برگزیده های پرشین تولز

کنشین هیمورا

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
من این OVA3 رو دیدم خیلی مسخره بود یه چیز هم کرده بودن الکی تماما یاس و نا امیدی حالا چرا اینو درس کردن نمیدونم

اصلا چه دلیلی داره کنشین و کایرو اون مریضیه لاعلاج رو بیگرن؟ (یعنی وقتی کایرو با کنشن ازدواج کرد از اون گرفتش ) حالا چرا باید همچین چیزی باشه؟
من که خوشم نیومد بی سرو ته بود متاسفانه

نگو زشت بود بگو من خوشم نيومد
p23.gif

فرض كن گفته ميشد اون مريضيه يه سرطاني چيزي بوده كه به خاطر سالهاي سال استفاده از روش شمشير زني ميگيره !! يا يه همچين منطقي بعد از ديدن شصت قسمت خنده دار طبيعيه كه انتظار يه فيلم تلخ رو نداشته باشي ... بذار يكي دو روز بگذره برات جا ميافته :happy:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
p23.gif

فرض كن گفته ميشد اون مريضيه يه سرطاني چيزي بوده كه به خاطر سالهاي سال استفاده از روش شمشير زني ميگيره !! يا يه همچين منطقي بعد از ديدن شصت قسمت خنده دار طبيعيه كه انتظار يه فيلم تلخ رو نداشته باشي ... بذار يكي دو روز بگذره برات جا ميافته :happy:

ببخشد استادشم با همون روش شمشیر می زد ته جون و سالمم بود!;)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
p23.gif

من که نگفتم زشت بود گفتم سرشار از یاس و نا امیدی بود اصلا نمیدونم چرا اینجوری شد به نظر من با اون دیالوگهای مسخره میگومی که تو کیوتو به کایرو هشدار میداد که وضع کنشن خوب نیست خواستن پیش زمینه ای برای این OVA درست کنن ( حالا حرفهای میگومی نمیدونم یادته یا نه) ولی در کل من خوشم نیومد دلیلی برای ساختنش نداشتن
تازه مریضی بود که بر آثر روابط زناشونیی به کایرو هم سرایت کرده بود
خودشون هم به نظر من نفهمیدن چی ساختن.
ببخشد استادشم با همون روش شمشیر می زد ته جون و سالمم بود!;)

منم با شیان موافقم ا
ستاده خود کنشین دقیقا مثل خودش بوده (کلی آدم رو کشته بوده زمان جوانیش به قول خودش آدم های دویل) ولی چطور اون چیزیش نشده شمشیر زنیشون هم که یکی بوده

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

[/SPOILER]

به نظر من می خواستن بگن از قصه دوری عشقش مریض شده!
17.gif
بعدم قدر نشناسا یه جوری می خوان بگن انقلاب می جی خوب نبود!
97.gif

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
من که نگفتم زشت بود گفتم سرشار از یاس و نا امیدی بود اصلا نمیدونم چرا اینجوری شد به نظر من با اون دیالوگهای مسخره میگومی که تو کیوتو به کایرو هشدار میداد که وضع کنشن خوب نیست خواستن پیش زمینه ای برای این OVA درست کنن ( حالا حرفهای میگومی نمیدونم یادته یا نه) ولی در کل من خوشم نیومد دلیلی برای ساختنش نداشتن

منم با شیان موافقم ا
ستاده خود کنشین دقیقا مثل خودش بوده (کلی آدم رو کشته بوده زمان جوانیش به قول خودش آدم های دویل) ولی چطور اون چیزیش نشده شمشیر زنیشون هم که یکی بوده

چند نفر به يه نفر
p48.gif
نگفتم كه حتما اينطوري بوده ! گفتم فرض كن يه دليل منطقي براي اين وضعيت كنشين وجود داشت ... اون موقع شايد قابل درك تر ميشد . خود فيلم اعتماد و خيانت هم خيلي فضاي تلخي داشت . به نظرم براي اون شروع اين پايان خيلي عالي بود ...

كايرو هم وقتي ديد كنشين داره اونطوري درد ميكشه دلش سوخت و گفت ميخوام توي دردت شريك باشم ! بعد هم اون كارا رو كردن :p كايرو هم مبتلا شد

در كل سليقه ايه ديگه سهيل ... مثلا همه فروم ميگفتن قسمتهاي آخرش بيخوده ! اما تو خوشت اومد

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
چند نفر به يه نفر
p48.gif
نگفتم كه حتما اينطوري بوده ! گفتم فرض كن يه دليل منطقي براي اين وضعيت كنشين وجود داشت ... اون موقع شايد قابل درك تر ميشد . خود فيلم اعتماد و خيانت هم خيلي فضاي تلخي داشت . به نظرم براي اون شروع اين پايان خيلي عالي بود ...

