برگزیده های پرشین تولز

یه سوال عشقولانه از پسرا

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها یه سوال
از شوخی گذشته واقعا پسرا از چی دختراخوششون میاد و چه جور دختری نظرشو نو جلب میکنه چرا اصولا مردا به دنبال خوشگل خوشگلا میگردن
و یه سوال دیگه از اونایی که متا هل تشریف دارن نظرشون بعد وقبل ازدواج در مورد سوال قبلییم چقدر عوض شده اصلا نظرشون فرقی کرده یا نه؟؟؟؟؟
:rolleyes: :blush: :blink: :wacko: :lol: :lol:

athar

Registered User
لایک‌ها
8
خوشگل پسندی تو ذات همه هست.
الان پسرا هم کم کم دارن با سیاست میشن. اما اگه دخترا سیاستشون بیشتر باشه میتونن پسره رو تا حد خودکشی هم ببرن.
:)
واسه دوستی بهتره که شگرد و سیاست بکار ببری. اما واسه عشق و ازدواج همه رو بریز دور و فقط صداقت داشته باش.

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اولا سامو عليک
دويما خوش اومدي
سييما قبل و بعدش، همه يک نظرند . . . غير خوشگلا بايد برن جلو بوق بزنند
من چون متاهل هستم بگويم که بعد از ازدواج اين نظرم محکمتر شده
قربان يو

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از athar :
خوشگل پسندی تو ذات همه هست.
الان پسرا هم کم کم دارن با سیاست میشن. اما اگه دخترا سیاستشون بیشتر باشه میتونن پسره رو تا حد خودکشی هم ببرن.
واسه دوستی بهتره که شگرد و سیاست بکار ببری. اما واسه عشق و ازدواج همه رو بریز دور و فقط صداقت داشته باش.

به نقطه خوبی اشاره کردین من منظورم برای ازدواج بود ولی حال که شما اشاره کردین بهتره در هر دو مود نظرتونو بنویسین ممنونم...

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اوه!
مبارکه :D
خونه داره؟ ماشین داره؟ چقدر حقوق میگیره؟
جدا از شوخی. مهمترین مساله توی ازدواج شخصیت طرف مقابل هست. یعنی آدم حسابی باشه یا نه. اگه آدم حسابی بود و از نظر اخلاقی مشکلی نداشت فاکتور بعدی پول هست. آیا وضع مالی خوبی داره؟ وضعیتش تثبیت شده هست یا ممکنه بعد از مدتی دچار تغییر بشه؟ پولی که داره ارث باباش هست یا خودش در آورده؟ الان چطور؟ خودش چقدر در میاره؟ بعد از این دو مورد تازه عشق میاد وسط. یعنی اگه میخوایی خوشبخت بشی دو عامل قبلی از عشق مهمتره.
و اما در مورد عشق: اگه طرف زیاد بهت گفت دوستت دارم پس احتمالا صادق هست. اما اگه یه جوری باهات سر سنگین رفتار کرد بدون که میخواد گربه رو دم حجله بکشه و کاری کنه که ازش حساب ببری. چون الان همه میدونن که "اگه دختر بفهمه که یه پسری دوستش داره اون پسر رو خیلی اذیت میکنه. اما اگه برعکس باشه دختره به پای پسره هم میفته". اگه شوهر هم خواست از این توی ازدواج استفاده کنه بهتره که دورش رو خط بکشی. چون همسر فقط و فقط صداقته و چیزی از جنس خودته و به قول بقیه نیمه گم شده.
بیشتر توضیح بده. من حرف زیاد دارم.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
من حرفي ندارم كه بزنم.
فقط...ناراحتم.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از مهريسا :
سلام بچه ها یه سوال
از شوخی گذشته واقعا پسرا از چی دختراخوششون میاد و چه جور دختری نظرشو نو جلب میکنه چرا اصولا مردا به دنبال خوشگل خوشگلا میگردن
و یه سوال دیگه از اونایی که متا هل تشریف دارن نظرشون بعد وقبل ازدواج در مورد سوال قبلییم چقدر عوض شده اصلا نظرشون فرقی کرده یا نه؟؟؟؟؟
:rolleyes: :blush: :blink: :wacko: :lol: :lol:
از خوشگلی یا دلبری؟ کدومش؟

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از athar :
اوه!
مبارکه :D
خونه داره؟ ماشین داره؟ چقدر حقوق میگیره؟
جدا از شوخی. مهمترین مساله توی ازدواج شخصیت طرف مقابل هست. یعنی آدم حسابی باشه یا نه. اگه آدم حسابی بود و از نظر اخلاقی مشکلی نداشت فاکتور بعدی پول هست. آیا وضع مالی خوبی داره؟ وضعیتش تثبیت شده هست یا ممکنه بعد از مدتی دچار تغییر بشه؟ پولی که داره ارث باباش هست یا خودش در آورده؟ الان چطور؟ خودش چقدر در میاره؟ بعد از این دو مورد تازه عشق میاد وسط. یعنی اگه میخوایی خوشبخت بشی دو عامل قبلی از عشق مهمتره.
و اما در مورد عشق: اگه طرف زیاد بهت گفت دوستت دارم پس احتمالا صادق هست. اما اگه یه جوری باهات سر سنگین رفتار کرد بدون که میخواد گربه رو دم حجله بکشه و کاری کنه که ازش حساب ببری. چون الان همه میدونن که "اگه دختر بفهمه که یه پسری دوستش داره اون پسر رو خیلی اذیت میکنه. اما اگه برعکس باشه دختره به پای پسره هم میفته". اگه شوهر هم خواست از این توی ازدواج استفاده کنه بهتره که دورش رو خط بکشی. چون همسر فقط و فقط صداقته و چیزی از جنس خودته و به قول بقیه نیمه گم شده.
بیشتر توضیح بده. من حرف زیاد دارم.

