برگزیده های پرشین تولز

چه کاری روپیشنهادمی کنیدکه حداقل ماهی20میلیون درامدداشته باشه

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
بدون شوخی ! اگه من این قدر سرمایه داشتم که میتونستم چیزی رو به اروپایی ها بفروشم اول یه سفر هم تفریحی هم برای شناخت بازار میرفتم بعد میاومدم مثلا شیره خرما ، روغن کنجد ، صنایع دستی و .... رو به هر سختی ( میدونم سخته ) میبردم اونجا میفروختم.
میدونم چی می گیدولی اون کارتقریباسخت ونشدنیه چون اون کالاهارونمیشناسن بایداول به یه ملت کالاروبشناسونی خیلی سخته ولی درکل صادرات وواردات خوبه ولی اونم بایدخیلی زرنگ باشی

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,530
میدونم چی می گیدولی اون کارتقریباسخت ونشدنیه چون اون کالاهارونمیشناسن بایداول به یه ملت کالاروبشناسونی خیلی سخته ولی درکل صادرات وواردات خوبه ولی اونم بایدخیلی زرنگ باشی
از دور نگاه میکنی فکر میکنی سخته ، واقعا اگه پول داری بزن تو کارش. مثلا شیره خرما اینجا خاااار ِ ، کسی قدرش رو نمیدونه . اونجا میمیرن برا محصولات ارگانیک . شما شیره ی کلویی 5 تومن رو بتونی مثلا تو فرانسه با بسته بندی درست بفروشی مطمئنم میتونی حداقل 20 برابر این قیمت بفروشیش ... یکی از اقوام اتریشه یه چیزایی در مورد خوراک و قیمت ها میگفت من خیلی تعجب میکردم .

بدبختی اینه که این بانکای نزول ده نمیزارن ایرانی هایی که سرمایه دارن حتی به این فکر کنن که باید صادر کنن ...همه رو با سود مطمئنه راحت کرده ( انشالله سود بانکی بشه 1 درصد )

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
از دور نگاه میکنی فکر میکنی سخته ، واقعا اگه پول داری بزن تو کارش. مثلا شیره خرما اینجا خاااار ِ ، کسی قدرش رو نمیدونه . اونجا میمیرن برا محصولات ارگانیک . شما شیره ی کلویی 5 تومن رو بتونی مثلا تو فرانسه با بسته بندی درست بفروشی مطمئنم میتونی حداقل 20 برابر این قیمت بفروشیش ... یکی از اقوام اتریشه یه چیزایی در مورد خوراک و قیمت ها میگفت من خیلی تعجب میکردم .

بدبختی اینه که این بانکای نزول ده نمیزارن ایرانی هایی که سرمایه دارن حتی به این فکر کنن که باید صادر کنن ...همه رو با سود مطمئنه راحت کرده ( انشالله سود بانکی بشه 1 درصد )
فروش محصولا غذایی تو اروپا، یعنی دردسر بهداشت، مجوز، ممیزی و استاندارد و آخرشم مالیات.
به خاطر اینکه مواد خوراکی و بهداشتی قیمت بالایی اونجا داره. معمولا زمان زیادی میبره تا بازار جنس رو قبول کنه.
اگر اینکار رو با چند محصول و ساختار مناسب و حجم بالا پیگیری کنید، سود عالیه. اما فکر می کنم سرمایه خیلی بیشتری بخواد.

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28

اره ولی بایدببینی اصلامیخوان اون کالاروچطوری بازاریابی کنی وبااین حساب خط تولیدم میخواد وکلی کاراکه انجام بشه خیلی دقیق بررسی میخوادالان هم شما وهم من شناختمون ازاون کشورهاحدود0هست ولی کلی کاروبررسی میخواداماایده خوبیه بدنیست ولی اونورم بایدادمشوداشته باشی

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
درضمن
فروش محصولا غذایی تو اروپا، یعنی دردسر بهداشت، مجوز، ممیزی و استاندارد و آخرشم مالیات.
به خاطر اینکه مواد خوراکی و بهداشتی قیمت بالایی اونجا داره. معمولا زمان زیادی میبره تا بازار جنس رو قبول کنه.
اگر اینکار رو با چند محصول و ساختار مناسب و حجم بالا پیگیری کنید، سود عالیه. اما فکر می کنم سرمایه خیلی بیشتری بخواد.
اقامت اروپاوویزای شنگین روچیکارکنیم فقط خوداون فکرکنم به تنهایی بالای1میلیاردروبخواد؟!اگه ایده وروش اینکارروخوب بلدیدتوضیح بدیدایده بدی نیست

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
در مورد استارتآپ تحقیق کن

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
باور کنید نمی خوام به کسی توهین کنم. واقعیت رو قبول کنین بعضی شغل ها عین دزدیه.
شاید قانونی باشه تو ایران، اما تو خیلی جا ها دزدیه، مثل دلالی، مثل سو استفاده از نیاز مردم و فروش با سود های نجومی و...

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
باور کنید نمی خوام به کسی توهین کنم. واقعیت رو قبول کنین بعضی شغل ها عین دزدیه.
شاید قانونی باشه تو ایران، اما تو خیلی جا ها دزدیه، مثل دلالی، مثل سو استفاده از نیاز مردم و فروش با سود های نجومی و...
اینجاایرانه وقوانین خاص خودشوداره بله اینطوریه ولی چاره ای جزقبولش نیست وبایدخودتووفق بدی باهاشون

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
درضمن

اقامت اروپاوویزای شنگین روچیکارکنیم فقط خوداون فکرکنم به تنهایی بالای1میلیاردروبخواد؟!اگه ایده وروش اینکارروخوب بلدیدتوضیح بدیدایده بدی نیست
احتیاجی به اقامت نیست تو قدم های اول، فکر می کنم شراکت با اروپایی ها خیلی خیلی کمک می کنه برای مراحل قانونی کار.
اما شما نگاه کن خیلی شرکت های بزرگ ما به سختی صادرات دارن، اونا واقعا سخت گیرن.
اینکار سرمایه خیلی بیشتر از یک میلیارد می خواد.

