برگزیده های پرشین تولز

کی اینجا ماهیانه 10 تا 20 میلیون درامد داره؟

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
1
هدف ایشون از ساخت وسار چیزی جز دلالی نبوده،درضمن همین بساز بفروشا دارای قویترین لابی ها در بنگاه ها هستند!!!چرا؟؟؟؟اگه چند تا آجر وسیمان و ...روی زمین پیاده میکنن،درعوضش حق دلالی هم به سود خودشون علاوه بر ساخت وساز اضافه میکنند..ایشون که شما ازش حمایت میکنید آیا واقعا مالیات میدهند؟؟؟؟آیا واقعا درساخت وساز قانون را رعایت میکنند(چون اگه کسی رعایت کنه دیگه نیازی به پارتی و دور زدن و..نداره)؟؟؟؟با این حساب هم کارشون با دلال فرقی نداره.نمونه دلالای معروف همین پدیده هست که چه کثافت کاری در پوشش ساخت وساز و گردشگری داره روی سهمش پیاده میکنه و همینطوری باد میشه!!!!!!دلالی در پوشش موجه تر میشه بساز و بندازی!!!!
بهتره خودمون را فریب ندهیم
دوستان عزیز نمیدونم چرا فکر میکنید من دارم از ایشون حمایت میکنیم. آدما که سیاه و سفید نیستن. از ایشون بدتر و دلالتر و خیلی نامردتر زیاده، فقط دارم اینو میگم. البته که من دل خوشی از این جماعت ندارم...

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
خیلی سوال میپرسی. یکم از خودت بگو. چند سالته؟ چیکار میکنی؟
راست میگه
@Bxyz شما تا الآن فقط سوال پرسیدید !! واسه من خیلی عجیبه . چون سوالاتتون در همه زمینه ها بوده :confused::D
شما هم یکم خودتون رو معرفی بکنید
کاتون چیه؟
چند سالتونه؟
ماهی چقدر در میارید؟
;)

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
راست میگه
@Bxyz شما تا الآن فقط سوال پرسیدید !! واسه من خیلی عجیبه . چون سوالاتتون در همه زمینه ها بوده :confused::D
شما هم یکم خودتون رو معرفی بکنید
کاتون چیه؟
چند سالتونه؟
ماهی چقدر در میارید؟
;)
هیچی ولی میرم درآینده
اینجا سوال میپرسم اطلاعاتم بره بالا

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
هیچی ولی میرم درآینده
اینقدر پستاتون رو ویرایش نکنید . احساس توهم بهم دست میده :D صفحه رفرش میشه تغییر میکنه o_O :p:D
خوب بپرسید :general601:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
هیچی ولی میرم درآینده
چرا پست منو نقل قول نکردی؟:general606:من که زودتر پرسیدم:general710:
جواب ندادی به سوالا که!

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
چرا پست منو نقل قول نکردی؟:general606:من که زودتر پرسیدم:general710:
جواب ندادی به سوالا که!
:general304::general304::general601:
هیچی ولی یه چندتا ایده دارم
پستا رو میخونم و اطلاعاتم رو بیشتر میکنم

Bxyz

Registered User
لایک‌ها
49
اون ماهی 45 درسته؟

Last edited:

G✪✪GLE

Registered User
لایک‌ها
109
الان درأمد بيشتر شده

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
یه راه درامد پیدا کردم روزی ده میلیون بدون سرمایه
معتبر هم هست ❤️
حالا بخندید اگر فکر میکنید دروغه
به کسی هم نمیگم چیه و چجوری
فقط خواستم بدونید هست اینجور چیزا

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
یه راه درامد پیدا کردم روزی ده میلیون بدون سرمایه
معتبر هم هست ❤️
حالا بخندید اگر فکر میکنید دروغه
به کسی هم نمیگم چیه و چجوری
فقط خواستم بدونید هست اینجور چیزا
:general712:

مرسی که ما رو از جهالت دراوردی و بهمون نشون دادی که هست اینجور چیزا.

فقط تو رو خدا جنس خوب دست مردم بدین,سرت سلامت.

