برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
اگر قرمزنباشد زندگی نیست ... اگر سلطان نباشد بندگی نیست

از خودم بید.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
پرسپولیس بدون 6 بازیکن اصلی مقابل ابومسلم / دنیزلی هافبک تیم ملی سوریه را تائید کرد

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در غیاب 6 بازیکن اصلی خود روز پنج شنبه برابر تیم ابومسلم خراسان به میدان می رود.

به گزارش خبرنگار مهر، به نقل ازسایت باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی برای بازی روز پنج شنبه با ابومسلم 6 بازیکن اصلی خود را در اختیار ندارد.

علیرضا واحدی نیکبخت، حسین بادامکی وشیث رضایی به علت سه اخطاره بودن و ابوالفضل حاجی زاده و محمدرضا مامانی به خاطر آسیب دیدگی نمی توانند پرسپولیس را دربازی با ابومسلم همراهی کنند.

مهرداد اولادی نیز به این دلیل که مدت توافق 4 ماهه باشگاه پرسپولیس و الشباب به پایان رسیده است تا اطلاع ثانوی حق همراهی پرسپولیس در بازیهای رسمی را ندارد.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس پس ازتائید مصطفی دنیزلی مذاکرات نهایی خود را با "زیاد شعبو" هافبک نفوذی 23 ساله و ملی پوش سوریه ای آغازکرده است و درصورت موافقت باشگاه الجیش سوریه این بازیکن بزودی برای عقد قرارداد وارد تهران خواهد شد.

شعبو در 45 بازی رسمی پیراهن تیم ملی کشورش را برتن کرده و 12 گل ملی را نیز درکارنامه خود دارد. این بازیکن در5 فصل گذشته بیش از 75 گل باشگاهی ( لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا) برای تیم الجیش سوریه به ثمر رسانده و یکی ازعوامل تأثیر گذار قهرمانی های این تیم درلیگ سوریه و AFC بوده است.

همچنین شعبو دررقابتهای مقدماتی جام ملتهای آسیا تک گل تیم ملی سوریه را در ورزشگاه آزادی وارد دروازه تیم ملی ایران کرد تا این بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد.

البته یک مدافع ملی پوش زیر23 سال سوریه ای که تیم ملی امید این کشور را دربازیهای آسیایی دوحه همراهی کرده است مد نظر باشگاه پرسپولیس است که درصورت موافقت مصطفی دنیزلی مذاکره برای جذب او در دستورکارمسئولین این باشگاه قرارخواهد گرفت.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
هافبک تونسي در تمرينات العين؛
شابو فردا وارد تهران مي شود

FootballIran_2007123105432296.jpg

خبرگزاري فوتبال ايران – حضور نبيل سعيد هافبک تونسي که مورد نظر دنيزلي قرار داشت در پرسپوليس منتفي شد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ «نبيل سعيد» مهاجم تونسي كه مورد تاييد فني كامل مصطفي دنيزلي قرار گرفته بود، از حضور در پرسپوليس منصرف شد. اين بازيكن به دليل برخي از مشكلات خصوصا در دريافت رواديد و پيشنهاد مالي بهتر العين مجاب به حضور در اين تيم اماراتي گرديد كه در اين فصل حال و روز چندان خوبي ندارد. از سوي ديگر «زياد شابو» مهاجم سوريه‌اي پرسپوليس كه مورد تاييد مصطفي دنيزلي است، براي عقد قرارداد نهايي با اين تيم روز چهارشنبه وارد ايران مي‌شود تا پرسپوليس حداقل در نيم‌فصل يك مهاجم جديد را به خدمت گرفته باش

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
سلام عرض میکنم خدمت قرمزهای عزیز.

حامد سالیوان عزیز ممنونم از اینکه دعوت من پذیرفتی ! :rolleyes:
هر چند اینجا متعلق به شماست ولی تا ما از شما دعوت نکرده بودیم سری به ما نمی زدی !

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
طبق اعلام شورای استیناف فدراسیون فوتبال؛
محرومیت تماشاگران پرسپولیس بخشیده نشد / کاهش یک جلسه ای محرومیت شیث رضایی

jpg306a809798207176218226.jpg

جلسه فوق العاده شورایعالی استیناف در خصوص رسیدگی به اعتراض دو باشگاه پرسپولیس و مس کرمان عصر امروز تشکیل شد.

