برگزیده های پرشین تولز

کی اینجا ماهیانه 10 تا 20 میلیون درامد داره؟

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
اشتباه من اینه که پست امثال شماها رو نقل قول میکنم و وقتم رو تلف میکنم!!

من میگم چرا گفتی هر کی بالاتر از 5میل درآمد داره دزده ( صحبت خودت که سندش هم موجوده ) شما میزنی صحرای کربلا و سفسطه میکنی میگی من ماشین 120 میلی دارم غلط کرده هرکی حسوده :)))))

من حتی تک تک پیام های شما رو نقل قول کردم و ارزش قائل شدم و جواب دادم که به این نتیجه برسیم که نه اونی که 1 میلیون درآمد داره آدم خوبیه نه اونی که 100 میلیون درماه درآمد داره آدم دزدی هست.. حالا شما باز بیا در مورد تهیه پیتزا و خورشت بادمجون صحبت کن.
منظور من نهایت سقف درآمد یک شخص معمولی بود نگفتم اگه ۶تومن درآمد داشته باشه دزده شما مطلب رو نمیگیری من چرا باید زور بزنم تا حرفم رو قابل فهم کنم برات قبلا هم در موارد دیگه با شما بحث شد که به نتیجه نرسید پس همون بهتر که ادامه ندیم و تاپیکو از اصل خودش منحرف نکنیم بعضی وقتها آدم باید پخته تر بشه تا بتونه بعضی از حرفها که براش همیشه سوال و قابل درک نیست رو پردازش کنه

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
منظور من نهایت سقف درآمد یک شخص معمولی بود

پس مشکل از نحوه ی بیان شماست، به جای اینکه بپری به طرف، یک کلام بگو منظور من این بوده که... دیگه نیازی به اتلاف وقت نبود...

در مورد بحث هم من مشکلی ندارم، تا صبح هم که لازم باشه پیام میدم و صحبت میکنیم، اما مهم اینه که نحوه ی بیان به چه صورت باشه، با این حال من پست شما رو یک بار دیگه به اشتراک میذارم، اونایی که دوست دارن برداشت خوب داشته باشن، اونایی هم که مثل من بی سواد هستند طبیعتا ذهن و برداشتشون از مطالب شما به گونه ی دیگریست.

هه چه جالب من تازه اینجارو پیدا کردم:Dاز اول تا آخر پست رو هم خوندم و با خالی بندهای زیادی آشنا شدم دم همشون گرم که توی این بدبختی و افسردگی دله مارو شاد کردنو بعد چند ماه لبخند به لب ما آوردن میخوام بگم اینجا هرکی بگه من بالاتر از ۵تومن در ماه درآمد دارم یا داره مثل سگ دروغ میگه(البته عذر خواهی میکنم از دوستان چون نتونستم کلمه ای بهتر از این پیدا کنم:p)یا یه دزد و کلاهبردار مثل همینایی که مملکت رو به فنا دادنه که اونم اینجا نیست و احتیاج به پز دادن نداره که بیاد اینجا توی همچین حرفهایی مشارکت داشته باشه خودم از گیم نت شروع کردم الان سوپرمارکت دارم یه دنا هم سوار میشم;)ماهی هم ۳نیم تا ۴ درآمد دارم با فروش سکه و سود بانکی سعی میکنم به ۵ برسه چند روز پیش با یه مهندس ناظر ساختمون صحبت میکردم میگفت ته ۵تومن در ماه بگیرم خیلی بالا بگیریم ۶ بعد اینجا طرف از ماهی ۲۰۰تومن صحبت میکنه بنظرم وقتتونو توی سیرک بازی این خالیبندها هدر ندید اگه هم فکر ۲۰۰میلیون در ماه رو دارید دزدی اختلاس اگه میتونی جرعتشو داری و بلدی یاعلی;)

موفق باشید

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
کارهایی هست میشه همچین درآمدهایی داشت. من میشناسم کسی پرورش مرغ داشته و درآمدش خوبه فقط تلاش و زحمت زیادی میخواد.

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
اقا برام سواله من و 4 نفر دیگه شرکت تبلیغات بیلبورد زدیم
طراحی و نصب با خودمون بود , چاپ خونه هم از خودمون بود و کلی مشتری رو چپاول میکردیم اخر سال نفری 35میلیون دستمون رو گرفت ( یکم بیشتر از کارگر ) دست اخر به دلیل نخوندن دخل و خرج درشو گل گرفتیم
اونوقت دوستی گفته با فروش کاهوی میشه در سال بیش از 130 میلیون درامد داشت
نمیدونم شاید ما راهو اشتباه رفتیم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,530
اینجا میای از درآمد و روش کارت میگی که به هموطنت کمک کنی یکی میاد میگه هر کی بالاتر از 5 بگه فلانه ، بقیه هم که همه چی رو خالی بندی میدونن .
دم اونایی که صادقانه جواب دادن گرم .

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
عجب!
تاپیک ماله 2014 هست اون موقع رقم زیادی بوده ولی الان 20 تومن یه درامد نرم و عادی هست برای خیلی ها

saeedmustang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
از سال 90 بوتیک لباس زنونه داشتم خیلی خوب بود میانگین ماهیانه حدود 10 تومن سود خالص میداد
سال به سال فروشمون کمتر شد و اجاره مغازه ها نجومی شد و سال 95 دیگه داشت به ضرردهی می رسید و مجبور شدم جمعش کنم .

