برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
ما دوتا راه داریم ..
یکی اینکه 6 تا نخاله مفت خور رو رد کنیم و بجاش دوتا بازیکن خوب بگیریم که فکر کنم با پول اون 6 تا بشه

راه دوم اینکه یکی مثل هدایتی پیدا کنیم که از جیب خودش واسه بازیکنا چک بکشه . مسلما هستن سرمایه دارایی که بخاطر تبلیغ خودشون هم که شده حاضر باشن همچین کاری کنن.فقط باید حرفه ای انجامش بدن که سازمان لیگ نتونه جریمه کنه!!

بهرحال وقتی بازیکن با غیرت تو فوتبال کم شده ماهم باید نهایت استفاده رو از این شرایط ببریم و بازیکنای خوب رو با پول از تیمشون جدا کنیم و بکشونیم استقلال

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
اینقدر مجری یک مسی , دو مسی , چند مسی گفت
این خواهرزاده کوچولو ما گفت : اشتخلال چندتا مشی داره o_O
طفلک هنگ کرده بود !!!:D

ایول
پسر من هم هی میگفت " مسی کو بابا " :D
منم میگفتم "مسی چیه " این گزارشگره به نارنجی ها میگه مسی :general208:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
اولا مودب باش
دوما هرچي گفتي با خودت بودي
مراقب باش وگررنه ميشم مثل خودت

دوست عزیز لطفن فرافکنی رو بذار کنار ... فقط قسمت اولی که نوشتم به امید پیروزی مربوط به شما بود .... توضیح هوادار نما رو هم دادم حالا دیگه اینکه این توضیح با مورد شما همخونی داشته باشه یا با یک سری دیگه از به اصطلاح هوادار ها که سالی یکبار نمیرن ورزشگاه تیمو تشویق کنن و فقط بلدن تایپ کنن رو نمیدونم ... بنده کلی عرض کردم

باز هم میگم فرافکنی نکنید ... تیم مشکل داره این رو علی کور هم میدونه کسی هم نگفته همه چی گل و بلبله ... داریم میگیم باید به کادر فنی اعتماد کرد از 6 بازی اخیر 5 برد و 1 مساوی توی زمین حریف نتیجه ی بدی نیست ولو اینکه بازی اونجوری که شما انتظار داشتی بار فنی نداشته که به نظر من با توجه به بازیهای ابتدای فصل داشته ...

در مورد جمله ی آخرت هم باید شب و روز دعا کنی تا خدا بهت رو کنه و بشی مثل من :general307:

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
دوست عزیز لطفن فرافکنی رو بذار کنار ... فقط قسمت اولی که نوشتم به امید پیروزی مربوط به شما بود .... توضیح هوادار نما رو هم دادم حالا دیگه اینکه این توضیح با مورد شما همخونی داشته باشه یا با یک سری دیگه از به اصطلاح هوادار ها که سالی یکبار نمیرن ورزشگاه تیمو تشویق کنن و فقط بلدن تایپ کنن رو نمیدونم ... بنده کلی عرض کردم

باز هم میگم فرافکنی نکنید ... تیم مشکل داره این رو علی کور هم میدونه کسی هم نگفته همه چی گل و بلبله ... داریم میگیم باید به کادر فنی اعتماد کرد از 6 بازی اخیر 5 برد و 1 مساوی توی زمین حریف نتیجه ی بدی نیست ولو اینکه بازی اونجوری که شما انتظار داشتی بار فنی نداشته که به نظر من با توجه به بازیهای ابتدای فصل داشته ...

در مورد جمله ی آخرت هم باید شب و روز دعا کنی تا خدا بهت رو کنه و بشی مثل من :general307:

روزي كه بشم مثل تو و اخلاق و نيت تو و ديد تو
اون روز روزيه كه خودمو حلقه آويز ميكنم تا ديگران راحت باشن

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
مظفری‌زاده: استقلال یک پنالتی از فغانی جوان میخواهد

به گزارش "ورزش‌ سه"، سعید مظفری زاده کارشناس داوری ورزش سه با اعلام این مطلب ،نقد داوری بازی استقلال ومس کرمان را تشریح کرد:

محمدرضا فغانی که با ورود به فهرست بین المللی،روحیه خوب واعتماد به نفس بالا داشت این بازی را شایسته سوت زد که به جز یک اشتباه نکته خاص واشکال ویزه ای در کار او ثبت نشده است.