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
اینجاایرانه وقوانین خاص خودشوداره بله اینطوریه ولی چاره ای جزقبولش نیست وبایدخودتووفق بدی باهاشون
من ترجیح میدم قبول نکنم. هر کسی آزاده راه خودشو انتخاب کنه.
به نظر من تو ایران کار پوشاک و مواد غذایی عالیه، به خصوص مورد دوم. من چند سال پیش تا حتی روش کار کردم اما نشد. تا یه ایده خوب داری، یهو هر جا میری همه سهم می خوان. هیچ کاری پیش نمیره.
به کارایی که سال هاست تو اروپا و آمریکا میشه اما تو ایران نیست فکر کن.
مثلا: فست فود گرم، تو ماشین های متحرک، مثل ون.همونجا آماده کنی بدی به مردم. مثلا 20 تا ماشین بگیری تو تهران، تجهیزات سوار کنی. و با یه برند معتبر و قیمت کم شروع کنی.

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
احتیاجی به اقامت نیست تو قدم های اول، فکر می کنم شراکت با اروپایی ها خیلی خیلی کمک می کنه برای مراحل قانونی کار.
اما شما نگاه کن خیلی شرکت های بزرگ ما به سختی صادرات دارن، اونا واقعا سخت گیرن.
اینکار سرمایه خیلی بیشتر از یک میلیارد می خواد.
نه اونطوری نیازنیست که ازاول کارریسک بشه من خودم باشم اول کارسعی می کنم صادرات محصولات مشابهش ازتولیدیایی موجودتوایرانوبااشنایی که اونوردارم جابندازم وبعدکه دیدم کشش داره دنبال خط تولیدخودم میرم اونم فکرنکنم استخراج شیره خرمازیادکارهزینه بری باشه وخط تولیدتوایران باشه میشه باهزینه کم راش انداخت ولی اول هزینه سنگین نبایدبکنی بعدببینی چی میشه اول بایدببینی وضعیت چطوریه چقدرفروش داری و...بعدخط تولیدوپله پله بزنی

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
در مورد صادرات، همش به چیزایی که اونور نیستن فکر نکن، به چیزایی فکر کن که بازار داره، اما اینجا توجیح اقتصادی بهتری داره،
مثلا پرورش خرگوش های پشم دار گوشتی، همش رو میشه صادر کرد. هزینه این کار تو ایران خیلی کمه. برای صادرات هم با سود کمتر اما خوب بفروش به کسی که اونور همین کار رو داره

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
من ترجیح میدم قبول نکنم. هر کسی آزاده راه خودشو انتخاب کنه.
به نظر من تو ایران کار پوشاک و مواد غذایی عالیه، به خصوص مورد دوم. من چند سال پیش تا حتی روش کار کردم اما نشد. تا یه ایده خوب داری، یهو هر جا میری همه سهم می خوان. هیچ کاری پیش نمیره.
به کارایی که سال هاست تو اروپا و آمریکا میشه اما تو ایران نیست فکر کن.
مثلا: فست فود گرم، تو ماشین های متحرک، مثل ون.همونجا آماده کنی بدی به مردم. مثلا 20 تا ماشین بگیری تو تهران، تجهیزات سوار کنی. و با یه برند معتبر و قیمت کم شروع کنی.
من یه نمونشو توتبریزدیده بودم اتوبوسوکرده بود فست فود همونجادرست می کردمیفروخت میشه کافیشاپ وفست فودمتحرک به اون صورت درست کرد ولی اونم خیلی هزینه بره باید توتهران اسم رسم بخواددربیاره یه100تاحداقل وسیله بخری کلی هزینه میشه اروپابرندخاصی تواین ضمینه داره که اطلاع داشته باشیدویانمایندگی بشه گرفت که برم تحقیق کنم؟

shahin2033

Registered User
لایک‌ها
28
در مورد صادرات، همش به چیزایی که اونور نیستن فکر نکن، به چیزایی فکر کن که بازار داره، اما اینجا توجیح اقتصادی بهتری داره،
مثلا پرورش خرگوش های پشم دار گوشتی، همش رو میشه صادر کرد. هزینه این کار تو ایران خیلی کمه. برای صادرات هم با سود کمتر اما خوب بفروش به کسی که اونور همین کار رو داره
پیشنهادهای خوبیه ولی تخصص میخوادواینکه علت مزیتش توایران چیه به نظرتون؟!

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
من یه نمونشو توتبریزدیده بودم اتوبوسوکرده بود فست فود همونجادرست می کردمیفروخت میشه کافیشاپ وفست فودمتحرک به اون صورت درست کرد ولی اونم خیلی هزینه بره باید توتهران اسم رسم بخواددربیاره یه100تاحداقل وسیله بخری کلی هزینه میشه اروپابرندخاصی تواین ضمینه داره که اطلاع داشته باشیدویانمایندگی بشه گرفت که برم تحقیق کنم؟
حتما تحقیق کن، مطمعن باش دردسر داره اما کار نوع و جدیدیه.

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
پیشنهادهای خوبیه ولی تخصص میخوادواینکه علت مزیتش توایران چیه به نظرتون؟!
اینکار الان داره انجام میشه تو ایران. مزیتش دستمزد نیروی انسانی کم، زمین ارزان، خوراک دام ارزان، هوای مناسب. و...

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
اختلاس

بالا