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
هه چه جالب من تازه اینجارو پیدا کردم:Dاز اول تا آخر پست رو هم خوندم و با خالی بندهای زیادی آشنا شدم دم همشون گرم که توی این بدبختی و افسردگی دله مارو شاد کردنو بعد چند ماه لبخند به لب ما آوردن میخوام بگم اینجا هرکی بگه من بالاتر از ۵تومن در ماه درآمد دارم یا داره مثل سگ دروغ میگه(البته عذر خواهی میکنم از دوستان چون نتونستم کلمه ای بهتر از این پیدا کنم:p)یا یه دزد و کلاهبردار مثل همینایی که مملکت رو به فنا دادنه که اونم اینجا نیست و احتیاج به پز دادن نداره که بیاد اینجا توی همچین حرفهایی مشارکت داشته باشه خودم از گیم نت شروع کردم الان سوپرمارکت دارم یه دنا هم سوار میشم;)ماهی هم ۳نیم تا ۴ درآمد دارم با فروش سکه و سود بانکی سعی میکنم به ۵ برسه چند روز پیش با یه مهندس ناظر ساختمون صحبت میکردم میگفت ته ۵تومن در ماه بگیرم خیلی بالا بگیریم ۶ بعد اینجا طرف از ماهی ۲۰۰تومن صحبت میکنه بنظرم وقتتونو توی سیرک بازی این خالیبندها هدر ندید اگه هم فکر ۲۰۰میلیون در ماه رو دارید دزدی اختلاس اگه میتونی جرعتشو داری و بلدی یاعلی;)

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
داش امیر خخخخ منم تازه پیدا کردم داشتم میخوندم خخخخخ در مجموع خدا کنه همه داشته باشن و هیچ کی محتاج نباشه.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
هه چه جالب من تازه اینجارو پیدا کردم:Dاز اول تا آخر پست رو هم خوندم و با خالی بندهای زیادی آشنا شدم دم همشون گرم که توی این بدبختی و افسردگی دله مارو شاد کردنو بعد چند ماه لبخند به لب ما آوردن میخوام بگم اینجا هرکی بگه من بالاتر از ۵تومن در ماه درآمد دارم یا داره مثل سگ دروغ میگه(البته عذر خواهی میکنم از دوستان چون نتونستم کلمه ای بهتر از این پیدا کنم:p)یا یه دزد و کلاهبردار مثل همینایی که مملکت رو به فنا دادنه که اونم اینجا نیست و احتیاج به پز دادن نداره که بیاد اینجا توی همچین حرفهایی مشارکت داشته باشه خودم از گیم نت شروع کردم الان سوپرمارکت دارم یه دنا هم سوار میشم;)ماهی هم ۳نیم تا ۴ درآمد دارم با فروش سکه و سود بانکی سعی میکنم به ۵ برسه چند روز پیش با یه مهندس ناظر ساختمون صحبت میکردم میگفت ته ۵تومن در ماه بگیرم خیلی بالا بگیریم ۶ بعد اینجا طرف از ماهی ۲۰۰تومن صحبت میکنه بنظرم وقتتونو توی سیرک بازی این خالیبندها هدر ندید اگه هم فکر ۲۰۰میلیون در ماه رو دارید دزدی اختلاس اگه میتونی جرعتشو داری و بلدی یاعلی;)

صحبت های قرمز شده ی شما من رو یاد یکی از دوستان میندازه، قبلا یه سمند داشت توو خیابون که میرفتیم هر ماشین مدل بالایی رو که میدید میگفت اینا دزدن، پرسیدم چرا؟ گفت به طور کلی هر کسی ماشینش بالاتر از ماشین من باشه دزده :D:D

البته رفیق ما شوخی میکرد منتهی شما فکر کنم صحبتت جدی بود و باید تاسف خورد از این طرز فکر.

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
صحبت های قرمز شده ی شما من رو یاد یکی از دوستان میندازه، قبلا یه سمند داشت توو خیابون که میرفتیم هر ماشین مدل بالایی رو که میدید میگفت اینا دزدن، پرسیدم چرا؟ گفت به طور کلی هر کسی ماشینش بالاتر از ماشین من باشه دزده :D:D

البته رفیق ما شوخی میکرد منتهی شما فکر کنم صحبتت جدی بود و باید تاسف خورد از این طرز فکر.
شما انگار ملتفت صحبتهای بنده نشدی ملت از بس منفی نگر شدن از هر صحبتی کوهی از منفی نگری و بد بینی واسه خودشون درست میکنن اول اینکه به شما دوست عزیز بگم من دنا سوار میشم اینطور نیست شما و کسایی که افکار شما رو دارن فکر کنن من لکسوس سوارن و بقیه پراید:Dوالا دنا یه قوطی حلبی ایه مثل بقیه ماشینهای تولیدی این مملکت اما از اونجا که میتونستم با پولی که کنار گذاشتم بهترین گذینه رو انتخاب کنم همین ماشین بود و هیچ وقت هم همچین فکری نکردم که هرکی مدل ماشینش بالاتر از من بود پس دزد و اختلاسگره نه اصلا فکرشم نمیکنم از کجا آورده اگه خیلی بخوام تو نخ این افکار منفی که شما دارید برم که تابحال نرفتم تهش میگم ارث ماله بابا ننش بوده نوش جونش:Dصحبت من این بود که کسی که میاد مینویسه من از هیچ شروع کردم و به درآمد ماهی ۲۰۰تومن رسیدم والا هضمش توی این دوره زمونه برای من سخته شما ببخش ما هم از صفر شروع کردیم یک قرون هم از بابا ننه نگرفتیم بابا ننمونم در قید حیات هستن انشالا ۴۰۰سالم عمر کنن ارثی هم نگرفتیم ازشون حالا طرف شوخی کرد نکرد بیاد تکلیفشو با ما روشن کنه چطور ۲۰۰تومن در ماه میگیره چون داماد خودمون رتبه سوم دانشگاه صنعتی شریف تهران توی نیرو هوایی کار میکنه با ماهی ۲تومن