نقطه قوت:برخورد مناسب واستفاده درست از کارت ها از نکات برجسته داوری محمدرضا فغانی بود.

شایسته ترین تصمیم:دفع توپ مدافع مس کرمان در دقیقه 90 به هیچ وجه خطا نبود ومدافع مس،توپ را از جلوی مهاجم استقلال بدون خطا ربود وادامه بازی تصمیم فوق العاده فغانی بود.

اشتباه:در وقت اضافه بازی پر برخورد تر شد ودر این دقائق مهاجم استقلال که به توپ نزدیک تر شد در محوطه جریمه توسط مدافع مس کرمان سرنگون شد که داور میتوانست یک خطای پنالتی بگیرد.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
چشمی: دو ماه دیگر آماده بازی هستم/ از جدایی رضایی خبر ندارم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روزبه چشمی در خصوص پیروزی استقلال اظهار داشت: در جام حذفی شرایط حساس است، خدا را شکر که پیروز شدیم و توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم.

وی درمورد اینکه چه زمانی آماده خواهد شد، گفت: مشکلی ندارم و فکر می‌کنم تا دو ماه دیگر آماده بازی باشم.

هافبک مصدوم استقلال درمورد جدایی کاوه رضایی از این تیم گفت: خبری از این موضوع ندارم که می‌خواهد جدا شود یا خیر.

وی عنوان کرد: دست تک تک هواداران را می‌بوسم که امروز آمدند و تیم خود را تشویق کردند.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
انصاری: در بازی‌های آینده بهتر می‌شویم

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: چند بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم و در بازی‌های آینده بهتر عمل خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جابر انصاری بعد از پیروزی استقلال برابر مس کرمان گفت: بازی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. در دیدار گذشته بازی سنگینی برابر فولاد داشتیم ولی خدا را شکر می‌کنیم توانستیم این دیدار را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم.

وی افزود: 3 روز قبل بازی سنگینی مقابل فولاد انجام داده بودیم و به نظرم بازیکنان تیم خسته بودند. به محسن کریمی تبریک می‌گویم که توانست گل برتری ما را در این دیدار بزند. علاوه بر آنها چند بازیکن ما در این دیدار نبودند که به امید خدا در بازی‌های آینده جبران خواهیم کرد.

مهاجم تیم استقلال درباره اینکه آنها نمی‌توانند موقعیت گل خلق کنند، گفت: موقعیت ایجاد می‌کنیم ولی باز هم می‌گویم امیدوارم در بازی‌های آینده با برگشتن بازیکنان‌مان بهتر خواهیم شد

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
منصوریان: توقع دارید کیفیت لالیگا را داشته باشیم/ ۹بازیکن دیگر هم می‌توانند مثل کاوه جدا شوند

184766.png

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا منصوریان پس از صعود استقلال به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با شکست یک بر صفر مس کرمان در نشست خبری گفت: ابتدا به هواداران‌مان خسته نباشید می‌گویم که ما را تنها نمی‌گذارند و با تمام وجود برای آنها تلاش می‌کنیم. بازیکنان ما وقتی به زمین می‌آیند به سکو‌ها نگاه می‌کنند و روحیه می‌گیرند. خوشبختانه بازیکنان ما فهمیده‌اند که با برد به این هواداران روحیه و امید می‌دهند.

وی افزود: امید ابراهیمی قبل از بازی تماس گرفت و گفت نمی‌توانم در این بازی تیم را همراهی کنم، اما پس از فوت پدرم فقط چشم امیدم به این تیم است. این برد را به روح پدر امید و به پدر استقلال، منصور پورحیدری تقدیم می‌کنیم که برای او آرزوی سلامتی می‌کنم.