كايرو هم وقتي ديد كنشين داره اونطوري درد ميكشه دلش سوخت و گفت ميخوام توي دردت شريك باشم ! بعد هم اون كارا رو كردن :p كايرو هم مبتلا شد

در كل سليقه ايه ديگه سهيل ... مثلا همه فروم ميگفتن قسمتهاي آخرش بيخوده ! اما تو خوشت اومد
بابا همش دو نفر به یه نفر شده :پی

صد رحمت به اعتماد و خیانت اون لااقل یه معنی و مفهومی داشت گذشته کنشین رو که تو سریال نشون نمیده مشخص مکیرد . اصلا ولش راس میگی سلیقه ای هستش منم از یه چیز خوشم نیاد دیگه نمیاد
30.gif

ولی به جون خودم جالب نبود
22.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
چند نفر به يه نفر
p48.gif

بابا همش دو نفر به یه نفر شده :پی
دو. دومسا.وی !
10.gif

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
این سخترین درخواست مشاوره ای که تا حالا دیدم!
تخیلی نبودن یعنی تمام انیمه هایی که دنیا فانتزی دارن حذف بشن!به هرحال من انیمه کینشن رو پیشنهاد می کنم که تا حدودی شبیه پزشم دهکدست!تو اینجا هم هست!فکر کنم با سلیقتون جور در بیاد!;)
بین

من دارم کنشین رو می بینم!باید بگم واقعا سخته دیدن انیمه!عجیب زمان میگیره و آدم هم دلش نمیاد بزار زمین!هی دلش می خواد بدونه بعدش چی میشه!

البته توی کنشین یه ایراد بزرگی که هست زیر نویسه!که با چیزی که می گن فرق داره(مودبانه تر و پر از لغت های سخت!)

کسی می دونه چرا؟
Sir ken چیزی هست که میگومی میگه!اما زیر نویس شده Dear Ken !

باز هم همون زیر نویس خیلی جاها به داد من رسید!

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من دارم کنشین رو می بینم!باید بگم واقعا سخته دیدن انیمه!عجیب زمان میگیره و آدم هم دلش نمیاد بزار زمین!هی دلش می خواد بدونه بعدش چی میشه!

البته توی کنشین یه ایراد بزرگی که هست زیر نویسه!که با چیزی که می گن فرق داره(مودبانه تر و پر از لغت های سخت!)

کسی می دونه چرا؟
Sir ken چیزی هست که میگومی میگه!اما زیر نویس شده Dear Ken !

باز هم همون زیر نویس خیلی جاها به داد من رسید!
اینا رو باید اینجا بگی http://forum.persiantools.com/t88102.html
:دی

sheys05

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی سریال کنشین یا فیلماشو داره

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
خوب دلم نیومد این تاپیک رو بالا نیارم!!

مطالب بچه ها رو خوندم!!:D:D

اولا بگم این نسخه ای که داریم تمامش به 2 زبان انگلیسی و ژاپنی هست (بعضیها گفتن رسیدم به جاهایی که زبان ژاپنیه!!! خوب انگلیسیش رو می آوردی!!) و قابل انتخاب هست. زیرنویس هم به صورت سافت داره.

در مورد فیلم هاش Reflection رو می گفتن چرا بیماری؟؟ والا دلیلی که من می تونم بگم اینه که نباید کنشین توی نبرد کشته می شد. چون شکست ناپذیریش زیر سوال می رفت. بلکه گذشتش باید می کشتش. که این طور شد.

اون زخمها هم ناشی از کارهایی بود که در گذشته انجام داده بود. نه سبک شمشیر زنی و ....

هر دو فیلم داستان بسیار قوی ولی بسیار غمگینانه ای داشتند. چرا سازنده ها بعد از ساختن اون سریال نسبتا شاد اومدن این فیلم ها رو ساختن .... باید بریم یه سری ژاپن بکشیمشون!!

بماند:lol:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
خوب بعد از کلی گشتن این رو پیدا کردم!
sad24.gif
! یک تورنت موسیقی متن کامل کامل کامل کنشین به همراه فیلم ها و OVA ها و ..... همه چی توش هست :
152fs118526.gif

http://www.mininova.org/det/1818836

فایل تورنتش ضمیمه هستش. 500MB کامل کامل.:lol::lol: از دانلود کردنش پشیمان نخواهید شد. مخصوصا OST I,II,III,IV که مال خود سریال هست و بعضی از آهنگ هاش شاهکاره. سیدش بدک نیست :(:(

همین:lol::lol:

ziexify

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دلم نیومد این تاپیک رو بالا نیارم!!

مطالب بچه ها رو خوندم!!:D:D

اولا بگم این نسخه ای که داریم تمامش به 2 زبان انگلیسی و ژاپنی هست (بعضیها گفتن رسیدم به جاهایی که زبان ژاپنیه!!! خوب انگلیسیش رو می آوردی!!) و قابل انتخاب هست. زیرنویس هم به صورت سافت داره.