به گزارش مهر، دراین جلسه با بررسی اعتراضات انجام شده، اعضا حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را مبنی بر انجام یک بازی بدون تماشاگر برای هر تیم پرسپولیس را تائید کردند.

به این ترتیب دیدار پرسپولیس مقابل ابومسلم که درهفته 16 لیگ برتر انجام می شود بدون تماشاگر برگزارخواهند شد.

همچنین این شورا با تائید رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص محرومیت دو جلسه ‌ای شیث رضائی، تخفیف یک جلسه ای را برای این بازیکن درنظرگرفت .

با کاهش یک جلسه ای این محرومیت، رضایی پس ازغیبت دردیدار مقابل ذوب آهن به علت دریافت کارت قرمز، مقابل راه آهن هم به علت یک جلسه محرومیت انضباطی غایب خواهد بود ولی می تواند در دیدارهفته آینده تیمش مقابل برق شیراز درهفته هفدهم لیگ برتر پرسپولیس را همراهی کند

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
اولادى: دفترچه خدمت مى گيرم

مهرداد اولادى در پايان تمرين ديروز پرسپوليس در حالى كه بسيار هم آماده و باانگيزه به نظر مى رسيد، در مورد آخرين وضعيت خود گفت: بايد دفترچه آماده به خدمت بگيرم و چاره اى جز اين ندارم. اين كار را در پايان مهلت مقرر انجام مى دهم تا در صورت موافقت الشباب بتوانم نيم فصل دوم را براى پرسپوليس بازى كنم.
بلاتكليف هستم، اما فكر مى كنم مقابل ابومسلم بتوانم بازى كنم

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
داوران هفته شانزدهم انتخاب شدند

رحيمي مقدم ، داور پرسپوليس - ابومسلم

كميته داوران فدراسيون فوتبال، اسامي داوراني را كه بازي‌هاي هفته شانزدهم ليگ برتر را قضاوت مي‌كنند اعلام كرد. طبق اعلام قبلي فدراسيون اين بازي‌ها در روزهاي پنجشنبه 5/11/85(يك بازي) و جمعه 6/11/85(شش بازي) انجام خواهد شد. بر اين اساس رحيمي مقدم روز پنج شنبه داور بازي پرسپوليس و ابومسلم خواهد بود. قضاوت بازي ذوب آهن و استقلال نيز بر عهده سعيد مظفري خواهد بود.
اسامي گروه داوران اين ديدارها بدين شرح است:
پرسپوليس_ ابومسلم خراسان؛ رحيم رحيمي‌مقدم، مرتضي كريمي، عليرضا كهوري و فرهاد رستمي

مس كرمان_ پاس تهران؛ عليرضا فغاني، بابك داوري، سعيد علي‌نژاديان و محمد‌جواد محمدي

راه‌‌آهن تهران_ برق شيراز؛ نويد مظفري، جهانگير حيدري، محمدرضا اسحاقيان و كوثر نيك‌انديش

ملوان بندر انزلي_ فولاد مباركه سپاهان؛ تورج حق‌وردي، حسين نجاتي، محمد نجفي و مجيد پور مشتاق

فولاد خوزستان_ پيكان تهران؛ علي خسروي، رامين عرفانيان، محمدرضا منصوري و مرداس جابري

صباباطري_ استقلال اهواز؛ خداداد افشاريان، حسن كامراني‌فر، مسعود فرح‌نيا و محمدرضا فغاني

فجرشهيد سپاسي_ سايپا؛ يداله جهانبازي، نيكفر نيك‌نهاد، حسين سنجري و جواد رحيم زاده

ذوب‌آهن اصفهان_ استقلال تهران؛ سعيد مظفري، رسول فروغي، عليرضا يزداني و رسول احمدي

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
پرسپولیس امروز عصر تمرين مي كند

آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپولیس قبل از رويارويي با ابومسلم خراسان عصر روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

مصطفي دنيزلي تصميم گرفته است بعد از مدتها، تمرين پرسپولیس را در نوبت عصر برگزار كند. در همين راستا آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپولیس ساعت 15:45 عصر روز چهارشنبه در ورزشگاه كارگران برگزار خواهد شد و 18 بازيكن منتخب بعد از تمرين براي حضور در اردو راهي هتل المپيك خواهند شد.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
"مصطفي دنيزلي" سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در گفت وگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ گفت: خوشبختانه نسبت به نيم فصل اول اكثر بازيكنان مصدوم به شرايط بازي رسيده‌اند هرچند كه 3 الي 4 بازيكن اصلي به دلايل مختلف نمي‌توانند مقابل ابومسلم بازي كنند.