سرمربی استقلال با اشاره به بازی خاطرنشان کرد: درباره بازی باید بگویم که تفاوت ما با مس فقط در وضعیت بدنی‌مان بود. در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم و مس نسبت به ما بهتر بازی کرد. آن هم به این دلیل بود که ما یک بازی سنگین را در اهواز مقابل فولاد انجام داده بودیم و چند بازیکن مصدوم و خسته داشتیم که فرصت ریکاوری‌مان کم بود. با این شرایط مقابل مس حاضر شدیم.
منصوریان گفت: در نیمه دوم دو تغییر داشتیم که تاکتیکی بود به این دلیل که حقدوست و بختیار رحمانی بیرون آمدند تا شرایط را عوض کنیم. امیدوارم حقدوست دچار مصدومیت نشده باشد. از سوی دیگر حریف 10 روز استراحت داشت اما ما جمعه از اهواز رسیدیم و زمانی برای ریکاوری و تمرینات نداشتیم.

وی اضافه کرد: هر چه رو به آخر بازی می‌رفتیم، شرایط تاکتیکی بهتر می‌شد. تفاوت ما با مس این دقایق پایانی بود که از لحاظ بدنی حریف افت کرد و ما بهتر شدیم. نمی‌توانیم حضور هواداران و تاثیری که بر بردمان داشتند را کتمان کنیم. از سوی دیگر این اختلاف زمانی هم به سود حریف بود. خیلی دیر به تهران برگشتیم ولی مس کرمان 10 روز استراحت کرد. به هر حال به منصور ابراهیم‌زاده بابت این بازی که تیمش ارائه کرد، تبریک می‌گویم. امیدوارم به همین شکل به کارش ادامه دهد.

منصوریان در مورد بختیار رحمانی و شرایطی که دارد، تصریح کرد: بختیار در تیم ما زحمت می‌کشد. باید بگویم 27 سال قبل من به استادیوم می‌رفتم. استقلال بازیکنی داشت که خیلی ضعیف کار می‌کرد و سر و صدای هواداران را درآورده بود اما در آخر فصل به آن صلابت و مسیر اصلی رسید. ما بختیار را از جایی نیاورده‌ایم که کسی این بازیکن را نشناسد. او بازیکن سرشناسی بود اما باید فضا برای این بازیکن تعریف شود و بختیار هم به زودی بلند می‌شود.

سرمربی استقلال در خصوص گشاد بودن پیراهن برای برخی بازیکنان تاکید کرد: بازیکنان باید متوجه باشند که به چه تیمی آمده‌اند و پیراهن چه تیمی را به تن می‌کنند. آنها مدتی است این را درک کرده‌اند اما باید باز هم روی ذهن بچه‌ها کار کنیم. با این حال شماره 17 را به قربانی دادم که روزی خودم با آن کارم را در استقلال شروع کردم و قبل از من، عبدالعلی چنگیز این پیراهن را می‌پوشید. در مورد سایر شماره‌ها نیز با بازیکنان صحبت کردم و این مشکل به زودی حل خواهد شد.

خبرنگاری از منصوریان پرسید چرا بازی‌های‌تان تا این حد کسل کننده است که وی پاسخ داد: اگر این طور است،‌ هم برای خودم متاسفم و هم برای شما! برای خودم چون با توجه به روند رو به رشدی که داریم، باز هم این مسائل را می‌شنوم و برای شما از آنجا که شما توقع دارید ما کیفیت لالیگا را در فوتبال کشورمان داشته باشیم. به هر حال ما زحمت می کشیم و همه احساس می‌کنند روند رو به رشدی داریم. مطبوعات، رسانه‌ها، فضای مجازی و مردم و هواداران از تیم راضی هستند و می‌بینید که مردم نسبت به شرایط تیم امیدوار شده‌اند. همین که در یک روز میان هفته، این همه تماشاگر به ورزشگاه می‌آید آن هم برای یک بازی جام حذفی، نشان می‌دهد همه راضی هستند. در این روزهای میانی هفته اگر 50 هوادار هم به ورزشگاه بیاید، باید دست‌شان را ببوسیم اما می‌بینید که نیمی از ورزشگاه پر شده بود.

او ادامه داد: به اندازه‌ای که در جام حذفی کار را پیش ببریم، این تعداد تماشاگر کافی بود. ما جریانی را در استقلال ادامه می‌دهیم که هوادار رغبت کند تا به ورزشگاه بیاید و بازی را تماشا کند. در روز بازی با ذوب آهن و سایپا، هوادار زیادی آمد. در مشهد و اهواز هم استادیوم پر از تماشاگر استقلالی بود. اصلاً استقلال در اهواز که پایگاه دارد.