در مورد فیلم هاش Reflection رو می گفتن چرا بیماری؟؟ والا دلیلی که من می تونم بگم اینه که نباید کنشین توی نبرد کشته می شد. چون شکست ناپذیریش زیر سوال می رفت. بلکه گذشتش باید می کشتش. که این طور شد.

اون زخمها هم ناشی از کارهایی بود که در گذشته انجام داده بود. نه سبک شمشیر زنی و ....

هر دو فیلم داستان بسیار قوی ولی بسیار غمگینانه ای داشتند. چرا سازنده ها بعد از ساختن اون سریال نسبتا شاد اومدن این فیلم ها رو ساختن .... باید بریم یه سری ژاپن بکشیمشون!!

بماند:lol:
موافقم . این کارگردان باید حتما کشته بشه !!
البته بین چند مجموعه ای که برای کینشن اومده به نظر من قشنگ ترینش Samurai X: Trust & Betrayal که واقعا همه چیزش عالی هست ( البته آخر انیمه دستمال کاغذی به مقدار زیاد فراموش نشود )
مجموعه 90 قسمتی سبکش از حالت تراژدی خارج شده و به صورت مفرح و شاد در اومده که دیدنش رو لذت بخش می کنه .
ادیت : شمع و گل و پروانه !!!! همه ی دوستان جمعند !!!

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
موافقم . این کارگردان باید حتما کشته بشه !!
البته بین چند مجموعه ای که برای کینشن اومده به نظر من قشنگ ترینش Samurai X: Trust & Betrayal که واقعا همه چیزش عالی هست ( البته آخر انیمه دستمال کاغذی به مقدار زیاد فراموش نشود )
مجموعه 90 قسمتی سبکش از حالت تراژدی خارج شده و به صورت مفرح و شاد در اومده که دیدنش رو لذت بخش می کنه .
ادیت : شمع و گل و پروانه !!!! همه ی دوستان جمعند !!!

من یادمه Trust & Betryal رو دیدم دیزیبل دیزیبل شدم بعد فرداش شد گفتم Reflection رو ببینم خوب شم که اون هم ضربه ی نهایی رو بهم زد و مردم.
sad.gif

من از Part 2 سریال بیشتر خوشم اومد (Kyotos Legend) یک سری جملاتی داره که تا عمر دارم یادم نمی ره.
0516.gif

فقط تنها بدیش بخش برگشتن کنشین و رفقا از نبرد نهایی بود که منتظر یک صحنه ی احساسی اساسی بین کارو و کنشین و آئوشی و میسائو بودم که هیچ اتفاقی نیافتاد و کاملا تو ذوقم خورد.
mad.gif

ziexify

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یادمه Trust & Betryal رو دیدم دیزیبل دیزیبل شدم بعد فرداش شد گفتم Reflection رو ببینم خوب شم که اون هم ضربه ی نهایی رو بهم زد و مردم.
sad.gif

من از Part 2 سریال بیشتر خوشم اومد (Kyotos Legend) یک سری جملاتی داره که تا عمر دارم یادم نمی ره.
0516.gif

فقط تنها بدیش بخش برگشتن کنشین و رفقا از نبرد نهایی بود که منتظر یک صحنه ی احساسی اساسی بین کارو و کنشین و آئوشی و میسائو بودم که هیچ اتفاقی نیافتاد و کاملا تو ذوقم خورد.
mad.gif
آره . مخصوصا اون تیکه ای که کارو و کینشن داخل بارون گیر کرده بودند و یا اون تیکه ای که کینشن لب ساحل ایستاده بود . من یکی که خیلی حرص خوردم .

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
ولی خوب اين وسط فيلم دوش بيشتر شبيه خوده سريال بود، نه؟! :rolleyes::happy:

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=217

والا تا اونجایی که من تحقیق کردم این تنها فیلم کنشین هست و اولیش هم هست!!

بعدش سریال اومد بعدشم 2تا OVA که اولیش 4 قسمت بود TrustAndBetryal و دومیش 2 قسمت Reflection

ولی آره خیلی خیلی شبیه سریال بود ولی من نمی دونم چه جوری بدون دیدن سریال اون فیلم رو می شه درک کرد.

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
والا تا اونجایی که من تحقیق کردم این تنها فیلم کنشین هست و اولیش هم هست!!

بعدش سریال اومد بعدشم 2تا OVA که اولیش 4 قسمت بود TrustAndBetryal و دومیش 2 قسمت Reflection

ولی آره خیلی خیلی شبیه سریال بود ولی من نمی دونم چه جوری بدون دیدن سریال اون فیلم رو می شه درک کرد.
این ناروتو که تموم بشه میرم سراغش ؟! کلا روی هم رفته چند قسمته ؟!

بالا