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
الان درامد ها چجوره تو ایران؟ من 6 سال پیش ماهی 3 تومن میگرفتم با فوق لیسانس تو یه شرکت مهندسی نفت

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,530

saeedmustang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
بقیه هم که همه چی رو خالی بندی میدونن
خالی که زیاد بستن ! یکیشون اینجا نوشته بود ماهی ۵۰ میل درامد داره بعدش یه جا دیگه نوشته بود توروخدا راهنمایی کنید خسته شدم از بیکاری :D:D

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
صحبت های قرمز شده ی شما من رو یاد یکی از دوستان میندازه، قبلا یه سمند داشت توو خیابون که میرفتیم هر ماشین مدل بالایی رو که میدید میگفت اینا دزدن، پرسیدم چرا؟ گفت به طور کلی هر کسی ماشینش بالاتر از ماشین من باشه دزده :D:D

البته رفیق ما شوخی میکرد منتهی شما فکر کنم صحبتت جدی بود و باید تاسف خورد از این طرز فکر.
دیگه بعضی ها مغزشون درامد بیشتر از پنج تومن رو نمیتونه بکشه
و دزد خطاب میکنه
ولی همون راهکار درامد بالا رو بزاری‌جلوش درامد کسب کنه ازش
یه حرف دیگه میزنه
دنیا کوچیک نیست بعضی ها سطح فکریشون کوچیک هست

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
آدم اراجیف بعضیها رو میخونه فکر میکنه اینا اصلا اینجا زندگی نمیکنن شایدم طرف کشیده اومده اینجا یه زری بزنه بره یه فرهنگ درستی بود موقع اون خدابیامرز که اونم به گندو کثافت کشیده شد طرف ۲زار درآمد نداره پول نتشم بابا ننش میدن نشست پشت pc حرف از درآمد ۲۰۰ میلیونی میزنه یه عده از خدا بی خبر هم تاییدش میکنن

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
الان درامد ها چجوره تو ایران؟ من 6 سال پیش ماهی 3 تومن میگرفتم با فوق لیسانس تو یه شرکت مهندسی نفت

درامدای کارمندی مهندسی منظورم بود. سوال رو درست نگفتم فک کنم

با مدرک فوق لیسانس برق قدرت ماهیانه 2 تومن حقوق میگیرم ! آدم میشناسم 800 هزار حقوق ـــــشه !

Last edited:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
با مدرک فوق لیسانس برق قدرت ماهیانه 2 تومن حقوق میگیرم ! آدم میشناسم 800 هزار حقوق ـــــشه !

عجب. حقوقا پس رفت کرده جا پیشرفت! چقدر سابقه کار دارین

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
عجب. حقوقا پس رفت کرده جا پیشرفت! چقدر سابقه کار دارین
مشکل همینجاست پول که نمیدن هیچ جنس رو هم گرون میکنن واقعا این چه استدلالیه؟باز جنس رو گرون نمیکردن یه چیزی با همین ۲تومن میشد یه جوری زندگی کرد خونه ای که تا ۵ماه پیش بود ۲۵۰تومن الان ۴۰۰تومنه:general710:واقعا چی میخواد بشه؟خداکنه زودتر منابع این خراب شده تموم بشه تا اینا شاخشونو بکشن برن

hosseini123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
از سال 90 بوتیک لباس زنونه داشتم خیلی خوب بود میانگین ماهیانه حدود 10 تومن سود خالص میداد
سال به سال فروشمون کمتر شد و اجاره مغازه ها نجومی شد و سال 95 دیگه داشت به ضرردهی می رسید و مجبور شدم جمعش کنم .

سلام، من میخوام برای سال 98 بوتیک زنونه راه بندازم، بنظرت خوبه؟

saeedmustang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
سلام، من میخوام برای سال 98 بوتیک زنونه راه بندازم، بنظرت خوبه؟
سلام اگه مغازه واسه خودتون باشه که عالیه , اگه نه جایی رو بگیرید که پاخور داشته باشه ولی اجاره شم پرت نگن .
واسه شروع حتما با یه فرد با تجربه در این زمینه کارتونو شروع کنید چون برخلاف تصور عام بوتیک راه انداختن واقعا تخصص میخواد مخصوصا در زمینه جنس جور کردن , حراجهای فصلی , چینش و دکور مغازه و رد کردن جنسهای تک سایز شده .
شبکه های اجتماعی نیز بسیار در فروشتون تاثیر خواهد داشت .

hosseini123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام اگه مغازه واسه خودتون باشه که عالیه , اگه نه جایی رو بگیرید که پاخور داشته باشه ولی اجاره شم پرت نگن .
واسه شروع حتما با یه فرد با تجربه در این زمینه کارتونو شروع کنید چون برخلاف تصور عام بوتیک راه انداختن واقعا تخصص میخواد مخصوصا در زمینه جنس جور کردن , حراجهای فصلی , چینش و دکور مغازه و رد کردن جنسهای تک سایز شده .
شبکه های اجتماعی نیز بسیار در فروشتون تاثیر خواهد داشت .

تشکر فراوان، من این تاپیک رو راه انداختم و شرایطمو گفتم، میشه لطفا بخونید و نظرتونو بگید
https://forum.persiantools.com/threads/راه-اندازی-بوتیک-برای-تابستان-98.937306/

بالا