سرمربی استقلال در مورد تعطیلی لیگ به خاطر اردوی تیم ملی گفت: فوتبال ما به گونه‌ای است که اگر استقلال و پرسپولیس صلابت داشته باشند، به سود تیم ملی است و وقتی به پرچم تیم ملی باد بخورد، برایم‌مان غرور خواهد داشت. با همین تعطیلی‌ها بود که تیم ملی توانست اردوهای خوبی داشته باشد و نتایج خوبی کسب کند. بعد از برد 6 بر 2 ما مقابل کره‌جنوبی در دبی، هرگز با صلابت کره جنوبی را شکست نداده بودیم اما دیدید که در تهران، این تیم را با صلابت از پیش‌رو برداشتیم.

منصوریان عنوان کرد: اردوهای تیم ملی از قبل برنامه‌ریزی شده بود و همه چیز را می‌دانستیم. سعی می‌کنیم انطباق‌پذیری‌مان با برنامه تیم ملی را زیاد کنیم چون پرچم تیم ملی در میان است. حالا برخی فکر می‌کنند چون من رفاقتی با کی‌روش دارم یا در گذشته دستیارش بودم، این حرف‌ها را می‌زنم اما می‌گویم اگر یک مربی وطنی هم سرمربی تیم ملی بود، خودمان را با این شرایط منطبق می‌کردیم.

سرمربی آبی‌های پایتخت افزود: خودتان هم می‌دانید 4 سال قبل که کره‌جنوبی را شکست دادیم، مردم از خوشحالی به خیابان‌ها آمدند. چقدر باید برای آن شادی هزینه می‌کردیم؟ من همراه تیم بودم و می‌دانستم مردم تا 2 و 3 صبح بیرون از خانه مشغول جشن بودند و از این پیروزی لذت بردند. در این شادی، باشگاه‌ها غرق می‌شوند و جایگاهی ندارند. تیم ملی اولویت است و ما باید تابع شرایط تیم ملی باشیم.

وی عنوان کرد: خروجی لیگ‌مان نیز آن قدر بالا نیست که سرمربی تیم ملی 72 ساعت قبل از هر بازی بازیکن جدید انتخاب کند و بگوید بروید مقابل ژاپن و کره‌جنوبی بازی کنید. ما باید به کی‌روش زمان بدهیم و بگوییم برو بازیکنان را آماده کن. کار کردیم، تلاش کردیم، برنامه داشتیم که مقابل کره جنوبی آن نمایش را داشته باشیم و کره در طول بازی بزند زیر توپ تا با استفاده از شماره 18 خود شاید به گل برسد.

وی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد ضعیف برخی بازیکنان استقلال و اینکه ماجرای کاوه رضایی چیست؟ گفت: درباره سوال اول باید بگویم اگر بازیکن متوجه شرایط استقلال نیست ما مقصریم و باید او را توجیه کنیم. ما باید عقبه تیم را به او بگوییم. ما باید به بازیکنان بگوییم که تاریخچه استقلال چیست. اما درباره کاوه رضایی باید بگویم که تمام بازیکنان ایران یک سری بندها در قرارداد خود می‌گذارند. این بندها نمایان نیست. خیلی از بازیکنان می‌توانند اگر تا فلان تاریخ پولی نگیرند جدا شوند. من با مدیر برنامه کاوه رضایی رفیق هستم. به او زنگ زدم و گفتم کارش حرفه‌ای نبود و می‌شد فردا این مطلب را بگوید. جز رضایی، 9 بازیکن دیگر هم شرایط مشابه کاوه را دارند و اگر به آنها پرداختی نداشته باشیم، می‌توانند جدا شوند. از اسپانسرهای تیم‌مان تشکر می‌کنم. آنها همه تلاش خود را می‌کنند. کاوه در این باره چیزی نگفته و حرفه‌ای برخورد کرده است. فردا جلسه ویژه‌ای داریم تا به این مسائل توجه شود. ای کاش دیشب این مسئله گفته نمی‌شد.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
نظر من اینه
قبل از شروع لیگ گفتم الان هم میگم این تیم ظرفیت قهرمانی در لیگ رو نداره و در نهایت برای رتبه های 4 یا 5 جدول باید بجنگه
منصوریان هم نشون داد دانش خاصی توی مربیگری نداره و بازم خسرو و بازم بکش زیرش اگرم خسرو نبود بازی کنید تا مساوی شه بره ضربات پنالتی !!!
ما هوادار ها کور که نیستیم میبینیم تیم کوبنده بازی نمیکنه ... همش ترس گل خوردن توی کل تیم هست ... بازیساز نداریم . دفاع هنوز پتانسیل سوتی دادن رو داره . خط حمله تعطیله . چپ و راست مون هم که کلا به خسروی خوبان خلاصه میشه .

