برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
واقعا امروز من که گریستم در غم از دست دادن اسطوره ی تکرار نشدنی استقلال
من خاطرات زیادی با منصور خان داشتم دورانی که ایشون سرمربی استقلال بود و در تیم ملی هم آقایی میکرد
واقعا جای ایشون رو هیچ کس پر نمیکنه . زحماتی که ایشون برای استقلال کشید هیچ کس نکشیده
واقعا ایشون پدر به حق استقلال بود
روحش شاد و یادش گرامی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
متاسفانه ما هوادار ها هم بی معرفتیم
توی این مدت که ایشون مریض بود من ندیدم حتی یک پست کسی اینجا دربارشون بزاره
متاسفانه ما ملتی هستیم که وقتی اسطوره هامون میرن به یادشون می افتیم

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
چند وقت پیش که بستری شد از چهرش مشخص بود که موندنی نیست
خدا رحمتش کنه
سلام ما رو به غلامحسین و ناصر خان برسون
خدا حفظ کنه امثال پرویز خان مظلومی و کلیه کسایی که عمرشون رو به پای استقلال گذاشتن
تا زنده هستن قدردان باشیم
متاسفانه این جزیی از فرهنگ ما ایرانی ها هست که تا شخصی از دنیا میره یادش میفتیم

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
نمیدونم چرا اما بعد از درگذشت منصور خان احساس میکنم دیگه برای دنبال کردن مسابقات و اخبار استقلال دل و دماغی ندارم. یک بخش خیلی پررنگ از خاطرات من از استقلال مربوط به زمانی میشه که منصورخان سرمربی تیم بود. هنوز نمیتونم نبودش رو باور کنم.
منصور خان تا همین چند سال پیش سرحال و قبراق بود. آخه چی شد که اینطوری شد؟! عجب دنیای بی ارزشیه!

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
واقعا مرد بزرگی بود . روحش شاد . واقعا عمرشو برای استقلال گذاشت . چنین شخصی اثر گزار در تاریخ باشگاه استقلال نخواهیم داشت .

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
هیچی دیگه! رباط وریا غفوری هم پاره شد!
خسته نباشید جمیعا!

mhd199

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
خدا رحمت کنه منصور خان رو که مرد نازنینی بود
از هر جهت شایسته
قهرمانی با تیم باشگاهی به عنوان بازیکن،قهرمانی به عنوان مربی با تیم باشگاهی ، قهرمانی در آسیا با تیم باشگاهی ، مربی گری موفق در تیم ملی و قهرمانی در بازیهای آسیایی ، مربی تیم ملی داخل سالن ، ثبات در باشگاه چه به عنوان مربی وچه به عنوان بازیکن ، همراه تیم باشگاهی بودن حتی تا ماههای پایان عمر
و مردی بسیار با اخلاق
اما به نظر شما الان بزرگ آبیها کیه؟ به نظر من آقای قلعه نوعی با توجه به سه قهرمانی در لیگ و دو قهرمانی در جام حذفی با آبیها ، شایستگی اینو داره که بشه گفت سردار آبیهاست هر چند به لحاظ سنی از ایشون پر سابقه تر زیاده و نیز هر چند ایشون به لحاظ اخلاقی کمی تند مزاجه اما با اغما ض از این دو مورد می شه گفت بعد منصور خان و ناصر خان
الان سرور هرچی آبیه امیر قلعه نوعیه
البته این انتخاب با توجه به توانایی در عرصه مربی گریه اما به لحاظ مهارت فوتبالی بازیکنهای استقلالی شاید نظرات دیگه هم باشه
هر چند قلعه نوعی به لحاظ فنی هم بازیکن قابلی بود و پاس های میلی متری و پروینی داشت ومدیر قوی ای هم هست

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
واقعا باید به حال این تیم تاسف خورد که اینجور دارن پولای بی زبونو هدر میدن.همون اول فصل خیلی جاها میگفتن که چند تا از این بازیکنا با مصدومیت با تیم قرارداد بستن.اون از کنعانی اینم از غفوری که فقط پول مفت گرفتن.واقعا باید به منصوریان و مخصوصن دکتر تیم نوروزی تبریک گفت با این خریداشون و تست پزشکی که گرفتن

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اما به نظر شما الان بزرگ آبیها کیه؟ به نظر من آقای قلعه نوعی با توجه به سه قهرمانی در لیگ و دو قهرمانی در جام حذفی با آبیها ، شایستگی اینو داره که بشه گفت سردار آبیهاست هر چند به لحاظ سنی از ایشون پر سابقه تر زیاده و نیز هر چند ایشون به لحاظ اخلاقی کمی تند مزاجه اما با اغما ض از این دو مورد می شه گفت بعد منصور خان و ناصر خان
الان سرور هرچی آبیه امیر قلعه نوعیه
البته این انتخاب با توجه به توانایی در عرصه مربی گریه اما به لحاظ مهارت فوتبالی بازیکنهای استقلالی شاید نظرات دیگه هم باشه
هر چند قلعه نوعی به لحاظ فنی هم بازیکن قابلی بود و پاس های میلی متری و پروینی داشت ومدیر قوی ای هم هست
ضمن احترام به نظر شما ، اما به عقیده من امیر قلعه نویی از لحاظ کاراکتر و اخلاق و کاریزمای شخصی و میزان دلسوزی برای باشگاه استقلال و هواداران میلیونیش و حتی تعصب ، در جایگاهی نیست که بشه با منصور خان پور حیدری مقایسه اش کرد.
البته امیر قلعه نویی هم به عنوان پیشکسوت باشگاه و کسی که برامون افتخار آفرینی زیاد کرده ، قابل احترام هست و من بر خلاف بعضی ها ، هیچ خصومتی با ایشون ندارم. این نظرم باعث سوء تفاهم نشه. ولی جایگاه افرادی مثل منصور خان و ناصر خان ، به واسطه اخلاق و منشی که داشتند ، یک چیز دیگه است.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی بعدی استقلال تو جام حذفی چه روزیه؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
منصور خان تا همین چند سال پیش سرحال و قبراق بود. آخه چی شد که اینطوری شد؟! عجب دنیای بی ارزشیه!
متاسفانه عاملش همش سیگار هست. منصورخان هم مثل ناصرخان زیاد سیگار میکشید. و هر جفتشون به خاطر سرطان ریه فوت کردن.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
فردا بازی سختی با صبا داریم ... تعدد بازیکنای مصدوم کارمونو سخت میکنه ولی امید به خداست

انشالله با یه بازی خوب و منطقی و حمایت هوادارا بتونیم به مرحله ی بعدی صعود کنیم

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
واقعا بی برنامه بازی میکنه تیم...
این حامدلک چه پیترچکی شده واسه ما :/ ...

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
اقاي لك حالا وقت كشي كن تا به پنالتي بكشه
باز هم عقاب فقط عقاب

Sent from my iPhone using Tapatalk

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اون لک لک هر چی فحش خورد امروز ، نوش جونش!

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
متاسفم واسه کسایی که اول فصل به رحمتی توهین میکردن !

بالا