برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
شتر با بارش گم میشه اونوخ عجیبه فقط رو دلارهای استقلال حساسن! خوشحالن که زینال بندری گرفتن!

ظاهرا مدیرعامل استقلال همراه خود مبلغ قابل توجهی دلار به همراه داشت که برای خروج آن از کشور مجوز نگرفته بود. به همین دلیل، او و دیگر افراد همراهش را به اتاق بازجویی بردند. پس از مدتی، سعادتمند با توضیح، وساطت و تعهد دادن راهی قطر شد، اما قیم معاون باشگاه تا ساعت ۳:۳۰ بامداد در فرودگاه به سر برد.
پلیس فرودگاه پس از وساطت و تعهد مدیرعامل استقلال بخشی از پول را مجوز می‌دهد که با خود به قطر ببرد، اما بقیه پول به تعزیرات تحویل داده می‌شود تا بررسی شود که ماجرای خروج این همه ارز از کشور چه بوده است.
طبق قوانین هر فرد حقیقی و حقوقی تا اندازه‌ای می‌تواند ارز به همراه داشته باشد و بیشتر از آن، نیاز به مجوز بانک مرکزی دارد، اما سعادتمند مجوز نگرفته بود و اقدام او به نوعی قاچاق ارز محسوب می‌شد.

چند روز پیشم که راننده قطری، به بهانه نداشتن آدرس نامجو مطلق رو دور دور کرده بود!

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
تبریک میگم برد خوبی بود
ارسلان واقعا خوب بود حیف گل نزد
بازم فرشید اسماعیلی زیاد بازیش راضی کننده نبود.
امیدوارم هر بازی بهتر بشیم.

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
ارسلان واقعا با تمام وجودش بازی میکنه
خط دفاعی همچنان فاجعه
نکته مثبت بازی عطش بازیکنان برای پیروزی با گل های زیاد بود.
شنبه اگه اتفاق خاصی صورت نگیره ، پاختاکور رو میبریم.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
شاه شاهان این ترکیب علی کریمی هست

بعدش ریگی

واقعا دمشون گرم

وفاداریشم ثابت کرده علی کریمی

خیلی خوبه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بازی قشنگ و مهمی رو بردیم...
دم بازیکنا و کادر فنی خصوصا نامجو مطلق دوست داشتنی گرم
درسته بازیکنا با هم هماهنگ تر شدن ولی نقش نامجو مطلق تو این برد انکارناپذیره
ایشالا بازی بعد با پاختاکور ازبکستان که پس‌فردا 5 مهر هست رو هم میبریم میریم 1/4 ام

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
من موافق انتخاب نامجو مطلق به عنوان سرمربی هستم

نه جوگیر هست و حسابی تجربه مربی گری داره

صالح هم کارش درسته به عنوان کمک

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خلاصه بازیو برای چندمین بار دیدم....حسینی روی توپهای از راه دور داره بهتر عمل میکنه..همینطور تک به تک گرفتناش
شاید یکی از خدمات فرهاد مجیدی به استقلال اوردن نامجو مطلق باشه...امروز یکی از روزنامه ها تیتر زده : صعود مطلق! البته امیدوارم نامجو روز به روز بهتر بشه و نتایج بهتری بگیره...هر چند تو آسیا نتیجه گرفتن هم کم نیست...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
من موافق انتخاب نامجو مطلق به عنوان سرمربی هستم

نه جوگیر هست و حسابی تجربه مربی گری داره

صالح هم کارش درسته به عنوان کمک
باز با یه بازی گرمیتون کرد ؟؟!!
صعود الاهلی قطعی شده بود و نیازی نبود خودشونو خسته کنن !!

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
باز با یه بازی گرمیتون کرد ؟؟!!
صعود الاهلی قطعی شده بود و نیازی نبود خودشونو خسته کنن !!

نقل قول "

نه مدیرعامل تعیین میکنه،نه سرپرست و مدیررسانه‌ای انتخاب میکنه،نه باتدارکات جنگ راه میندازه و نه حاشیه برای تیم درست میکنه؛مجیدنامجو نمونه بارز یک مربی حرفه‌ایِ که بدون توجه به مذاکرات باشگاه بامربی های دیگه،به وظیفه خودش پایبنده.سوایِ عملکرد فنی،بخاطر حرفه‌ای بودن،ازشماممنونم

"

هوش بالا و انتخاب ترکیب درست !