من نمی خوام طرفداری کنم ولی تیم سوم پایتخت از ما بهتر داره بازی میکنه و کاملا دنبال برد هست توی هر بازی و به حق اون بالا هست
دلیل نمیشه چون استقلالی هستیم واقعیت رو نگیم ... ما با این بازی های اینجوری 10 سال دیگم به اونا نمیرسیم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
این پرسپولیسی پور باز دیشب با ارائه یه آمار خنده دار سعی کرد تیم غیر قاره ای رقیب رو در سطح جهانی نشون بده!

جزء بهترین دفاع های جهان :general304: آخه قرمساق تیمت اصلا در قاره خودش هم هیچ سابقه و مقامی نداره...اینکارا رو میکنی که به چی برسی؟
تا سال های قبلی که داشت سقوط میکرد نظر سنجی نمیزاشت که تیم اش بدترین دفاع سوراخ جهان رو داره !!!!
پارسال بجای مسخره کردن تراکتور که ریختن وسط زمین می خواست بره سراغ این موضوع که چرا داور خطای وسط زمین رو واسه پرسپولیس پنالتی گرفت که به هر قیمتی شده اونا ببرن شاید تیم استقلال نتونه ببره و قهرمانی به تیم سوم پایتخت برسه !!!!

می خواست دلیل اعتیاد و کارای منکراتی بازیکن های قدیمی تر پرسپولیس رو بررسی کنه جای اینکه آدم بیاره روی خطش و در مورد دوپینگ فرهاد مجیدی ازش سوال کنه

کلا مرتیکه خنده داره جاکلیدی هست یک برنامه دوزاری راه انداخته و یک قرارداد هم با مخابرات برای sms بسته و از دو آخور میخوره هم صدا سیما هم مخابرات ... بعدم آمار دروغ میسازه تو همچی ... آره 15 سال هر دوشنبه 2 و 3 میلیون آدم بیکار تو خونن که ساعت 1 شب واسه توی کله وزوزی پیامک بزنن و 20 تومن به خودشون ضرر بزنن با اون داداش دلال تیم ملیش که گندش در اومد :general307:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
... بازیساز نداریم .
من نمی خوام طرفداری کنم ولی تیم سوم پایتخت از ما بهتر داره بازی میکنه و کاملا دنبال برد هست توی هر بازی و به حق اون بالا هست
این رو هم اضافه کنید که اونا هم بازیساز به اون معنا که یک نفر اون وسط باشه و توپ ها رو پخش کنه ندارن. به خدای احد و واحد بازیساز کلاسیک تو فوتبال روز دنیا منسوخ شده. خواهشن دنبال بازیساز نباشید. البته منصوریان اگه یکی مثل جباری تو تیمش داشت باز همون نقش توپ پخش کن کلاسیک رو بهش میداد چون بیشتر از این مغزش کشش نداره.
الان تو فوتبال مدرن ، تک تک بازیکن ها وظیفه بازیسازی دارن ، حتی خود دروازه بان! یعنی تیمی که دنبال برد هست ، در زمان حمله همه بازیکن ها در نقش های هجومی قرار میگیرن و موقع دفاع هم همه بازیکن ها حتی مهاجمین ، در پرس کردن و خراب کردن بازی حریف و گرفتن مالکیت توپ ، به همدیگه کمک می کنند.

