برگزیده های پرشین تولز

کلوب هوادارن ذوب آهن

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اگر به موقعیت های گل در این بازی توجه کنید می بینید که ما 95 درصد شانس پیروزی داشتیم و با اینکه در تمرینات بارها به بازیکنان تاکید کرده بودم که در هنگام زدن ضربات آخر تمرکز داشته باشند اما امروز بی توجه به این مسئله موقعیت ها را خراب کردند
فيليپه اسكولاري پس از شكست خانگي يك بر صفر برابر ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر گل اول را مي‌زديم شرايط بازي تغيير مي‌كرد. با اين حال ذوب آهن خوب بازي كرد و اين برد را به اين تيم تبريك مي‌گويم.
وي ادامه داد: پس از اين مسابقه بايد روي شرايط روحي و رواني بازيكنان بيشتر كار كنيم و آنها را براي دو ديدار ديگر در ليگ قهرمانان آسيا آماده كنيم. در صورت برتري در دو مسابقه بعدي شانس صعود به مرحله بعدي مسابقات را داريم.
سرمربي اسبق تيم چلسي انگليس با انتقاد از داور چيني مسابقه عنوان كرد: اخراج ريوالدو به ناحق بود. اخراج اين بازيكن بر روي تيم ما تاثير گذاشت. داور بايد شرايط مسابقه را محاسبه مي‌كرد ريوالدو براي گرفتن توپ پايش را بلند كرد نه براي ضربه زدن به بازيكن حريف، شماره 17 تيم ذوب آهن( سينا عشوري) به مراتب از ريوالدو خشن‌تر بازي مي‌كرد و داور بايد اين بازيكن را اخراج مي‌كرد؛ اما با او مهربان بود.
وي در مورد اينكه ريوالدو مقصر اين شكست است يا نه و چرا اين بازيكن با وجود مصدوميت بازي كرد، گفت: تيم بنيادكار شكست خورده است و همه در اين باخت سهيم هستيم. ريوالدو نيز با وجود مصدوميت به تيم كمك كرد و براي ما به ميدان رفت. اگر او مصدوميت شديدتري هم داشت بازهم در دقايقي از اين بازيكن استفاده مي‌كردم.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
دمشون گرم واقعا لذت بردم.نيمه دوم رو ديدم از بازيشون لذت بردم.
واقعا دارم خوب كار مي كنن و اميدوارمون كردم.دمشون گرم
البته براي قهرماني يك سري ضعف ها رو بايد پوشش بدن.براي قهرماني يه كم كار مشكله اما كاراي بزرگ مي تونه انجام بده

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
ابراهيم‌زاده: به آنچه استحقاقش را داشتيم رسيديم

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن پس از کسب پيروزي يک بر صفر برابر بنيادکار ازبکستان گفت: خدا را شاکرم که به ما آبرو داد تا به آنچه برايش تلاش کرده بوديم دست پيدا کنيم و اميدوارم اين موفقيت ها در آينده نيز ادامه داشته باشد.

منصور ابراهیم زاده پس از پیروزی یک بر صفر عصر سه شنبه تیمش برابر بنیادکار ازبکستان در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه جار به خبرنگاران گفت: ما عادت داریم بعد از هر اتفاق خوب خدا را شکر کنیم و این بار هم خداوند را شاکریم که به ما کم کرد تا به آنچه استحقاقش را داشتیم دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: ما می دانستیم که بازی سختی برابر تیم بنیادکار خواهیم داشت. تیمی که مجموعه ای از بهترین های ازبکستان و چند بازیکن تاثیرگذار خارجی را در اختیار دارد و کادر فنی توانمندی را نیز به خدمت گرفته است.

ابراهیم زاده خاطرنشان کرد: ما در هر دو 15 دقیقه ابتدای نیمه اول و دوم تحت فشار بودیم و بازی سختی را پشت سرگذاشتیم. می دانستیم که بنیادکار برای رسیدن به پیروزی در این دو زمان فشار زیادی را به تیم ما وارد خواهد کرد به همین خاطر تمرکزمان را حفظ کردیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: خوشبختانه توانستیم با استفاده از یک اشتباه مدافعان ازبک به گل برسیم و پیروزی را از آن خود کنیم.

وی در پاسخ به ادعای خبرنگاران ازبک که ذوب آهن را محکوم به وقت کشی کردند گفت: بیایید در رختکن وضعیت بازیکنان ما را ببینید که چطور مصدوم شده اند. شماه 3 ما به علت مصدومیت تعویض شد و ابروی یک بازیکن نیز شکافته است. شما چطور می گویید ما وقت کشی کردیم؟

ابراهیم زاده شانس صعود بنیادکار از این گروه را زیاد دانست و گفت: دیدار این تیم با الاتحاد در عربستان تاثیرگذار است و فکر می کنم این تیم شانس زیادی برای صعود خواهد داشت.

منصور ابراهیم زاده در مورد شانس صعود ذوب آهن نیز گفت: هدف ما این است که صدرنشینی را حفظ کنیم و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شویم تا شانس میزبانی در دیدار حذفی را داشته باشیم.

ابراهیم زاده در پایان این نشست خبری به سمت خبرنگاران ازبکستان حاضر در سالن رفت و با آنها دست داد که این اقدام باعث تعجب خبرنگاران شد و به تشویق سرمربی ذوب آهن پرداختند.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
گل نشدن موقعیت کاسترو خیلی حالگیری بود :(
دیگه ذوب رو باید صعود کرده دونست .