الاهلی اگر صعودشم قطعی نمیشد

بازم بازنده این میدان بود با این ترکیب عالی که نامجو چید

نه از استرا خبریه نه مربی دیگه ای میشه اندازه استرا اورد

از بین فرهاد - فکری و امثال اینا

من صد در صد انتخابم نامجو هست

یک ساله هم مربی نشده چندین ساله کمک مربی بوده

--

اما انتخاب نامجو زمانی که به ما میگن فکری یا الکس نوری !!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
فاصله ای که بین بازی تراکتور و الشرطه افتاد کم نبود
تازه علی کریمی رو هم مثل عبدالله ریگی قاچاقچی معروف تو هوا هایحک زدیم..علی کریمی یکی دوروز قبل بازی اضافه شد.. باریکلا به درایت نامجو که با تعویضهای خوبش بازیو مساوی کرد

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
نقل قول "

نه مدیرعامل تعیین میکنه،نه سرپرست و مدیررسانه‌ای انتخاب میکنه،نه باتدارکات جنگ راه میندازه و نه حاشیه برای تیم درست میکنه؛مجیدنامجو نمونه بارز یک مربی حرفه‌ایِ که بدون توجه به مذاکرات باشگاه بامربی های دیگه،به وظیفه خودش پایبنده.سوایِ عملکرد فنی،بخاطر حرفه‌ای بودن،ازشماممنونم

"

هوش بالا و انتخاب ترکیب درست !

الاهلی اگر صعودشم قطعی نمیشد

بازم بازنده این میدان بود با این ترکیب عالی که نامجو چید

نه از استرا خبریه نه مربی دیگه ای میشه اندازه استرا اورد

از بین فرهاد - فکری و امثال اینا

من صد در صد انتخابم نامجو هست

یک ساله هم مربی نشده چندین ساله کمک مربی بوده

--

اما انتخاب نامجو زمانی که به ما میگن فکری یا الکس نوری !!
من با شما موافقم البته که اگه استرا یا مربی باکلاس جهانی باشه و بتونه بیاد و چند سال کار کنه که مطمینا بهتر از مربی های ایرانی هست.ولی در این شرایط به نظر من بهترین کار حفظ همین مربی هست.من همیشه گفتم چه فرهاد چه مجید نامجو چه یک استقلالی جوون و با استعداد دیگه باید بیاد مربی بشه تیم براش هزینه کنه کلاس های مربیگری خارجی و ...چند سال سرمربی تیم باشه و تجربه کسب کنه شخصا اطمینان دارم با اینکار این دزدی ها و باند بازیها و ولخرجی ها کم میشه و بعد از دو سال تیم میتونه با بودجه مناسب و انتخاب بهترینها به جایگاه اصلیش برسه.تنها نقطه قوت تیم ما فعلا همین یکدلی و یکدستی بچه هاست و اینکه اختلاف و درگیری بین بچه ها وجود نداره همه با هم یکدل هستند.بازی بعد به نظرم مهمه که ببینیم واقعا این تیم میتونه یه ستاره دیگه بگیره یا نه.من صادقانه بگم به تیم امیدوارم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
من همیشه گفتم چه فرهاد چه مجید نامجو چه یک استقلالی جوون و با استعداد دیگه باید بیاد مربی بشه تیم براش هزینه کنه کلاس های مربیگری خارجی و ...چند سال سرمربی تیم باشه و تجربه کسب کنه شخصا اطمینان دارم با اینکار این دزدی ها و باند بازیها و ولخرجی ها کم میشه و بعد از دو سال تیم میتونه با بودجه مناسب و انتخاب بهترینها به جایگاه اصلیش برسه.
پس معتقدی برکناری علیرضا منصوریان اشتباه بود و باید تا 1400 بهش فرصت داده میشد ؟!

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
پس معتقدی برکناری علیرضا منصوریان اشتباه بود و باید تا 1400 بهش فرصت داده میشد ؟!
نه منصوریان حاشیه زیاد داشت درسته دوستش داریم و بازیکن خوبی بود اما از لحاظ شخصیتی کمی ضعیف بود ولی در مورد فرهاد مجیدی و همین شخص مجید نامجو اگه بدور از حاشیه باشند اره معتقدم باید بهشون زمان داد ادمایی که شخصیت با ثباتی داشته باشند میتونن در اینده با ساپورت تیم به یک مربی تراز اول تبدیل بشن.در نهایت ما باید این راه رو بریم چرا نباید یک مربی با کلاس جهانی داشته باشیم و نتونیم تربیت کنیم؟هزینه کنیم و صبور باشیم.فعلا با این اوضاع دلار و روزگاری که تو ایران داریم به نظرم راه دیگه ای وجود نداره.نباید پول مردم رو بدیم به چهار تا مربی خارجی و از کنارش هم 8 نفر جیبشون رو پر کنن.حالا هشت نفر رو فعلا ممنوع المعامله کردند ولی خدا میدونه چقدر بالا کشیدن

بالا