چی بگم دیوونشم قصه ی یکی دو روزه هم نیست سه ساله

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
چی بگم دیوونشم قصه ی یکی دو روزه هم نیست سه ساله
من حرفي براي گفتن ندارم.
قضيه مشكوكه.

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
صداقت کلید برد هست
ولی سفره دلتو پیش هر کس و ناکسی باز نکن.
به هر کسی اعتماد نکن. چون تو این دوروزمونه خیلی اندک هستن که هدفشون با شما یکی باشه و نباله چیزی دیگری از ارتباط با جنس مخالف میگردن.

اگه دختر هستی سعی کن کلاس داشته باشی اینقد رو نده زیاد وقت و قرار ملاقات با طرف نزار
هیچ وقت تعداد تماس هات بیشتر از طرف مقابل نشه این نشاندهنده ضعه تو هست.
پس سعی کن تعداد تماس هات با فرد مقابل کمتر از اون باشه.
بعد از یک مدت سعی کن زیاد در دسترس نباشی.

eeee من هم از این راهنمایی ها بلد بودمو نمی دونستم.
ولی در حالت کلی با این روش های اندک می تونی راحت طرف رو عاشق خودت کنی.

در مورد تماس هات اگه هر چقدر هم که خوشگل مشگل باشی اگه بیش از حد تماست زیاد بشه طرف مقابل خود بخود ازت سرد میشه.

صداقت صداقت و صداقت رمز کامیابی.
خدانگهدار

باز مهدی میاد بهم گیر بده که زاتتو رو کردی:D

فقط خواستم راهنمایی کنم.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
پس یه پیشنهاد دارم
اون صداقتی که که گفتم بذار واسه بعد از ازدواج. یعنی تا قبل از اینکه رسما ازدواج کنین و زیر یه سقف زندگی کنین با سیاست جلو برو. نذار چیزی بفهمه. تا زمانی هم که با خونوادش (نه تنهایی) نیومده خواستگاریت به هیچ چیزش مطمئن نباش. پسرا حرفای قشنگ خوب بلدن بزنن. ضمنا به من گفتی دیوونشی. اما تا قبل از ازدواج به هیچ وجه نگو (شایدم تا الان هزار بار گفتی بهش! :D )
به خاطر این قضاوتم شاید فکر کنی آدم سنگدلی هستم. اما در حقیقت دارم میگم که دست پیش بزنی که پس نیفتی. :)

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
منم صحبتهاي اطهر رو قبول دارم
يعني اگه پسره دختر رو واسه ازدواج بخواد بايد صداقت داشته باشه
اينم واسه كامل كردن حرفايه اطهر
ارسطو يه فرضيه اي داره كهميگه يه فرشته‌اي هست كه روح آدمها رو قبل از اينكه به جان آدمها بدمن از وسط نصف ميكنه و دقيقا قرينه هم هستن
و هركي اونوقت خوشبخته كه قرينه خودشو پيدا كنه

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
من تا اينا رو نوشتم چقدر جواب دادين شما
48.gif

اين جواب 12 رو بعد 6 بخونين

تا من بقيشو بخونم ببينم چي گفتين شماها
38.gif

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از shaar :
اولا سامو عليک
دويما خوش اومدي
سييما قبل و بعدش، همه يک نظرند . . . غير خوشگلا بايد برن جلو بوق بزنند
من چون متاهل هستم بگويم که بعد از ازدواج اين نظرم محکمتر شده
قربان يو
سلام اليكم حاجي ...
حاجي مشتاق ديدار .
راستي اين صحبت ها حدود 10 خطي جواب داره ها !!

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Fereydoon8 :
صداقت کلید برد هست
ولی سفره دلتو پیش هر کس و ناکسی باز نکن.
به هر کسی اعتماد نکن. چون تو این دوروزمونه خیلی اندک هستن که هدفشون با شما یکی باشه و نباله چیزی دیگری از ارتباط با جنس مخالف میگردن.

اگه دختر هستی سعی کن کلاس داشته باشی اینقد رو نده زیاد وقت و قرار ملاقات با طرف نزار
هیچ وقت تعداد تماس هات بیشتر از طرف مقابل نشه این نشاندهنده ضعه تو هست.
پس سعی کن تعداد تماس هات با فرد مقابل کمتر از اون باشه.
بعد از یک مدت سعی کن زیاد در دسترس نباشی.

eeee من هم از این راهنمایی ها بلد بودمو نمی دونستم.
ولی در حالت کلی با این روش های اندک می تونی راحت طرف رو عاشق خودت کنی.

در مورد تماس هات اگه هر چقدر هم که خوشگل مشگل باشی اگه بیش از حد تماست زیاد بشه طرف مقابل خود بخود ازت سرد میشه.

صداقت صداقت و صداقت رمز کامیابی.
خدانگهدار

باز مهدی میاد بهم گیر بده که زاتتو رو کردی:D

فقط خواستم راهنمایی کنم.

اگه جراتشو داشتم از خودش میپرسیدم حیف که خیلی ترسو ام و نه قرار نه تلفن اهلش نیستم فقط تازگی ها میلشو پیدا کردم همین.

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پسرا حرفای قشنگ خوب بلدن بزنن. ضمنا به من گفتی دیوونشی. اما تا قبل از ازدواج به هیچ وجه نگو (شایدم تا الان هزار بار گفتی بهش! :D )

به بهترین دوستمم نگفتم انقدرا هم بچه نیستم !!!!!!!!!!!!!!

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
خوشکل بودن من به یه طرف-خوشکل بودن دختر ها یه یه طرف ___ نامردی دختر ها از طرف دیگر که فقط و فقط بلدن با احساسات مردم بازی کننند

بالا