وي تصريح كرد: اين اولين بازي دور برگشت است كه كسب 3 امتياز آن براي از سرگيري رقابت‌هاي ليگ بسيار حايز اهميت است و ما مي‌خواهيم امتيازات از دست رفته را در نيم فصل دوم جبران كنيم به همين دليل پيروزي مقابل ابومسلم بسيار مهم است.

دنيزلي در پايان درخصوص مسايل مطرح شده پيرامون اختلافاتش با خداداد عزيزي عنوان كرد: طي هفته جاري صحبت‌هاي زيادي در اين خصوص شنيدم اما اهميتي به مسايل حاشيه‌اي نمي‌دهم و از بازيكنانم نيز خواسته‌ام كه تمركز خود را فقط به بازي معطوف كنند.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
بعدازظهر امروز و به دستور دنيزلي

تمرين پرسپوليس پشت درهاي بسته برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: به دستور سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس، تمرين امروز اين تيم پشت درهاي بسته برگزار مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، به دليل حساسيت بالاي ديدار پرسپوليس مقابل ابومسلم، مصطفي دنيزلي اعلام كرد كه خبرنگاران و تماشاگران حق حضور در محل تمرين را ندارند.
تمرين امروز ساعت 16 در ورزشگاه كارگران برگزار مي شود.
پرسپوليس در چارچوب هفته شانزدهم ليگ برتر روز آينده ميزبان ابومسلم مشهد است.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
حامد سالیوان عزیز ممنونم از اینکه دعوت من پذیرفتی ! :rolleyes:
هر چند اینجا متعلق به شماست ولی تا ما از شما دعوت نکرده بودیم سری به ما نمی زدی !
خواهش میکنم . من دورا دور دستی بر اتش دارم.

امری هم اگه داشتید در خدمتم.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
خواهش میکنم . من دورا دور دستی بر اتش دارم.

امری هم اگه داشتید در خدمتم.

سلام آقا حامد

می دونیم که شما هم نمی تونید زیاد پیش ما بیایید همین چند باری هم که آمدید افتخار دادید ولی هر چی بیشتر شما رو اینجا ببینیم خوشحال تر می شیم

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:​

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
آشوبي: ديدار برابر ابومسلم حساسيتي ندارد

A0229562.jpg

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: ابومسلمي‌ها با پيش كشيدن بحث‌هاي حاشيه‌اي سعي در حساس كردن بازي دارند و اين در حاليست كه بازي از نظر ما حساسيتي ندارد.

فرزاد آشوبي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاري فارس افزود: برخي اعضاي ابومسلم در روزهاي اخير با پيش كشيدن بحث‌هاي حاشيه‌اي سعي در حساس كردن بازي دارند؛ اما توجهي نمي‌كنيم چراكه از نظر ما نه بازي برابر ابومسلم كه ديداري چون دربي حساس است.
وي ادامه داد: در تعطيلات تمرينات بسيار خوبي را پشت سر گذاشتيم. به شناخت كامل تري از يكديگر دست يافتيم و بسياري از نفرات مصدوم نيز آماده شده‌اند. همه چيز براي ارائه بازي خوب مقابل ابومسلم و كسب سه امتياز فراهم است.
بازيكن خط مياني پرسپوليس در مورد غيبت چند تن از نفرات اصلي اظهار داشت: البته به كمبود نفرات عادت كرده ايم؛ اما اوضاع نسبت به بازي هاي پاياني نيم فصل اول بسيار بهتر است.
پرسپوليس در چارچوب هفته شانزدهم ليگ برتر روز آينده ميزبان ابومسلم مشهد است

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
اسدي:
ابومسلمي‌ها به فكر پيروزي نباشند

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس معتقد است در پايان نيم فصل دوم ليگ برتر، جام قهرماني از آن پرسپوليس خواهد بود.

