برگزیده های پرشین تولز

World of War craft

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
وقتی واسه trial 10 روزه ثبت نم ميکنی يه email واست مياد که يه سريال داده
که با اون ميتونی اکانت 10 روزت رو فعال کنی
واسه اين کار يه کرديت کارت هم لازمه
بد از ثبت نام هم در آخر يه توضيح راجع به update اکانت به اکانت official داره بخون ميفهمی

کاراکتر هم از تو بازی ميسازی

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
ممنونم . الان من هم اکانتم فعاله و هم کاراکترم رو ساختم و وارد بازی هم شدم . ولی چیزی که اینجا من نفهمیدم این بود که اصلا کی به کیه ؟ من وسط یه عده افتاده بودم که هر کی یه کاری واسه خودش میکرد و میدوید یه طرف . یه 4 5 نفری هم کشتم . آخرش یه چیزی اندازه ی چوب کبریت بود اومد زد منو کشت .

حالا یکی میتونه بگه که من باید چی کار کنم ؟ اصلا کی به کیه ؟

آها یه چیز دیگه رو هم یادم رفت بپرسم : وقتی آدم میمیره چی کار باید بکنه ؟ من وقتی مردم یه روح اومد بالای سرم و میگفت که خودت رو زنده کن . من هرکاری کردم نشد . چه جوریاست ؟

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
شما مطمئنين که تو server بليزارد هستين؟
معمولاً وقتی بازی شروع ميشه ميرن اولين quest که نزديکشن هست رو ميگيرن انجام ميدن
تا آخر...
وقتی مردی تو mini map يه علامت از جسد شما هست بايد بری طرفش زنده شی
من تا حالا چيزی شبيه چوب کيبريت اونجا نديدم!!!
راستی character چی ساختی و تو چه realm هستی؟

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
شما مثل این که منظور من رو متوجه نشدید !

منظور من از چوب کبریت این نبود که واقعا یه دونه چوب کبریت بیاد و شمشیر بگیره دستش !!! منشور من این بود که یه چیزی که قد و قوارش (جثش) از من کوچیکتر بود اومد منو کشت .

در مورد سرور هم . من الان به سرور اروپا رفتم wow-europe.com و اونجا بازی میکنم . وقتی هم برای اولین بار بازی شروع شد دوربین از یه جا شروع به عقب رفتن و چرخیدن کرد و انقدر اومد تا رسید به کاراکتر من . من هم کاراکتر دوم خودم رو از horde ها ساختم و یه Trol . و وقتی بازی شروع شد مثل قبلی ایندفعه توی قبیله ی اونها بودم و هی خوک و عقرب میکشتم و گاهی اوقات هم یا ملت منو اینویت میکردند و یا من اونها رو اینویت میکردم .
همون بار اول هم لوِل کاراکترم شد 6 . آخه نسل هر چی گراز و عقرب بود از اون دورو برا برداشتم !

حالا یه سوال داشتم . کلا جریان بازی اینه و چیز دیگه ای نداره ؟

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
جريان بازی که خيلی مفصل
ميتونی راهنمای کامل رو از محل نصب به اين آدرس پيدا کنی
world of warcraft\documentation\manual.pdf

شما بعد از level 10 شدن ميتونی از منطقه خودت خارج بشی، به جاهای ديگه سفر کنی
کلی دوست پيدا کنی،گروه تشکيل بدی، بری dungeon کلی unit elite بزنی و item جمع کنی ، با گروه مخالف خودتون بجنگين و ...

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه به lvl ربطي نداره

هر وقت خاستي ميتوني بري اما ارزش نداره چون كشته ميشي

البته بگم به سروري كه توش بازي ميكنيد هم ربط داره

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
درسته ! میشه رفت ولی اگه لِول کاراکتر کم باشه حتی توی درگیری با یه حیوون هم کشته میشی!
ولی اگه با برو بکس باشه مشکل زیادی پیش نماد هیچ ، خیلی هم فاز میده !!!

به نظر من اگه با گروه خودت بری ول بچرخی و با بقیه درگیر بشی خیلی بیشتر از اینی که بری ماموریت بگیری میچسبه !

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
من هم نگفتم اجازه خوروج نداری ؛)
دوماً بحث راجع به server blizzard هست
ثالثاً اگه night elf باشی لول 10 يه quest ميدن که ميتونی با Hypogriph master صحبت کنی و از اونجا بری
darkshore
در آخر هم خوده blizzard اين رو توصيه کرده که قبل از لول 10 از منطقه اصلی خودتون خارج نشين

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته ! میشه رفت ولی اگه لِول کاراکتر کم باشه حتی توی درگیری با یه حیوون هم کشته میشی!
ولی اگه با برو بکس باشه مشکل زیادی پیش نماد هیچ ، خیلی هم فاز میده !!!