دیروز مجتبی تقوی حرف درستی زد. ایشون گفت که استقلال طوری بازی نمیکنه که تیم حریف رو به اشتباه بندازه. کاملاً حرفش درست بود. استقلال نتونست جلوی یک تیم دسته یکی موقعیت گلزنی زیادی به دست بیاره که این برای تیمی مثل استقلال یعنی فراتر از فاجعه!

خلاصه اینکه طبق فرمایش شما ، با این تیم و این سرمربی ما به قهرمانی نمیرسیم. ممکنه یک طرفدار استقلال اینجا باشه که براش قهرمانی تیم مهم نباشه. اما خود من هیچوقت به کمتر از قهرمانی استقلال راضی نمیشم.

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
من که از سال 1378 یا 79 دیگه نود نگاه نمیکنم. از همون موقع دست این آشغال فردوسی پور برام رو شد که چه آدم عوضی و دلال و زد و بندچی هست. یک نفر باید 100 درصد احمق باشه که فکر کنه این عوضی در خدمت فوتبال ایرانه و آدم سالم و صادقیه.

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
نمیخام طرفداری مربی تیم رو بکنم ولی انصافا موقع یارگیری چقدر هممون خوشحال بودیم که داریم بازیکنهای خوبی میگیریم الان بازیکنایی که گرفتیم ۵۰ درصد که هیچی ۳۰ درصد اون چیزی که فکر میکردیم نبودن الانم تیم رو بازیکنهای قدیمی داره امتیاز میگیره. ای کاش منصوریان به اسکلت تیم دست نمیزد یا وقتی میخاد اسکلت تیم رو عوض کنه با بازیکنهایی که کار کرده قرداد میبست .

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
آخه تیم وقتی تاکتیک و روش بازی اصولی و مشخصی نداره ، وقتی که کارهای ترکیبی نمیتونه انجام بده، وقتی طوری بازی میکنه که توپ های برگشتی راحت در اختیار حریف قرار میگیره و تیم میره تحت فشار یا درگیر ضد حمله میشه ، وقتی که توپ ها راحت لو میرن و حریف مالکیت توپ رو در اختیار میگیره ، وقتی موقعیت گلزنی چندانی روی دروازه حریفان ایجاد نمیکنه و خیلی موارد دیگه ، تقصیر بازیکن این وسط چیه؟!

زمانی که دنبال بازیکنانی میگردیم که بازی رو برامون در بیارن یا معجزه کنن ، یعنی اینکه در ضمیر ناخود آگاه خودمون از سرمربی و کادر فنی تیم قطع امید کردیم!

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
گفتم و باز هم میگم استقلال این فصل , پرسپولیس فصل گذشته ست
برانکو اومد تیم جوون کرد و تقریبا بازیکنا رو عوض کرد , اوایلش دقیقا مث حال حاضر استقلال بازی می کردن دقیقا اگه یادتون باشه به ته جدول هم رفتن که عکس شو تو همین تاپیک گذاشتیم واسه یادگاری ,
کم کم تیم شون افتاد رو دور که منجر به نایب قهرمانی شد و همون تیم و مربی رو حفظ کردن که الان بازی هاشونو می بینید
الانم دقیقا استقلال نوپای ما همون وضعیت رو داره و برای این فصل نمیشه ازش انتظار جام و یا بازی های زیبا داشت حداقل تا وسطای نیم فصل دوم باید بهش وقت داد , از نظر من اگه این تیم حفظ بشه , تو نیم فصل بازیکن واسه نقاط ضعف مون بگیریم , فصل اینده این تیم کولاک میکنه
منصوریان مربی بی دانشی نیست , خودمون شاهد بودیم با نفت جلو تیم های مطرح چطور سد میشد