ابراهيم اسدي در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ درخصوص بازي روز جمعه گفت: طبيعتا در شرايطي نيستيم كه بخواهيم امتياز از دست بدهيم. پرسپوليس امتيازات حساسي را در نيم فصل اول از دست داده و به همين خاطر فقط به 3 امتياز فكر مي‌كنيم. ضمن اين كه در تعطيلي بين فصل هماهنگي خوبي بين بچه‌ها ايجاد شده كه مطمئنا تا روز مسابقه به شرايط ايده‌آل مي‌رسيم. فقط مي‌توانم بگويم كه ابومسلمي‌ها به فكر برد نباشند.

وي اردوي امارات را انگيزه بخش توصيف كرد و گفت: اردوي خوبي بود و در بازي با العين به هماهنگي خوبي رسيديم و در كل به غير از خستگي سفر اردوي مناسبي بود.

اسدي همچنين درخصوص رويارويي با مقاومت شيراز از سري رقابتهاي جام حذفي عنوان كرد: شايد خيلي‌ها تعجب كنند ولي ما دوست داشتيم با استقلال بازي كنيم و بچه‌ها براي اين بازي انگيزه بالايي داشتند. البته بازي با مرصاد هم بازي بسيار مهمي است چراكه اين تيم با روحيه دوچندان به مصاف ما مي‌آيد و به هيچ وجه بازي آساني نخواهد بود. ولي چون هدف ما در اين رقابتها قهرماني است به همين خاطر كاري به نام هيچ تيمي نداريم و فقط به كسب جام فكر مي‌كنيم.

وي درباره وضعيت مصدومان و محرومان پرسپوليس در بازي جمعه گفت: به هر حال بايد قبول كنيم كه محروميت و مصدوميت جزئي از فوتبال است و همه تيم‌ها با اين مشكلات دست و پنجه نرم مي‌كنند و من فكر مي‌كنم جاي هيچ نگراني وجود ندارد، چراكه با تاكتيكي كه سرمربي در نظر گرفته مي‌توانيم جاي آنها را پر كنيم.

اسدي افزود: بارها گفته‌ام كه پرسپوليس درنيم فصل دوم نسبت به ساير تيم‌ها از موقعيت بهتري برخوردار است چراكه ما در اكثر رقابت‌ها ميزبان هستيم و اين كمك خواهد كرد كه فاصله خود را با صدر جدول از بين ببريم و به قهرماني برسيم.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
علي پروين:
پرسپوليس هميشه مقابل ابومسلم مشكل داشته است

سرمربي اسبق پرسپوليس گفت: پرسپوليس در چند سال اخير هميشه در بازي مقابل ابومسلم مشكل داشته است.

علي پروين در آستانه ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ابومسلم در گفتگوي اختصاصي با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اظهار داشت: ابومسلم تيم جوان و دونده‌اي است كه با استفاده از اين فاكتور چهره بسيار خوبي را از خود به نمايش گذاشته و براي حريفان دردسرساز است بنابراين يك بازي جذاب را پيش‌بيني مي‌كنم.

وي با بيان اين كه بدنه ابومسلم را اكثر ميثاقيان شكل داده است، متذكر شد: او زحمت بسيار زيادي براي اين تيم كشيده است هرچند كه خداداد عزيزي هم با جواني و تيزهوشي خود به ابومسلم كمك خواهد كرد و براي اين تيم راهگشا خواهد بود.

پروين عدم حضور استيلي در كادر فني پرسپوليس را نسبت به ديدار رفت دو تيم چنين ارزيابي كرد: قطعا اين موضوع بي‌تأثير نخواهد بود اما جدايي او با توجه به اختلاف سليقه با دنيزلي به صلاح بودو استيلي هم با توجه به جواني خود هنوز شانسهاي زيادي دارد.