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
شما انگار ملتفت صحبتهای بنده نشدی ملت از بس منفی نگر شدن از هر صحبتی کوهی از منفی نگری و بد بینی واسه خودشون درست میکنن

چیزی که من متوجه شدم بخش رنگی شده ی صحبت شما بود، چیزی بهش اضافه نکردم :دی .. و اگر بحث بدبینی باشه، بدبینی از طرف شما بوده که گفتید طرف مثل سگ دروغ میگه و...

اول اینکه به شما دوست عزیز بگم من دنا سوار میشم اینطور نیست شما و کسایی که افکار شما رو دارن فکر کنن من لکسوس سوارن و بقیه پراید:D

افکار من؟؟ o_O شما الان خودت داری میگی دنا، ماشین من قیمتش نصف دنا هست :دی، خوبه من بیام بگم از کجا آوردی؟ حتما کم فروشی کردی که تونستی دنا بخری؟

والا دنا یه قوطی حلبی ایه مثل بقیه ماشینهای تولیدی این مملکت اما از اونجا که میتونستم با پولی که کنار گذاشتم بهترین گذینه رو انتخاب کنم همین ماشین بود و هیچ وقت هم همچین فکری نکردم که هرکی مدل ماشینش بالاتر از من بود پس دزد و اختلاسگره نه اصلا فکرشم نمیکنم از کجا آورده

دوست عزیز، شما خودت بالا گفتی من نهایت ماهی 5 میلیون درآمد دارم، اونم با خرید و فروش سکه و... و هر کسی بالاتر داشته باشه:

میخوام بگم اینجا هرکی بگه من بالاتر از ۵تومن در ماه درآمد دارم یا داره مثل سگ دروغ میگه

سوال من اینه که چرا شما نگفتی هرکسی بالاتر از 10 میلیون درآمد داره؟ چرا گفتی 5 میلیون؟ :D

اگه خیلی بخوام تو نخ این افکار منفی که شما دارید برم که تابحال نرفتم

افکار منفی؟؟ جلل خالق...

صحبت من این بود که کسی که میاد مینویسه من از هیچ شروع کردم و به درآمد ماهی ۲۰۰تومن رسیدم والا هضمش توی این دوره زمونه برای من سخته

من خودم تقریبا از استارت تاپیک اینجا بودم، خیلی از دوستان شوخی میکردن و میشه از نحوه ی بیانشون متوجه شد....

شما ببخش ما هم از صفر شروع کردیم یک قرون هم از بابا ننه نگرفتیم بابا ننمونم در قید حیات هستن انشالا ۴۰۰سالم عمر کنن ارثی هم نگرفتیم ازشون حالا طرف شوخی کرد نکرد بیاد تکلیفشو با ما روشن کنه چطور ۲۰۰تومن در ماه میگیره

بازم برمیگردم به نقطه ی اول، اول اینکه دم شما گرم که رو پا خودت وایسادی و قرونی از احدی نگرفتی، منتهی چرا بحث رو کش میدی و میزنی صحرای کربلا.. شما یک کلام گفتی آقا هر کی بالاتر از 5 داشته باشه دزد هست، منم گفتم اینطور نیست. تمام :دی

چون داماد خودمون رتبه سوم دانشگاه صنعتی شریف تهران توی نیرو هوایی کار میکنه با ماهی ۲تومن

داماد شما حتما با درآمد کم و شغل نظامی حال میکنه.

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
چیزی که من متوجه شدم بخش رنگی شده ی صحبت شما بود، چیزی بهش اضافه نکردم :دی .. و اگر بحث بدبینی باشه، بدبینی از طرف شما بوده که گفتید طرف مثل سگ دروغ میگه و...