به نظر من اگه با گروه خودت بری ول بچرخی و با بقیه درگیر بشی خیلی بیشتر از اینی که بری ماموریت بگیری میچسبه !
من يه الف دوريد ورداشتم الان لول 13 هستم با برو بچ رفتيم ولايت ارك ها آقا نميدوني چه بكش بكشي شده

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
من يه الف دوريد ورداشتم الان لول 13 هستم با برو بچ رفتيم ولايت ارك ها آقا نميدوني چه بكش بكشي شده

آقا فکر کنم شما server official با server private اشتباه گرفتی
ميشه بگی تو چه سروری بازی ميکنی و تو چه realm اي؟؟؟
آقا فکر کنم شما server official با server private اشتباه گرفتی
ميشه بگی تو چه سروری بازی ميکنی و تو چه realm اي؟؟؟
بد فکر کنم شما اون base کوچولو تو darkshore ر با ولايت orc ها اشتباه گرفتی
هنوز چشمت به دنيا وا نشده عزيز!!!
لول 13 رو که قدم از قدم برداره ميميره :D lol

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
خداییش یه دنیاییه واسه خودش ! هر چی میری تمومی نداره و بهترین مزیتی که داره اینه که هر جا که میری یه چیز جدید داره و به همین دلیل هم هیچ وقت ازش خسته نمیشی ! فقط من یه مشکل دارم و اونم اینه که وقتی دارم چیزی رو دانلود میکنم دیگه نمیتونم بازی کنم ! بازی اجرا میشه و دقیقا مثل حالت عادی هست ولی هر چیزی که اتفاق میفته مال اون زمان نیست ! مثلا یکی رو که میبینی از جلوت رد میشه در اصل چند ثانیه ی پیش رد شده ?!؟
راستی من یه تفنگ گیر آوردم ولی نمیتونم استفاده کنم ! و باید طرز استفادش رو یاد بگیرم ! پیش هر کی رفتم train همه چیز رو داشتند به جز gun . شما میدونید باید برم کجا و پیش کی ؟

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
اول شما بگو class شما چی هست تا من ليست تمام اسلحه ها و نوع armor که تا آخر بازی ميتونی
استفاده کنی رو بهت بگم
البته gun رو فقط اين کلاس ها ميتونن استفاده کنن:
hunter
warrior
rogue

rogue
واسه train(آموزش) اسلحه هم بايد تو مرکز (capital city) بری دنبال weapon trainer بگردی اون اسلحه جديد
بهت ياد ميده

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو IronForge یکی بود یاد میداد ، از اطلاعات بپرس :دی

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
بیاین یه چیزی بگین تاپیک اینقدر خاک نخوره ! من که نتونستم raiding guild گیر بیارم ولی لااقل الان با pvp دارم جبران می کنم. GM gun رو همین الان گرفتم. می خوام تا tbc ست GM رو full کنم که بتونم تو یه arena team خوب برم. راستی فرشین دیگه بازی نمی کنی یا xfire off هست ؟

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
pvp خوبه ولی بهتر از من میدونی که اگر یه مدت بازی نکنی سریع rank میاد پایین و زحمتت به هدر میره، تازه pvp رو حتما باید premade رفت وگرنه فقط برای fun خوبه، البته seargent رو که باید باشی :دی
اگر میخوای وقت بزاری یه guild pve خوب پیدا کن و با اونها برو، من وقتی به guild آخرم join شدم داشتن ZG میرفتن، باهاشون Hakkar رو کشتیم بعد کم کم Molten Core و Onyxia طوری که وقتی از بازی خداحافظی کردم Ragnaros رو آوردیم پایین. شاید هیچ چیز توی این Game به اندازه پیشرفت توی یه End-Game Dungeon لذت نداشته باشه ، به نظر من برای اینکه Guild خوب پیدا کنی برو forum های همون Realm رو بخون، اونجا در مورد اینکه الان بهترین Guild کدومه، تا کجا رفته و غیره کلی مطلب هست، اسم Guild و سایتشون رو پیدا کن بعدشم Apply میکنی و باقی قضایا، البته خوب باید دید کی دنبال Hunter میگرده .

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
راستش فکر کنم که شما دیگه بازی نمی کنی چون همه چیز خیلی تغییر کرده! اون موقع که می خواستم برم تو pve هیچ guildی hunter نمی خواست. تو 2-3 تا guild هم که تازه شروع به کار کرده بودن رفتم، ولی چند تا boss ZG رو که زدیم disband شدن. تو patch قبلی hunter از باقالی بودن در اومد! rank تو pvp هم حذف شده. الان item های gm رو با honor و mark of honor می خری. unique 20 مارک ها الان 100 شده. مشکل این سیستم اینه که mark رو چندین برابر سریع تر از honor می گیری. من کلا 90AV, 30 WSG, 110AB mark می خوام تا set GM رو full کنم. 100AV, 14AB, 43WSG mark دارم ولی honor به اندازه ندارم. دیروز تونستم 22k honor رو واسه gun جمع کنم. الان نزدیک 30 تا AV mark تو mailboxم هست که چند ساعت دیگه delete می شه. باید بشه mark ها رو به یکدیگر تبدیل کرد تا این مشکل درست بشه. تو burning crusade هم arena اضافه میشه که هر فصل به نفرات اول legendary جایزه میده تا pvp و pve بالانس بشه. الان من با اون gear crap که دارم caster ها رو راحت می زنم( غیر از shadow priest و affliction warlock ). حالا فعلا pvp می کنم تا تو bc برم تو یه arena team خوب.

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره من تقریبا 2 ماهه تو ترکم :دی
چه جالب شده سیستم honor ، نمیدونستم، البته من Holy priest دارم و pvp gear خیلی برای Healer ساخته نشده، واجب شد برم gear ها رو چک کنم دوباره :happy:
راستی شما روش Payment چجوریه؟ :)

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
خوبه دیگه holy priest ساختی خودتو راحت کردی! دست رو هر guild و instanceی بذاری می تونی بری! من چون اولین بار دیدم hunter pet داره گفتم حتما شاخه! من با game card بازی می کنم.

بالا