درخواست داده ام و تا حالا پس از 24 ساعت دريافت نكرده ام.
اونا زرنگتر از اين حرفان وقتي طلا ارزونه پرداخت ندارن وقتي گرون ميشه 1 ساعته هم ميدن من هم 24 روزه ديگه دريافت دارم خبرت مي كنم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از tnh_z :

والا منكه مشكلي ندارم .

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali313 :
اونا زرنگتر از اين حرفان وقتي طلا ارزونه پرداخت ندارن وقتي گرون ميشه 1 ساعته هم ميدن من هم 24 روزه ديگه دريافت دارم خبرت مي كنم

آفرين ! تحليل زيبايي است.

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند ساعت قبل ( سه شنبه شب) پول را واريز كرده اند ولي اشتباها 25% هزينه را هم از آن كم كرده اند كه برايشان ايميل فرستادم. اين مبلغ مربوط به طرح سيلور آنها بود. يك مبلغ قابل توجهي در طرح طلايي آنها دارم كه اميدوارم انشا الله ختم به خير شود.
خوب است ديگر دوستاني هم كه سرمايه گذاري كرده اند از تجربياتشان ما را مطلع كنند.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از tnh_z :
چند ساعت قبل ( سه شنبه شب) پول را واريز كرده اند ولي اشتباها 25% هزينه را هم از آن كم كرده اند كه برايشان ايميل فرستادم. اين مبلغ مربوط به طرح سيلور آنها بود. يك مبلغ قابل توجهي در طرح طلايي آنها دارم كه اميدوارم انشا الله ختم به خير شود.
تو پلن gold در صورت درخواست پرداخت قبل از 90 روز 25 درصد از مقدار پرداختی کم میکنن و تو پلن silver برای درخواست های پرداخت اصل پول نه سود روزانه قبل از 30 روز این درصد ازش کم میشه.

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
تو پلن gold در صورت درخواست پرداخت قبل از 90 روز 25 درصد از مقدار پرداختی کم میکنن و تو پلن silver برای درخواست های پرداخت اصل پول نه سود روزانه قبل از 30 روز این درصد ازش کم میشه.

بله درست است. من پس از 30 روز اصل سرمايه در طرح نقره اي و نيز سود آنرا درخواست كرده بودم.سود تماما پرداخت شد ولي از اصل سرمايه 25 درصد اشتباها كسر كرده اند.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از tnh_z :
بله درست است. من پس از 30 روز اصل سرمايه در طرح نقره اي و نيز سود آنرا درخواست كرده بودم.سود تماما پرداخت شد ولي از اصل سرمايه 25 درصد اشتباها كسر كرده اند.
بايد بيشتر از 30 بگزره من يه بار هول بودم سر 30 روز درخو است دادم 25% كم كرد

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
مطمئني؟
فكر كنم پلان طلايي قبل از 90 روز اصلا امكان دريافت نداشته باشي

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آره ها ؟ منم فک میکنم همینجوره که ali313 گفت

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از ali313 :
مطمئني؟
فكر كنم پلان طلايي قبل از 90 روز اصلا امكان دريافت نداشته باشي
نه اينطوري نيست.
هر وقت ميشه درخواست پرداخت داد فقط قبل از اون مدت 3 ماه يه 25 درصدي كم ميشه.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mostafa_gm :
نه اينطوري نيست.
هر وقت ميشه درخواست پرداخت داد فقط قبل از اون مدت 3 ماه يه 25 درصدي كم ميشه.
من يه بار واسه اينكه ببينم چي ميشه تو پلن طلايي درخواست دادم نوشت قبل از 90 روز نميشه. تو خودشم گفته طلايي اصلا نميشه

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
Minimum investment on this plan is $100 and you can have maximum three deposit on this plan.
2% daily compounded interest is automaticly added to your principal.
Withdrawal is permitted 90 days after the last deposit date and early withdrawal is not allowed.
Commission on your referral is 8% of each deposit amount.​
زود تر دريافت اجازه داده نميشود(and early withdrawal is not allowed)

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از ali313 :
Minimum investment on this plan is $100 and you can have maximum three deposit on this plan.
2% daily compounded interest is automaticly added to your principal.
Withdrawal is permitted 90 days after the last deposit date and early withdrawal is not allowed.
Commission on your referral is 8% of each deposit amount.​
زود تر دريافت اجازه داده نميشود(and early withdrawal is not allowed)
آره درسته.
چون اون گزينه Gold Principal تو قسمت Withdraw حتی قبل از 90 روز هم وجود داره من اشتباه کردم.

SHAH_RAM

Registered User
لایک‌ها
1
ای خدا من بل اخره با هزار بدبختی میخوام 20-30 دلار بزارم گلدن استار بعد از 7 ماه میشه 100 تا که برش نمیدارم یه راست میزارم تو گلد! که بعد از سه ماه میشه 600 تا! چیزی که ا شما میخوام اینه که دعام کنید! من بد شانسم! به دریا میرسم خشک میشه! فقط دعا کنید!

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SHAH_RAM :
ای خدا من بل اخره با هزار بدبختی میخوام 20-30 دلار بزارم گلدن استار بعد از 7 ماه میشه 100 تا که برش نمیدارم یه راست میزارم تو گلد! که بعد از سه ماه میشه 600 تا! چیزی که ا شما میخوام اینه که دعام کنید! من بد شانسم! به دریا میرسم خشک میشه! فقط دعا کنید!

بنام خدا
دوست عزيز با سلام، اگر 100$ در طرح طلايي گلدن استار سرمايه گذاري كني پس از سه ماه حداكثر ميشود 486 دلار و60 سنت نه 600 دلار.شما ظاهرا تا 10 ماه آينده را روي گلدن استار حساب كرده اي . نمي دانم اين موافق احتياط است يا نه . در پناه خداوند موفق باشي.

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tnh_z :

جواب زير را از آنها دريافت كرده ام . Rule آنها را خواندم ديدم دقيقا همين است :

We have a decrease on our total capital for tax yearly at June any year.
This tax 'll be effective on personal that deposit on the silver and gold plan together and withdraw their silver principal before 30 days from time that deposit on the gold plan.
This tax is 25% of their silver principal and 'll decrease of silver principal for once at any year. Please read our Rules.
Best Regards
Admin
Golden Star Ltd

بالا