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
گفتم و باز هم میگم استقلال این فصل , پرسپولیس فصل گذشته ست
برانکو اومد تیم جوون کرد و تقریبا بازیکنا رو عوض کرد , اوایلش دقیقا مث حال حاضر استقلال بازی می کردن دقیقا اگه یادتون باشه به ته جدول هم رفتن که عکس شو تو همین تاپیک گذاشتیم واسه یادگاری ,
کم کم تیم شون افتاد رو دور که منجر به نایب قهرمانی شد و همون تیم و مربی رو حفظ کردن که الان بازی هاشونو می بینید
الانم دقیقا استقلال نوپای ما همون وضعیت رو داره و برای این فصل نمیشه ازش انتظار جام و یا بازی های زیبا داشت حداقل تا وسطای نیم فصل دوم باید بهش وقت داد , از نظر من اگه این تیم حفظ بشه , تو نیم فصل بازیکن واسه نقاط ضعف مون بگیریم , فصل اینده این تیم کولاک میکنه
منصوریان مربی بی دانشی نیست , خودمون شاهد بودیم با نفت جلو تیم های مطرح چطور سد میشد
با نظر این دوستمون کاملا موافق هستم.
تا نیم فصل دوم صبر داشته باشید ... انقدر عجله نداشته باشید عزیزان...

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انالله واناالیه راجعون تسلیت به ورزش و ورزش دوستان مخصوصا دوستان استقلالی عزیز مارادرغم خود شریک بدانید جامعه ورزش امروز درسوگ یکی از افتخارات خودش نشست روحت قرین رحمت منصورخان سلام مارو به دوستان نازنینت برسان
پور حیدرکرار بدرود

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
منصور پورحیدری سرمربی سابق و پیشکسوت تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال تهران در سن 71 سالگی درگذشت.
وی مدتی پیش به دلیل بیماری در بیمارستان ایران مهر تهران بستری شد اما مراحل درمان وی مثمرثمر واقع نشد.
این ضایعه دردناک را به خانواده محترم پورحیدری، جامعه ورزش و فوتبال ایران به خصوص باشگاه استقلال تسلیت عرض می‌کند.
*زندگینامه:
منصور پورحیدری (زاده 6 بهمن 1324) بازیکن و مربی سابق فوتبال و پر افتخارترین مربی تاریخ باشگاه استقلال تهران بود.
وی ابتدا در سن 17 سالگی در باشگاه فوتبال دارایی بازی می‌کرد اما سپس به باشگاه تاج (استقلال) رفت و به مدت 9 سال در تیم تاج به عنوان دفاع راست بازی می‌کرد و در سال 1349 عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را به همراه تیم تاج کسب کرد.
پورحیدری در 309 مسابقه مربی‌گری تیم فوتبال استقلال تهران را بر عهده داشته‌است و 81 بار به عنوان مربی در خدمت آبی‌پوشان بود که از این لحاظ در تاریخ باشگاه استقلال رکورددار می‌باشد. پورحیدری همچنین رکورددار مربی‌گری در شهرآورد تهران است. منصور پورحیدری همچنین دارای یک رکورد دیگری هم هست او تنهاکسی هست که هم به عنوان بازیکن هم به عنوان مربی توانسته قهرمان آسیا بشود وی درسال 1349 در حالی که یک بازیکن 25 ساله بود توانست به عنوان قهرمانی آسیا برسد ویک بار هم به عنوان مربی در سال 1370 توانست قهرمان آسیا شود.
*افتخارات:
دوران بازیکنی:
سه عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های تهران
قهرمانی جام باشگاه‌های ایران
قهرمان جام دوستی و اتحاد
سه دوره قهرمان جام میلز هند
قهرمان جام تخت جمشید
مقام سومی جام باشگاه‌های آسیا
دوران مربی‌گری:
سه دوره قهرمانی باشگاه‌های تهران با استقلال: 1362، 1364، 1370
دو دوره قهرمانی در رقابتهای لیگ ایران (لیگ قدس و لیگ آزادگان) با استقلال: 1369، 1380
قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا با استقلال: 1991
دو دوره قهرمانی جام حذفی ایران با استقلال: 1375، 1379
نایب قهرمانی و مقام سومی جام باشگاه‌های آسیا با استقلال: 1992، 2002
قهرمانی در بازی‌های آسیایی 1998 به همراه تیم ملی فوتبال ایران
* دو دوره قهرمانی جام حذفی ایران
* قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا در سال ۱۹۹۰
* قهرمانی در بازی‌های آسیایی سال ۱۹۹۸ به همراه تیم ملی فوتبال ایران

بالا