افکار من؟؟ o_O شما الان خودت داری میگی دنا، ماشین من قیمتش نصف دنا هست :دی، خوبه من بیام بگم از کجا آوردی؟ حتما کم فروشی کردی که تونستی دنا بخری؟

دوست عزیز، شما خودت بالا گفتی من نهایت ماهی 5 میلیون درآمد دارم، اونم با خرید و فروش سکه و... و هر کسی بالاتر داشته باشه:

سوال من اینه که چرا شما نگفتی هرکسی بالاتر از 10 میلیون درآمد داره؟ چرا گفتی 5 میلیون؟ :D

افکار منفی؟؟ جلل خالق...

من خودم تقریبا از استارت تاپیک اینجا بودم، خیلی از دوستان شوخی میکردن و میشه از نحوه ی بیانشون متوجه شد....

بازم برمیگردم به نقطه ی اول، اول اینکه دم شما گرم که رو پا خودت وایسادی و قرونی از احدی نگرفتی، منتهی چرا بحث رو کش میدی و میزنی صحرای کربلا.. شما یک کلام گفتی آقا هر کی بالاتر از 5 داشته باشه دزد هست، منم گفتم اینطور نیست. تمام :دی

داماد شما حتما با درآمد کم و شغل نظامی حال میکنه.
از نظر من ۱۲۰تومن پولی نیست که بخواد بخاطرش به کسی حسادت کنه حالا ماشین شما هرچی هست که نصف قیمت ماشین منه فقط یک فکر مریض میتونه سر اختلاف ۵۰ تومن حسادت کنه و ناراحت بشه من ۱۰ سال کار کردم تا چیزی حدود ۴۰۰ تومن تونستم سرمایه بدست بیارم بازم پولی نیست نیاین بگین داره فخر میفروشه امثال من خیلی زیادن خیلی من آدمهایی مثل خودمو مثال زدم که سرمایشونو ذره ذره جمع کردن گفتم درآمد یه آدم معمولی نمیتونه بیشتر از این باشه حالا ۴ یا ۵ تومن خیلی خوبه طرف با ۱تومن داره زندگی میکنه دیدم اینجا هرکی واسه خودش ۱۰۰تومن ۲۰۰تومن میکنه رو اون حساب گفتم چرند میگه والا شماها اینقدر بیکارید برای مزه پرونی تاپیک میزنید که توش جک تعریف کنیدو بخندید؟چندتا بچه ریختن اینجا اون از تاپیک دلار اینم از اینجا فردا یه جای دیگه انقدر که وقت میذارید واسه قلقلک دادن هم یکم راهنمای دیگران باشید

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
از نظر من ۱۲۰تومن پولی نیست که بخواد بخاطرش به کسی حسادت کنه حالا ماشین شما هرچی هست که نصف قیمت ماشین منه فقط یک فکر مریض میتونه سر اختلاف ۵۰ تومن حسادت کنه و ناراحت بشه من ۱۰ سال کار کردم تا چیزی حدود ۴۰۰ تومن تونستم سرمایه بدست بیارم بازم پولی نیست نیاین بگین داره فخر میفروشه امثال من خیلی زیادن خیلی من آدمهایی مثل خودمو مثال زدم که سرمایشونو ذره ذره جمع کردن گفتم درآمد یه آدم معمولی نمیتونه بیشتر از این باشه حالا ۴ یا ۵ تومن خیلی خوبه طرف با ۱تومن داره زندگی میکنه دیدم اینجا هرکی واسه خودش ۱۰۰تومن ۲۰۰تومن میکنه رو اون حساب گفتم چرند میگه والا شماها اینقدر بیکارید برای مزه پرونی تاپیک میزنید که توش جک تعریف کنیدو بخندید؟چندتا بچه ریختن اینجا اون از تاپیک دلار اینم از اینجا فردا یه جای دیگه انقدر که وقت میذارید واسه قلقلک دادن هم یکم راهنمای دیگران باشید

اشتباه من اینه که پست امثال شماها رو نقل قول میکنم و وقتم رو تلف میکنم!!

من میگم چرا گفتی هر کی بالاتر از 5میل درآمد داره دزده ( صحبت خودت که سندش هم موجوده ) شما میزنی صحرای کربلا و سفسطه میکنی میگی من ماشین 120 میلی دارم غلط کرده هرکی حسوده :)))))

من حتی تک تک پیام های شما رو نقل قول کردم و ارزش قائل شدم و جواب دادم که به این نتیجه برسیم که نه اونی که 1 میلیون درآمد داره آدم خوبیه نه اونی که 100 میلیون درماه درآمد داره آدم دزدی هست.. حالا شما باز بیا در مورد تهیه پیتزا و خورشت بادمجون صحبت کن.

Last edited:
بالا