وي در پاسخ به سوال خبرنگار ايپنا مبني بر احتمال وساطت خود براي بازگرداندن استيلي گفت: به هيچ عنوان اين وساطت را به صلاح نمي‌دانم چرا كه به اختلافات بيش از اين دامن خواهد زد با اين وجود شرايط مطلوب‌تري را براي آينده استيلي پيش‌بيني مي‌كنم.

سرمربي اسبق پرسپوليس پيشينه خداداد و دنيزلي را مورد خطاب قرار داد و گفت: اينگونه اختلافات در فوتبال به سادگي پيش مي‌آيد و اين دو شاگرد و معلم قديم هم به مانند سايرين با رد و بدل كردن دسته گل و گرفتن چند عكس يادگاري گذشته خود را فراموش خواهند كرد

پروين شانس قهرماني پرسپوليس را در ليگ ششم بالا دانست و گفت: با 12 بازي داخل خانه، پرسپوليس به اين مهم دست خواهد يافت به شرط آنكه همانند نيم فصل اول با صلابت كار خود را آغاز كند.

IPNA_200712416152338.jpg

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
قرمزته دات کام- سرپرست تیم فوتبال ابومسلم، خداداد عزیزی، طی مصاحبه های اخیر خود قصد بر حاشیه سازی و بدنام کردن دنیزلی را داشته و با تصحیح کردن صحبت های استیلی مبنی بر اینکه دنیزلی در تمرینات به بازیکنان توهین می کند، قصد دارد تا جو قبل از بازی را به نفع خود تمام کند. ایشان در گفتگویی افزودند: «قصد تخريب يا ضايع كردن دنيزلي را نداشتم. فقط گفتم استيلي راست مي‌گويد. دنيزلي برخي واژه‌هاي انگليسي و آلماني به كار مي‌برد كه در مفهوم فارسي كلمات خوبي نيست. شايد اين اصلاحات براي آلمان‌ها يا انگليس‌ها مفهوم بدي نداشته باشد؛ اما براي ما ايراني‌ها خوشايند نيست» بله آقای عزیزی، شما قصد تخریب ایشان را ندارید و فقط از روی دلسوزی قبل از آغاز نیم فصل دوم و رویارویی با پرسپولیس این صحبت ها را انجام میدهید. این را بدانید که مسائل درونی پرسپولیس چه در تمرینات و چه در زمین به خود بازیکنان و مربیان پرسپولیس مربوط می شود و بس! و هیچ کس از جمله شما حق ندارد بی جهت به مشکلات باشگاه دامن بزند.

اما خداداد به این موضوع بسنده نکرد و پای مقایسه های قدیمی ِمربیان خارجی و داخلی را به میان برد و اشاره کرد: «اگر مي‌گوئيد [مربیان] ايراني هم فحاشي مي‌كنند، به اين هم نگاه كنيد كه آنها پولي دريافت نمي‌كنند. مربي ايراني به دست بازيكن آب مي‌دهد. او را تر و خشك مي‌كند؛ اما مربي خارجي كداميك از اين كارها را مي‌كند؟» آقای عزیزی بهتراست به دنبال راه دیگری برای حمایت از مربیان ایرانی بگردید. آقای دنیزلی ای که شما منکر زحماتش می شوید افتخاراتی در کشورهای دیگر کسب کرده که کمتر مربی ایرانی پیدا میشود که چنین افتخاراتی بین المللی در کارنامه خود داشته باشد. از نظر شما و افرادی با طرز فکر شما همیشه مشکل از مربیان خارجیست و هیچ گاه مشکلی از سوی عوامل داخلی نبوده و نخواهد بود. با توجه به گفته شما، مربیان ایرانی پول کمتری می گیرند و مشکلی نیست اگر مقادیری تند با بازیکنانشان صحبت کنند. نه آقای عزیزی به جای ایجاد جنجال بهتر است مشکل را از درون حل کنید و در همه موارد تقصیر را گردن مربیان خارجی نیاندازید.