دور بعد به کدوم گروه میخوره ؟

چه حالی داد ریوالدو اخراج شد :دی

من حس میکنم بازیکن ذوب رو ندید و گرنه اهل این جور خطاهای خرکی نیست.

leylandblue

Registered User
لایک‌ها
98
دور بعد به کدوم گروه میخوره ؟

دور بعدی ذوب آهن باید به مصاف گروه D بره
برنامه دیدارها به این شرح اعلام شده

0 11 May 2010 Winner Group G-Runner Up Group E
0 11 May 2010 Winner Group E-Runner Up Group G
0 11 May 2010 Winner Group C-Runner Up Group A
0 11 May 2010 Winner Group A-Runner Up Group C
0 12 May 2010 Winner Group D-Runner Up Group B
0 12 May 2010 Winner Group H-Runner Up Group F
0 12 May 2010 Winner Group F-Runner Up Group H
0 12 May 2010 Winner Group B-Runner Up Group D

همچنین جدول گروه B و D در پایان هفته چهارم

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
صعوداستقلال،ذوب آهن و سپاهان در رده بندي جهاني

در تازه ترين رده بندي تيم هاي باشگاهي فوتبال جهان ، تيم ذوب آهن اصفهان با 101 پله صعود در مکان صد و هفتاد و دوم قرار گرفت

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
ذوب آهن رفت نیمه نهایی جام حذفی

بازی قشنگی بود

تبریک میگم ... خیلی دوست داشتم ذوب آهن ببره و استیل آذین نره بالا

میشه گفت ذوب آهن فینالیست شد ، بازی بعدی زیاد سخت نیس

leylandblue

Registered User
لایک‌ها
98
ذوب اهن برد اما جون به لبمون کرد :D

از حالا می شه ذوب رو تو فینال دید. اگر ذوب امسال قهرمان جام حذفی بشه یه اتفاق جالب برای فوتبال کشور رقم می خوره، تکتازی اصفهان در فوتبال ایران

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
از حالا می شه ذوب رو تو فینال دید. اگر ذوب امسال قهرمان جام حذفی بشه یه اتفاق جالب برای فوتبال کشور رقم می خوره، تکتازی اصفهان در فوتبال ایران

واسه همینه که دوست دارم ذوب آهن قهرمان بشه :)

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
ابراهيم‌زاده: جاي خالي بازيکنان غايب را بخوبي پر مي‌کنيم

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: چند بازيکن اصلي را براي بازي با الوحده در اختيار نداريم اما با نفرات ذخيره بخوبي جاي آنها را پر مي‌کنيم.

منصور ابراهيم‌زاده در نشست مطبوعاتي قبل از ديدار تيمش مقابل الوحده که ظهر امروزسه شنبه در سالن کنفرانس ورزشگاه آل‌نهيان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اينکه تيم الوحده امارات تا به حال هيچ امتيازي نگرفته است بازي سختي فردا مقابل اين تيم در پيش داريم.
سرمربي ذوب‌آهن ادامه داد: اين تيم مي‌خواهد در بازي فردا چهارشنبه قابليت‌ها و توانايي‌هايش را نشان دهد و اين مورد کار ما را به مراتب سخت‌تر خواهد کرد.
ابراهيم‌زاده افزود: سيد محمد حسيني و سينا عشوري 2 بازيکن اصلي ما محروم هستند و نمي‌توانند ما را دراین ديدارهمراهي کنند، همچنين محمد صلصالي هم همچون ديدارهاي گذشته از همراهي ذوب‌آهن در اين رقابت‌ها محروم است و اين غيبت‌ها امکان دارد کار ما را با مشکل مواجه کند، با اين حال نفرات جايگزين مناسبي داريم و مطمئنم خلأ بازيکنان غايب به خوبي پر خواهد شد.
وي در مورد شرايط آب و هوايي ابوظبي تأکيد کرد: به هر حال يکي از مشکلات ما در این بازي مي‌تواند مشکلات آب و هوايي باشد و گرماي هوا و شرجي بودن آن مي‌تواند در کار ما تأثيرگذار باشد.
سرمربي ذوب‌آهن در مورد شناختش از الوحده يادآور شد: از الوحده شناخت دارم و البته مي‌دانم که آنها هم از تيم ما شناخت دارند و نهايتاً‌ هر 2 تيم براي کسب 3 امتياز به ميدان مي‌آيند.
گفتنی است ديدار 2 تيم الوحده امارات و ذوب‌آهن اصفهان از هفته پنجم ليگ قهرمانان آسيا چهارشنبه ساعت 20 و 5 دقيقه در ورزشگاه آل‌نهيان برگزار مي‌شود. ذوب‌آهن در گروه دوم با 10 امتياز صدرنشين است.

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
ذوب آهن باخت !

بد بازی نکردند ولی مثل بازی با بنیادکار نبودند

من فکر کنم حریف رو دست کم گرفته بودند

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
ذوب آهن باخت !

بد بازی نکردند ولی مثل بازی با بنیادکار نبودند

من فکر کنم حریف رو دست کم گرفته بودند
عیب نداره، ایشالا توی بازی بعدی جبران می کنند

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
اگه امشب الاتحاد بنیادکار رو ببره صعود ذوب آهن قطعی میشه :)

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
فعلا که 1-0 جلوئه اما به شدت دعا میکنم بنیادکار این بازی رو ببره بازی بعد رو عم ذوب توی اصفهان از الاتحاد امتیاز بگیره و بره بالا. هر چی تیمهای عربی کمتر بشن بیشتر حال میده

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
بازی الاتحاد و بنیادکار 1-1 تموم شد
ذوب آهن صدر نشین موند
کلا شانس ذوب باری صعود خیلی بالاس ... حتی اگه توی بازی آخر هم ببازه شانس صعود داره

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
ناب ترين فوتبال ايراني رو سپاهان و ذوب آهن ارائه ميدن با فرق اينكه ذوب آهن تيم خيلي خوبيه ...و ستاره اسمي خيلي كم داره و در مقابل ....

بالا