سرپرست تیم ابومسلم در اکثر مصاحبه های خود منکر ِاستفاده تبلیغاتی از گفتگوهایش با خبرگزاری ها شد، اما آنچه از لحن سخن های ایشان و زمان برقراری مصاحبه ها پیداست، حرفی غیر از این را ثابت می کند.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
دنيزلي: به انتقام فکر مي کنيم

denizli1.jpg

تقابل دنيزلي و خداداد جذاب ترين بخش ديدار پرسپوليس و ابومسلم خواهد بود.عزيزي که چندي پيش در پاس سابقه شاگردي مربي ترک را داشته و در پي اختلاف با دنيزلي از پاس جدا شد حالا موضع تندي در قبال سرمربي پرسپوليس دارد. از بازي روزگار اولين تجربه رسمي مربيگري خداداد مقابل دنيزلي خواهد بود همانطور که دايي مربيگري را با چنين تقابلي آغاز کرد. جنگ لفظي پيش از آغاز بازي در رسانه ها آغاز شده اما سرمربي پرسپوليس در گفت و گویی تصريح کرد:لطفا بنويسيد من با هيچ کس در مورد خداداد حرفي نزدم. فقط گفته ام دوستش دارم!

آغاز نيم فصل با ابومسلم چگونه خواهد بود؟
اميدوارم آغاز خوبي باشد. اين مسئله خيلي مهم است چون شروع خوب معمولا نتيجه خوبي دارد. تيم در شرايط خوبي به سر مي برد و کاملا آماده هستيم. با يک بازي خوب و يک نتيجه مناسب نيم فصل دوم را در بهترين شرايط شروع خواهيم کرد. اين تنها هدف ما است.

اولين بازي فصل و شکست پرسپوليس مقابل همين تيم روي داد.
شرايط حالا خيلي فرق مي کند. اولين بازي فصل خصوصا در مشهد شرايط خاص خودش را داشت و البته ما شکست خورديم اما حالا موقعيت تفاوت دارد. آنها از پيروزي دور رفت احساس غرور مي کنند و ما هم در پي انتقام هستيم که ين موضوع انگيزه هاي ما را بيشتر خواهد کرد. اگر مي خواهيم به سمت قهرماني حرکت کنيم بايد پيروز شويم هرچند در غياب هواداران کارمان سخت تر مي شود.

بازي بدون تماشاگر چه تفاوتي با ديگر بازي هاي خانگي دارد؟
هواداران ما هميشه براي تيم مفيد هستند چون با تيم هماهنگ عمل مي کنند. خصوصا در دقايق ابتدايي بازي فشار آنها خيلي کمک مي کند و غيبتشان در اين بازي طبيعتا تاثيرگذار خواهد بود. شور و هيجان آنها بازيکن را تحريک مي کند اما به هر حال در اين بازي هوادارانمان را نداريم. اگر بازي خودمان را انجام بدهيم و تمرکز داشته باشيم طبيعتا پيروز خواهيم شد. هوادارنمان را هم در هفته هاي آينده به همراه خوهيم داشت.

باز هم چند بازيکن تاثيرگذار را در اختيار نداريد.
به اين غيبت هاي تکراري عادت کرده ام اما ديگر نمي خواهم به چنين مسائلي فکر کنم. ما چند بازيکن خوب را در بازي با ابومسلم به همراه نداريم که غيبت آنها تاثيرگذار است اما با توجه به سطح آمادگي بازيکنان مطمئن هستم مشکلي نخواهيم داشت. پرسپوليس مي تواند با همين بازيکناني که در اختيار دارد پيروز شود. اين موضوع من را نگران نمي کند. فقط شروع بازي خيلي مهم است. اگر خوب شروع کنيم به راحتي پيروز مي شويم.

تقابل با خداداد را چگونه مي بينيد؟
او پيش از اين شاگرد من بوده و من هم دوستش دارم. اميدوارم بازي جذابي باشد.

مثل اينکه روز گذشته خيلي عليه هم صحبت کرده ايد؟
دروغ است. هر مصاحبه اي که از قول من نوشته اند دروغ است. تاکيد مي کنم و از شما مي خواهم که دقيقا بنويسيد. من ديروز در مورد خداداد هيچ حرفي نزدم. فقط دو خبرنگار بعد از تمرين پيش من آمدند و در مورد عزيزي پرسيدند. من فقط گفتم او شاگرد من بوده و دوستش دارم. همين. هر چيز ديگري که نوشته اند دروغ است.

اما خداداد هم در مورد شما حرف هاي زيادي زده؟
چه چيزي گفته؟

در مورد همان حرف هايي که استيلي مطرح کرده بود. اينکه مي گفتند شما به بازيکنان توهين مي کنيد.
من که چيزي در اين مورد از خداداد نشنيده ام. روزنامه ها اينطور نوشتند اما به هر حال ترجيح مي دهم در اين خصوص حرفي نزنم

گفته مي شود اولادي نمي تواند در نيم فصل دوم پرسپوليس را همراهي کند
مسئولان باشگاه پيگير موضوع هستند. اميدوارم او را در اختيار داشته باشيم.

وضعيت بازيکنان جديد چه شد؟
من دو بازيکن را انتخاب کردم و مذاکرات هم در حال پيگيري است. خبر ديگري در اين خصوص ندارم.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار با ابومسلم برگزار شد
دنیزلی تمرین پشت درهای بسته را لغو کرد/ تست دوپینگ از بازیکنان پرسپولیس و ابومسلم

در حالیکه قرار بود تمرین عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار شود اما استقبال خوب هواداران این تیم باعث شد تا دنیزلی اجازه ورود آنها به ورزشگاه را بدهد.

به گزارش خبرنگارمهر، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس از ساعت 15:45 دقیقه درمحل تمرین حاضر شدند تا آخرین تمرین خود قبل از دیداربا ابومسلم را پشت درهای بسته برگزارکنند ولی به علت شرکت پرتعداد تماشاگران مشتاق، دنیزلی اجازه حضور آنها را درسکوهای کارگران صادر کرد تا این تمرین بصورت علنی و در میان تشویق علاقمندان برگزار شود.

این تمرین ازساعت 16:10 دقیقه آغاز شد و بازیکنان پس از گرم کردن بدنهای خود به تمرین آقا وسط پرداختند که دنیزلی دراین تمرین به حفظ توپ و جایگیری مناسب توسط بازیکنان تاکید داشت.

به علت آنکه سرمربی پرسپولیس روز گذشته اعلام کرده بود نفراتی که در بازی با ابومسلم غایب هستند در این تمرین شرکت نکنند نیکبخت و بادامکی محروم و حاجی زاده و مامانی مصدوم در کارگران حضور نیافتند.

شیث رضایی هم که جزو محرومان پرسپولیس است در این تمرین شرکت کرد ولی در پایان تمرین توسط سرپرست تیم اطلاع پیدا کرد که نمی تواند مقابل ابومسلم به میدان برود زیرا کمیته انضباطی تنها یک جلسه از محرومیت این بازیکن را کاهش داده است.

از سوی دیگر معدنچی به علت آسیب دیدگی از ناحیه زانو در این تمرین شرکت نکرد و قرار است دکتر زرینه پزشک پرسپولیس امشب و پس ازمعاینه نهایی نظرش را در مورد مصدومیت این بازیکن اعلام کند. البته معدنچی اعتقاد دارد آسیب دیدگی اش جدی نیست و می تواند در مسابقه فردا پرسپولیس را همراهی کند.

پس از پایان این تمرین دنیزلی لیست 18 نفره تیم پرسپولیس را اعلام کرد که حضور 3 دروازه بان در این لیست جالب توجه است. کریمی، واعظی، حقیقی، باقری، معدنچی، الونگ الونگ، ساها، اسدی، سیدعباسی، فاطمی، نوری، آشوبی، قویدل، رضائیان، خرسندی، زارعی، صلاح حسن و پروین نفرات حاضر در این لیست هستند.

ضمن اینکه سرپرست پرسپولیس در پایان تمرین اعلام کرد که محمد حسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امشب برای دیدار با بازیکنان در هتل محل اقامت سرخپوشان حضور خواهد یافت.

همچنین قراراست در دیدار عصرفردای پرسپولیس - ابومسلم از تعدادی از بازیکنان دو تیم تست دوپینگ گرفته شود که این موضوع با قرعه کشی بین نفرات انجام می شود.

گرفتن تست دوپینگ از بازیکنان دو تیم در حالی انجام می شود که در نیم فصل اول ششمین دوره لیگ برتر کمتر شاهد فعالیت کمیته ضد دوپینگ در این مسابقات بوده ایم.

بالا